Autor Wątek: Poznańskie króliczki  (Przeczytany 205073 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

sonia

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #300 dnia: Lipiec 18, 2009, 13:23:42 pm »
:DD   Cudowne krolasy :heart

Wycaluj wszystkie :*

Aneczka

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #301 dnia: Lipiec 18, 2009, 19:14:51 pm »
Super. Nube, przepiekna królinka, imię idealnie oddaje jej dostojeństwo i urodę. A Toffi, taki słodziak, że mozna by polizac normalnie

Hannelli

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #302 dnia: Lipiec 20, 2009, 07:58:33 am »
Wczoraj Miki Niebieskie Oczko dojechał do nowego domku :jupi
Podobno dostał małe lanie od swojej nowej koleżanki :diabelek , ale bardzo spodobał się nowym opiekunom.

I równiez wczoraj dotarła do mnie (ponownie) Manianka. Niestety nie mogła dłuzej być w dotychczasowym domu, dlatego znowu trafiła do mojej przechowalni.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #303 dnia: Lipiec 20, 2009, 08:13:23 am »
Cieszę sie, że Miki Niebieski Oczko znalazła cały dom :) Pewnie, ta nowa koleżanka poczuła się zagrożona i chce pokazać, kto tu rządzi  :diabelek

Oj to przykre, że Manianka wróciła, ale mam nadzieję, że znajdzie już stały dom, gdzie będzie szczęśliwa przez długie, długie lata :)

nuka

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #304 dnia: Lipiec 20, 2009, 08:24:37 am »
Hannelli,
czyli znowu masz bilans na zero. A prawidłowy jest z tendencją zwyżkową  :P
Super, że Niebieskie Oczka ma domek, Manianka niedługo też znajdzie. Wydrap czule małą wędrowniczkę z przymusu

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #305 dnia: Lipiec 20, 2009, 08:27:54 am »
ups miało być stały, a nie cały  :oh:

nuka

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #306 dnia: Lipiec 20, 2009, 08:43:10 am »
Kitty27,
stały to cały dom Oczka, dobrze napisałaś  :lol
(no może jakieś niewielkie ograniczenie pokojowe, ale generalnie cały)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #307 dnia: Lipiec 20, 2009, 09:50:43 am »
:co_jest  :hahaha

cały dom do dyspozycji - marzenie każdego kicajka  :diabelek

nuka

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #308 dnia: Lipiec 21, 2009, 23:59:31 pm »
Kitty27,
no chyba to normalna sytuacja, przecież w pewnym momencie to królaski są panami domu i mają gosposie do opieki   :diabelek

Hannelli

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #309 dnia: Lipiec 23, 2009, 13:25:08 pm »
Nasze poznańskie długouche tymczasowicze otrzymały dzisiaj prezent :jupi
Wielka klatkę i rownie wielką paczkę granulatu. Zakładam  :diabelek że darczyńcą jest Sonia, za co Ci bardzo dziękujemy :bukiet

sonia

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #310 dnia: Lipiec 23, 2009, 17:15:54 pm »
Jestem szczesliwa,ze krolaski zadowolone :przytul  :*

Wyglaskaj wszystkie, sa takie cudowne :heart

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #311 dnia: Lipiec 23, 2009, 21:25:35 pm »
Sonia wielkie dzięki w imieniu królasów  :bukiet  :bukiet  :bukiet

sonia

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #312 dnia: Lipiec 30, 2009, 15:55:50 pm »
Kasiula86,       Cala przyjemnosc po mojej stronie  :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #313 dnia: Lipiec 30, 2009, 17:04:22 pm »
W ogóle muszę Wam powiedzieć, że Sonia jest przekochana!

Wszystkie wielkie maskotki królików, jakie posiadamy (np te duże, które są w Poznaniu, Toruniu, Warszawie i we Wrocławiu) są właśnie prezentem od Soni :)
Te maskotki są idealne na festyny - przyciagają uwagę. Maskotki są naprawdę duże, niektóre maja wysokość ponad póltora metra!

Poza tym Sonia podarowała nam robota - Świętego Mikołaja. robot ten także jest prawie ludzkiego wzrostu. Potrafi tańczyć w rytm muzyki, spiewa, kiwa głową i generalnie wygląda jak postać z Eurodisneylandu.

Mamy nadzieję zaprezentować Mikołaja po raz pierwszy na targach ZOOMARKET w Warszawie, we wrześniu. Tylko trzeba Mikołaja ucharakteryzować na królika, bo to jednak troche za wczesnie na święta - uszy juz ma królicze :)

Poza tym Sonia przysłała nam mnóstwo talerzyków, toreb i kubków w kroliki i inne  zwierzęta - te prezenty dostanie w nagrodę cała grupa adopcyjna, w podziekowaniu za wieloletnią pracę.

Nagrody otrzymała już Beata i Tomek Cegiełka ze Szczecina, Ziabak - weteranka i twórczyni grupy adopcyjnej oraz Goga - nasza była sekretarz, działająca poprzednio w grupie adopcyjnej, a obecnie po małej przerwie znów powracająca aktywnie do pracy w adopcjach.

Jednak te gadżety to nie wszystko - mamy tez obrusy, wieszaki, poduszki, zasłony - wszystko w króliki i inne zwierzeta, także mamy inne maskotki (np dużego lwa i geparda) - są tez przerózne zabawki i instalacje bozonarodzeniowe.
Słowem czyste szaleństwo. Wprost toniemy w zabawkach. Mamy nawet fotelik dla dzieci z ornamentem króliczym. Wszystko od Soni!

Na razie rozdzielilismy tylko duże maskotki królików, a obecnie rozdzielamy kubki, talerzyki i torby. Pozostałe rzeczy są w naszym biurze i u mnie w domu i systematycznie będą ogarniane i przydzielane do konkretnych zadań.

Mamy też zlote kolczyki z królikiem i inne elementy bizuterii - trzeba bedzie postanowic, jak ten dar zagospodarować - czy przeznaczyc na nagrodę w jakims konkursie, czy dac osobie zasluzonej czy też sprzedac na aukcji charytatywnej za grube pieniadze i dochod przeznaczyć na jakąś naszą pilną potrzebę.

W każdym bądź razie Sonia jest tytanem dobroczynności. Przysłała nam do Warszawy w sumie niewiele poniżej 20 paczek z darami, a każda miała wymiary z metr na metr!

Wiwat Sonia!!! :) Kochamy Cię!!

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #314 dnia: Lipiec 30, 2009, 17:24:22 pm »
Sonia :brawo:  :krolik  :krolik  :krolik
jesteś WIELKA :heart
jak zobaczyłam tę klatkę od Ciebie, to mi kopara opadła na podłogę - rewelacyjna jest.
a po tym co napisała Pani Prezes, to już totalnie mnie zatkało :bukiet
powinnaś dostać kartę stałego klienta w jakiejś firmie kurierskiej. i medal :lol
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #315 dnia: Lipiec 30, 2009, 17:27:16 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=37p0_fuN45k

własnie wrzuciłam tego robota w akcji na youtube :) na koncu pokazują się 2 duże króliki.

Jak wrażenia? :)

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #316 dnia: Lipiec 30, 2009, 17:44:56 pm »
Rewelacja :) Sonia naprawdę jest wielka :)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #317 dnia: Lipiec 30, 2009, 23:34:56 pm »
Święty Mikołaj rewelacyjny, jestem ciekawa tej charakteryzacji na królika  :P

W Poznaniu pojawiła się kolejna królinka do adopcji. Ma 4 lata, wygląda trochę jak Piegusek, ale bez piegów :) nie ma imienia, bo pani, która ją oddała mówiła, że córka co chwila mówiła na nią inaczej, więc muszę jakieś imię jej wymyślić, póki co nie mam pomysłu. Jutro zrobię zdjęcia małej to może mi ktoś podpowie :)
Królinka jest kochana, cudowna po prostu, uwielbia głaskanie, jest bardzo ufna. Przyjechała do mnie wczoraj, wyobraźcie sobie, że biedaczka przez te 4 lata nie była u weta i nigdy nie miała obcinanych pazurków!!  :bejzbol nie widziałam jeszcze czegoś takiego jak to coś przy jej łapkach, bo w sumie trudno to nazwać pazurkami, były to długie powykręcane na wszystkie strony okropieństwa, ja nie wiem naprawdę jak ta biedaczka mogła się drapać albo myć..  :zdenerwowany
Ale manicure wczoraj od razu miała zrobiony, wyjątkowo kochane serduszko z tej uroczej baraninki :)

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #318 dnia: Lipiec 31, 2009, 18:44:43 pm »
A oto zdjęcia pięknej Nutki :) póki co otrzymała imię wymyślone przez Watahę, mam nadzieję, że się podoba  :P








Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #319 dnia: Lipiec 31, 2009, 18:50:45 pm »
I trochę Pieguska, kochanego żarłoka i łobuza: