Autor Wątek: Poznańskie króliczki  (Przeczytany 205068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Teska

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #360 dnia: Sierpień 11, 2009, 12:05:55 pm »
Piękne.Najbardziej podobają mi się :Dip,Dżordż i Penelopa.
Te stojące uszysta Dżordża!  ^^

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #361 dnia: Sierpień 11, 2009, 22:26:43 pm »
O ja Cie.. Co za słodasy! Chyba 5 razy oglądałam te fotki. Mam nadzieję, że takie piękności szybko znajdą nowy domek :-)

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #362 dnia: Sierpień 11, 2009, 22:41:35 pm »
Królasy są niezaprzeczalnie przecudowne, cała piątka i ich piękna mamusia :heart

Ich ogłoszenia adopcyjne powinny niebawem pojawić się na stronie adopcje.kroliki.net, ale zainteresowanych ich adopcją zapraszam już teraz :)
email: kasia.nadrowska@kroliki.net
tel. 792897953


Napiszę od razu, że Klopsik ma nieziemski apetyt, dzięki czemu udało mu się już odrobinkę przytyć, dzisiaj obliczyłyśmy, że, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, za jakieś 3 miesiące powinien wyglądać jak "normalny" król  :jupi

buła

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #363 dnia: Sierpień 12, 2009, 01:23:29 am »
O mateńko! Jakie one CUUUUUUUDNE!  :heart  :heart
Dżordż jest debeściarski   :DD dalabym mu na imie Gizmo, to przez te uchole :rotfl2
w Kirkorze sie zakochalam, a Dipek ... ech, prześliczne wszystkie, oby tylko wszystkie znalazly kochające, ciepłe domki

mamut

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #364 dnia: Sierpień 12, 2009, 15:08:04 pm »
ja z przyjemnością przygarnę kirkora :)

Offline n-monika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1175
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.miniaturkabeztajemnic.com
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #365 dnia: Sierpień 12, 2009, 16:02:26 pm »
Ale słodkie robaczki, imiona są przypadkowe czy już wiadomo, kto jest panną a kto przyszłym przystojniaczkiem? :*
Zmieniła świat na lepszy, i odeszła...

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #366 dnia: Sierpień 12, 2009, 20:43:25 pm »
J amusiałam zdjecia szybkim zejściem myszki ominąć takie są cukierkowate ^^

Hannelli

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #367 dnia: Sierpień 13, 2009, 06:46:32 am »
Cytat: "n-monika"
Ale słodkie robaczki, imiona są przypadkowe czy już wiadomo, kto jest panną a kto przyszłym przystojniaczkiem? :*

Maluchy mają 3 tygodnie, a w tym czasie jest naprawdę trudno rozpoznac płeć, więc imiona nadawałam instynktownie. Na przyklad Penelopa wydawała mi się bardzo męska, ale jak jej się przyjrzałam to zobaczyłam że mimo że jest prawie największa to wygląda bardzo dziewczęco :lol . Kirkor ma najmocniejszą główkę, więc dostał prawdziwe imię męskiego amanta :diabelek . Szczerze mówiac wątpię czy podejmę sie wyzwania rozdzielenia na płeć w wieku 8 tygodni, bo zawsze mam z tym problemy...

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #368 dnia: Sierpień 14, 2009, 11:27:44 am »
Umarłam.... z miłości do tych cudnych cudeniek   :DD  :heart  :heart  :heart  Te uszy i pyszczki tylko do kochania  :przytul

Trzymam kciuki za szczesliwie zakończenie adopcji maleństw i ich mamusi

nuka

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #369 dnia: Sierpień 16, 2009, 07:37:34 am »
Cudeńka....
Nie ma innej opcji, takie rozkoszniaki szybko znajdą nowe domy

Offline agatha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 219
Dzień organizacji pozarządowych w Poznaniu - szansa dla SPK
« Odpowiedź #370 dnia: Sierpień 21, 2009, 21:18:52 pm »
To nie jest idealny na to dział, ale ważny apel do Poznanianek :) :

19 września SPK prezentuje się w Poznaniu na Dniu Organizacji Pozarządowych.
Za darmo otrzymujemy kramik, gdzie możemy przedstawić działalność SPK.
To jedyna z niewielu okazji do tego, by dotrzeć do wielu osób, by królików do adopcji było mniej a Polska wiedziała o istnieniu SPK i króliczych potrzebach.

W związku z tym wydarzeniem potrzebuje pomocy przynajmniej jednej osoby.
Chodzi o przygotowanie stoiska i działanie od g.10 do 18.

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #371 dnia: Sierpień 22, 2009, 14:27:59 pm »
jeśli to 19ego to mogę pomóc :)

na czym polegać ma to działanie? ;)
podaje w razie czego swój numer gg: 4337956
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Hannelli

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #372 dnia: Sierpień 25, 2009, 08:06:18 am »
Donoszę co nowego w przechowalni. W zasadzie nic :PP , oprócz tego że hollywódzka piąteczka ładnie rośnie, niektóre zrobiły sie bardziej puchate, uszka juz przestały walczyć z grawitacją. Holka jest na mnie wsciekła, że musi siedziec ze swoimi dzieciakami, piłuje ostro kraty dopóki nie dam jej czegoś do jedzenia :diabelek . Postaram, się porobic nowe fotki gwiazdeczkom w tym tygodniu.

Gdzieś tam wcześniej wspominałam coś o małym cudzie w przechowalni, więc wyglądał on tak. Bombeczka z razcji silnych reakcji obrończych mieszkała sama w większym kojcu, a Kunia z racji wielkich reakcji agresywnych do mnie mieszkała sama w mniejszym kojcu. Gdy przyjechała do mnie Manianka, chciałam połączyć ją z Kunią, więc zamieniłam kojcami Bombeczkę i Kunię, żeby ta druga miała więcej miejsca z Manią. Niestety, Mania okazała się prawie równie bojowa jak Bombeczka i z tego powodu spanikowana Kunia jakimś cudem przecisnęła się do swojego starego kojca gdzie siedziała już Bombeczka. Jak to zobaczyłam, to się troche przeraziłam gdyż kojec jest niewielki i Kunia nie miałaby gdzie uciec, ale Kunegunda wcisnęła się w kąt i udawała że jej nie ma, a Bombeczka jakos jej nie atakowała. No i dochodze do sedna :diabelek  Obserwowałam Bombeczkę i Kunegunde przez kilka dni, a tu nie widzialam jakiejś paniki ani agresji panienek wobec siebie. Królice jakoś się dogadały :jupi  a na dodatek, dzięki obecnosci Bombeczki mogę swobodnie wejść do ich kojca, pogłaskać :wow  Kunegunde bez obawy o atak z jej strony. Jest to naprawde wielki postęp bo miałam z Kunią ogromny problem z jej zachowaniem. Teraz jest to inny królik. Może tego jej brakowało, a ja mogę Kunegundę dalej doprowadzac do porzadku, żeby nadawała się do adopcji. Taki mały cud :lol

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #373 dnia: Sierpień 25, 2009, 11:12:51 am »
Hanelli a to co z Kunią jest nie tak, że nie nadaje się do adopcji? Jest taka cudna... Gdyby nam nie wyszło z Liską, to właśnie myśleliśmy o Kuni albo o Roxy (Roxy już nie ma na stronce adopcyjnej) dlatego pytam :)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Hannelli

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #374 dnia: Sierpień 25, 2009, 12:03:41 pm »
Cytat: "jpuasz"
Hanelli a to co z Kunią jest nie tak, że nie nadaje się do adopcji? Jest taka cudna... Gdyby nam nie wyszło z Liską, to właśnie myśleliśmy o Kuni albo o Roxy (Roxy już nie ma na stronce adopcyjnej) dlatego pytam :)

Teraz jest z nią wszystko w porządku, ale była w klatce bardzo terytorialna, tak że miałam pewne problemy z wymianą miseczek, a gdy była sama w kojcu na doswojeniu (gdzie zwykle terytorialne króliki pokazuja swoje walory i się uspokajają), ona nadal chciała mnie atakować. Chociaż wyglądało mi to bardziej na atak ze strachu. Ale teraz jest już wszystko w porządku, moge jej dac z ręki smakołyk, moge ją pogłaskać, nie przepada za bardzo za podnoszeniem, ale dużo królików tego nie lubi. Wydaje mi się że Kunia cieżko adaptowała się w moich warunkach, porzucenie przez właściciela, potem chyba przewędrowała przez 2 domy nim trafiła do mnie. To się musi odbić na psychice królaska, gdy jest bardziej wrażliwy i delikatny. Królik po takich przejściach długo dochodzi do siebie i potrzebuje po prostu czasu i warunków w których będzie się mógł znaleźć. Teraz Kunegunda jest już normalnym królaskiem gotowym do adopcji.

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #375 dnia: Sierpień 25, 2009, 14:44:42 pm »
A ja chciałam powiedzieć, że Bubu będzie w przyszłym tygodniu kastrowany.
Powiem Wam, że to jest najbardziej napalony królik, z jakim miałam do czynienia  :diabelek

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #376 dnia: Sierpień 25, 2009, 19:53:23 pm »
jpuasz,  Roxy została usunięta ze strony adopcyjnej ale wkrótce znów się pojawi z nowymi danymi i zdjęciami. Zaznaczam że jest to samiec, który został już wykastrowany.

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #377 dnia: Sierpień 25, 2009, 23:28:27 pm »
Samiec?? A to ja myślałam, że samiczka :P Póki co czekamy na Liskę i jak się dogadają z Puśkiem, to wtedy zaczniemy się zastanawiać nad 3 królaskiem :) Ale to pewnie za pół roku najwcześniej :)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Hannelli

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #378 dnia: Sierpień 27, 2009, 13:49:49 pm »
W niedzielę Toffi wyląduje w nowym domku :DD  :jupi

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #379 dnia: Sierpień 27, 2009, 15:09:54 pm »
No to super :) Z podpisu wnioskuje, że Karmelka też niedługo będzie "u siebie"?? :>



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)