Autor Wątek: Poznańskie króliczki  (Przeczytany 205073 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Hannelli

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #280 dnia: Lipiec 04, 2009, 19:40:17 pm »
Moje długouche tymczasowicze zmniejszyły swoje grono o Kubusiową która pokicała za TM. ;(  Dostała owrzodzenia rogówki i doraźne leczenie nie dawało efektu. W piatek miała operację usuniecia oka i niestety jej serduszko nie wytrzymało obciążenia narkozą. Była słodkim i kochanym królaskiem.

Za to Miki Niebieskie Oczko doczeka się swojego nowego domku. W tej chwili jest juz w Poznaniu gdzie czeka go w poniedziałek kastracja, tak więc trzymajcie mocno za niego kciuki !!  Miki czeka na domek prawie 1,5 roku, należy mu się własny domek na wyłączność.

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #281 dnia: Lipiec 04, 2009, 20:04:34 pm »
Cytat: "Hannelli"
Za to Miki Niebieskie Oczko doczeka się swojego nowego domku. W tej chwili jest juz w Poznaniu gdzie czeka go w poniedziałek kastracja, tak więc trzymajcie mocno za niego kciuki !! Miki czeka na domek prawie 1,5 roku, należy mu się własny domek na wyłączność.


jakże się cieszę :jupi z całego serca mu kibicowałam, bo się biedaczek naczekał na ten stały domek... oczywiście ściskamy kciuki i łapki za udany zabieg i udaną aklimatyzację w nowym domku :bukiet
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

sonia

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #282 dnia: Lipiec 04, 2009, 21:48:58 pm »
Bardzo mi przykro z powodu kochanej Kubusiowej ;(  :buu  ;(

Mikiemu Niebieskie Oczko, zycze  zeby  zabieg udal sie
i zeby byl baaaardzo szczesliwy,pieszczony,glaskany i miziany w nowym domku :przytul  :heart  :*

Hannelli

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #283 dnia: Lipiec 07, 2009, 07:49:28 am »
Miki szczęśliwie przeszedł kastrację, więc teraz czeka tylko na zagojenie rany, a potem siup do nowego domku :lol

slodkie_uszy

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #284 dnia: Lipiec 07, 2009, 22:44:09 pm »
ha, ale domku na wylacznosc nie bedzie mial, bo jedzie do dziewczyny :) a po kastracji...tfutfu...tak jak pisze Hannelli- na razie wszystko ok, tylko patrzy na mnie spode lba  :>
Ale za to w czwartek pojawi sie chyba u mnie nowa baranica i po zabiegu trafi do Hannelli- taka wymiana, Miki za inne uszy :)

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #285 dnia: Lipiec 07, 2009, 22:46:12 pm »
Cytat: "słodkie_uszy"
ha, ale domku na wylacznosc nie bedzie mial, bo jedzie do dziewczyny :) a po kastracji...tfutfu...tak jak pisze Hannelli- na razie wszystko ok, tylko patrzy na mnie spode lba :>


a dziwisz się? jego skarby mu obcięłaś :D
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #286 dnia: Lipiec 07, 2009, 22:49:36 pm »
Nie mogę z Wami  :hahaha

A Ty, Słodkie, dawaj foty pasztetów i pana-krówki  :> bo coś się zaniedbałaś w temacie :bejzbol
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

slodkie_uszy

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #287 dnia: Lipiec 08, 2009, 08:58:44 am »
Bosniak, wiesz jak to jest- odpoczac od adopcji , od przechowalni a tu .... Miki w poniedzialek kastracje mial, dzisiaj Kasiulka przywozi do mnie najprawdopodobniej ciezarna krolinke na 2-3 dni,ktora Ola sciaga potem do siebie, zeby ja ratowac, jutro przyjezdza baranica oddawana do adopcji i jade z Muu na obciecie zabkow. moment nieuwagi i wchodzisz do domu a tu 7 kroli :) i kazde uszy kochane i trzeba sie zajac i pobyc.
Truffle, ale chyba zle mu nie jest, dzis juz sie na boczku polozyl i mial pretensje,z e musial sie podniesc jak weszlam do pokoju i natarczywie patrzylam czy to na pewno wyluzowanie czy mu cos jest :) ma wylozona klateczke koszulka adidasa, bo mi sie taka znalazla pod lapa jak szykowalam, zeby sie nie slizgal po zabiegu- blokers jak sie patrzy, jeszcze mu lancuch zawiesze jak bedzie do stolicy jechal, niech sie ladnie prezentuje dla swojej dziewczyny  :)

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #288 dnia: Lipiec 08, 2009, 11:40:05 am »
Cytat: "slodkie_uszy"
Truffle, ale chyba zle mu nie jest, dzis juz sie na boczku polozyl i mial pretensje,z e musial sie podniesc jak weszlam do pokoju i natarczywie patrzylam czy to na pewno wyluzowanie czy mu cos jest :) ma wylozona klateczke koszulka adidasa, bo mi sie taka znalazla pod lapa jak szykowalam, zeby sie nie slizgal po zabiegu- blokers jak sie patrzy, jeszcze mu lancuch zawiesze jak bedzie do stolicy jechal, niech sie ladnie prezentuje dla swojej dziewczyny :)


padłam normalnie :D jeszcze mu klatke na czerwono pomaluj żeby chłopak miał się czym wozić po wawce i żeby zrobił szał dla przyszłej panienki ;)

a tak na serio to cieszę się, że wszystko w porządku :) wygłaskaj "niunię"  :co_jest
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #289 dnia: Lipiec 08, 2009, 11:51:52 am »
Cytat: "Truffle"
jeszcze mu klatke na czerwono pomaluj żeby chłopak miał się czym wozić po wawce i żeby zrobił szał dla przyszłej panienki ;)

hihihi, Ja mysle, ze niektore transporterki maja taki design, ze Miki smialo moze zadawac szyku w stolicy  :diabelek

A ja tez dolaczam sie do prosby o nowe foteczki slodko_uszastego stadka :D

Hannelli

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #290 dnia: Lipiec 15, 2009, 21:21:40 pm »
Wyciągnęłam moje tymczasy na plener zdjęciowy. Efekt poniżej.
Zrobiłam też moim tymczasowym uszatkom oddzielną zakładkę na mojej stronie z większą liczbą ich zdjęć ;)
Nube

Pszczółka

Karmelkowa

Toffi

Kunia

Bombeczka

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #291 dnia: Lipiec 15, 2009, 21:27:25 pm »
Jakie ładne zdjęcia, a ile zielonego dookoła :) Dołączę nowe zdjęcia do ich ogłoszeń na adopcyjnej :)

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #292 dnia: Lipiec 15, 2009, 22:45:28 pm »
śliczne zdjęcia! króliczki przepiękne - adoptowałabym wszystkie :diabelek
najbardziej niesamowita wg mnie jest Nube...te oczyy :DD
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Nuna

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #293 dnia: Lipiec 15, 2009, 23:48:38 pm »
Dla mnie Pszczolka, ma wyglad sarniatka, no i oczywiscie Karmelkowa blizniaczka Tino :)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #294 dnia: Lipiec 16, 2009, 08:16:30 am »
Jakie piękne królasy :) przez chwilę odniosłam wrażenie, że to była wystawa królików :)

Najbardziej mi się podobała Kunia z białym nochalem :)

Moc głasków dla wszystkich pokolei :)

Hannelli

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #295 dnia: Lipiec 16, 2009, 12:41:18 pm »
Sesja na dworze najbardziej spodobała sie Karmelkowej. Była wniebowzieta, sprawdziła cały wybieg, skakała to tu, to tam. :jupi
A ja dopiero na dworze  :diabelek  zobaczyłam jakie Bombeczka ma zachwycające oczęta:
prawe

lewe

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #296 dnia: Lipiec 16, 2009, 15:00:43 pm »
Dwukolorowe, czy to tylko jakiś odblask?

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

T-T-A

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #297 dnia: Lipiec 16, 2009, 15:45:00 pm »
Jakie one piękne i dzięki Tobie szczęśliwe :lol
Nie mam słów dla Twojej dobroci, serca i oddania :bukiet

Hannelli

  • Gość
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #298 dnia: Lipiec 17, 2009, 08:10:56 am »
Cytat: "Amy"
Dwukolorowe, czy to tylko jakiś odblask?

Właśnie że dwukolorowe. Ciemna tęczówka z niebieską wstawką :)

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Poznańskie króliczki
« Odpowiedź #299 dnia: Lipiec 17, 2009, 11:14:02 am »
Hih, rewelacja, jeszcze nigdy takich oczek nie widziałam. Wymizać proszę.

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']