Autor Wątek: BILANS STRAT :)  (Przeczytany 253420 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #420 dnia: Maj 08, 2011, 11:09:27 am »
Oj u mnie też są straty :)

Kabel od internetu (a ja głupią myślałam dlaczego ten internet nie działał :P )
Próbował podjeść kabel od tv i anteny
Kilka bluzek :)
Koc, początkowo mój, po kilku siuśkach i piramidkach bobków stał się kocem Groszka :)

Offline Jakub

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1629
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #421 dnia: Maj 08, 2011, 13:27:39 pm »
Monia twoje uszaki chyba pobiły jakiś rekord.

Offline jasminne2

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Płeć: Kobieta
  • Emi (Niunia)
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #422 dnia: Maj 09, 2011, 15:14:01 pm »
Do listy dołączam gumowy przytrzymywacz drzwi (nie wiem ja to się naprawdę nazywa). Strasznie pogryziony ale jeszcze można używać :DD

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #423 dnia: Maj 09, 2011, 20:28:17 pm »
Tak poza tym, trzeba sprzątać kubki ze stołu, bo mały lubi sobie wypić.. :bejzbol

Oj tak! Nie wiem jak Tycho to robi, ale potrafi wskoczyć na wysokie krzesło, stamtąd na biurko. Po takiej akcji lubi sobie wypić herbatkę. :X Dlatego trzeba wszystko sprzątać. :D

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #424 dnia: Czerwiec 04, 2011, 15:36:31 pm »
Monia twoje uszaki chyba pobiły jakiś rekord.

Oj chyba tak  :mhihi

Offline Collin31

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 587
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #425 dnia: Czerwiec 07, 2011, 19:13:41 pm »
Moja kochana Milunia jest ze mną miesiąc ... i co?
Brak ładowarki do telefonu, zasilacz od laptopa cały okejony taśmą izolacyjną :(

wszystko miała pozastawiane, pochowane, ale spryciura nauczyła się przesuwać i wywałać butle z wodą zasłaniające szpary i wystarczyła chwila...
Ale dziś Milusia przegięła...

Tyle zostało z kabla od drukarki...



jutro idę po osłony na kable... ale zasilacz do drukarki za 150 zł będzie musiał poczekać :(

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #426 dnia: Czerwiec 13, 2011, 17:28:36 pm »

Brak ładowarki do telefonu, zasilacz od laptopa cały okejony taśmą izolacyjną :(


Dała czadu maleńka! :D :X Mój zasilacz także jest cały w taśmie izolacyjnej. :D Wystarczy sekunda nieuwagi i już pół kabla nie ma.  :bejzbol :D
Do strat dodaję obgryzione części mebli (Tyszuń chyba myśli, że rattan służy do jedzenia), obgryzione drzwi, kilka książek.  :pokoj: Mimo wszystko, Tyszuniowi wybaczę każde przewinienie. Wystarczy, że popatrzy na mnie tymi słodziachnymi oczyskami...  :zakochany:

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #427 dnia: Czerwiec 13, 2011, 17:50:54 pm »
Lista zniszczeń moich uszu:
pogryzione meble (2szafy, krzesła, biurko, drzwi), brak ładowarki do telefonu, pogryziony kabel do internetu, moja ulubiona bluza, masa prześcieradeł, kołder i poduszek, brak głośników, klawiatury, myszki, kabel od wieży, poodrywane listwy przypodłogowe, poobgryzane zeszyty i książki nie licząc mojej kolekcji szklanych aniołków ... to wszystko co teraz przychodzi mi do głowy jak by się dłużej zastanowić to będzie tego jeszcze więcej. Dodam tylko że wszystko jest pozabezpieczane, ale co poradzić... jak królik bardzo czegoś chce to dopnie swego ...
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Sassenka

  • Gość
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #428 dnia: Czerwiec 15, 2011, 19:54:03 pm »
u mnie też jest wesoło
- kabel od netu ( 2 dniowy brak netu, technicy w domu bo przeciez to coś od nich...)
- 8 myszek - niektóre, kilka razy naprawiane. (kupiłam w końcu bezprzewodowe więc już nic nie zrobią)
- 4 ładowarki od komórek ( 1 moja i 3 mojego chłopaka) :P wiedzą kogo co :P
- ściany, tapety...
- i ostatnio polubiły jeść mój gips ;P
- jak puszczam je na noc ;P to muszę włosy związywać bo niestety lubią je zjadać ;P

Offline ♥♥♥SwEeT RaBbIT♥♥♥

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2634
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #429 dnia: Czerwiec 15, 2011, 20:09:38 pm »
- jak puszczam je na noc ;P to muszę włosy związywać bo niestety lubią je zjadać ;P
włosy ?? hehe Dyzio lubi mi je czesaś pazurkami :D ale jeść to jescze nie słyszałam :P
   < --- KLIKNIJ, aby wejść na wątek Dyzia :bunny: :bunny: :bunny:                      

biela

  • Gość
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #430 dnia: Sierpień 05, 2011, 23:59:08 pm »
Witam was serdecznien mój bilans strat posiadam od 4miesięcy dwa króliczki,ale sporo nabroiły porobiły tunele w całym ogrodzie co chwila znajdują się u innego sąsiada,odgryzły kabel od internetu a od modemu to w drobny mak,,a ostatnimi czasy odgryzły kabel od lodówki szczęscie od boga ze nie zabiło:wow  mąz naprawił,obsikane sciany no nie wiem pewnie i tak zapomniałam o czyms pozdrawiam

Offline ♥♥♥SwEeT RaBbIT♥♥♥

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2634
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #431 dnia: Sierpień 06, 2011, 00:08:57 am »
Hmm, Dyzio tylko zniszyczył myszke :D
   < --- KLIKNIJ, aby wejść na wątek Dyzia :bunny: :bunny: :bunny:                      

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #432 dnia: Sierpień 06, 2011, 16:28:24 pm »
U nas doszła jeszcze huba (do USB) narzeczonego i kable od klawiatur :P

Offline seeb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
    • Hosting,strony internetowe
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #433 dnia: Sierpień 06, 2011, 23:23:55 pm »
No to może i my się pochwalimy: kabelki od myszki sztuk dwie ( kupiliśmy bezprzewodowe i po problemie), kabel od przedłużacza sztuk jedna, ładowarki od telefonu mojej drugiej połowy sztuk dwie ( po ostatniej naprawie zostało około 30 cm kabelka), torebki damskie sztuk dwie, zasilacze od laptopów ponadgryzane ( bardziej mojej drugiej połowy-chyba lepszy jakościowo;)). Łażenie po ławie zdarza się często, ale Rysia nie interesuje się pilotem, uwielbia natomiast bawić się telefonem podrzucając  go sobie za doczepioną smyczkę.  U Misi skończyło się obgryzanie po dostarczeniu odpowiedniej ilości kartoników, rurek itp. z Ryszardą ten numer nie przejdzie:) O dziwo kabel od internetu zupełnie ją nie interesuje:) Ale w końcu to dziewczyna z allegro więc może jej się jeszcze net przydać:)). Dodam jeszcze kilka moich koszulek, nawet całkiem nowych: teraz mają piękne szlaczki i wzroki....

Harribel

  • Gość
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #434 dnia: Sierpień 22, 2011, 18:41:27 pm »
my na razie obserwujemy Tofika na wolności bo znamy niszczycielską moc królików (krufka swoje straty mojemu gospodarstwu domowemu przyniosła:D) ale i tak udało mu się zboić parę rzeczy:
przemielony nowiutki kocyk który kupiłam mu żeby się wygodnie leżało w klatce
frędzle od kanapy notorycznie mielone
trzy rozlane piwa ( jak młody widzi puszkę biegnie z rozpędu i wali baranka bo tak fajnie patrzeć jak wszyscy panikują dookoła)
dzisiejsza ofiara: taśma od aparatu (żeby powiesić go na szyi) - otóż Tofik podniósł nochalem klape klatki którą nie zamykałam na zatrzask bo gdzieżby takie małe diabło podniosło tyle metalu, wyskoczył podczas gdy ja pichciłam na dole i przemielił taśmę, uchwyt do kosza na brudną bieliznę i rozszarpał matę do sikania. Mało tego matę obrócił na lewą stronę i nasikał na powierzchnie nieprzemakalną ... to tyle na razie

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #435 dnia: Sierpień 22, 2011, 19:43:38 pm »
U nas doszla klawiatura, kabel od mikrofonu ze sluchawkami do skype i ladowarke od nowego telefonu. Gdzie ladowarki takiej na allegro nie ma! ! Dobrze ze chociaz laduje jeszcze.

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #436 dnia: Sierpień 27, 2011, 12:00:13 pm »
Ja głupia wszystko zawsze wywalałam jak krolik przegryzał i kupowałam nowe. Np. słuchawki, czy ładowarki... potem wpadłam na to, że przecież mozna je zlutować i voila , naprawione ;-) polecam to wzystkim.
po tym jak mi fluffy posrutował wszystkie kable od kompa sąsiad mi je polutował i wszystko śmiga cacy. Podobnie z ładowarką do telefonu. polutowana i ładuje.
nie wiem jak to z myszą i klawą lub kamerą internetową by wyglądało, ale ładowarki i słuchawki , kabel od zasilacza, od sieci domowej działają ok.

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #437 dnia: Sierpień 27, 2011, 12:27:53 pm »
U nas  bilans strat powiększył się o wykopanie dziury przez Mele (i tu ciekawostka) w piance izolacyjnej rury grzewcze.  Poza tym  reszta jest spokojna. Fifi jest uziemiona i ma zakaz opuszczania klatki więc nic nie niszczy, a momenty w których zostaje wypuszczona na wolność są okupione bieganiem po całym domu ze szczęścia :D



Ps. Mela idzie we wrześniu pod nóż.

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #438 dnia: Sierpień 27, 2011, 12:30:38 pm »
Ja to zawsze kabelki skręcam i oklejam taśmą :) Lutownicy nie mam, no ale taśma sprawdza się dobrze.

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #439 dnia: Sierpień 27, 2011, 14:14:29 pm »
Do moich zniszczeń dochodzi:
-wielka plama na materacu (nie chce zejść)
-odbarwione od moczu panele (zbuntowały się jak Oliwier był u mnie na dt)
-poobgryzane meble + drzwi
-przegryziona ładowarka do PSP moich braci
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.