Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5317356 razy)

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3560 dnia: Sierpień 22, 2012, 19:48:05 pm »
10  :niespodzianka to się królicza mama napracowała :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline maja2104

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3561 dnia: Sierpień 22, 2012, 21:17:55 pm »
No i kiedy Papa Nudel będzie nadawał? Bo Muzyk ma już 16 osób :(

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3562 dnia: Sierpień 22, 2012, 21:19:36 pm »
: ) wlasnie czekam na edycje : )

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3563 dnia: Sierpień 22, 2012, 21:37:53 pm »
Ja jeszcze tylko dodam co do pytania Agness, że aktualizujemy ogłoszenia tylko tych królików, które są pod opieką toruńskiego Oddziału SPK - cała reszta ogłoszeń należy do innych pośredników, każdy we własnym zakresie musi dbać o to, żeby wszystko było w miarę możliwości na bieżąco aktualizowane :)

Natomiast co do Speedy Gonzalesa to chłopak jest cały czas u mnie i już tak pozostanie ;-) Wygląda jak siwy mop i hormony mu szaleją dlatego też w piątek czeka go kastracja  :DD

Jak znajdę chwilkę postaram się wrzucić jego zdjęcia :)

Czy ktoś nie wybiera się może w najbliższym czasie w rejony Śląska? :) Bo niestety transport, który mieliśmy został odwołany a Rapsodia już by chciała sobie pokicać po swoim nowym domu   :bunny:

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3564 dnia: Sierpień 22, 2012, 21:40:30 pm »
Madzia Nudlak nadaje! już nacc a nie tutaj pisac:P

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3565 dnia: Sierpień 22, 2012, 22:04:49 pm »
Jestem jestem i innych też tam zapraszam http://camclub.tv/pl/Nudlak    :balet: :D

Offline monika8118

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3566 dnia: Sierpień 22, 2012, 23:16:14 pm »
o kurcze to mnie Pani zmartwiła Pani Magdo......... Mam nadzieję, że ktoś będzie ruszał w nasze strony nie długo, bo mam wrażenie że teraz to nie robimy już nic innego tylko czekamy na Rapsodię.
Czekam i też myślę jak to zrobić.....

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3567 dnia: Sierpień 22, 2012, 23:46:57 pm »
Pani Moniko na pewno coś znajdziemy i mała wreszcie zacznie rządzić w Pani domu  :bunny:

Offline maja2104

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3568 dnia: Sierpień 23, 2012, 00:57:54 am »
Może trochę nie w temacie ale w sobotę robię trasę Warszawa-Ostróda (40km od Olsztyna) -powrót we wtorek (28.08)  Nie ma żadnych potrzebowskich na tej trasie? Nieczęsto podróżuję więc jeśli mogłabym jakoś tym razem pomóc to się oferuję :)

Offline icoztego

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3569 dnia: Sierpień 23, 2012, 08:17:50 am »
Mam nadzieję, że ktoś będzie ruszał w nasze strony nie długo, bo mam wrażenie że teraz to nie robimy już nic innego tylko czekamy na Rapsodię.

Moniko 8118 nie martw się - my na Milusia czekaliśmy chyba z miesiąc, aż pojawiła się możliwość jego przewiezienia. ...

Ola _19  - czy Jagodę z całą drużyną małych jagódek  :DD objął już ktoś opieką? Bo ja się zglaszam (tradycyjnie przelew pójdzie na koniec miesiąca)
A tak w ogóle, to szaleństwo jakieś - wystarczy parę dni pobyć w głuszy odciętej od Internetowego Świata  :P- a tu tyle się dzieje...

pozdrawiam serecznie
Agnieszka
Kiedy smutno Ci na duszy zawsze Ci pomogą:
cztery łapy, dwoje uszu, oczy, nos i ogon

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3570 dnia: Sierpień 23, 2012, 09:40:39 am »
Łatek jest troszeczkę dziwnym królikiem

uwielbia jeść, a korzystanie z kuwety jest dla niego pojęciem abstrakcyjnym
Oj tam dziwnym...moja Tosia też miała takie zachowania w standardzie. Całe szczęście uwielbiala jeść tylko zdrowe zielone przekąski - chyba dbała o linię. A kuweta...no właśnie....:):):)Przecież mamusia posprząta - od czego jest??

Offline monika8118

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3571 dnia: Sierpień 23, 2012, 10:10:07 am »
wiem, że w końcu ktoś na śląsk pojedzie:))) ja ze swojej strony też szukam

Offline kami1808

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3572 dnia: Sierpień 23, 2012, 10:58:52 am »
Moniko doskonale Cię rozumiem. Ja czekam już 2 miesiące i powiem szczerze że strasznie mi się dłuży ten czas więc ciągle coś wymyślam i w między czasie suszki zrobiłam, domek z kartonu zmajstrowałam itd  :lol ale jest nadzieja w narodzie bo Asiol zadeklarowała transport Tomcio Palucha w tym tygodniu  :DD Tak więc jestem na łasce Asiola  :] Poza tym nadal czekam na Petunię, która obecnie kuruje się w sanatorium. Masakra to czekanie ale jak uszak już zawita to radość taka że hej  :hura:

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3573 dnia: Sierpień 23, 2012, 11:02:02 am »
 :heart :heart :heart :heart Moja mała Marie również zdaje się być króliczkiem bez dna jadłaby i jadła ale niestety nie może; a jej zdaniem tej kuwety mogłoby nie być ;) jest ciekawska ale do kuwety nie wchodzi;))))))
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2012, 11:05:07 am wysłana przez zuzia11 »

Offline kami1808

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3574 dnia: Sierpień 23, 2012, 11:17:08 am »
Skąd my to znamy :] Mój Chrupek żył bezklatkowo ale też w jego mniemaniu bezkuwetkowo  :icon_curve Ciągle w niej przesiadywał ale bynajmniej do głowy mu nie przyszło jakie jest zastosowanie ów przedmiotu  :oh: Cierpliwości, niedługo ciekawość zwycięży a jak raz zakuma to żwirku nie nadążysz kupować  :hahaha

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3575 dnia: Sierpień 23, 2012, 11:25:16 am »
Tosia raz wiedziala o co chodzi z tą kuwetą a potem zapominala żeby za kilka tygodni znow sobie przypomnieć, co nie zmianialo faktu, że kocyk zawszy był bardziej atrakcyjny do obsiusiania (mamusia wypierze i da nowy). A w szale zabawy...kto by się przejmowal kuwetą choćby tych kuwet bylo nastawianych w mieszkaniu jedna na drugiej. Cóz z tego skoro i tak była dla mnie najfantastyczniejszą przyjaciółką i kochanym słoneczkiem :heart

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3576 dnia: Sierpień 23, 2012, 12:22:32 pm »
Mam to samo z Fruzią... W jej pokoju stoją 4 kuwety a ona i tak sika na dywan...

Jagódka zaszalała... jak te maluchy zaczną się samodzielnie poruszać to będzie ładny bałagan :]

Offline kami1808

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3577 dnia: Sierpień 23, 2012, 12:23:10 pm »
A no tak jak uszak odchodzi to tęskni się za wszystkim  :icon_frown nawet największe zbrodnie wspomina się z łezką w oku... Ale każdy nowy uszak to kolejne wariactwa i cuda :lol i to jest piękne  :DD

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3578 dnia: Sierpień 23, 2012, 12:42:10 pm »
Lilou nie jest już tym wychudzonym uszakiem, znalezionym w parku - wyrosła na piękną pannę - Eliza  :przytul













Astrid również zmieniła się nie do poznania - muszę wrzucić jej wcześniejsze zdj. dla przypomnienia ;)







Fly i jej bezbłędne miny ;)









z brokułem w wersji "jem"











transport dla Rapsodii na pewno się znajdzie - jeszcze nie było takiej sytuacji, żeby się nie znalazł :)

kami1808 Petunia kazała Ci długo na siebie czekać, ale najświeższe informacje od kata_strofy są takie, że...czas na nią i może już wyruszyć w świat ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2012, 12:51:27 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline kami1808

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3579 dnia: Sierpień 23, 2012, 13:16:17 pm »
Olu, już świętuję  :balet: Też dostałam tą cudowną wiadomość od kata_strofy  :hura: Tyle się naczekałam a transporter stoi przy drzwiach uszykowany już od dawna, czekałam tylko na znak  :lol Olu, co do Tomcia to odbiorę go z Poznania. Mam nadzieję, że Petunię też   :DD
A czy Asiol mogłaby za jednym zamachem wziąć 2 uszaki?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2012, 13:26:18 pm wysłana przez kami1808 »