Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5346664 razy)

0 użytkowników i 17 Gości przegląda ten wątek.

Offline monika8118

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3580 dnia: Sierpień 23, 2012, 13:28:41 pm »
będziemy czekać ile będzie trzeba, może podobnie jak kami1808 potworzymy domki, zabawki, posuszymy ziółka. Mam nadzieję, że szybko się uda.

Pani Olu liczę na zdjęcia naszej królewny:)

Czekamy też na zdjęcia Jagódki i małych Jagodzianek

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3581 dnia: Sierpień 23, 2012, 13:42:25 pm »
Kami, strasznie się cieszę, że Tomcio i Petunia pojadą do Ciebie. Gratuluję adopcji i czekam na Twoje wieści po odbiorze uszaczków :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline kami1808

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3582 dnia: Sierpień 23, 2012, 13:46:27 pm »
joac dziękuję  :* oczywiście jak tylko dotrą i jakoś się ogarnę z tym wszystkim  :P to zrobię sesję i zdam relację  :DD

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3583 dnia: Sierpień 23, 2012, 13:53:58 pm »
Kami, i jakoś tak miło, że maluchy też będą w Wielkopolsce :). Z niecierpliwością czekam na foto- (i nie tylko) relację:)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3584 dnia: Sierpień 23, 2012, 14:21:50 pm »
Fly jest prześliczna, ostatnie zdjęcie jak śpi jest cudowne. Jestem w niej zakochana. A jeszcze nie tak dawno walczyła o życie. Królasek z wielką wolą walki przemienił się w piękną królewnę :)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3585 dnia: Sierpień 23, 2012, 14:56:44 pm »
A co najważniejsze - Fly jest do adopcji :) mile widziany byłby też dom tymczasowy dla niej więc zapraszamy do zaopiekowania się tą małą bohaterką :)

Offline moniuhna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3586 dnia: Sierpień 23, 2012, 15:05:01 pm »
Jaka Fly jest piękna!!! A to zdjęcie z brokułem jest po prostu boskie  :zakochany:

Czy ktoś dziś nadaje na kamerkach? Nie pamiętam, czy ktoś się zgłaszał, bo wczoraj juz tylko jednym okiem nadążałam za czatem  :icon_redface (zmęczenie ciążowe znowu daje o sobie znać  :spie:)Bo jak nie ma chętnych, to moja króliczka już się niecierpliwi na kolejne publiczne show w postaci "ja sie położę przed kamerą, a ty mnie głaskaj" ;)
"It's not just what you're born with, it's what you choose to bear,
It's not how big your share is, but how much you can share.
And it's not the fights you dreamed of, but those you really fought,
It's not what you've been given, but what you do with what you've got..."

Offline monika8118

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3587 dnia: Sierpień 23, 2012, 15:15:08 pm »
Pani Magdo wysłałam mail apropos transportu:))

 Acha na Rapsodię moje dzieciaki już mówią Rapsi:))))) Kacper wczoraj wybudował jej w klatce podłogę z klocków wafli i poukładał podusie!!!!

Fly pokazuje wszystkim jak ważne jest życie, że trzeba czasem walczyć. Widać, że to szczęśliwa królisia mimo tego co przeszła

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3588 dnia: Sierpień 23, 2012, 15:21:15 pm »
Fly jest rozbrajająca. Miny robi niesamowite...Ostatnie zdjęcie..oj  wszystkie są przepiękne. :bunny:
Tak bardzo się cieszę, ze jej się udało

Pisalam już w SB ale jeszcze tutaj dodam
Kroliczy kalendarz jest rewelacyjny - już dziś upiększył mi biurko w pracy - polecam
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14321.0.html

Jakieś informacje o wieczornych tancach i śpiewach?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2012, 15:37:48 pm wysłana przez ing »

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3589 dnia: Sierpień 23, 2012, 15:51:45 pm »
a gdzie jest szukany DT albo DS dla Fly? Zapewne chciałybyście ją zostawić u kogoś kto mógłby w razie czego do dr. Krawczyka się z nią zgłaszać? czy lokalizacja DT albo DS nie gra roli?

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3590 dnia: Sierpień 23, 2012, 15:54:35 pm »
ojej na ostatnim zdjęciu nasza waleczna dziewczynka się uśmiecha:) kocham to małe stworzonko z wielką wolą zycia
kogoś  mi pod tym względem przypomina...
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3591 dnia: Sierpień 23, 2012, 18:06:36 pm »
 :zakochany: :zakochany: :zakochany: śpiąca Fly jest bezkonkurencyjna  :DD
Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3592 dnia: Sierpień 23, 2012, 18:12:58 pm »
ostatnie zdjęcie Fly po prostu genialne!!!! grubasek nasz kochany najedzony:))

Offline Anne1991

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog - na którym pojawiają się informacje o króliczku.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3593 dnia: Sierpień 23, 2012, 20:02:53 pm »
Moja mała Marie również zdaje się być króliczkiem bez dna jadłaby i jadła ale niestety nie może; a jej zdaniem tej kuwety mogłoby nie być oczko jest ciekawska ale do kuwety nie wchodzi;))))))
Zuzia nie martw się :) Dla Gizma jeszcze nie dawno kuweta też mogła nie istnieć. Od kiedy wróciłam z wakacji (na ten czas Gizmo był u rodziców mojego chłopaka) i zabrałam go do domu, nie mamy problemu. Gizmo sam zaczął wchodzić do kuwety i z niej korzystać...to znaczy...bobki i tak lądują wszędzie xD
Z Loli zrobił się Gizmo...czyli cudowna przemiana. ;)

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3594 dnia: Sierpień 23, 2012, 20:04:03 pm »
wizyta u dziadków dobrze robi :)

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3595 dnia: Sierpień 23, 2012, 20:16:08 pm »
wizyta u dziadków dobrze robi :)
no no no...moi rodzice tak rozpieszczali Tosię, że czułam się zawstydzona :) Tośka przeszczęśliwa

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3596 dnia: Sierpień 23, 2012, 21:31:13 pm »
hej o ktorej dzis jestescie- pytanie do Branwen i moniuhny?
nie wiem kto nadaje w koncu pogubiłam sie
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3597 dnia: Sierpień 23, 2012, 21:43:48 pm »
kolejne królicze szczęście z Azylu - kolejny dom, który znalazł się za pośrednictwem strony Azylu :), co niezwykle nas cieszy :) (za dziękujemy naszym 2 dziewczynom, które dzielnie zajmują się stroną :*)

chyba wciąż nie mogę się nadziwić temu, ile niesamowitych domów znalazło się dzięki temu, że Azyl powstał i różnymi drogami dotarł do ludzi :)

Marbelka już w DS :)







moniuhna - gratuluję!  :przytul (apropo info z nawiasu Twojej wypowiedzi :P)

polityka6 póki co szukamy Fly DT/DS blisko Torunia - zresztą tak czy inaczej przyszłościowo blisko b. dobrego wet.



Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3598 dnia: Sierpień 23, 2012, 21:51:48 pm »
Właśnie miałam zadać takie pytanie: jak to się stało, że ostatnio tyle adopcji i taki ruch w azylu? Jakaś szersza akcja reklamowa? Bo co i rusz są niusy, że któryś króliś znalazł DS.
Specjalne pozdrowienia od Rubensa aka Bluelka :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3599 dnia: Sierpień 23, 2012, 21:57:14 pm »
Czy Bluelek juz probowal sie zaprzyjaznic z Trusia?