Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5293806 razy)

0 użytkowników i 17 Gości przegląda ten wątek.

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3260 dnia: Sierpień 15, 2012, 23:38:30 pm »
Zauważyliście, że Tulisia ma serduszko na pupce? :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3261 dnia: Sierpień 15, 2012, 23:50:33 pm »
http://camclub.tv/pl/MartaP

szybko do Marty- brakuje ok 20 osob

do Asi nie trzeba- jest wyłaczona z konkursu i nie jest wazna jej ogladalnosc
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3262 dnia: Sierpień 16, 2012, 00:02:00 am »
faktycznie ma serduszko :D jest jeszcze bardziej podobna do mojej Łacioszki :D bo ma łaciaty pyso, te same kolory i moja ma serduszko na łopatkach a tulisia na pupie :D
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3263 dnia: Sierpień 16, 2012, 10:48:31 am »
Witam. Ja prosze o rade. W Waszych klatkach azylowych jest zawsze tak czysciutko. Czym je wyścielacie. Ja dałam królikowi ręczniki papierowe to je pozwijał i było po porzadku. Chyba że on jest poprostu balaganiarzem. Ha ha.

Offline Sowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 297
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3264 dnia: Sierpień 16, 2012, 10:51:39 am »
podkłady higieniczne na folii, kupisz w aptece
lek. wet. Sowa

Offline moniuhna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3265 dnia: Sierpień 16, 2012, 11:00:54 am »
Widać, że Cola nie tylko lubi sobie podjeść, ale też popić, i nawet ma całkiem niezły gust...  :]

Ja też nie moge uwierzyć, że nie ma już Kluseczki...  :( Ale wiem, że są tam też inne potrzebujące króliczki, w związku z tym chciałabym adoptować wirtualnie Bielinkę, jeśli jeszcze mogę. Chciałabym zrobić króliczkom paczkę, podpowiecie mi czego wam najbardziej potrzeba? Granulatu, podkładów, a może sianka? Czy też zbalansować i podesłać wszystko? :)

Acha, i zapraszam dziś wieczorem na pogaduchy: http://camclub.tv/en/monic83 Czy ktoś jeszcze planuje? Widzę, że wczoraj udało się dostać na podium, gratuluję! :) Mam nadzieję, że dziś też się uda!

"It's not just what you're born with, it's what you choose to bear,
It's not how big your share is, but how much you can share.
And it's not the fights you dreamed of, but those you really fought,
It's not what you've been given, but what you do with what you've got..."

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3266 dnia: Sierpień 16, 2012, 11:05:32 am »
Ja dałam królikowi ręczniki papierowe to je pozwijał i było po porzadku. Chyba że on jest poprostu balaganiarzem
Moja Tosia też ma "odmienne" pojęcie porządku. Może to forma wyrazu artystycznego a my tak na siłę chcemy im sprzątać po naszemu :)

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3267 dnia: Sierpień 16, 2012, 11:59:22 am »
Klusiu tak strasznie mi przykro :'( jeszcze tak dużo miałaś przed sobą :'(
     Ale najważniejsze że nie cierpiałaś :<
      Jesteśmy z Tobą
       Kicaj Wesoło i szczęśliwie za TM :'(

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3268 dnia: Sierpień 16, 2012, 12:32:34 pm »
Sowa dzięki. Ja jestem poczatkująca bo mam królika znajde dopiero 4 miesiace. Na temat zywienia duzo wiem z Miniaturki bez tajemnic. Ale jak co to widze ze tu moge pytac bo fajni ludzie na forum.

Offline polcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3269 dnia: Sierpień 16, 2012, 12:52:24 pm »
hej, a do kogo pokicała Marie jeśli można wiedzieć? :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3270 dnia: Sierpień 16, 2012, 13:26:29 pm »
Moniuhna, a na którą zapraszasz na imprezkę?
Ale wy spryciule - nie zauważyłam tulisiowego serduszka:) Teraz wiem dlaczego Zachu latał do pokoiku i wąchał namiętnie

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3271 dnia: Sierpień 16, 2012, 13:41:01 pm »
Acha, i zapraszam dziś wieczorem na pogaduchy: http://camclub.tv/en/monic83 Czy ktoś jeszcze planuje? Widzę, że wczoraj udało się dostać na podium, gratuluję! :) Mam nadzieję, że dziś też się uda!

Ja dziś też będę wieczorkiem, ale tak po 21 jak wrócę z pracy :)
http://camclub.tv/pl/MartaP :) Voxiu już się szykuje - myje łapki i ogonek ;P
WO AMIGO

Offline moniuhna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3272 dnia: Sierpień 16, 2012, 13:47:33 pm »
Moniuhna, a na którą zapraszasz na imprezkę?
po_sąasiedzku, dzięki za przypomnienie! :) Zabawę rozkręcamy od 21.30 czasu PL! Serdecznie zapraszam!
"It's not just what you're born with, it's what you choose to bear,
It's not how big your share is, but how much you can share.
And it's not the fights you dreamed of, but those you really fought,
It's not what you've been given, but what you do with what you've got..."

Offline Taisho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3273 dnia: Sierpień 16, 2012, 15:10:04 pm »
No cóż, czas w końcu coś u Was napisać.

Żeby nie było, lubię króliki. Nie mam nic przeciwko temu, żeby Wasze towarzystwo pojawiało się w serwisie www.camclub.tv, ale musicie przyjąć kilka zasad.
1. Jeśli traktujecie CamClub.tv jako maszynkę do zarobienia szybkiej i łatwej kaski to mówimy stanowcze NIE.
2. Jeśli macie dalej zamiar wchodzić tylko, mówić cześć i zwijać przeglądarkę do paska to mówimy stanowcze NIE.
3. Jeśli wchodzicie do nas i jako główny cel stawiacie sobie wygraną w konkursie to mówimy stanowcze NIE.
4. Jeśli dalej będzie tak, że są 3 osoby z Waszego forum i przekazujecie sobie aktywnych użytkowników to mówimy temu stanowcze NIE.
5. Jeśli dalej będzie tak, że tworzycie swoje zamknięte grono i nie próbujecie poznać innych ludzi z serwisu, nie bierzecie czynnego udziału w innych transmisjach (nie tylko o królikach) to ja mówię temu STANOWCZE NIE.
Dziewczyny i chłopaki! Jest Was tu milion pińćset dwa tysiące osiem. Każdego z osobna zapraszam do naszego serwisu, ale na miłość Boską, są też inne tematy niż króliki. Na CC pojawia się sporo ciekawych ludzi z którymi można pogadać. Nie traktujcie nas jak dobrego wujka, który za to że ktoś napisze parę zdań na czacie to sypnie kaską. Zaproście do nas swoich znajomych z innych środowisk. Zachęcajcie do uruchamiania swoich transmisji. Po prostu dobrze się bawcie! Jak tak patrzę na ilość użytkowników tutaj, na ilość wejść dziennie, na to ile ludzi macie online to jest dla mnie niezrozumiałym, dlaczego tak mało jest Was na CC? Wystarczy tam założyć konto i nie zachowywać się jak słup, który przychodzi tylko po to żeby się przywitać. To że tworzycie teraz nowe konta i macie nowe nicki nic nie zmienia. Jeśli sytuacja z Asią, Irokezikiem czy Martą1984 się powtórzy to prędzej czy później skończy się to banem. Pomóżcie nam w promocji serwisu. Zapraszajcie znajomych. Gwarantuję, że i my i Wy będziemy z takiej współpracy zadowoleni.

TAISHO

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3274 dnia: Sierpień 16, 2012, 15:15:38 pm »
powiało chłodem  xD brrr

Offline monika8118

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3275 dnia: Sierpień 16, 2012, 15:16:28 pm »
Kluseczka....... """ miała do mnie przyjechać. Teraz będzie mieszkać na króliczej chmurce jak stwierdził mój synek

Chcemy zabrać innego króliczka i właśnie kupuję klatkę, ale tak sobie myślę... może doradzicie mi gdzie kupić może przez internet. Jestem z Jaworzna (śląsk)

Pozdrawiam gorąco
monika

Offline kasia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 121
    • blog
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3276 dnia: Sierpień 16, 2012, 15:19:28 pm »
1. Jeśli traktujecie CamClub.tv jako maszynkę do zarobienia szybkiej i łatwej kaski to mówimy stanowcze NIE.
2. Jeśli macie dalej zamiar wchodzić tylko, mówić cześć i zwijać przeglądarkę do paska to mówimy stanowcze NIE.
3. Jeśli wchodzicie do nas i jako główny cel stawiacie sobie wygraną w konkursie to mówimy stanowcze NIE.
4. Jeśli dalej będzie tak, że są 3 osoby z Waszego forum i przekazujecie sobie aktywnych użytkowników to mówimy temu stanowcze NIE.
5. Jeśli dalej będzie tak, że tworzycie swoje zamknięte grono i nie próbujecie poznać innych ludzi z serwisu, nie bierzecie czynnego udziału w innych transmisjach (nie tylko o królikach) to ja mówię temu STANOWCZE NIE.

A jakie odzwierciedlenie  Pańskich NIE znajdę w regulaminie serwisu? Bo z tego co się orientuję to nikt, z tutejszych forumowiczów nie łamie regulaminu tamtego forum.

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3277 dnia: Sierpień 16, 2012, 15:31:25 pm »
A jakie odzwierciedlenie  Pańskich NIE znajdę w regulaminie serwisu? Bo z tego co się orientuję to nikt, z tutejszych forumowiczów nie łamie regulaminu tamtego forum.


Na mój chłopski rozum, choć w żadnym razie nie mam nic wspólnego z tym serwisem kamerkowym- to raczej bym nie dyskutował o regulaminie. Regulamin regulaminem ale jak chcecie tam istnieć to starał bym się do tych pięciu punktów  stosować. Inaczej zbanują każdego i nie ma co dyskutować. Mogą to zrobić jak zechcą i jedyne co to można próbować egzekwować należne pieniądze i o to będzie cieżko. Tak to wygląda na chłodno z mojej strony jak obserwuje sytuacje.

Offline Taisho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3278 dnia: Sierpień 16, 2012, 15:35:13 pm »
A jakie odzwierciedlenie  Pańskich NIE znajdę w regulaminie serwisu? Bo z tego co się orientuję to nikt, z tutejszych forumowiczów nie łamie regulaminu tamtego forum.

Błagam tylko nie Pan :D

Powiem tak. To, że nie łamiecie regulaminu to fakt z którym nie można się nie zgodzić. Niestety serwis nie jest instytucją charytatywną, a ja nie mam takich kompetencji, by tłumaczyć się z pozaregulaminowych i niepisanych zasad. Niestety regulamin zawiera również punkt nr 13, który stanowi, iż można zbanować każdego, za byle co, bez podawania przyczyny.
Apeluję więc raz jeszcze, odwiedzajcie nas, ale starajcie się jakoś zadomowić i poznawać nowych ludzi.

TAISHO


Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3279 dnia: Sierpień 16, 2012, 15:36:10 pm »
Niestety regulamin zawiera również punkt nr 13, który stanowi, iż można zbanować każdego, za byle co, bez podawania przyczyny.
Apeluję więc raz jeszcze, odwiedzajcie nas, ale starajcie się jakoś zadomowić i poznawać nowych ludzi.

mniej więcej o tym pisałem...