Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5513777 razy)

0 użytkowników i 26 Gości przegląda ten wątek.

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3280 dnia: Sierpień 16, 2012, 15:38:46 pm »
Intensywnie śledzę forum ale póki co niezbyt aktywnie w nim uczestniczyłam...ale to

ale na miłość Boską, są też inne tematy niż króliki

króliki to taki sam temat jak inne i skoro na jakimkolwiek czacie ktoś chce o tym rozmawiać to co w tm złego?
Tłumaczenie (choć wypisane w punktach) jest bezsensowne choć widać że jego powstanie zabrało sporo czasu i wnikliwego szpiegowania forum

Offline akvarius

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3281 dnia: Sierpień 16, 2012, 15:41:09 pm »
Do Taisho:

Po pierwsze, dzień dobry.

Po drugie, a i owszem wchodziłam na "czaty" innych użytkowników CC. Według informacji wyświetlających się na stronie CC na danym kanale, w danej chwili było i po kilkanaście lub więcej osób. Ale ciekawym trafem odzywało się kilka i to nieregularnie. Co więcej, niektórzy odzywający się otwartcie podpowiadali prowadzącym transmisje różne ciekawe sztuczki. Na przykład (i tu cytat NIE z "króliczej" kamerki) "[prowadzacy transmisję] – młody mój mówił, że można nabić głosy – otwierać w 4 róznych przeglądarkach, ale mój net by siadł. [jeden z uczestników czatu] Można, panie [imię usunięte przeze mnie - akvarius], można". Ciekawe, że do dziś prowadzący te transmisje, na które od czasu do czasu wpadałam, nie zostali wykluczeni.

Rozumiem, ze CC to prywatna firma i możecie tam sobie stosować zakazy i nakazy wg własnego widzimisię. Zazwyczaj takie modele biznesowe po jakimś czasie padają. Ale może Wam uda się udowodnić, że da się taką wybiórczą polityką odnieść sukces.

Jeśli źle skonstruowaliście sobie cały system - czyli tak, że technicznie można robić wszystko to, na co mówi Pan "NIE", to macie teraz problem. Rozwiązywanie problemów poprzez oskarżenia, pokrzykiwanie "NIE, NIE" i paniczne rozdawanie "banów" na lewo i prawo, tylko pokazuje, że w interesach jeszcze wiele się musicie nauczyć.

Z poważaniem.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 15:44:34 pm wysłana przez akvarius »
Azyl dla Królików w Toruniu www.kroliki-torun.info   

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3282 dnia: Sierpień 16, 2012, 15:52:51 pm »
Ja osobiscie dziękuję Taisho, że wypowiedział się na naszym forum, przedstawiając swoje stanowisko.
I w dużym stopniu je rozumiem
My tworzymy grono, które połączyła wspólna pasja – los uszatych, a że podobnie myślimy, odczuwamy to i jesteśmy w większości sobie bliscy. I tutaj nie mówię o temacie króliki, bo nasze życie ma wiele aspektów i nie jesteśmy Świadkami…. Na cc też mieliśmy wiele tematów nie dotyczących uszu:)
W wielu punktach się z Tobą zgadzam, jako osobą mającą na uwadze dobro i charakter waszego serwisu.
Konkretnie: uczestnicy milczący i tylko czytający niech przemówią, poznanie innych transmitujących i wzajemnie!
Nie oszukujmy się, każdy z transmitujących ma na względzie żetony:) na kosmetyki, instrument, podręczniki, imieniny czy w końcu pomoc uszatym…Jaka to róznica?
Jeśli aktywni uczestnicy czatują wśród znajomych to:
nadają na podobnych częstotliwościach, nikt inny z transmitujących nie dał się poznać, bo nie wchodził do tych transmitujących „forumowych”
Co niektórzy poruszają się też w wąskim zakresie mając na uwadze gabaryty transmitujących. Nie zauważyłam czatujacych latajacych po wielu transmisjach:( i sie nie dziwię...
Dyskusje u innych bardzo często przyjmują formę dialogu, przy kilkunastu zalogowanych!
Dlatego dobrze by było, aby uwagi tyczyły wszystkich transmitujących.
Dla mnie oburzające było zamrożenie wygranych, banowanie dziewczyn, które było nie było „rozbujały” transmisje i pomogły stworzyć grono bywalców.
Jesli banowanie to tu i teraz anie wymysły po długim czasie...Prawo działające wstecz???czy antypromocja serwisu?

Offline Taisho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3283 dnia: Sierpień 16, 2012, 15:57:51 pm »
Moja rejestracja tutaj oraz ten post chyba został opatrznie zrozumiany. To nie miało być grożenie palcem. Wręcz przeciwnie. Ja powiedziałem, że lubię nie tylko króliki. Lubię Asię, Sremo czy Martę która daje mi wycisk swoimi planami treningowymi. Chciałem Wam jedynie dać do zrozumienia, co może się stać jeśli będzie tak jak jest teraz.

Odnosząc się do zarzutu o nieuczciwość innych transmitujących. To niestety fakt. Ja boleję nad tym, że dla głupich 50 zł ludzie imają się różnych sztuczek, jak coś zrobić, aby się nie narobić, a zarobić. Wszystkie takie oszustwa niestety wcześniej czy później zostają wykryte, a ludzie zostają na stałe usunięci z serwisu.

Zadaję więc pytanie. Drodzy forumowicze/wielbiciele królików. Jesteście na CamClub, by się z nami bawić? Czy po to, by zgarnąć pieniążki dla Waszych pupili?

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3284 dnia: Sierpień 16, 2012, 16:03:35 pm »
Tak jak piswałam wczesniej - ja osobiscie się cieszę, że wypowiedziałeś sie na forum i nie odebrałam jako tego grożącego palcem:)
..."Drodzy forumowicze/wielbiciele królików. Jesteście na CamClub, by się z nami bawić? Czy po to, by zgarnąć pieniążki dla Waszych pupili?"

Ja osobiście mam podejście w stylu 2 w 1:)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3285 dnia: Sierpień 16, 2012, 16:04:57 pm »
Ja tam się dobrze bawię :P
WO AMIGO

Offline moniuhna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3286 dnia: Sierpień 16, 2012, 16:15:26 pm »
Drogi Taisho (skoro już jesteśmy na ty :) ), ja mam tylko kilka kometarzy/pytań:

Każdego z osobna zapraszam do naszego serwisu, ale na miłość Boską, są też inne tematy niż króliki.

Zgadzam się, są. I także na inne tematy ROZMAWIAMY. To, że czasem ktoś pokaże swojego królika do kamery albo o nim napomknie, nie znaczy że codziennie przez bite kilka godzin rozmawiamy tylko o królikach. To nieprawda! To, że chcemy przeznaczyć wygraną na króliki, to inna sprawa. Ale nie mamy na ich punkcie żadnej niezdrowej obsesji. Rozmawiamy też o pracy, braku pracy, rodzinie, mężach, ogródkach, jedzeniu, a nawet alkoholu. :) Tak było np. ostatnio u mnie. Więc skąd ten atak?

A tak swoja drogą, to jeśli mogę jeszcze coś wtrącić z osobistego punktu widzenia i doświadczenia - jeśli się rozkręca biznes, to lepsze rezultaty uzyskuje się, gdy traktuje się swoich klientów jako równych sobie. Może mam trochę inne spojrzenie na to, bo pracuję w UK (notabene także dla dużego portalu, odnoszącego sukcesy) i tutaj "customer service" należy do jednych z najlepszych na świecie, ale powiem tobie jak by to tutaj wyglądało - w sytuacji takiej jak ta, administrator zamiast banować swoich najbardziej aktywnych użytkowników i blokować im konta z żetonami na zasadzie widzimisię, zainteresowałby się co to za osoby, skontaktowałby się z nimi, nawet wszedł na forum takie jak nasze, ale zamiast gróźb i szantażu by raczej konstruktywnie POROZMAWIAŁ i być może poprosił o "feedback", użył słow zachęty, prośby o dalszą reklamę i wspólnie zastanowił, jakimi jeszcze sposobami bardziej rozkręcić stronę. Wiem, że w polskiej rzeczywistości może się to wydawać absurdalne, ale proszę mi wierzyć, to naprawdę DZIAŁA, i to dużo lepiej niż męcząca walka z forumowiczami, spiski, szpiegowanie i banowanie. Nikt tutaj nie chciał wykorzystywać CC jako dojnej krowy, sami byliśmy zaskoczeni rezultatem i to przypadek, że akurat forum nt. królików się skrzyknęło jako jedno z pierwszych. To nie nasza wina, że informacja na temat konkursu nie dotarła do innych osób, to już chyba należy do kwestii waszego marketingu?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 16:20:35 pm wysłana przez moniuhna »
"It's not just what you're born with, it's what you choose to bear,
It's not how big your share is, but how much you can share.
And it's not the fights you dreamed of, but those you really fought,
It's not what you've been given, but what you do with what you've got..."

Offline akvarius

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3287 dnia: Sierpień 16, 2012, 16:15:53 pm »
Obawiam się, że podejście 2 w 1, wspomniane przez po_sadziedzku,  jest po prostu zgodne z ludzką naturą. Ale może pocieszy fakt, że tu pieniądz idzie na szczytny cel :-) A co do zabawy, ja na przykład bardzo lubiłam kanał Irokezika. I tematem była najczęściej muzyka, a nie tam, króliki :-) Cóż poradzę, że od dekoltów wolę pogaduszki o muzyce lub duet królików MartyP? :P Poza tym, ja mam problem z podzielnością uwagi i jestem w stanie aktywnie gadać tylko na jednym czacie :-)
Azyl dla Królików w Toruniu www.kroliki-torun.info   

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3288 dnia: Sierpień 16, 2012, 16:19:48 pm »
Poza tym, ja mam problem z podzielnością uwagi i jestem w stanie aktywnie gadać tylko na jednym czacie :-)
Ja też mam z tym problem! :) Troszkę nie nadążam :P
WO AMIGO

Offline Taisho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3289 dnia: Sierpień 16, 2012, 16:30:13 pm »
Mówiłem to wcześniej, powiem po raz kolejny. Ja nikogo tutaj nie atakuję. Szczerze powiem, że jestem tutaj z własnej nieprzymuszonej woli i tylko i wyłącznie dlatego, żeby Wam oszczędzić później niepotrzebnych nerwów.
Ja nie pracuję dla CamClub. To po pierwsze. Nikt tam nikogo nie traktuje jako KLIENTÓW. CamClub to jest miejsce gdzie spotykają się ludzie. Konkurs jest takim "motywatorem" do częstszych odwiedzin, ale niestety dla większości jest to jedyny argument dla którego ludzie nas odwiedzają :(
Po drugie. Próbujemy nawiązać współpracę z różnymi ludźmi/serwisami/portalami/właścicielami stron www w celu dalszej promocji serwisu. Szczerze powiem CC ma tę trudność w wypromowaniu się, gdyż jako nieliczni, nie tolerujemy golizny na naszych publicznych transmisjach. Jeśli chcecie pomoc... pomagajcie. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i wszelkie formy propagowania CC na świecie :D

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3290 dnia: Sierpień 16, 2012, 16:45:44 pm »
Nie tolerujecie rozbierających się pań a jednak nie zawsze niestety są one wyłapywane i to one często wygrywają :( Ostatnio była o tym nawet historia na www.piekielni.pl
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline moniuhna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3291 dnia: Sierpień 16, 2012, 16:47:42 pm »
Widzisz, mówisz, że nie atakujesz, ale wypowiedzi typu "Chciałem Wam jedynie dać do zrozumienia, co może się stać jeśli będzie tak jak jest teraz" raczej nie zachęcają do dialogu. I nie miałam na myśli "klientów" w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wiem przecież, że nie ma tu żadnych klientów, ale przecież CC też ma jakąś grupę docelową - choćby osoby, które lubią czatować, pokazywać się do kamery i mają coś do pokazania (oprócz golizny), powiedzenia czy też jakąś pasję. Promujcie swój portal na innych forach, jeśli widzicie, że taki odniósł sukces na naszym. Jest wiele forów na których ludzie rozmawiaja o rzeczach, które ich w danej chwili absorbują - czy to są ciąże, dzieci, zdrowie, szydełkowanie, podróże, alkohole, króliki czy dzikie węże... I tam nie rozmawia sie o goliźnie. Dla mnie też oburzające było zamrożenie wygranych czy banowanie dziewczyn tylko dlatego, że portal dopiero się rozkręcał, a one były najbardziej aktywne. Tak się nie robi.
"It's not just what you're born with, it's what you choose to bear,
It's not how big your share is, but how much you can share.
And it's not the fights you dreamed of, but those you really fought,
It's not what you've been given, but what you do with what you've got..."

Offline Taisho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3292 dnia: Sierpień 16, 2012, 17:31:20 pm »
Ktoś pamięta gdzie to było dokładnie na tych piekielni.pl?

Zamrożenie wypłat nie miało podłoża tylko i wyłącznie "ot bo tak mi się podoba".
Niestety dziewczyny nie zawsze postępowały zgodnie z duchem zdrowej i uczciwej rywalizacji.
Mamy niewielu użytkowników i to naprawdę od razu widać, jak siadacie w trójkę dajmy na to o 22.00 i prowadzicie aktywną rozmowę tylko na jednej transmisji. Sam ktoś wcześniej stwierdził, iż nie ma na tyle podzielnej uwagi i nie daje rady pisać na więcej niż jednym czacie.

http://kroliki-torun.info/akcja-dziewczat-od-kamerek

Tego już nie ma, tak jak i wielu wpisów na Waszym forum, które było niemal idealnym przepisem na to jak zgarnąć codziennie 100 zł. Zarejestrujcie się się tu, a tu, otwórzcie w przeglądarkach 3 transmisje tych a tych dziewczyn, powiedzcie cześć i zwińcie przeglądarkę do paska, NIE ZAMYKAJCIE PRZEGLĄDARKI.
Jedna Wasza transmisja na CC nie ma problemu. Możecie sobie siedzieć do woli, nikt Was nie wyrzuci, nikt Was nie zbanuje. Nie chcecie siedzieć u nikogo innego? Ok. Ale nie twórzcie transmisji-zombie tylko po to, by się załapać do konkursu.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3293 dnia: Sierpień 16, 2012, 17:45:53 pm »
Taisho, to skoro jesteś takim "dobrym duchem" to może podpowiesz nam jak mamy to robić, żeby wszystko było ok? ja naprawdę nie nadążam oglądać wszystkich transmisji jednocześnie, nawet tych, którymi jestem zainteresowana kiedy jednocześnie mam swoją własną :(
WO AMIGO

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3294 dnia: Sierpień 16, 2012, 17:50:36 pm »
Dziewczyny,dajcie spokoj z tymi CC....tyle problemu,nieporozumien.

Offline akvarius

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3295 dnia: Sierpień 16, 2012, 17:51:07 pm »
Ciekawe, że na innych serwisach z 'chatami' nikt nie 'banuje' i nie zabrania podłączania się do wielu kanałów na raz i siedzenia cicho. Dawno temu, za górami i lasami siedziałam często na kilku # IRC i ledwo co się odzywałam na może jednym z nich. Co ciekawe, nikt za to nie zgarniał pieniędzy. A bany były w zasadzie dla tych co się odzywali :-)  Tak, ze mogę się tu bronić, że takie mam zwyczaje i tyle.

"Niestety dziewczyny nie zawsze postępowały zgodnie z duchem zdrowej i uczciwej rywalizacji." Z tego co wiem, takie reguły zostały dopiero teraz wyraźnie napisane. Wcześniej, ani w regulaminie CC, ani na stronie CC itd. nie zostało wyartykułowane jak CC definiuje "duch zdrowej i uczciwej rywalizacji" (jak widać definicja ta stosowana jest wybiórczo, do niektórych użytkowników). Być może takie cwaniaki, jak ja mają inną definicję "uczciwej gry". Od dziś, sprawa jasna. Ale zgadzam się z przedmówcami, zamrożenie kasy i zbanowanie przed ogłoszeniem wszem i wobec co wolno, a co nie, to jak działanie prawa wstecz. No, ale jako prywatny interes macie prawo robić na swoim podwórku co chcecie.
Azyl dla Królików w Toruniu www.kroliki-torun.info   

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3296 dnia: Sierpień 16, 2012, 17:57:28 pm »
A ja mam taką propozycję.. Nauczona życiem z moim mężem - dewiza to IDŹMY NA KOMPROMIS :) To może aby oczyścić atmosferę, te "kary" dla dziewczyn zostaną cofnięte, a my będziemy działać tak jak byście sobie tego życzyli? ;)
WO AMIGO

Offline Taisho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3297 dnia: Sierpień 16, 2012, 17:58:50 pm »
Ja wiem że te 100 zł dziennie kuszą. Sam bym sobie zorganizował spokojnie grupę 30 osób i inkasował codziennie wygrane, ale nie o to chodzi.
Jeśli chcecie się pobawić i jednocześnie pomóc królikom to tak jak pisałem zróbcie sobie jedną transmisję i będzie ok. A jeszcze lepiej byłoby tak gdyby dziś była jedna z Was, a w inny dzień ktoś inny. Jeśli macie więcej niż jedną transmisję to nie nawołujcie jawnie do tego, żeby tylko wejść i się przywitać i mieć transmisję zwiniętą do paska. Wpadajcie czasem do muzyka, można się fajnie pobawić w Jaka to melodia. Wpadajcie do przyjaznego i miłego moderatora Taisho, który służy pomocą. U Toma2000 można się odprężyć przy szumie drzew. Magnum55 strzela czasem niewybrednym dowcipem ;) Asię, Astę już chyba dobrze znacie ;)

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3298 dnia: Sierpień 16, 2012, 18:07:45 pm »
Przepraszam ale dla mnie te wszystkie tłumaczenia o "jasnych zasadach" zdrowej rywalizacji itd... to kompletny bełkot. Mam świadomość, że jakakolwiek walka to jak walka z wiatrakami ale serwisowi CC gratuluję skutecznej anty-auto-reklamy. Poza tym koniec końców zostało jasno powiedziane, że serwis może sobie robić co i jak chce niezależnie od regulaminu, który sam wprowadził...bo tak i już. Czy tylko ja mam poczucie absurdu?

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3299 dnia: Sierpień 16, 2012, 18:09:50 pm »
No ok, widzę że możemy dojść do porozumienia - słuchajcie, podporządkujmy się tym zasadom, bo bez sensu walczyć z czymś, z czym się walczyć nie da :) :) To słuchajcie, jeśli dziennie może być jedna z nas, to dzisiaj mogę pokazać się ja, a Ty moniuhna jutro? Bo ja jutro nie będę mogła - będę w pracy do nocy :(

A w "jaka to melodia" jestem dobra, pójdę się pobawić! :D Po jednej nutce! :P
WO AMIGO