Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281396 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9400 dnia: Marzec 08, 2013, 09:33:48 am »
Nie mogę uwierzyć, że żyjemy w 21 wieku a ludzie wciąż potrafią doprowadzić do czegoś takiego ;(


Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9402 dnia: Marzec 08, 2013, 09:50:27 am »
"ludzie"
To prawda, aż szkoda posuwać się do używania takich słów. Niektórzy działają wyjątkowo bezmyślnie, ale dzięki Bogu jeszcze są tacy, którzy ratują maluchy...

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9403 dnia: Marzec 08, 2013, 10:22:32 am »
Przykro mi że narazie nie mogę pomóc. Mam na utrzymaniu dodatkowo tymczasowiczkę z sześcioma maluchami. Jak tylko ogarniemy maluchy (DT,DS) to zaczne znowu. Tym bardziej mi przykro jak zobaczyłem te zdjęcia...

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9404 dnia: Marzec 08, 2013, 12:05:29 pm »
O matko! ;(

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9405 dnia: Marzec 08, 2013, 12:09:59 pm »
najgorsze jest to że jest więcęj tych ludzi-potworów niz tych którzy pomagaja ;(
najlepiej nagłośnic taką sprawe :megafon
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9406 dnia: Marzec 08, 2013, 12:16:22 pm »
pippi nie ma co rozpaczac trza pomóc- na mojej stronie na fb umiescilam apel o pomoc dla uszatych z tej interwencji http://www.facebook.com/profile.php?id=1183641287
trza po znajomych pozbierac ręczniki, koce, środki opatrunkowe, jedzonka itd potem to wszystko sie zbierze, poszukamy transportu z wawy do torunia
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline wiola17-2003

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9407 dnia: Marzec 08, 2013, 12:23:46 pm »
To jakaś masakra te maluchy przeżyły koszmar pomimo ich stanu to piękne uszaczki.Jestem w szoku jak to ogarnąć miały dużo szczęścia ,że pomoc nadeszła w ostatnim momencie teraz juz tylko może być lepiej.
Dziewczyny jak wy dajecie radę podziwiam was jesteście wielkie.
Ja dzisiaj jadę na wizytę z Pestką takie imie dostała króliczka z Łódzkiej giełdy .Pastereloza została niby wykluczona ale za dwa tygodnie muszę powtórzyć wymaz jaszcze trochę kicha ale jej stan jest już naprawdę dobry oczka wygojone ,mała przytula się do ręki lubi mizianie jest śliczna też wyglądała jak półtora nieszczęścia a teraz jast super mam tylko nadzieje że to kichanie jej przejdzie bo nie mogę jej wypuszczać dopóki wynik nie będzie jednoznaczny.
Fuksik praktycznie odkąd pojawiła się Pestka z braku lokum stał się uszakiem bez klatkowym jest kochany leży zawsze obok mnie uwielbia zabawę z dziećmi to nie zły łasuch trzeba pilnować żeby synkowi nie zabierał jedzenia bo ten chętnie się ze wszystkimi dzieli.Różnie to jest z załatwianiem się do kuwety trzeba go pilnować zwłaszcza siusiu myślę ,że to ze względu na niesterylizowane samiczki.
Dziewczyny jeszcze raz wyrazy uznania to już chyba ok.40 królików w azylu nie wspominając już tymczasów .

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9408 dnia: Marzec 08, 2013, 12:34:23 pm »
nie ejstem za bardzo obeznana w temacie, więc zapytam - czy można przesłac Wam kasę przez paypal?

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9409 dnia: Marzec 08, 2013, 12:43:49 pm »
Można, tu po lewejs tronie u gory jest link: http://www.kroliki-torun.info/

Offline volontariuszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9410 dnia: Marzec 08, 2013, 12:46:33 pm »
jeju,jakie biedne uszaczki...  :icon_cry nie wiem jak można doprowadzić zwierzaki do takiego stanu... masakra.

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9411 dnia: Marzec 08, 2013, 14:10:19 pm »
Jestem przerażona wstawionymi zdjęciami...
Po prostu brak słów, Jak można tak traktować zwierzęta i doprowadzić je do takiego stanu!!! Ja się pytam cholera no jak?
Takich ludzi powinni potraktować tak samo jak te biedactwa! Nogi bym z d... powyrywała!!!
Olu wiem, że dacie radę... Bynajmniej mam taką nadzieję... Trzymam mocno kciuki za nowych podopiecznych i za was. Przyda wam się wsparcie teraz. Nie jestem w stanie pomóc osobiście, to postaram się chociaż duchowo ;) Przesyłam dobrą energię :D

A ja już nie chcę po prostu widzieć nawet tych zdjęć bo się poryczałam jak bóbr, muszę dojść do siebie...
Tak jak napisała volontariuszka !!!!!MASAKRA!!!!!

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9412 dnia: Marzec 08, 2013, 14:27:19 pm »
Matulu !!!! walczcie dziewczyny o maluchy.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9413 dnia: Marzec 08, 2013, 15:01:13 pm »
Dziewczyny i chłopcy nagłaśniajcie sprawę, gdzie się da na str pro zwierzęcych! :megafon :megafon :megafon
Ja już wysłałam:
Toruńskie-Towarzystwo-Ochrony-Praw-Zwierząt/
Prawnicy-na-Rzecz-Zwierząt
TOZ ogólnopolski
Straż dla Zwierząt

Interwencja Fundacji Azyl Dla Królików - masakra:((
http://torunskie-kroliki.blog.pl/2013/03/08/marcowa-interwencja/

Matulu !!!! walczcie dziewczyny o maluchy.
a co one robią? oby jak najwięcej wsparcia w tej walce

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9414 dnia: Marzec 08, 2013, 15:02:05 pm »
a czy sprawa została zgłoszona na policje?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Tofik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9415 dnia: Marzec 08, 2013, 15:51:52 pm »
przerażające !!! czym trzeba być żeby zrobić coś takiego niewinnemu stworzeniu!!!!

Offline Tofik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9416 dnia: Marzec 08, 2013, 16:01:27 pm »
udostępniłam Wasz apel o pomoc może ktoś z okolic mojego miasta też pomoże


A czy są Wam potrzebne jakieś lekarstwa? Mój królik miał problem z oczami ( ropne zapalenie rogówki ) i zostało mi dużo leków, których on już nie potrzebuje a nie straciły jeszcze terminu ważności.

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9417 dnia: Marzec 08, 2013, 16:06:36 pm »
krople do oczu są ważne tylko 4 tygodnie od otwarcia flakonika a po tym terminie można już tylko wyrzucić.!!!
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9418 dnia: Marzec 08, 2013, 16:26:38 pm »
udostępniłam Wasz apel o pomoc może ktoś z okolic mojego miasta też pomoże
A czy są Wam potrzebne jakieś lekarstwa? Mój królik miał problem z oczami ( ropne zapalenie rogówki ) i zostało mi dużo leków, których on już nie potrzebuje a nie straciły jeszcze terminu ważności.
krople do oczu są ważne tylko 4 tygodnie od otwarcia flakonika a po tym terminie można już tylko wyrzucić.
Dodatkowo, jeśli dotknęłaś aplikatorem do oczka swojego króliczka, to mogły na nim zostac bakterie, które mogły by się przenieść do oczka inengo króliczka, dlatego nie nalezy stosować tych samych kropli u innego chorego.

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9419 dnia: Marzec 08, 2013, 16:35:17 pm »
Jezus Maria ... Łzy same cisną się do oczu ...  Trzymam kciuki i życzę dużo sił, dacie radę !