Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5515252 razy)

0 użytkowników i 60 Gości przegląda ten wątek.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9240 dnia: Marzec 01, 2013, 21:57:11 pm »
o widze ze aparat Olowy powrócił

ps gdyby nie to ze Picia to baba juz bym wykradala Taje:)cuuuuudo
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9241 dnia: Marzec 01, 2013, 22:03:34 pm »
marta1984....a może wykradnij jakiegoś facecika....Pico by się chyba ucieszyła  :niegrzeczny

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9242 dnia: Marzec 01, 2013, 22:06:02 pm »
powiem tak..mysli sie ale najpierw trzeba zalatwic kwestie choroby, potem jeszcze pare rzeczy a potem znalesc pantoflarza co by mej diablicy nie pobil
a co do ucieszenia sie - piccol jest dziwna - z nia nigdy nic nie wiadomno- moze akurat bedzie go chciala zjesc, albo on ja
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9243 dnia: Marzec 01, 2013, 22:09:24 pm »
wiadomo,że wyzdrowienie małej to priorytet....ale jak się już wszystko unormuje (a się unormuje!) to wiesz....pantofli wiele kica po tym świecie :niegrzeczny
ja myślałam że moja agentka też będzie mordować wszystko co ma 4 łapy i uszy ale okazało się że facet u jej boku to było to czego potrzebowała, zupełnie inny królik odkąd ma towarzystwo ;)

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9244 dnia: Marzec 01, 2013, 22:20:12 pm »
Majka44kc gratuluję Easy :* czyli to już trzeci uszaczek tak ?  masz w 100% rację azylanci są tak wspaniali że nie da się tego opisać słowami ani... Zdjęciami :] Pani Olu wydaje mi się że Marie wie że już od 7 msc jest z nami i jest członkiem rodziny co nigdy się nie zmieni ;) dziś przyłapałam ją siedzącą na biurku :) a akcja odbyła się sprawnie i zdjęłam ja na ziemię bezpiecznie =) cały dostęp do biurka dla uszaka zamknięty.  Ale liczy się fakt a to skubanica najkochańsza no bo lewek :-)) świetnie się panienka rozwinęła pani Olu dziękuję za nią jeszcze raz a Maryśka pozdrawia :*
Ps co tam u "mojego" (oj no prawie ;) ) Momo ? A z Hugo lepiej ? :)

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9245 dnia: Marzec 01, 2013, 22:25:02 pm »
oooo czyżby ktoś tu poważnie myślał o Momciu?  :niegrzeczny

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9246 dnia: Marzec 01, 2013, 22:46:38 pm »
zuzia11 dopiero zobaczyłam twoje pytanie :) Tak, Voxiu to ten łaciaty i jest hodowlańcem :) Mam w domu same hodowlane króle (Tigga, Vox i Boniek) :)

Olu - zdjęcia są cudowne i takie.. radosne! :)
WO AMIGO

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9247 dnia: Marzec 01, 2013, 22:48:52 pm »
 Deede no powiedzmy Haha... TAK :) Ale...
MartaP - Dzięki bardzo ładny ;) a duże ci urosły ? :]

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9248 dnia: Marzec 01, 2013, 22:51:07 pm »
Jak dla mnie są malutkie, dla osób które mają miniaturki wydają się duże :) :)
WO AMIGO

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9249 dnia: Marzec 01, 2013, 22:54:00 pm »
Nono kumam :)  słyszałam ze są bardzo wierne i oddane.. Ale dla osób posiadających/teraz/kiedyś ich zwierzę jest dla nich zawszę wierne i oddane mam rację ? :)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9250 dnia: Marzec 01, 2013, 23:00:16 pm »
zgadza się :) Voxiu jest tego najlepszym przykładem, jest taki wdzięczny za miłość jakim się go obdarza i naprawdę okazuje to na każdym kroku. Tigga to dama i trzeba szanować jej zdanie :P :P :P Ale i tak jak coś się dzieje to od razu do nas leci :) A Boniek był wielkim dzikusem ale go bardzo oswoiliśmy i teraz śpi ze mną w nocy przytulony :)
Także... ogromnie namawiam na adopcję hodowlańców jeśli ktoś się nad tym zastanawia :) :) Pachino i Ethel to też hodowlańce :) :) :) I już teraz widać, że mają bardzo fajne charaktery :) Takie uratowane zwierzaki zawsze się odwdzięczają.
WO AMIGO

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9251 dnia: Marzec 01, 2013, 23:08:18 pm »
To prawda one zawsze wyczują że człowiek im pomógł i odpłacają się miłością :) kochane stworzonka jedyne. Z tego co piszesz mają bardzo ciekawe charaktery :) Tak Ethel i Pacino wspaniałe ja również zachęcam wszystkich do adopcji krolaskow z azylu :) odwdzięczą się miłością do końca a szczególnie uszaki chore np. Ethel / Pachino/ Hugo itp. ;) !

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9252 dnia: Marzec 01, 2013, 23:22:46 pm »
zapomniałam o jeszcze jednej bardzo ważnej kwestii...szukamy pilnie domu tymczasowego dla chorego szynszyla, który trafił do Schroniska. szynszyl został oddany z powodu braku możliwości zapewnienia mu przez właściciela opieki zdrowotnej (w zw. z jego chorobą) :( w pon. zobaczy go doc.
jutro postaram się wrzucić zdj. futrzaka.

na miły początek weekendu apelujemy do wszystkich, którzy mogliby zapewnić domy tymczasowe królikom z Azylu o pomoc  :bukiet w najbliższych dniach ponownie musimy się mocno zmobilizować i Wasza pomoc będzie nam niezbędna, aby przetrwać ;) :przytul



Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9253 dnia: Marzec 01, 2013, 23:27:56 pm »
Postaram zrobić co w mojej mocy aby zapewnić/na razie dojść do skutku z namową 1 Dt :) \ MOMO
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2013, 23:31:08 pm wysłana przez zuzia11 »

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9254 dnia: Marzec 02, 2013, 14:39:13 pm »
 :bukiet bardzo dziękuje Agnieszce (sysunia) za przenocowanie królinki mającej dziś trafić do Azylu i transport do Bydgoszczy  :przytul
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9255 dnia: Marzec 02, 2013, 18:02:08 pm »
Easy podobna do naszego Truśka. Mnie strasznie podobają sie dwie dziewczyny  Taja i Lola.  Przydałaby sie jedna z panienek dla Truśka bo on samotny.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9256 dnia: Marzec 02, 2013, 18:04:52 pm »
Gogamor , przeciez u ciebie jest Zając zaprzyjaźniony z któryms z królików . To chcesz jeszcze czwartego? Tylko nie wiem Zając na dT czy DS?
Przepraszam za OT

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9257 dnia: Marzec 02, 2013, 18:39:25 pm »
Na domu tymczasowym i zaprzyjazniony  :?:
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9258 dnia: Marzec 02, 2013, 18:57:29 pm »
emilia może z bardzo zamierzoną opcją DS  :icon_smile  :DD

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9259 dnia: Marzec 02, 2013, 18:59:12 pm »
zuzia11, byłoby wspaniale, gdybyście mogli zaopiekować się Momo - moim zdaniem jest już lepiej i mam nadzieję, że w pon. wykluczmy u niego problemy z sercem

majka44kc, wczoraj mówiłam bardzo mało :P czasami jak wychodzę po spotkaniach z Azylu np. po 3 takich kolejnych spotkaniach od a do z  (a tak bywało ostatnio - na szczęście dla naszych uszu), nie mam już się odzywać :P

wczoraj wspominałam o tym, że pod naszą opiekę trafiły dwa maluszki - póki co nie widać objawów e.c. i miejmy nadzieję, że tak pozostanie. szkoda, że nie udało się uratować 2 pozostałych maluszków, ale dziękujemy tym, dzięki której szybkiej akcji Cogito i Eureka otrzymały szansę na nowe życie  :przytul

oto Cogito







i Eureka













dzisiaj do Azylu przyjechały 3 nowe króliki - póki co mam zdj. tylko króliczki ze Złotowa

Atari







w imieniu Sylwii (z podziękowaniami za opiekę nad Warnerem  :bukiet), wrzucam jego zdj. z DT w Olsztynie :):):)













zachęcamy do tego, aby zostać domem tymczasowym dla uszaków z toruńskiego Azylu  :bukiet

jutro do DT pojadą nie tylko Habib i Seen (2 nowe domy tymczasowe w Olsztynie), ale również Devi i uszak, którego dopiero jutro na miejscu wybierzemy (2 domy tymczasowe w Warszawie - gorania  dziękujemy za ogarnięcie tego tematu :przytul)

w tej chwili w Azylu przebywają 34 króliki (jutro wyjadą 4), a w najbliższych dniach prawdopodobnie przyjmiemy kolejnych podopiecznych, dlatego działamy! :)

pod naszą opieką znajduje się w tej chwili ok 80 królików - tej tendencji nie da się już zatrzymać, dlatego zachęcamy wszystkich, aby do nas dołączyli  :przytul

***