Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281049 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline enka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Tulinka :)
  • Pozostałe zwierzaki: Basieńka -koteł
  • Za TM: Balbinka, Tosio, Zuziek, Pimpuś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4800 dnia: Październik 12, 2012, 14:30:56 pm »
a to dobrze :) hehe. mam nadzieję że się przyda :)
Pozdrawiam :)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4801 dnia: Październik 12, 2012, 14:35:08 pm »
Enka, na avatarze jest twój królas może, bo wygląda przebosko  :bunny: :D

Offline enka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Tulinka :)
  • Pozostałe zwierzaki: Basieńka -koteł
  • Za TM: Balbinka, Tosio, Zuziek, Pimpuś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4802 dnia: Październik 12, 2012, 15:00:59 pm »
tak, mój królik z miną którą prezentował ponad miesiac, z fochem gigantem. zmieniło mu sie odkąd jest Tuliśka :) ma serduszka w oczach - DOSŁOWNIE! :)
Pozdrawiam :)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4803 dnia: Październik 12, 2012, 15:12:03 pm »
A, to rozklabźdana cudownie Tulinka jest Twoja :)

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4804 dnia: Październik 12, 2012, 15:23:23 pm »
rozklabźdana
uwielbiam to określenie ale jeszcze ucze się płynnie wymawiać :):):)  A Tulinke jest przecudowna. Lusia przy takich próbach bliskości chyba by mi oczy wydrapala - temperamentna słodzinka moja.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4805 dnia: Październik 12, 2012, 17:24:57 pm »
Moja mama to wymyśliła na mojego poprzedniego kicajka - Niuchacza. Też był barankiem - jak Tulinka -  i też uwielbiał się rozklabźdywać przy głaskaniu. Pieszczoch był z niego ogromiasty :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4806 dnia: Październik 12, 2012, 19:24:48 pm »
Perri czuje się dobrze. w pon. kolejna kontrola. mam nadzieję, że z każdym dniem obrzęk będzie mniejszy, a ropa już się nie pojawi.

króliczka ma niesamowitą wolę życia i jest niezwykle dzielna. dzisiaj biegała po Azylu - początkowo bardzo ostrożnie, potem tak, jak gdyby nic

jutro wrzucę więcej jej zdjęć, a póki co tylko 2





zjawiskowy Nimm - uszak oddany do bydgoskiego zoo - ma ogromną nadwagą, problem z bobkami (brzydki, biegunkowy kał) i przeczulicę skóry - wspominałam wczoraj o tym, że otrzymał lek przeciwko świerzbowi. zobaczymy jak będzie w kolejnych dniach, póki co, Nimm myje się po każdym zetknięciu z ręką człowieka - widać, że coś go męczy

prosimy o wirtualną opiekę nad tym cudakiem  :bukiet

















Mały Książę - nasz piękny model w kategorii Seniorzy :)



dzieciaki :)









Peter Parker :)



uroczy świr Varius - uszak bardzo żywiołowy, towarzyski i łagodny - już wykastrowany :)





Siostra Be - prawdziwa dama ;) w pon. w końcu sterylizacja. ze względu na to, co działo się w tym tyg., przełożyliśmy ją na ten pon.

Sister jest fantastyczna i wszyscy zachwycają się jej makijażem ;) jest bardzo komunikatywnym uszakiem i czuje się w Azylu jak we własnym Królestwie ;)









jutro pojawią się zdjęcia Orzecha - dzielnego hodowlanego Króla, który wyrwał się z paszczy węża :]

dzisiaj do nowego domu pojechał Smoky - wszystkim zaangażowanym w adopcję, w dzisiejszy transport Uszaka, a przede wszystkim jego nowym opiekunom bardzo dziękujemy  :bukiet

aby w przyrodzie była równowaga, tj. 26 uszaków w Azylu, jutro trafi do nas kolejny - z okolic Torunia

Avon oraz Klara są już po sterylizacji :)

dziękujemy wszystkim za ciepłe słowa, które tak wiele dla nas znaczą  :przytul

Solvieg za wspaniały prezent  :bukiet
 
enka za tunel  :bukiet

Soniu za kolejną paczkę  :bukiet

dzisiejszego dnia poległybyśmy logistycznie bez ogromnej pomocy ze strony naszego Schroniska - dziękuję za nieocenioną pomoc w transportach, które dzisiaj kursowały we wszystkie możliwe strony - od punktu odbioru pelletu, przez gab. wet. i dworzec pkp :bukiet i wczorajsze psychiczne wsparcie...

mimo nawet najbardziej bolesnych zderzeń z rzeczywistością i największych rozterek, z którymi ostatnio się borykamy, musimy dać radę - dla nich

MartaP wrzucę zdjęcia Lory :) - będziemy urzędować w Azylu z Magdą i może tym razem zrobię porządne, bo dzisiaj Lora mi się rozmyła - trzymamy kciuki za pracę mgr :P a ze zdj. potrzymaj Kubę jeszcze chwilę w niepewności :)

na koniec ma prośbę do wszystkich użytkowników FB :)

czy od czasu do czasu możemy prosić o udostępnianie linku do naszego wątku na forum na Waszych profilach FB? ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2012, 19:28:02 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4807 dnia: Październik 12, 2012, 19:29:08 pm »
Dziękuję Olu za fotki Perriusi  :DD i Oliverka  :heart i innych puchatków   :jupi

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4808 dnia: Październik 12, 2012, 19:30:29 pm »
A Nimm, to przyczajony tygrys ukryty królik :P

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4809 dnia: Październik 12, 2012, 19:36:49 pm »
czy od czasu do czasu możemy prosić o udostępnianie linku do naszego wątku na forum na Waszych profilach FB? oczko


Olu nie musicie prosić jak dla mnie to daje Wam wolną rękę ;)

Pozdrawiamy

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4810 dnia: Październik 12, 2012, 19:39:26 pm »
Nimm ma boskie umaszczenie ale nie da się ukryć ze on bardziej się toczy niż chodzi:(
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4811 dnia: Październik 12, 2012, 19:41:27 pm »
Link wrzucony na facebooka :)

A co do Nimm.. patrzę i myślę, kto skrzyżował królika z jakimś centkowanym zwierzem?! :P

Życzę dużo siły i z niecierpliwością czekam na zdjęcia hodowlańców (Orzecha też baaardzo proszę! :) )

WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4812 dnia: Październik 12, 2012, 19:51:55 pm »
Oczko Perri (w zasadzie to miejsce po oczku) przerażająco wygląda, biedna mała :( Ale teraz już będzie tylko lepiej, skoro już teraz uszak sobie radzi - to będzie dobrze!
Nimm jest zjawiskowy, prześliczny  - wygląda jak biszkopt nakrapiany czekoladą :)
Sister Be - jak zawsze piękna, w tonacji black&white
Ach, te azylowe uszaki, twarz się sama śmieje!
Fajnie, że Smokuś pojechał do nowego DS - szybko znalazł domek! Czekamy na jego wątek w "Naszych królikach" :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4813 dnia: Październik 12, 2012, 19:57:16 pm »
Ja chciałam tylko powiedzieć, że to oczko teraz i tak wygląda bardzo dobrze.. :)
WO AMIGO

Offline Gajka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1142
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4814 dnia: Październik 12, 2012, 20:02:32 pm »
Dziękujemy za sprawne przeprowadzenie akcji "oddaj Smokiego"! Nie byłam przekonana czy uda się to wszystko załatwić z dnia na dzień, ale dzięki Waszej gotowości już za 30 min Jerz i Smoky będą w domu :) :* (tak, tak, ciągle jadą, ale już są w Warszawie :P). A my tu z Ciką usychamy z tęsknoty za naszymi panami :P

Nimm ma boskie umaszczenie! :zakochany:


Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4815 dnia: Październik 12, 2012, 20:06:20 pm »
Nimm <3 <3 aaaa kolejna miłość. Pięknie by wyglądał z panną Jenis, ale niestety :((

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4816 dnia: Październik 12, 2012, 20:20:58 pm »
od czasu do czasu melancholijnie myślę o tym ;), jak wszystko wyglądało rok temu, kiedy zaczynaliśmy ten wątek - to, czym wtedy dysponowałyśmy, ogromnie dużo dla nas znaczyło i było uwieńczeniem pracy (w końcu to był efekt kilku lat pracy...) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12608.40.html - zdj. ze starego pomieszczenia, które rok temu było graciarnią, a od jesieni do kwietnia było azylem - do momentu przeprowadzki do...Azylu :)
ten rok minął jak "sen"...i tak miło czyta się Wasze wpisy i obserwuje aktywność w naszym wątku



Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4817 dnia: Październik 12, 2012, 20:25:49 pm »
czy ktoś łaskawie napisalby wiecej o historii Kokoszki bo ja mimo iz cofnalem sie nascie stron nie znalazlem nic albo przeoczylem .... niestety
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4818 dnia: Październik 12, 2012, 20:41:15 pm »
Z tego co wiem Kokoszka została odebrana wężowi,ale może niech to ktoś potwierdzi.
Nóżka Jagódkowego malucha boska  :icon_mrgreen A Peter no po prostu brak słów i te niebieskie oczka  :heart Piękny jest... Prawdopodobnie w niedziele mam rozmowę w jego sprawie  :icon_mrgreen

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4819 dnia: Październik 12, 2012, 20:45:46 pm »
Widzę, że Peter Parker się przyjęło :P Mój mąż mówi, że to jedyne właściwe imię dla tego huncwota, nawet jakby okazał się być dziewczynką :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.