Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5302421 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3900 dnia: Wrzesień 03, 2012, 22:40:09 pm »
Mój kochany :( Przykro mi strasznie z powodu tego malucha :( Czy da się teraz ustalić co bylo przyczyną- czy padaczka, czy e.c.?

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3901 dnia: Wrzesień 03, 2012, 22:43:00 pm »
:((( :(((

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3902 dnia: Wrzesień 03, 2012, 22:44:21 pm »
biedactwo :(.


Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3903 dnia: Wrzesień 03, 2012, 22:59:31 pm »
Naprawdę wierzyłam, że będzie powtórką Fly i że da radę :( Biedactwo kochane :( Taki śliczny maluszek ;(
WO AMIGO

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3904 dnia: Wrzesień 03, 2012, 23:03:33 pm »
ooo szkoda malucha... ;( ale lepsze to niż miałby się męczyć dalej...
A ja dziś miałam porządki w ogrodzie i jak tylko będę miała chwilę czasu wolnego to wpadnę do Azylu z patyczkami od drzewek owocowych :) przygotowane specjalnie dla uszaków  :piesek:

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3905 dnia: Wrzesień 03, 2012, 23:44:45 pm »
Z Fly w porządku.. dzielnie przyjmuje leki, ataki po tej serii pięciu pod rząd już się nie powtórzyły.... dobrze, że chociaż ona nie pozbawiła nas całkowitej nadziei...

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3906 dnia: Wrzesień 04, 2012, 07:35:14 am »
nie zdążyłem nawet pieniędzy na niego przelać...taki ze mnie opiekun wirtualny...taki słodki był, już myślałem, że zamieszka u nas  :icon_cry

Offline Graszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5396
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Rubinka i Pierwiosnek
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM Izolda 29.04.2021, Kubuś 29.06.2021
  • Za TM: Bambosia-30.11.2017r, Niuniuś-16.04.2018r, Stefanek-27.04.2018r, Tuptuś-28.04.2019
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3907 dnia: Wrzesień 04, 2012, 07:58:45 am »
Biedny maluszek :( strasznie mi przykro , myślałam , że da radę ...

Offline ReQ16

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3908 dnia: Wrzesień 04, 2012, 08:24:48 am »
strasznie smutna wiadomość... :( szkoda malucha
,,Człowiek jest królem zwierząt, gdyż przewyższa je w okrucieństwie, ale przyjdzie czas, kiedy będzie traktował mordowanie zwierząt ten sam sposób, w jaki obecnie traktuje zabijanie ludzi. Ten,kto nie szanuje i nie ceni życia, nie zasługuje na to, aby żyć``


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14812.new.html#new Zapraszam na wątek Florka.

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3909 dnia: Wrzesień 04, 2012, 08:29:30 am »
Biedne malenstwo...taki piekny uszolek. Dzięki Wam przynajmniej ktoś o niego walczył. Kicaj za TM   :heart

Powielam pytanie czy udało się ustalić co było przyczyną ataków Gutka?

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3910 dnia: Wrzesień 04, 2012, 09:15:24 am »
biedne maleństwo, ale przynajmniej już się nie meczy...
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3911 dnia: Wrzesień 04, 2012, 09:41:56 am »
O Boże :( :( :( , też wierzyłam, że uda mu się pomóc :( Ciężko się pogodzić z takimi smutnymi wieściami...
Oscarez, wspomożesz jeszcze innego uszaka...
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3914 dnia: Wrzesień 04, 2012, 11:38:55 am »
Dziewczyny zadzwońcie do tych osób i powiedźcie im o możliwości oddania tych uszatków do Azylu :) Ja wczoraj kontaktowałam się z osobą z tego ogłoszenia - http://tablica.pl/oferta/oddam-za-darmo-krolika-miniaturke-ID1wdCx.html#8064e060;r:15;s ale już nieaktualne :/

W sobotę do Azylu przyjedzie Romek i Pysia, które już są na stronie adopcyjnej - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/756#yield - dom tymczasowy a najlepiej stały dla tej parki mile widziany :)


Offline Mycek30

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Trusia
  • Pozostałe zwierzaki: Borys-bokser 29.07.2004-23.06.2018
  • Za TM: Cin-Cin(14.12.2014) ,Mycy(27.12.2017)
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.

— Mark Twain

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13701.0.html

Offline kasia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 121
    • blog
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3916 dnia: Wrzesień 04, 2012, 11:46:59 am »
Ale słodziaki. Jak Kiki i Puszek :-)

Offline FILIPGRETA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3917 dnia: Wrzesień 04, 2012, 11:55:14 am »
http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-inne-zwierzaki-Unikatowy-2letni-Krolik-z-Klatka-W0QQAdIdZ409822081

przekazałam info właścicielowi o możliwości oddania kroliczka.  Gdyby nie było odzewu z jego strony. to link jest powyżej. Natomiast królik ma załzawione oko i przerośnięte (wykrzywione) pazurki.

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3918 dnia: Wrzesień 04, 2012, 12:27:16 pm »
Takich ogłoszeń jest mnóstwo...niestety. Moją Tosiulkę też przygarnęlam z takiego ogłoszenia - ale ona trafiła do kochającego domu. Ile z nich trafia w kolejne nieodpowiedzialne ręce ...

Mam też pytanie z innej beczki :) Jak szybko (wg. Waszego azylowego doświadczenia) może znaleźć się dla Luki transport do Wrocławia? Czy ten kierunek jest "obiecujacy" czy raczej rzadko uczęszczany?
Nie możemy się jej doczekać :):) choć warto na nią czekać nawet bardzo długo.

Offline monika8118

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3919 dnia: Wrzesień 04, 2012, 12:56:50 pm »
ing Luka jest przeurocza. Doskonale Cię rozumiem, niedawno czekała przecież na Rapsodię. Napewno szybko się trafi dobra dusza i przywiezie Twoją Ślicznotkę:)

A u nas..... Rapsi rezyduje w łóżku Kacperka do klatki chodzi tylko jeść i do kuwety (chociaż dziś mąż doniósł mi że sikła Kacprowi na kołderkę, ale może kupię płyn taki jest podobno odstraszający sikaczy w zoologicznych??:). Najbardziej rozbraja mnie jak Kacper bierze jakieś warzywko przekraja na pół i razem sobie jedzą, bo sposób odżywiania, nie licząc siana i trawy,
mają bardzo podobny:)
Siana nie je za wiele, ale to pewnie dlatego, że dostaje trawkę świeżą. Już stabilizuje się Rapsi jadospis.
Rano (koło 6) daję jej ziółka suszone, potem w ciągu dnia dają jej trawę, mlecze i inne zielska:)) a jak wracam z pracy to zajadamy warzywka razem wszyscy i jeszcze wieczorem trawki trochę. Siano ma cały czas, ale właśnie słabe zainteresowanie.