Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5518148 razy)

0 użytkowników i 16 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4080 dnia: Wrzesień 16, 2012, 15:03:36 pm »
nie widzę problemu :P tylko trzeba mi o tym przypomnieć przy okazji transportu :)



Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4081 dnia: Wrzesień 16, 2012, 15:47:28 pm »
Zara ja też mam mętlik w głowie , one wszystkie są takie piękne !!! A te hodowlane ... no po prostu brak słów - takie są cudowne !!! Niestety nie mam podwórka  i te uszatki odpadają , pozostają miniaturki :) Szkoda że mieszkam daleko bo napewno bym Wam dziewczyny pomogła przy królikach ... Spodobały mi się baranki , jest jakaś dziewczynka do wzięcia do domku stałego ?

Wirtualny opiekun

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4082 dnia: Wrzesień 16, 2012, 16:10:03 pm »
Buba, Libby i Play są już po sterylizacji :)

w tym tyg. kastracja czeka chłopaka, który trafił do nas wczoraj, zobaczymy też co z Szafirkiem i Klarą ;) a poza tym mamy dużo dzieci i młodzieży ;)




Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4083 dnia: Wrzesień 16, 2012, 16:44:42 pm »
Ja jestem w kropce-nie mogę wybrać między Pepsi a Astrid. A jak jeszcze tą całą włochato-puchato-kolorową zgraję zobaczyłam to już w ogóle mam mętlik w głowie

Wcale się nie dziwię, że masz trudny wybór  :nie_wiem
Ale myślę, że Astrid zasługuje wreszcie na stały domek i kochającego człowieka  :heart Ja widziałam ją w lutym w Azylu, kiedy dochodziła do siebie po odchowie maluszków. Piękna, delikatna królinka. Bez problemu wzięłam ją na ręce przy czyszczeniu klatki. Gdybym nie adoptowała Florence, to byłaby Astrid  :P  Możesz skonsultować się z jej Opiekunką w domu tymczasowym i to może pomoże Ci w decyzji.
Życzę pomyślnego wyboru.
Ps. Aktualne zdjęcia Astrid pokazują jak cudownie działa na nią opieka w domu - wypiękniała, nabrłąa ciałka i ma pięknę futerko :)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4084 dnia: Wrzesień 16, 2012, 16:47:52 pm »
Niusia, popieram !

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4085 dnia: Wrzesień 16, 2012, 16:58:56 pm »
Dziewczyny napewno podpowiedzą lepiej którą zabrać do domku :) a co się dzieje z Bambi ? Jest do adopcji ?

Wirtualny opiekun

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4086 dnia: Wrzesień 16, 2012, 17:06:02 pm »
Dobre wieści są też takie, że szykuje się dom dla Merlina i Bambi a po 22 września do nowego domu jedzie nasz weteran Puchatek
duszka, powyżej cytat Oli o Bambi :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4087 dnia: Wrzesień 16, 2012, 17:10:43 pm »
O kurczę szkoda , bo miałam na nią ochotę ;) został dla mnie jakiś baranek ?

Wirtualny opiekun

Offline Zara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Astrid
  • Pozostałe zwierzaki: Pies Grapa, koty Grzmot i Batman
  • Za TM: Królik Luis, królik Duszek, pies Arpa, koń Avanti
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4088 dnia: Wrzesień 16, 2012, 17:13:48 pm »
niusia, wybór jest na prawdę ciężki. Najchętniej wzięłabym i Astrid i Pepsi  :DD Astrid z umaszczenia pasowałaby do Luisa  :DD Z tym, że przypomina mi trochę mojego nieżyjącego już Duszka. Natomiast jeśli chodzi o Pepsi to dowiedziałam się, że dobrze dogadywała się ona z inną króliczką, z którą mieszkała. A jakie one obie mają szanse na DS (oprócz mojego nimi zainteresowania)?

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4089 dnia: Wrzesień 16, 2012, 17:14:29 pm »
duszka, może poszukaj nie tylko w azylu? jest sporo baranków do adopcji na forum :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4090 dnia: Wrzesień 16, 2012, 17:22:53 pm »
No nie wiem jak to dalej wygląda , wysłałam formularz adopcyjny , narazie odpowiedzi nie dostałam ... Mam coś szukać na własną rękę czy dziewczyny ze stowarzyszenia mi znajdą królika ? Jesteście tu na forum bardziej doświadczone , podpowiedzcie coś :)

Wirtualny opiekun

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4091 dnia: Wrzesień 16, 2012, 17:35:19 pm »
duszka, a szukałaś przez stronę z adopcjami? Status króliczków jest aktualizowany

http://adopcje.kroliki.net/adoptions/find
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4092 dnia: Wrzesień 16, 2012, 17:42:43 pm »
Na tej stronie nic nie znaleziono :( , coś tam przeglądam , może z Wrocławia Elysia jest ,,do wzięcia '' ? Już tam pisałam :) A co się dzieje z Brudzią ? Adoptowałam ją wirtualnie :)

Wirtualny opiekun

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4093 dnia: Wrzesień 16, 2012, 17:46:23 pm »
duszka, znaleziono, znaleziono, tylko wpisz kryteria wyszukiwania :) na samej górze

elysia do z kolei moja wirtualna córeczka :) - o ile wiem, jeszcze nie znalazła domku :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4094 dnia: Wrzesień 16, 2012, 17:50:31 pm »
Czerwienię się ze wstydu :> już patrzę ponownie :) dziękuję Ci ... kto wie , kto wie ...

Wirtualny opiekun

Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4095 dnia: Wrzesień 16, 2012, 20:29:46 pm »
Olu a skąd dokładnie te uszaki od terrarysty? W razie potrzeby my tu w Koszalinie możemy przenocować jakieś króliczki.
Właściwie to wspone o tym może też w jakimś innym wątku...  :>
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4096 dnia: Wrzesień 16, 2012, 21:09:26 pm »
nezuminotabi dzięki  :przytul taka informacja od Ciebie jest bardzo cenna, bo nie wiemy czy jutro nie pojawi się potrzebujący uszak w Koszalinie do krótkiego przechowania - los lubi sprawiać niespodzianki ;)
uszaki "na karmę dla węża" do czasu transportu mają opiekę, ale sam transport z Trójmiasta jest sprawą bardzo pilną :(

Zara wiem, że jesteś w kontakcie z Magdą :) na pewno razem wybierzecie odpowiednią pannę :):):)



Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4097 dnia: Wrzesień 16, 2012, 22:30:30 pm »
Wszystkie króliczki bardzo piękne  :zakochany: ,a Szafirek pokazał piękne usteczka i ząbki  :P

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4098 dnia: Wrzesień 16, 2012, 22:45:53 pm »
i jeszcze do Katowic :) Jeśli ktoś będzie jechał w te rejony prosimy o kontakt  :bukiet

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4099 dnia: Wrzesień 16, 2012, 22:52:48 pm »
A może ktoś wybiera się z Łodzi do Torunia? dodam suszki na drogę :)