Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5288545 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline Snoopy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5780 dnia: Listopad 14, 2012, 23:06:15 pm »
Hehe, ja to bym chciała z nimi zamieszkać :)
Kochamy Cię Snoopy

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5781 dnia: Listopad 14, 2012, 23:09:06 pm »
Super!!! I znowu się napatrzyłam jaka jesteś szczupła i aż mi się odbiło obiadem :P :P :P
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5782 dnia: Listopad 15, 2012, 09:02:03 am »
Jakie słodziaki, super ten filmik!!! Olu, aleś Ty śliczna!!!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5783 dnia: Listopad 15, 2012, 09:06:31 am »
Super!!! I znowu się napatrzyłam jaka jesteś szczupła i aż mi się odbiło obiadem :P :P :P

Grubas się odezwał :P

Olu, filmik był świetnym pomysłem! Z przyjemnością popatrzyłam na stadko uszaków biegających po Azylu. Obawiam się, że teraz tłum będzie się domagał większej ilości nagrań :)
Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5784 dnia: Listopad 15, 2012, 10:02:15 am »
Ale fajnie, że teraz będą relacje filmowe  :balet:

Offline polcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5785 dnia: Listopad 15, 2012, 10:50:11 am »
trzeba wypuścić wszystkie króliczki i zaszeleścić jedzonkiem, to by była komedia :D patrząc na to jak ładnie i grzecznie się króliczki zachowują stwierdzam (niepierwszy raz zresztą) że mam w domu wariata :D
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5786 dnia: Listopad 15, 2012, 10:54:24 am »
Ola ależ te uszy mają u Was dobrze !! I widać, że są szczęsliwe :)  :brawo:   :bunny: Powiedz mi tylko, gdzie można kupić taki biały domek z królikiem???

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5787 dnia: Listopad 15, 2012, 10:59:00 am »
Takie filmiki to można oglądać i oglądać. Aha czy macie sprawdzony sposob na wyczyszczenie klatki z moczu. Królik czasami sika w jeden rog klatki tam gdzie spada sianko. Sika poprostu w nie. Próbowałam juz paru sposobów ale nie da sie. Klatka jest prawie nowa czysta a ten jeden kacik ja szpeci.

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5788 dnia: Listopad 15, 2012, 11:04:17 am »
Jak cudownie!! To istny raj ;) Olu zazdroszczę Ci obcowania z taką hordą puszaków.
Abi to urodzona gwiazda filmowa hahahahah, zawsze na pierwszym planie.
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5789 dnia: Listopad 15, 2012, 11:15:49 am »
Świetny filmik, oby tylko uszaci gwiazdorzy nie domagali się wyższej gaży marchewkowej.

Mocz dobrze się czyści octem, szczególnie ciepłym. Nie możesz w ten róg postawić kuwetki albo sypnąć żwirku?

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5790 dnia: Listopad 15, 2012, 11:23:50 am »
taaak niektóre króle mają szczególne parcie na szkło jak widać :P

ola1 - dziękuję za spotkanie z marciulą i za przygarnięcie Siostry Be  :bukiet - skontaktuję się z Tobą, żeby omówić szczegóły a marciuli jeszcze raz dziękuję za pomoc  :przytul  

Wczoraj tak się tutaj śmiałam z wyglądu mojego Speediego Gonzalesa i za karę - jak wróciłam w nocy z Azylu postanowił pokazać, że też wymaga uwagi i troski i narobił mi niezłego strachu... Siedział w kuwecie, nie ruszał się, nie reagował na jedzenie, zgrzytał zębami... natychmiast podałam mu wszystkie leki, zaczęłam masować brzuch ale jak zmierzyłam mu temperaturę i zobaczyłam ledwo 36... znowu wsiadłam w samochód i pojechaliśmy do jedynej całodobowej lecznicy w Bydgoszczy, po zrobieniu wszystkiego o co prosiłam (bo obecny na dyżurze wet niewiele wiedział o królikach - pytał chociażby czy Gonzo wymiotował :/), po podłączeniu pod kroplówkę i podaniu metronidazolu na moje polecenie 3 ml a nie 10 :] zaczęło się poprawiac... jak wróciliśmy o 2 w nocy rzucił się na suszki, zaczął biegać, o 5 pojawiły się pierwsze bobki... Modlę się, żeby teraz jak mnie nie ma w domu - nic się nie działo :(
Mały, wredny, kosmaty futrzak niech tylko spróbuje wywinąć mi jakiś numer :(

Maja i tradycyjnie Ola dziękuję za wczorajsze wsparcie i nocne czuwanie - jesteście kochane  :przytul

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5791 dnia: Listopad 15, 2012, 11:35:27 am »
gogamor ja używam kwasku cytrynowego. Sypię go na obeszczane miejsce w kuwecie (suchej najlepiej), zalewam wrzątkiem i zostawiam na pięć min. Po szczorach nie ma śladu :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5792 dnia: Listopad 15, 2012, 11:36:01 am »
a to paskud ze speediego...za kare opublikuj jego lico:) i fly:)
a Ola Nobu:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5793 dnia: Listopad 15, 2012, 13:52:55 pm »
potwierdzam,że kwasek cytrynowy zżera wszystek kamień czy to w kuwetach, czajnikach itd
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5794 dnia: Listopad 15, 2012, 14:03:54 pm »
potwierdzam,że kwasek cytrynowy zżera wszystek kamień czy to w kuwetach, czajnikach itd
I co najistotniejsze - nie śmierdzi tak jak ocet :) No i da się przygotować roztwór odpowiedni do, hmmm, sytuacji :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5795 dnia: Listopad 15, 2012, 14:33:14 pm »
Aha czy macie sprawdzony sposob na wyczyszczenie klatki z moczu.

Ja mieszam ocet pół na pół z wodą i zalewam kuwetę na kilka minut (tą narożną), albo namaczam ręcznik papierowy i zostawiam na kilka minut na tych zasikanych miejscach (kuweta od klatki).

Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5796 dnia: Listopad 15, 2012, 16:24:19 pm »
A ja zwykłego kwasu.  W zoologach można też kupić aquacid tropicala- też bardzo dobrze działą.

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5797 dnia: Listopad 15, 2012, 16:54:14 pm »
Dzięki juz mykam robić próby ocet mam i kwasek tez.

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5798 dnia: Listopad 15, 2012, 16:58:53 pm »
mocno wilgotną kuwetę posypuję kwaskiem i zostawiam na jakiś czas
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline dota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5799 dnia: Listopad 15, 2012, 18:37:03 pm »
Witam wszystkich w  imieniu swoim Huberta i przede wszystkim Pandy  Nie mam zielonego pojęcia o poruszaniu się na forum więc z góry proszę o wyrozumiałość :icon_redfaceNie mamy narazie zbyt wiele do napisania prócz tego że jestem szczęśliwsza o kolejnego królisia. Pandzia dość szybko zaaklimatyzowała się w nowym otoczeniu.Bez lęku zwiedza cały pokój nie zawracając sobie główki problemem typu śliskie panele(Hubert potrzebował tygodnia żeby odważyć się zrobić kroczek poza bezpieczny dywan) z jedzeniem nie mamy żadnych problemów,je wszystko no może nie przepada za papryczką ale za to sałata rzymska ,cykoria i zielona pietruszka giną błyskawicznie w przepięknym pyszczku . Za tydzień kastracja Huberta a póżniej wielki dzień i król i królowa będą mogli się w końcu spotkać a ja obwieścić Wam że dt zamieniam na ds  :pokoj Jak nauczę się wklejać zdjęcia to napewno to zrobię ale narazie będę się cieszyć jak uda mi się dokonać tego wpisu (hi hi)Pozdrawiam w imieniu swoim i (mam nadzieję)szczęśliwej Pandy :lol