Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5333504 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5840 dnia: Listopad 16, 2012, 21:31:57 pm »
Śliczne te naukowe królasy. Mam nadzieję,że nie znęcali się nad nimi "naukowo".
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5841 dnia: Listopad 16, 2012, 21:50:55 pm »
śliczne nowe uszaki <3

Nutka i Wojak zabiły mnie swoim wyglądem w poniedziałek  się przekonam czy też mnie lubią  :&gt;

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5842 dnia: Listopad 16, 2012, 21:52:17 pm »
 :hura: wszystkie filmiki obejrzalam :hura: cudnie tam jest i truski cudne,takie szczesliwe stworki kochane :heart
Pewnie juz ciasnawo sie robi,przydaloby sie jeszcze jedno pomieszczenie do brykania :bunny:

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5843 dnia: Listopad 16, 2012, 21:56:11 pm »
Piękne szczęśliwe brykańce!! Króliczy dywan.. Jak to jest, że się nie gryzą?

Nowi lokatorzy niedługo też poczują co to radość. Nie ukrywam, że na widok Nutki serce jakby mocniej zabiło

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5844 dnia: Listopad 16, 2012, 22:01:51 pm »
Cudoooo!!!!  :heart :zakochany: :heart :zakochany:  :heart :zakochany: :heart :zakochany:  :heart :zakochany: :heart :zakochany:
WO AMIGO

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5845 dnia: Listopad 16, 2012, 22:07:55 pm »
Olu 1 filmik to – Sanne, Koko i Varius – potrzebuję do opisu?
Na 3 to babcia Atilla szaleje? Sanne? Varius czy Mioki?

Zwróciliscie uwagę jaki Wojak czyściutki - bobki tylko w miseczce :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2012, 22:30:24 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5846 dnia: Listopad 16, 2012, 22:48:39 pm »
Cudowne króliczki ,a moja Olinka od dziś szczęśliwa  :DD  SUPER

Offline Ailime

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 109
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5847 dnia: Listopad 16, 2012, 23:10:45 pm »
Chyba odnalazłam tam Femura? Taki największy z jednym jakby klapniętym uszkiem?
Jest niezwykle urokliwy.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5848 dnia: Listopad 16, 2012, 23:53:08 pm »
zgadza się - Femur jest większy od Tibi i ma zawsze jedno ucho w dół :) Tibi zdarza się pozycja a'la helikopter :)

Nutka, Kara i Wojak mają kwarantannę do wt. - w pon. wizyta u doc i we wt. rano badanie kału - jeśli będą zdrowe, będą miały szansę zapoznać się z resztą naszego stada :)

Soniu, znając nas, kiedyś na pewno pomyślimy o dodatkowym pomieszczeniu :P

dla prowadzonych przez nas adopcji, bardzo ważne jest to, że możemy obserwować codziennie na przestrzeni dni/tygodni zachowanie każdego królika oraz jego stosunek do innych przedstawicieli tego cudownego gatunku :P np. Klara ma teraz w sobie coś z Pacjentki - jest małym zadziorem i potrafi pogonić towarzystwo ;)

Varius uwielbia inne króliki :P (poza niewykastrowanymi samcami rzecz jasna), ale dla dziewczyn jest niezwykle kulturalnym i miłym towarzyszem ;)

można o nich mówić godzinami...

o tym, że Koko mnie podszczypuje, kiedy coś robię i chce na siebie zwrócić uwagę, a Abi jest królową wysokości. Kajko strzeże swojej klatki jak prawdziwa lwica, a np. Atilla, Femur, Tibia uwielbiają zaglądać do cudzych klatek. na Koko trzeba bardzo uważać, bo ma manierę wskakiwania na górę od klatki. Play nie lubi momentu wyciągania z klatki, ale potem ładnie biega z innymi królikami i jest przywiązana do domku między średnim, a najdłuższym regałem. panna "były" Bugs wyrosła na piękną pannę i po fazie totalnego wycofania, znowu socjalizuje się z grupą - widać jednak, że dla niej znacznie trudniejsze może być zaprzyjaźnienie się z innym królikiem, trudniejsze niż np. dla Variusa, a przy tym w nowym domu będzie potrzebowała więcej czasu na oswojenie...i już wkrótce do takiego domu trafi...:)

w większości uwielbiają jeść siano z koszy z sianem, bo przecież siano z paśnika ma inny smak ;)

lubią swoje tunele, domki - przechodzą przez nie, rzucają tunelami, wpadają do kartonu z ziołami, reagują szaleństwem na znak :): karmienie etc.

niekończąca się historia - ciągle coś się zmienia na naszych oczach :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2012, 23:56:11 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline asigo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 318
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5849 dnia: Listopad 16, 2012, 23:59:36 pm »
Nareszcie moje przyszłe dzieci zobaczyłam prawie na żywo :D... Proszę o więcej filmików Femurzo-Tibiowych :P

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5850 dnia: Listopad 17, 2012, 00:05:10 am »
asigo bierzesz dwójkę?! :) :) :) :) Ale super!!!!! Naprawdę bardzo się cieszę!! :*

edit:
No sama tego chciałaś... odwiedzam Warszawę i Ciebie z Femurem i Tibią również!!! :P Ja mam przecież hopla na ich punkcie! :P Lorcia jest tego przykładem.. dziadówka mała może robić wszystko co chce :P Ostatnio tak świrowała jak spałam, że w swoich biego-świrach zatrzymała mi się na twarzy :P Przemiła pobudka!!  :zakochany: :heart :zakochany:
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2012, 00:09:27 am wysłana przez MartaP »
WO AMIGO

Offline asigo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 318
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5851 dnia: Listopad 17, 2012, 00:20:53 am »
MartaP jak już się ich doczekam to zapraszam (czekamy na decyzję o kastracji Femurka)  :icon_mrgreen... Na początek chcę kloniki na DT... ale pewnie już ich nie oddam bez walki :P
PS. Oddam im cały dom do świrowania, ale niech sypialnię zostawią mi  :PP
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2012, 00:26:27 am wysłana przez asigo »

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5852 dnia: Listopad 17, 2012, 00:29:54 am »
asigo nie oddasz :P jestem o tym przekonana :P :P
WO AMIGO

Offline absolu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 587
  • Płeć: Kobieta
  • Some bunny loves you...
    • Ratowanie, leczenie, adopcje królików
  • Lokalizacja: Warszawa / Bemowo
  • Moje króliki: Lukrecja, Teodor, Klementyna Wełniak, Zuzik, Fabian
  • Na DT: Brit,Saddam,Daisy,Reksiu,Roksi,Pewex,Mela,Miki,Malwina,Pusia,Fruzia,Uszatka,Ignacy,Coco,Bazylia,
  • Pozostałe zwierzaki: Scooter, Maurycy Brownie, Czesiu
  • Za TM: wszystkie, które wybrały mnie na towarzysza ostatniej podróży...
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5853 dnia: Listopad 17, 2012, 00:32:18 am »
ola1 Siostra Be przez swoje dotyczczasowe puchate zycie pila z miseczki zawieszonej na boku klatki . Nawet nie takiej stojacej na podklodze tylko na wysokosci pyszczka umieszczonej ;-)  No i luuubi pestki dyni . Pozdrawiam

Offline ola1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5854 dnia: Listopad 17, 2012, 08:29:11 am »
absolu dziękuje za odpowiedź, muszę lecieć kupić jej taką miseczkę, bo zwykła zaraz ląduje dnem do góry:)

Offline absolu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 587
  • Płeć: Kobieta
  • Some bunny loves you...
    • Ratowanie, leczenie, adopcje królików
  • Lokalizacja: Warszawa / Bemowo
  • Moje króliki: Lukrecja, Teodor, Klementyna Wełniak, Zuzik, Fabian
  • Na DT: Brit,Saddam,Daisy,Reksiu,Roksi,Pewex,Mela,Miki,Malwina,Pusia,Fruzia,Uszatka,Ignacy,Coco,Bazylia,
  • Pozostałe zwierzaki: Scooter, Maurycy Brownie, Czesiu
  • Za TM: wszystkie, które wybrały mnie na towarzysza ostatniej podróży...
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5855 dnia: Listopad 17, 2012, 12:36:13 pm »
widzialam nawet o dziwo w Tesco takie miseczki, cos nawet kosztowal nieduzo ok 6zl ? i byly w 2 rozmiarach. Siostra Be jest zajefajna krolewska puchatoscia 

Offline ola1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5856 dnia: Listopad 17, 2012, 14:09:42 pm »
była wojna, chyba moje króliki nie polubią się :szerm:

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5857 dnia: Listopad 17, 2012, 14:13:04 pm »
ola nie zniechęcaj się :) moje polubiły się dopiero po dwóch tygodniach walk.. i to ostrych walk, że futro latało wszędzie, a raz nawet polała się krew. A teraz? :) Sama możesz zobaczyć jak się kochają :)

Ja podjęłam decyzję, że poczekam aż Lorcia podrośnie, może jak nabierze trochę masy, to też będzie mogła im się postawić i jakoś dojdą między sobą do porozumienia :)
WO AMIGO

Offline ola1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5858 dnia: Listopad 17, 2012, 14:28:01 pm »
pewnie, że poczekam...może coś z tego będzie :niegrzeczny, ale futro fruwało wszędzie, działo się

Offline absolu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 587
  • Płeć: Kobieta
  • Some bunny loves you...
    • Ratowanie, leczenie, adopcje królików
  • Lokalizacja: Warszawa / Bemowo
  • Moje króliki: Lukrecja, Teodor, Klementyna Wełniak, Zuzik, Fabian
  • Na DT: Brit,Saddam,Daisy,Reksiu,Roksi,Pewex,Mela,Miki,Malwina,Pusia,Fruzia,Uszatka,Ignacy,Coco,Bazylia,
  • Pozostałe zwierzaki: Scooter, Maurycy Brownie, Czesiu
  • Za TM: wszystkie, które wybrały mnie na towarzysza ostatniej podróży...
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5859 dnia: Listopad 17, 2012, 14:38:15 pm »
ola1 sprobuje je moze wziac w miejsce, gdzie nie byly jeszcze. I zeby to bylo miejsce bez ich zapachu a wrecz z innym zapachem. W lekkim strachu sie jedncza , ale  z drugiej strony nie ma tez sensu fundowac specjalnie dziwnych wrazen. Zamiana kuwetek moze, zeby sie zaznajomily z zapachami?