Autor Wątek: STEFANKA piękna panna na wydaniu  (Przeczytany 55989 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
STEFANKA piękna panna na wydaniu
« dnia: Marzec 13, 2011, 20:16:42 pm »
Z ogromną przyjemnością chce wszystkim przedstawić moja nową lokatorkę Stefankę.
hmmmm, no cóż na tę chwilę jeszcze nie wiele mogę o niej powiedzieć, bo znamy sie dopiero od jakiś 3 godzin.
Napewno odważna z niej kobitka, odrazu po przyjeżdzie zaznaczyła wszystko bródką, poskubała babkę i koperek i nawet rozpłaszczyła się do głasków  :D
Stefcia jest okrąglutka jak pączuś w maśle, nie wiem kto ją tak uturlał, ale przesadził hoho i to niezle przesadził  :nie_wiem
Ale nie ma co oceniać po pozorach i wypominać dziewczynie że jest gruba, wkońcu tu prawie same baby, a kto inny zrozumie kobietę lepiej jak nie druga kobieta i powiedzmy sobie szczerze która z nas w zimę nie wyhodowała sobie nowej fałdki czy dwóch i nie powiększyła się tu i ówdzie?
Dlatego od jutra idziemy ze Stefcią na dietę  :/
Moje chłopaki są strasznie zaciekawieni nową lokatorką, szczególnie Rudeczek cały czas siedzi na progu kuchni i ją obserwuje z wielkim skupieniem i z piorunami w oczach  :icon_twisted
przepraszam, zdjęcia kiepskie, ale nie chciałam Stefki flashem męczyć, jutro postaram się zrobić lepsze  :icon_razz




Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2011, 20:57:03 pm »
Ojo joj, faktycznie ma podbrodeczek, ze hoho ;) Ma swoja podusie :lol Ale to pewnie tylko zludzenie i to nie faldki tylko futerko :P

Offline PFK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 260
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2011, 22:39:45 pm »
Piekna jest :) ma niebieskie oczka? co prawda wole wielkiej wielkosci,no chyba,ze to zludzenie.
Wymiziac panienke  :przytul

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2011, 22:43:13 pm »
taaak Tocha, włosy robia Stefce krecią robotę, to angorka więc dodatkowo ją powiększają  :P
PFK to nie stety nie złudzenie :( , głaseczki przekazane i przyjętę przez Stefcie z dużym zadowoleniem
u nas już doszło do pierwszej scysji, Smidze siadło na rozum i ciska sie strasznie do Stefki  :crazy:

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2011, 11:13:42 am »
Ojo joj, faktycznie ma podbrodeczek, ze hoho  Ma swoja podusie 

z ust mię to wyjęłaś  :lol
Pb, czy Ty jakiś detektor słodziaków posiadasz? Bo te bestie, które u Ciebie lądują są niemożliwie urocze  :zakochany: aż mi insulina skoczyła,mój  słodziakometr oszalał  :P

powodzenia w diecie, czekamy na więcej fotek i na domek dla poduszkowca  :bunny:
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2011, 18:20:18 pm »
Moi kochani obiecane zdjęcia Stefani z dzisiejszej sesji
Dziewczyna lubi być w świetle fleszy, ładnie pozuje i prezentuje swoje wdzięki, a ma co pokazać  :niegrzeczny
No i muszę zwrócić Stefce honor i odszczekać to co wczoraj mówiłam, Steffi wcale nie jest taka gruba bo gdzieś połowa niej to włosy  :wow
To wspaniała angorka z cudownie mięciutkim i aksamitnym futerkiem, które niestety dodaje jej centymetrów.
Stefcia to bardzo otwarta dziewczyna, można nawet powiedzieć dusza towarzystwa, jak z nią siedzę to nie odstępuje mnie na krok, co i raz szturcha pysiem i dopomina sie uwagi i pieszczot pod wpływem których rozpłaszcza się jak naleśnik, w zasadzie to taka z niej cwaniara że nawet jak jeszcze jej nie głaszczę a tylko wyciągam rękę w jej kierunku to już powoli przyjmuje pozę do głasków. Wczoraj nawet mój tż nawiązał kontakt ze Stefcią, a w zasadzie moje chłopaki olewają go totalnie i nawet z tymczasków jedynie Taneczek dał mu się od czasu do czasu pogłaskać, a Stefcia puchacz kochany już wieczorem była z nim w dobrej komitywie  :przytul: Fajna z nie dziewucha i ślicznaaaaaaa te długie rzęsy i błękitne oczęta powalą niejednego kawalera na kolana, mmmmm i jeszcze ten cudowny puchaty omyk, mówie wam czad, zresztą patrzcie sami i podziwiajcie  :D

























ps Jadwiniu takie dostaje przydziały, same ślicznoty z którymi rozstaje się w płaczu i tęsknocie  :zab:

No i jak się podoba Stefcia, kto ją pokocha, kto da jej domek

Offline la_nouvelle_vie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 14, 2011, 18:38:27 pm »
Ślicznka królinka, na pewno szybko znajdzie dom :)

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 14, 2011, 18:45:00 pm »
o jejku! jaka słodka kuleczka :O ♥
wygłaskać ją ode mnie :)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 14, 2011, 19:11:06 pm »
pb, jak ciebie znam, maleńka długo nie bedzie czekać na DS :) Trzymam kciuki za domek dla niej, jest sliczna, przecież rubensowskie kształty są na czasie, nie?

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 14, 2011, 19:48:02 pm »
Moja Fruzia ma identyczną dupkę :D

Królinka bardzo ładna, trzymam kciuki za DS :)

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 14, 2011, 21:44:51 pm »
Stefcia kazała Wam bardzo podziękować za głaski :)
Kitty mam taką nadzieję, że ta niebieskooka piękność szybko kogoś w sobie rozkocha i pręciutko znajdzie super domek

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 14, 2011, 23:22:55 pm »
no cudowna ta Stefka jest!  :zakochany: szkoda że nie wysterylizowana od razu bym brała na towarzystwo dla Darka :]

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 14, 2011, 23:39:06 pm »
Darku Zającu z tego co wiem sterylizacja Stefci miala być dziś ale dr Rzepka się rozchorowała, więc jak dr wyzdrowieje to na pewno Stefka zostanie niebawem wysterylizowana a wtedy już wolna droga do adopcji pannicy

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 14, 2011, 23:56:14 pm »
dokładnie :D Darka też czeka pozbawienie męskości więc zbiegłoby się w czasie, chociaż rozkochała mnie też w sobie baranka Ipka, ktorej chyba jeszcze nie ma na adopcyjnej
może Dariusz powinien wybrać towarzyszkę swego życia ;)

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 15, 2011, 00:02:04 am »
no no to widzę że Dariusz gustuje w bigg mamach  :niegrzeczny
Ipka waży koło 3 kg, Stefcia na moje oko jakieś 2-2,5 kg, Dariusz miał by dużo ciałka do tulenia  :D
może pokarz Darkowi zdjęcia panien, niech wybiera  :P

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 15, 2011, 00:16:00 am »
ja tam nie wiem jakie on ma preferencje w tej kwestii, jeszcze nie rozmawialiśmy o kobietach ;) :P ale niech sobie poogląda chłopak, a co ;) kobitki są obie conajmniej niczego sobie :D
a pani doktor powiedziała że Dariusz jeszcze podrośnie i nabierze masy wiec będzie fest chłop...tylko niestety bez jajek ;)  :nie_wiem

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 15, 2011, 00:23:49 am »
tak tak niech sobie popatrzy na kobitki puki jeszcze jajka są na miejscu bo później to już nie będzie ważne czy to kobitka czy nie  :P
Dariusz już jest jak chłop na szkwał i do tego straszny z niego przystojniak a jak jeszcze trochę przypakuje i nabierze ciała to i Stefci i Ipce na raz pewnie by dał rade, dziewuchy pewnie też na jego widok będą mdlały z zachwytu  :niegrzeczny

Offline Jakub

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1629
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 15, 2011, 07:16:33 am »
Jeju, ona jest przepiękna taka kobieca.
Domku, gdzie jesteś?!

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 15, 2011, 09:46:32 am »
Dariusz już jest jak chłop na szkwał i do tego straszny z niego przystojniak a jak jeszcze trochę przypakuje i nabierze ciała to i Stefci i Ipce na raz pewnie by dał rade, dziewuchy pewnie też na jego widok będą mdlały z zachwytu

no Dariusz jest chłopak nie byle jakiej urody i trzeba mu równie przystojnej kobitki ;) Ipka i Stefcia obie się nadają :)

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 15, 2011, 10:58:54 am »
No to niech Darek bierze obie. Takie trojkąty teraz sa w modzie :P

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 15, 2011, 11:30:40 am »
http://adopcje.kroliki.net/adoptions/131/Stefanka i Stefanka doczekała się własnego ogłoszenia :) :P
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 15, 2011, 12:25:24 pm »
ach czekałam niecierpliwie :)

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 15, 2011, 12:26:09 pm »
No to niech Darek bierze obie. Takie trojkąty teraz sa w modzie

poważnie przemyślimy temat :)

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 15, 2011, 12:40:06 pm »
no Dariusz to na pewno był by zachwycony takim trójkącikiem  :niegrzeczny
tylko co na to dziewczyny, myślicie że baby by się nie żarły, targały za futro i drapały pazurami ??? w końcu to chodziło by o względy Dariusza  :P
a wiadomo powszechnie że baby to zołzy wcielone i jeśli chodzi o takiego przystojniaka to mogło by być ostro  :diabelek

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 15, 2011, 16:36:35 pm »
Ech , chyba już nie miałyby o co  sie żrec . Główne atuty by .... ich juz nie było :lol

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 15, 2011, 17:37:26 pm »
no jak to?! Dariusz ma przecież jeszcze mnóstwo innych zalet a przede wszystkim bogate wnętrze :D

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 15, 2011, 17:45:29 pm »
no baaa pewnie że Dariusz ma wiele zalet, a te dwa koraliki to najmniejsze z nich  :D
ale słuchajcie Stefce chce się chłopa, mała ma rujkę i szaleje, przytula się do mnie, skubie mnie za skarpetki, przekopuje kocyki i sianko  :crazy:
ahhhhh te hormony, sterylka będzie dla niej ulga w cierpieniach

Dziś też Stefka miała spięcie z szufelką i zmiotką, jak sprzątałam, miałam już pełną szufelką Stefka podleciała złapała w zęby i sruuu do góry, no i wszystko wylądowało na wykładzinie  :/ , na zmiotkę warczała i straszyla ją udając że niby zaraz zaatakuje, a moją rękę wypychała pysiem z domku w którym jest kuwetka

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 15, 2011, 18:03:20 pm »
Dziś też Stefka miała spięcie z szufelką i zmiotką, jak sprzątałam, miałam już pełną szufelką Stefka podleciała złapała w zęby i sruuu do góry, no i wszystko wylądowało na wykładzinie  :/ , na zmiotkę warczała i straszyla ją udając że niby zaraz zaatakuje, a moją rękę wypychała pysiem z domku w którym jest kuwetka

Skąd ja to znam ??  :hahaha Trzymamy kciuki za domek dla tej ślicznoty  :onajego

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 15, 2011, 18:51:29 pm »
Oj, trzymamy , trzymamy.. :bunny: :bunny: :bunny:

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 16, 2011, 18:46:22 pm »
Śpiesznie donoszę co nowego u Stefci;
dziewczyna miała dzis bardzo pracowitą noc, powykopywała wszystkie swoje ręczniczki z domku  :dobranoc: i poroznosiła sianko po całej kuchni, a w między czasie slychać bylo tylko szurgot pazurków o wykładzinę podczas dzikich biegów i szaleństw nocnych  :piesek:
Rano za to już czekała przy kratkach na śniadanko i na sowitą porcje pieszczot  :przytul: hmmmm a pieszczoty to Stefcia ceni sobie bardzoooooooo, przy najmniejszym dotknięciu już zaczyna się rozpłaszczać i cykać ząbkami  :mhihi ciągle domaga się głasków i mizianek, daje się głaskać nawet po kudłatym brzusiu i bez problemu przyjmuje całuski w uszka i łepek  :*  cudowna dziewczyna
no ale żeby jej za bardzo nie słodzić, jak każda baba jest też złośliwa, dziś podczas sprzątania cały czas czułam wzrok Stefci na plecach  :>  a podczas chwili mojej nieuwagi znów szufelka poleciała do góry, po czym moja ręka została odepchnięta nosem  :zaczepia: no i oczywiście dalsze sprzątanie musiało być pod jej nadzorem czy przypadkiem nic cennego jej nie zabiore  :D , chociaż i tak jest bardziej cierpliwa podczas sprzątania niż moje diabły, Smigol zawsze jeszcze coś ukradnie z szufelki a Rudki ma zwyczaj skubnięcia panci w tyłek, ale teraz jak nie ma przedniej klawiatury to nie straszne mi jego ataki furii  :mhihi

Stefcia mnie dziś zapytała czy będzie miała swój przytulny domeczek z którego już jej nikt nie wyrzuci  :(  powiedziałam jej że oczywiście i żeby się nie martwiła bo na pewno ktoś ją bardzo mocno pokocha, kurde nie możemy przecież zawieść takiej kochanej duszyczki
kto pokocha cudną pieszczochę Stefcie?






















Offline Saphe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 16, 2011, 19:08:32 pm »
Jaka ona śliczna :) A te oczy... Matko te oczy jej nadają takiego charakteru :D Cudowna babeczka. Myślę, że jakiś króliczy pan chciałby mieć taką piękność u swego boku :D

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 16, 2011, 22:16:31 pm »
rany no kocham ją! kombinuję jak tu zrobić żeby ją zabrać...  :knuje

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 16, 2011, 23:15:45 pm »
Prześliczna Stefcia, niebieskooka trikolorowa królinka czeka na dobry domek :bunny:
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 16, 2011, 23:21:53 pm »
ja też Stefcie już pokochałam
ona jest na prawde cudowna, dziś siedziała mi ze 20 min na kolanach i ją głaskałam, a ona przymrużyła oczka i mlaskała :)
moje chłopaki to na kolanach nawet 2 min nie usiędza, a Rudy to w ogóle daje się pogłaskać tylko jak ma humor :(

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 17, 2011, 22:01:10 pm »
Stefcia pozazdrościła kolegom ze strony filmów i sama zapragneła wystąpić w roli gwiazdy filmowej  :doping:
choć to dopiero jej pierwszy epizod filmowy mała gwiazdeczka starała się ze wszystkich sił dobrze zagrać i liczy na dobre słowo krytyków  :megafon  i owacje publiczności  :brawo:
mam nadzieje tylko że Stefki nie zawiodę i uda mi się zamieścić te filmiki bo jak nie to straszna kaszana będzie i Stefka mi tego nie wybaczy  :wisielec:
ps te dziurki w kocyku to nie sprawka Stefci tylko Taneczka któremu kocyk przypominał plasterek sera ale brakowało w nim właśnie tych dziurek no i je porobił

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vkpu5LyIWtg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vkpu5LyIWtg</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PxPP4oMKRMA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PxPP4oMKRMA</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mSW_GRU5dFM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=mSW_GRU5dFM</a>

Offline la_nouvelle_vie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 17, 2011, 22:08:49 pm »
Stefanka udaje ducha :D
Hop, hop, domku!

Offline PFK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 260
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 17, 2011, 22:10:32 pm »
Ten kocyk jaki obgryziony  :glupek:  :icon_biggrin
widać,że się świetnie bawi podrzucając  :niegrzeczny  :brawo:

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 17, 2011, 22:17:13 pm »
Stefcia pół dnia spędza na pracy przy kocyku, coś tam przy nim gmera, przekopuje go, układa, kładzie się na nim, po nim, a po chwili znów kopie i układa na nowo, to zaraz po głaskach jej drugie ulubione zajęcie  :mhihi

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 17, 2011, 22:57:30 pm »
to ma upodobania jak moja Mysza  :diabelek widać, że hormonki buzują.
ten, kto ją przygarnie zgarnie wygraną w Słodziakolotka  :zakochany:

a takiego czułego miziania to aż jej zazdroszczę  :diabelek Pb :bukiet
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 18, 2011, 00:08:47 am »
Jadwisiu nie ma czego zazdrościć, przyjezdzaj do mnie to zorganizuje dla Ciebie jakiś mały tymczas i posmyram po główce i za uszkami  :jezyczek:
hoho kto wie może nawet tż się przyłączy  :D po chwili namysłu stwierdzam, że na pewno będzie się chciał  przyłączyć  :diabelek

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 19, 2011, 20:53:37 pm »
no trochę zaniedbałam wątek Stefci, więc nadrabiam braki:
nie wiem czy to przez tę dzisiejszą pełnie czy przez nadmiar hormonów, a może i jedno i drugie ale mała jest strasznie pobudzona
Stefcia miała dziś ciężką noc, w jej malutkim łepku wykluła się myśl, że będzie miała dzieci i buduje dla nich gniazdko  :nie_wiem
ciągle znosi sianko, ręczniki papierowe, układa po swojemu, przekopuje rozwala i stawia konstrukcje na nowo, siedzi koło transporterka w którym to ma to swoje gniazdko, pilnuje go i denerwuje się jak ktoś się do niego zbliża, a już najbardziej ją denerwują moje skarpetki frociaki domóweczki, jak do niej wchodzę to muszę skaraki ściągać bo strasznie na nie warczy i udaje  że atakuje, tzn rozpędza się biegnie na skarę z dzwiękiem yyyyyyy i w ostatniej chwili  odskakuje :crazy:
Strasznie mi jej szkoda bo widać ze ta rujka ją męczy i miota się bidna między tym swoim gniazdkiem i innymi zajęciami, co i raz zagląda do transporterka i coś tam poprawia, przyleci do mnie na głaski, poprzytula się i znów gna do pracy przy gniazdku, jak myślicie ile może trwać takie apogeum tej rujki bo mi się zamęczy dziewczyna  :oh:

Dziś też Rudy podpełzł do kratki Stefci, mowie podpełzł bo żeby dojść do kuchni musi iść po śliskiej tarakocie no i łapy się rozjeżdżają i tak wygląda jak by płynoł czy pełzł  :mhihi no więc popłynoł Rudy do kuchni, nie wiem ile tam był może z 5 góra 10 minut, oczywiście dzieliła ich zagródka, ale chłopak się nie popisał tak nasrał, boże ile on tam nasrał, jak dałam kroka do kuchni i to zobaczyłam to aż mnie zamurowało Rudy prawie stał na piramidzie z bobków i oczywiście wszystko poszczane podłoga,ściana, Stefcia, wszystko zaznaczone że to jego  :niespodzianka ojjj strasznie nie gościnny z niego chłopak, strasznie

o i jeszcze kilka fotek pieknej pannicy wrzucam, proszę :)















Stefcia szuka kochających państwa którzy nie będą szczędzić pieszczot i głasków tej cudnej księżniczce, czy jest tu ktoś taki.....

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 19, 2011, 21:10:35 pm »
o jakie spojrzenie "niech mnie ktoś pokocha" :)

omyk rządzi :D

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 19, 2011, 21:24:59 pm »
tak omyk rządzi, ale nie dziś bo teraz spod omyka wydobywają się różne zapaszki rujkowe :icon_redface
Stefcia mnie i chłopaków tak wabi, ale na nas to nie działa, a i chyba mi trochę na złość robi bo jak z nią siedzę i kładę się żeby ja głaskać to ta tak się usadowi niedobrzyca że jej omyk ląduje w okolicach mojego nosa  :/
ale w inne dni omyczek jest cudowny  :zakochany: puchaty, mięciutki, boski
no i muszę też Stefcie pochwalić bo mimo trudnych dni dama nie zapomina do czego służy kuwetka i naprawdę jest bardzo czysta nie zdarzyło jej się siknąć gdzieś poza kuwetką, choć po wizycie u niej Rudego trochę mu po zazdrościła i postawiła przy kratce swoją bobkową piramidkę, ale zdarzyło jej sie to pierwszy raz po prowokacji Rudka  :mhihi

a te oczki bardzo pragną miłości głasków i opieki

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 19, 2011, 21:28:56 pm »
biedna kobitka męczy się w rujce :( głaski dla dzielnej i czystej dziewczynki  :glaszcze: kiedy sterylka?

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 19, 2011, 21:33:13 pm »
pewnie jak najszybciej się da, ale też w trakcie rujki nie można bo narządy płciowe są mocno ukrwione i łatwo o niepotrzebny krwotok
też mi jej strasznie żal bo widać że sama się męczy
i jeszcze taka z niej przylepa, mogla by pół dnia leżeć żeby ją miziać i głaskać, kochana Stefcia

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 19, 2011, 21:57:19 pm »
to tak jak Dariusz, na kolana nie bardzo ale chciałby być głaskany non stop :)

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 19, 2011, 23:47:44 pm »
Pb, nie wiem co lepsze - zdjęcia uszatej czy Twoje opisy  :co_jest

hop hop domku!  :krolik
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 20, 2011, 17:29:38 pm »
ja by komuś było mało Stefani to proszę za momencik kolejna porcyjka jeszcze gorących foteczek  :niegrzeczny
ale najpierw dwa zdania o samej dziewczynie.
Dzisiejsza noc już była spokojniejsza, Stefcia spała i nie hałasowała, coś tam jeszcze poprawia przy gniazdku, ale prace nie są już tak intensywne i czasochłonne.
Ale w dalszym ciągu mamy jeszcze mały problem ze szczelną instalacji Stefci bo nadal coś się ulatnia spod ogonka, na całe szczęscie zapaszek też powoli traci na intensywności, więc koniec rujki już pewnie jest bliżej niż dalej  :D
Stefce apetyt dopisuje ładnie wcina zieleninkę i sianko i produkuje piękne okrąglutkie boberki
a co do siedzenia na kolankach, mała musiała być nauczona grzecznie siedzieć bo nie protestuje i nie wyrywa się podczas czesania swoich długich, aksamitnych i mięciutkich pukli włosków  :zakochany:





















Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 21, 2011, 21:42:21 pm »
ahhhhh Stefcia miała dziś kiepski poranek  :icon_sad
nie zjadła całej kolacji i jak do niej zaszłam z samego rana to siedziała taka biedna, smutna i melancholijna jakby nieobecna i zamyślona 
myśle kurka co jest, coś jej dolega, coś boli? obmacałam ją całą, sprawdziłam kupkę, siusiu, fizycznie wszystko ok, a jednak Stefcia nie była do końca sobą,
po paru minutach w końcu doszłam do wniosku o co może chodzić.
Do Stefci chyba dotarło, że nie będzie miała dzieci bo nie zaglądała już do gniazdka, nie szarpała mi skaraków jak stałam koło transporterka i nawet nie złościła się zmiotkę podczas sprzątania porozrzucanego sianka  :nie_wiem
cały ranek pocieszałam bidę, głaskałam, miziałam, całowałam i tuliłam i w końcu się jej humor poprawił  :icon_smile2
a po południu to nawet wstąpił w nią nowy power  :mhihi 
no i jako że dziś pierwszy dzień wiosny i trzeba było zrobić wiosenne porządki to i Stefcia jako porządna i schludna dziewczyna, a nawet powiem więcej, jako wspaniała przodowniczka pracy zakasała łapki i wzieła sie do roboty bez obijania, ja wysprzątałam kuwetki i pomyłam okna, a Stefcia posprzątała u siebie w sypialni i nawet przewietrzyła pościel  :D o proszę, a niżej mała próbka jaka z niej robotna dziewucha  :niegrzeczny

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MIIALqwRxgM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MIIALqwRxgM</a>

Offline Jakub

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1629
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 22, 2011, 11:54:45 am »
Jaka piękna dama.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 23, 2011, 16:51:24 pm »
Jak z zapałem pracuje nad swoimi betami  :brawo: Porządek musi być! no!
To jest taka cudna królinka, że jak ją głaszczesz na którymś z filmików, to aż normalnie chce się z Tobą potargać to futrzysko  :zakochany:


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 23, 2011, 23:22:17 pm »
nooo Stefa ma super mięciutkie, puchate i milusie futerko, ahhh i ma go tyle ze mogła by ze 4 króliki nim obdarzyć i wciąż nie była by łysa
ale te wspaniałe futro też poszerza pannicę o jakieś 4 cm w każdą stronę  :mhihi

a z innych Stefowych nowości to na poniedziałek mała ma zaplanowaną sterylkę, wiec będziemy prosiły niebawem o kciuki
no i od paru dni nie mówie na nią Stefcia tylko Sztefan Hula bo tak się rozhulała że szok  :D
wszystko musi być pod jej dyktando i tak jak ona lubi, a dziś to nawet już ja jej przeszkadzałam, że sobie usiadłam u niej w kąciku, zaraz do mnie przyleciała i wyżebrała głaski, a póżniej jak już jej się znudziły po jakiś 40 minutach to perfidnie mnie szturchała nosem żebym się przesuneła albo sobie już poszła, jak robie jedzenie sobie albo dla króli to też jestem szturchana i przepychana nosem, no i oczywiście jak już u niej jestem ale nie zwracam na królewnę uwagi a ona życzy sobie np głasków to oczywiście co, tak perfidnie szturcha nosem, a czasem to nawet coś tam sobie jeszcze bluzga pod nosem, ahhh baby baby kto za nimi nadąży  :hmmm
jutro pewnie wrzucę jakieś fotki królewny na ziarnku grochu

ps ale jest już nieźle bo przeciek spod ogonka opanowany i już sie nic nie ulatnia, zadne zapaszki, więc omyk zaczyna rządzić  :niegrzeczny

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 25, 2011, 00:02:37 am »
Stefcia znów lata z siankiem w pysiu  :( chyba mamy powrót rujki ahhhhhh  :/
oby do poniedziałku, do sterylki i małej ciśnienie zejdzie
hop hop domeczku dla Stefci jesteś tam?

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 25, 2011, 18:48:55 pm »
no dobra tyle się naobiecywałam to w końcu wklejam Sztefanowe zdjęcia
sorki za lekko monotonne fotki, ale Stefka jest strasznie żywiołowa i energiczna i jeśli nie jest aktualnie głaskana, to nie ma chwili wytchnienia, ciągle coś robi, poprawia, gdzieś zagląda, non stop się kręci, robi przy tym tysiąc dwieście świetnych poz, ale niestety tylko przez ułamek sekundy i zanim strzele fote to ona juz jest w zupełnie innym miejscu, ahhhh ten Sztefen tylko Hula i hula niedobrzyca  :piesek:
no dobra to już nie smędze tylko wrzucam foteczki Stefeczki  :D























Czy komukolwiek podoba sie Stefcia?
Czy ktokolwiek pokochał choć troszkę Stefcie?
Czy ktokolwiek chciał by dać tej cudnej istotce ciepły kącik, troszkę sianka i odrobinę miejsca w swoim sercu?

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 25, 2011, 18:58:47 pm »
Ale pracowita niczym pani domu :) a umaszczenie - dzieło sztuki :)

Trzymam kciuki za super domek :)

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 25, 2011, 19:03:44 pm »
Wspaniała jest :)
Pb, mam jej książeczkę zdrowia :P Będziesz ją wiozła w pon na zabieg? Bo Erika Sarenka też ma w poniedziałek, to pewnie się spotkamy :) Jakby co to mogę też zostawić w Animie i sobie odbierzesz :)
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 25, 2011, 19:08:32 pm »
tak, oczywiście że ja zawiozę o ile dobrze pamiętam to zabieg ma na 15 wiec w tych okolicach przywiozę Stefcie
a z kąt masz jej książeczkę, jej byli właściciele zostawili ja razem z książeczką?

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 25, 2011, 19:18:53 pm »
Tak, jej właściciele oddali książeczkę :P Co prawda była tam jeszcze stefanem mężczyzną, ale już poprawiłam :)

To pewnie się spotkamy w lecznicy :)
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 25, 2011, 19:21:07 pm »
Ja też na nią mówie Stefan, a raczej Sztefen ;)

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 25, 2011, 19:47:56 pm »






ucałowałam monitor  :crazy:
zdjęcia słodkich nochalków to Twój znak firmowy  :lol Pb, fetyszystka owłosionych nosów i zajęczych warg  :diabelek

skoro tak trudno Stefcię uchwycić przy pracy, to... może... filmiki?  :&gt;

kwiatuszki i całuski dla Was  :bukiet :icon_3m_sie
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 25, 2011, 21:13:24 pm »
bo ja strasznieeee lubie takie słodkie pysie, te nochalki i usteczka  :icon_redface  :icon_redface  :icon_redface
a filmik będzie, a jak że, czekamy tylko aż Stefcia przeczyta nowy scenariusz, no i jeszcze na reżysera się nie zdecydowałyśmy, chcemy ściągnąć jakąś sławę, może Cameron, albo no nie wiem Burton czy Gibson. Bo wiadomo w filmie z gwiazdą pokroju Steffani musza na końcu lecieć znane nazwiska  :niegrzeczny

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 27, 2011, 20:09:59 pm »
no dobra to wklejam obiecany, niestety jeszcze nie film pełnometrażowy, bo gwiazda marudzi przy scenariuszu, ale na razie dwa epizody ze Stefani w rolach głównych  :bis:
pierwszy, to co tygryski lubia najbardziej czyli czochranko futra  :niegrzeczny
i drugi, Stefcia czyściocha, czyli jak pracowity i uczynny może byc królik
życzę miłego odlądania  :tv:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=IfDg40-BHFY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=IfDg40-BHFY</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=DV89PluuAXA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=DV89PluuAXA</a>

ps jutro mamy ważny dzień, o 15 jest sterylizacja Stefci, prosimy o mocne trzymanie kciuków

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 27, 2011, 20:24:39 pm »
Jak widzę Stefcię w tym drugim filmiku to mogę tylko jedno napisac - walczy ze szczotką tak samo jak Niusia :) Głaseczki ślemy  :przytul:

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 27, 2011, 20:53:05 pm »
walczy ze szczotką tak samo jak Niusia

i jak Zając (który notabene kiedyś w nocy jeździł na szufli po parkiecie).  :diabelek

Stefciu, bądź dzielna jutro - trzymamy kciuki  :icon_3m_sie
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 27, 2011, 21:08:52 pm »
taaa, Stefka też czasem w nocy wyciaga z kąta zmiotkę i szufelkę i bierze się za sprzątanie
my śpimy, a Stefa pracuje  :mhihi

Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 28, 2011, 11:10:45 am »
Trzymamy wraz z Mopcią(którą jutro czeka to samo)kciuki/łapki za dzisiejsze popołudnie.Będzie dobrze :przytul

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 28, 2011, 11:24:35 am »
Trzymam kciuki za Sztefena! Niech szybko dochodzi do siebie po zabiegu i wraca do zamiatania :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 28, 2011, 11:45:15 am »
bardzo dziękujemy za wsparcie  :przytul:
Sztefen narazie jeszcze nic nie podejrzewa, ale ja..... ahhhhh ja mam stresa ogromnego, już od rana mnie wierci w brzuchu
jeszcze raz dziękuje za kciuki

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 28, 2011, 11:54:21 am »
Ja w prawdzie bedę w pracy o 15 ale bedę z Wami myślami i trzymam kciuki i za Mopcie od Mas i za Twoją Stefcie :*
Ps. Stefcia dzielnie walczy z brudem :*

Offline Aisza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 28, 2011, 12:46:50 pm »
trzymamy mocno kciuki za sterylkę pięknej panny :*
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta - George Bernard Shaw




Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 28, 2011, 23:04:01 pm »
mu już jesteśmy ze Stefcią w domku
zabieg przebiegł bez komplikacji, ale Stefcia bardzo wolno się wybudza po narkozie, operacja była o 15 a wciąż jest strasznie niemrawa, nic jeszcze nie zjadła ale na cale szczęście sporo wypila i zrobiła siusiu
bardzo dziękujemy za wszystkie kciuki, bardzo sie przydały

Offline Aisza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 28, 2011, 23:11:31 pm »
dojdzie do siebie w oka mgnieniu! tulimy mocno :*
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta - George Bernard Shaw




Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 29, 2011, 00:01:28 am »
Stefcia bardzo dziękuje za tulki, tzn na razie ja dziękuje w jej imieniu bo mała jeszcze nietomna ale na pewno jak by była przytomna to sama by podziękowała
Stefcia skubneła gałązkę pietruszki, leży przykryta kocykiem i co chwile pije, pije pije.....
jest strasznie kochana bo jak ją głaszczę po łepetynce to cyka sobie ząbkami mimo że na pewno kiepsko się czuje

Offline Aisza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 29, 2011, 00:05:37 am »
aaaaach....  :zakochany: :zakochany: :zakochany:
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta - George Bernard Shaw




Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 29, 2011, 15:44:55 pm »
jak się dziś czuje Sztefenek?  :glaszcze:
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 29, 2011, 17:40:40 pm »
bardzo dziękujemy za pamięć  :przytul:
zacznę może od siebie, Ja oczywiście jestem w ogromnym stresie, nie miałam pod swoją opieką sterylizowanej dziewczynki, tylko facetów, no i oni na drugi dzień już byli normalnie sprawni, dlatego od rana nękam naszą panią doktor telefonami czy oby na pewno wszystko ok

Stefcia czuje się bardzo średnio, praktycznie do 14 wcale się nie poruszała a jeśli już to zrobiła dwa kroczki jak jakiś robot tak dziwnie bardzo i od razu się kładła, dużo piła, skubneła troszkę jedzonka i zrobiła parę boberków. Po 14 troszkę odżyła, skubneła więcej listków i rozdarła cały podkład higieniczny w klatce, więc byłam zmuszona do porządków i chwilowej eksmisji Stefci do transporterka.
Ale generalnie to bardzo mało się porusza widać, że ja boli, choć oczywiście jest na tabletkach p-bólowych 
postawiłam ją obok siebie w łóżeczku i staram się ją ciągle głaskać bo widzę, że wtedy jest jej ciut lepiej, no i tak barłożymy od 8 w wyrze, ale zaraz muszę się wynurzyć do jakiegoś sklepu bo już głodna sie robię, a w lodówce koper, natka, cykoria, sałata rzymska, kiełki, marchew, seler naciowy, arbuz, mleko i światło..


Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 29, 2011, 18:53:38 pm »
Pb zastanów się , przecież to super jedzenie , wiesz jak się po tym bobczy? :lol  Wygłaskaj bidulę i powiedz jej ,że  teraz to juz z górki

Offline Aisza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 29, 2011, 19:53:55 pm »
w lodówce bardzo zdrowa dieta ;) całusy w uszy dla dzielnej panny :*
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta - George Bernard Shaw




Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 29, 2011, 20:47:12 pm »
nooo jedzonko może super zdrowe ale jakoś mnie nie przekonuje, zresztą i Stefcia i chłopaki nie byli by szczęśliwi jak bym im wyżerała z lodówki smakołyki na pewno spotkały by mnie z ich strony jakieś represje więc chyba się nie odważę  :nie_wiem
choć co racja to racja bobki były by super, hmmm może to jeszcze raz rozważę  :hmmm
ale póki co wciągne pączusia i czekoladkę bo to udało mi sie kupić  :D

Stefcia bardzooooo dziękuje za głaseczki i całuski, całyyyy czas jej je przekazuje  :*  :przytul:
jutro porobię małej pare zdjęc w tym kaftaniku to sami zobaczycie jaka z niej bida

Offline Aisza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 29, 2011, 20:48:53 pm »
mmmmmmmmmmmmmmmniam, smacznego pączusia i miziaj bidną pannę dalej :*
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta - George Bernard Shaw




Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 29, 2011, 20:54:41 pm »
Pb napisała:
Cytuj
ale póki co wciągne pączusia i czekoladkę
Widziałam twoje zdjęcie  na forum, dieta 1000Kcal  służy ci . Chyba zastosuję  :lol   .Czy Stefanka  je sama chętnie , czy pioprawił sie apetyt

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 29, 2011, 21:13:18 pm »
Stefcia kochana skubnie co jakiś czas listki babki, czy koperek, tylko trochę się martwie bo nie jadła granulatu, no i nie wiem czy jak do 24 nie zje granul to jej nie dokarmić gerberkiem, jak myslicie?

haaaa Dori ale sie uśmiałam, zdjęcia są z lata, więc są już nie aktualne   :jezyczek:
na dzień dzisiejszy po 4 miesięcznym siedzeniu w domu bez pracy i ciągłym dogadzaniu sobie, za przeproszeniem moja dupa rozrosła sie do niebotycznych rozmiarów, aż razem z tż się jej boimy  :icon_twisted

ps przed chwilą ze Stefci wysypała się pokażna garstka bobeczków

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 29, 2011, 21:19:57 pm »
Jeśli je koperek i cos tam jeszcze to ja bym nie dawala. Sianko jej podsuń, suszki

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 29, 2011, 21:25:54 pm »
sianko ma ale nawet go nie chciała powąchać , suszki ma i kilka skubneła ale raczej tak symbolicznie
no nic, czekam aż skubnie granulka

Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 29, 2011, 21:32:30 pm »
Do jutrzejszego przedpołudnia powinna skubnąć granulat i kaftanik.Apetyt pięknej pannie wróci napewno :przytul

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 29, 2011, 21:36:22 pm »
Gwoli wyjaśnienia mówiąc ,że ja bym nie dawała  , miałam na mysli Gerberka . jestm preciwna dokarmianiu Geberkiem. Lepiej moim zdaniem  dawac rozmoczony granulat .A może daj jej namoczony granulat lub startą marchewke . Moze sie skusi.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 29, 2011, 21:39:00 pm »
MAS oby oby  :niegrzeczny
już nawet tęsknie za jej humorami i jak zaczeła drzeć ten podkład w klatce to tak się ucieszyłam jak nienormalna jakaś  :crazy:

Dori ja zawsze do dokarmiania robie taki mix, mielę w młynku granulat, rozrabiam z woda i dodaje łyżeczkę gerbera na lepszego smaka, tylko tak mówie gerberek na to bo łatwiej niż podać cały skład tej mixtury :)

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 29, 2011, 22:15:02 pm »
Stefanko, stawaj na łapeczki :przytul. Ja też daję granulat rozmoczony, bo ma więcej włókna. Powiększam otwór w strzykawce i przechodzi bez problemów.
Podrap ją za lewym uszkiem i po nosku.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 29, 2011, 22:23:34 pm »
Sztefen podrapany, bardzoooo dziękuje  :*

najłatwiej jest zmielić granule w młynku, ja kupiłam to tego celu taki zwykły, najtańszy jak mój Rudki stracił ząbki i powiem Wam moi kochani, że sprawdza sie rewelacyjnie, nie ma właśnie żadnych problemów że coś się zatyka w strzykawce i karmienie idzie jak po maśle, raz raz i brzusio pełny  :matrix

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 31, 2011, 11:05:18 am »
ahhhh dziś w nocy Sztefen zamienił się w Coperfielda, zrobiła hokus pokus i w jakiś magiczny sposób znalazł się poza kubraczkiem po operacyjnym  :nie_wiem
jezu jak to zobaczyłam to aż mnie zmroziło
mieliśmy niezłą przeprawę żeby ją z powrotem w kubrak ubrać  :icon_twisted
no i czekają nas nieplanowane odwiedziny pani doktor, żeby zobaczyć czy mała akrobatka nic sobie nie zrobiła
ahhhhh to Sztefen diabeł wcielony...... 

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 01, 2011, 19:41:55 pm »
u nas wszystko ok Sztefen wraca szybciutko formy
po wczorajszej wizycie u pani doktor okazało się, że malutka na całe szczęście nie pozrywała szwów i rana goi się ładnie  :hura:
Sztefen jest bardzo bardzo kochana, mimo że od poniedziałku siedzi zamknięta w malej klatce (przez co pęka mi serce) nie protestuje, nie gryzie kratek i nie awanturuje się że chce wyjść, musi niestety jeszcze pomęczyć się w klatce do soboty/niedzieli a później już moze sobie pohasać na wolności
(mam takie pytanko, właśnie jak długo dziewczynka powinna mieć ograniczany ruch po sterylce, czy te 5-6 dni będzie ok? doradzcie, proszę )
oczywiście staram się jej wynagrodzić te niemiłe chwile i spędzamy na głaskach dużo dużooo czasu, a jako że Stefcia uwielbia głaseczki co i raz w trakcie mizianek odpływa w objęcia Morfeusza  :mhihi
Apetyt pannie wrócił i wcina już wszystko jak przez operacją, boby sadzi aż miło, robi porządki i przemeblowania w klatce, nawet już mnie dziabneła jak chciałam wsadzić jej łapkę która wyskoczyła z nogawki kubraczka, ahhhh nawet nie wiecie jak bardzo się ciesze, że to już za nami bo przyznam że bardzo sie stresowałam i martwiłam o Stefcie
teraz jedyną rzeczą jakiej Stefci trzeba to wspaniały, kochający i bezpieczny domek....







<a href="http://www.youtube.com/watch?v=lPTf85akiNI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=lPTf85akiNI</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9zVuu41UBYQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9zVuu41UBYQ</a>


Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 01, 2011, 20:12:13 pm »
Przesłodko wygląda w kubraczku :D
A że z niego wylazła, to naprawdę podziwiam. Mała spryciula :D

Dużo zdrówka życzymy i trzymamy kciuki za znalezienie stałego domku :)

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 03, 2011, 19:36:45 pm »
Stefcia dziś miała pierwszy dłuższy spacer od czasu operacji, rozprostowała kości i zaraz zabrała sie do pracy  :mhihi przekopała kocyk, wywlekła siano, poprzestawiała kuwety, aż w pewnym momencie musiałam ją z powrotem zamknąć w klatce bo bałam się czy oby sobie czegoś nie naderwie.
no i teraz nie wiem, czy pozwolić jej spędzić noc na wolności czy zamknąć w klatce, od operacji mineło dopiero 6 dni  :nie_wiem
czy to nie za wcześnie na takie harce?
plisss ludzie kochani poradźcie, zamykać Sztefana czy już może sobie hasać do woli?

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 03, 2011, 20:06:20 pm »
kurcze, nie mogę się zdecydować jakie zdjęcia dać na adopcyjną :( Pomocy ! :P
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 03, 2011, 20:23:38 pm »
daj najładniejsze  :P
już po ptokach, Sztefen w klatce za bardzo się boje że sobie coś naderwie wiec jeszcze do jutra ma szlaban  :/

ps Milka dopisz też jak możesz, że malutka już po sterylce cała i zdrowa
no i link do jej wątku :)

to bym dała jako główne, wielkie szafirowe oko  :P


albo to


to można

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2011, 20:31:08 pm wysłana przez pb »

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 03, 2011, 21:21:15 pm »
Pb, a mozesz ją obstrykać tak w całości? Żeby było widać te czarne znaczenia na pupci :)
Dasz radę ? :)
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline eyva

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 03, 2011, 21:33:31 pm »
pb
dawno tak się nie uśmiałam jak przy twoich opisach budowli bobkowych
pannica śliczna , cieszę się że sterylka/rujki już za nią
miziam i pozdrawiam

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 04, 2011, 00:50:16 am »
Milka teraz nie da rady bo Sztefen w kiecce chodzi do czwartkowego wieczora i czarne to tylko widać psie łapki na żółtym kubraku  :P
więc nowa sesja dopiero w piątek, choć jej powodzenie tez zależy od humoru gwiazdy  :mhihi bo mam dupny aparat, a Stefcia ma motorek w tyłku i zrobienie jej zdjęcia które będzie trzymało ostrość graniczy z cudem, no chyba że podczas głaskow bo wtedy to leży nieruchomo  :D
ale np ze starych zdjęć może  to

lub to


Eyva cieszę się, że bobkowa piramida tak Cię rozbawiła, choć pewnie jak to ty byś musiała to sprzątać to miała byś inny humorek  :jezyczek:
miziance oczywiście przekazane, Sztefen kazał Ci bardzo bardzo podziękować  :przytul:

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 04, 2011, 17:50:35 pm »
Milka no i jak poszły nowe fotki Stefci na adopcyjną?

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 05, 2011, 01:21:41 am »
już są :) mogą być? To w kocyku mnie urzekło:)
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 05, 2011, 11:22:41 am »
tak, widzę nowe oblicze Sztefena :)
wieczorkiem wrzucę filmik bo mam jeszcze jeden z przed sterylki jak Stefen się żeni ;)

Offline Aisza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 05, 2011, 11:30:28 am »
Sztefen spod kocyka - rządzi :D
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta - George Bernard Shaw




Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 05, 2011, 20:46:08 pm »
nooo Sztefen już od dziś na wolności całą dobę  :matrix
po tylu dniach więzienia Stefcia wściekała się dziś strasznie, dzikie biegi  :piesek: praca w transporterku, porządki w domku, przestawianie kuwet, piruety w
powietrzu, nawet zagryzła dziś jeden kocyk, zagryzła na śmierć i  poćwiartowała na kawałki :mhihi  a taki był ładny, bialutki i milusi ....
nie wiem czy ta zemsta na białym puchatym kocyku nie była spowodowana wczorajszym incydentem między Stefcią i Smigą  :hmmm
do rzeczy: wczoraj Smigoś dziad mały zaatakował przez kratki Stefcię siedzącą w klatce, rzucił się na nią z zębami i pazurami, no i oczywiście Stefa nie była mu dłużna, dziabneła Smigę, aż ten z prędkością światła oddalił się od klatki i przyleciał do mnie po ratunek.
cały czas łapkami dotykał pyszczka i coś międlił w pysiu.
W pierwszej chwili myślałam, że stracił kawałek języka czy co, bo z zewnątrz obejrzałam go i było ok, ale całe szczęście nic mu się nie stało i jęzor cały bo jak tylko pojawił się przed jego nosem granul ten zaraz zapomniał, że go coś boli i wciągnoł granula  :mhihi
no, ale oczywiście po paru minutach gówniarz mały znów zaczoł się ciskać do Stefy, nawet podjudził Rudego bo ten też poleciał za nim w ramach wsparcia i zostawił za sobą długiiiii szlak bobków, i dalej jazda na Stefcie, oczywiście przegnałam towarzystwo jeszcze szybciej niż się tam pojawili, wiec nie doszło do kolejnej konfrontacji, ale pewnie co napsuli i naszarpali Stefie nerwów to już ich  :oh: musiałam później długoooo ja głaskać i miziać, żeby odkupić nieco winy tych małych obsrańców.
i tak właśnie myślę, że ten kocyk... bialusi i puchaty jak Smigolek, poległ właśnie przez to podobieństwo bo Stefcia musiała sobie odbić wczorajszą szarpaninę

a na deser mam filmik, co prawda dość stary bo nagrany jeszcze przed sterylką, ale jeszcze nie publikowany  :D

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=aSrbox2_du8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=aSrbox2_du8</a>

no i jak Stefcia podoba się Stefcia?

Offline Barbara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 05, 2011, 21:13:36 pm »
Stefcia idealnie nadawałaby się dla mojego Stefana  :icon_lol
Piękną pannicę prosimy wymiziać  :zakochany:
Kochasz mężczyznę, ale nie potrafisz go zrozumieć? Ta książka ci pomoże: http://zlotemysli.pl/barbara,1/publication/show/6486/mezczyzna-od-a-do-z-nowa-edycja.html

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 05, 2011, 21:17:41 pm »
Jeśli Stefan   to ten przystojnaik na awatarku ...to  z pewnościa  do siebie  by pasowali.Posprzatane by miał w domu  zawsze i micha  z jedzonkiem   pod dziób podstawiona. Jak na dobrą żonkę przystało. :lol

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 05, 2011, 21:35:54 pm »
Basiu miziańce już przekazane, bardzoooo się Stefci podobały  :D
kazała oczywiście bardzo podziękować i tez posłać do Was tulanki  :przytul:
a dla  boskiego Stefana jeszcze mała blondyneczka puszcza oczko  ;) i śle soczystego buziaka  :onajego

tak, tak Dori ma racje, Stefcia jest robotna za dwie, nie lubi siedzieć bezczynnie z założonymi łapkami jak w domku nieposprzątane i nie ogarnięte, a i poprzytulać się lubi i pomiziać  :niegrzeczny

Offline Saphe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 05, 2011, 21:43:03 pm »
Ale panna porządnicka :) Układała w swoim kartonowym domku z takim zapałem :) hehe Słodka jest :) Przesyłamy z Łaciatkiem głaski :)

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 05, 2011, 22:04:17 pm »
za głaski dla Saphe  :przytul
i dla Łaciatka  :onajego

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 05, 2011, 22:10:04 pm »
pb, a gdybyś ty tak w dziale ODDAM zajęła się pisaniem króliczych anegdot? ty to masz talent, uwielbiam czytać takie opowiastki, buzia od razu się śmieje :D

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 05, 2011, 22:30:56 pm »
Kasieńko bardzo mi miło czytać takie pochlebstwa na swój temat  :przytul:
jeśli tylko miała bym pomóc to ja chętnie, tylko nie bardzo kumam jak by taka anegdotka miała wyglądać, bo wiesz te historie to zazwyczaj powstają pod wpływem jakiś wydarzeń, w których chcąc nie chcąc musiałam uczestniczyć za sprawą  moich futrzanych lokatorów, no i wiadomo, że wtedy to łatwizna opisać jakieś zdarzenie.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 07, 2011, 12:10:46 pm »
Dziś Stefcia ma wizytę u pani doktor i kontrolę pooperacyjna, prosimy o kciuki  :)
no i w końcu pozbędzie się tego okropnego kubraka  :hura: co to przez niego nie mogła się dokładnie wymyć i podrapać jak cosik zaswędziało w futerku

teraz to już tylko przydał by się jakiś kochający domeczek, który przygarnął by Stefcie w swoje progi
czy jest tu ktoś taki?

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 08, 2011, 20:04:50 pm »
łoooo, a tu takie tam wrzucę, pysia jak by ktoś chciał zobaczyć  ;)
ps. oczka wydają się czerwone, ale to złudzenie przez to, że lampa waliła Stefce po ślepkach.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7Hik94dBjtU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=7Hik94dBjtU</a>

Stefka może juz znów wskakiwać na meble, w związku z tym miała dziś rundkę u chłopaków na rewirze   :piesek:
przetoczyła się przez pokój jak huragan,  była wszedzie, wszystko sprawdziła, wszędzie zajrzała, nie chodziła, nie biegała... ona fruwała po pokoju  :diabelek
jak by co najmniej była po 3 red bullach, nawet nie dało się jej nagrać, bo w jednym miejscu nie przebywała dłużej jak sekundę  :D
a chłopaki złe jak cholera, że siedzieli w kuchni, Smigoś siedział przy kratkach z miną"jak mogłaś mi to zrobić, ty zła kobieta jesteś, nie nawidzę Cie i zaraz cię zabije piorunem z oka" a Rudki nie wyszedł nawet na chwile z domku, oczywiście po tym jak opróżnił Stefki miskę z granulatem  :niegrzeczny

Kto, Kto pokocha Stefcie?

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 10, 2011, 18:07:20 pm »
niestety nikomu się Stefanka nie podoba :(
nikt nawet od dłuższego czasu nie napisał jednego dobrego słowa o dziewczynie, nikt nie posłał głasków, nikt się nie zainteresował  smutny_krolik
szkoda....

ale Stefcia mimo że jest bardzo smutna  ;(  nie poddaje się, liczy że może teraz choć jednej osóbce się spodoba, może ktoś powie coś miłego, może ktoś prześle głaski które tak bardzo uwielbia....może ktoś pokocha, może ktoś.....
















Rodzynek.

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 10, 2011, 18:21:34 pm »
wymiziac te slicznosci

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 10, 2011, 18:22:40 pm »
niestety nikomu się Stefanka nie podoba mutny
nikt nawet od dłuższego czasu nie napisał jednego dobrego słowa o dziewczynie, nikt nie posłał głasków, nikt się nie zainteresował  smutny_zajac
szkoda....

Paulinko, nie gadaj głupot  :lanie:  :protest:

o, spójrz tylko:

uwielbiam Stefcię, całą rodziną ślemy jej tony czułości, a raczej przekazujemy je na Twoje ręce - widziałam, że potrafisz nimi dogodzić Stefci  :diabelek :niegrzeczny więc czyń swą powinność, pociesz rekonwalescentkę  :glaszcze:
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 10, 2011, 18:26:41 pm »
pb, co ty opowiadaszx  :zonka: zaraz dostaniesz ode mnie porządne lanie, ale takie porządne o tak  :lanie:

Wygłaskaj i wycmokaj w nosek ślicznotke.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 10, 2011, 19:01:36 pm »
bardzo bardzo bardzo bardzo bardzooooooo dziękuje w imieniu Stefci za miłe słowa, głaseczki i całuski 
Stefcia od razu się rozchmurzyła i oczywiście też śle dla Was buziaczki, tulaski i pituleczki  :przytul:kiiss

dziewczynki kochane no same wiecie jak jest, trzeba sobie raz na jakiś czas ponarzekać bo człowiek nie był by sobą, jak by nie pomarudził i nie poużalał się nad sobą, nad Stefcia i nad całymmmm światem  :P
ale przyznam szczerze, trochę mnie wystraszyłyście i przywróciłyście do pionu  :niespodzianka wizja tego  :lanie: skutecznie wybiła mi z głowy wszystkie głupoty  :P

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 10, 2011, 20:56:26 pm »
przesyłamy głaseczki cudnej dziewczynce



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 10, 2011, 21:42:01 pm »
Buziaczki od Stefci dla Zgagi za głaseczki, dziękujemy ślicznie  :przytul:*

Offline Aisza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 10, 2011, 22:06:56 pm »
no jak to?! śledzimy losy Sztefena i ślemy mnóstwo, mnóswto głasków
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta - George Bernard Shaw




Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 10, 2011, 22:24:47 pm »
Stefcia jest cudna, dumną, piękną królinką, hop hop domku, Stefcia czeka...........miziaczki przesyłamy :*

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 10, 2011, 23:54:55 pm »
Dla Stefanki całe mnóstwo głasków! A ja tymczasem chyba podkradę pierwszy pysiorek na adopcyjną... :P mozna?
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 11, 2011, 10:21:12 am »
można podkradać, nawet pytać nie trzeba, trzeba brać i już  :P

nooo teraz po takiej ogromnej ilości głasków i miziańców to Stefcia czuje że żyje, jest bardzoooo szczęśliwa  :D
wszystkie czułości mała przyjeła ochoczo i z wielkim uśmiechem na pyszczku, i jak to Stefcia, dobrze wychowana dziewczyna, kazała Was mocno mocno uściskać i każdemu posłać po 8 całusków  :przytul:*

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 11, 2011, 10:59:52 am »
Ja także  zawsze nie omieszkam przekazywać głaski dla  Stefci , więc całuski jak najbardziej mi sie należą .  :lol . Tylko ,ze do mnie doleciało 7 , a nie 8.   :niegrzeczny

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 11, 2011, 11:10:03 am »
jednego pewnie gdzieś zwiało, to przez te wiatry  :P
ale Stefcia nie szczędzi nikomu buziaczków i specjalnie dla Ciebie Dori , wysyła priorytetem 17 buziaków i 6 tulańców  :D

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 11, 2011, 11:12:31 am »
Doszły  :hura:

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 11, 2011, 11:31:17 am »
nooo w końcu priorytetem poszły, za coś ta poczta kasę bierze  :jezyczek:

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 14, 2011, 20:04:21 pm »
halu halu tu Sztefen, przypomina się i prosi o domeczek w którym będzie mogła rozrabiać do woli i dostawać masęęęęę pieszczotek  :przytul:
na zachętę mała wrzuca filmik w którym pokazuje jak pięknie zbiera porozrzucane przez nią sama sianko i pomaga wystawiać kuwetki do sprzątania  :D

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JgCwhzyNkI8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=JgCwhzyNkI8</a>

a tu jeszcze mały bonusik, Sztefen śpi po robocie  :mhihi







A tak jeszcze z newsów, Stefka po sterylce bardzo się uspokoiła, już nie robi na mnie ani na zmiotkę WWRRRYYYYYYY , czasem jak jej się coś nie spodoba to usłyszę jeszcze pod nosem małe yyyy, ale jest dużo dużo lepiej niż jak hormony jej uderzały do głowy, a to dopiero nie całe 3 tygodnie od sterylizacji.
No i muszę przyznać, że Stefcia potrafi w sobie rozkochać, oj potrafi   :mhihi
od paru dni po dzikich skokach i biegach po pokoju, jak już się wyszaleje przyłazi po głaseczki, wkręca sie do łóżka, rozwala jak torba i można ją głaskać i głaskać, tak lekka ręką godzinkę, półtorej nawet się nie poruszy cwaniara, żeby tylko miziać i czochrać  :jezyczek:

.......domeczku, domeczku, gdzie jesteś, Stefcia cię potrzebuje

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 14, 2011, 20:39:50 pm »
jaka śliczna, czochrata panna. na pierwszy rzut oka widać, że idealna do kochania. gdybym tylko mogła, sama bym chętnie przygarnęła, na razie mogę jedynie głasków i miziańców cały worek przekazać. :) domku, domku, przyjmij Stefkę, a nigdy więcej nikt nie usłyszy narzekania na bałagan. :)
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

sofi

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 14, 2011, 20:43:09 pm »
hahahaha no super jest!!! :D jaka ona sprzątalska :D

❀❀❀

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 14, 2011, 20:51:34 pm »
GMSoczku Stefcia bardzo bardzo bardzoooo pięknie dziękuje za wór miziańców  :D
kłania sie w pas i posyła do Ciebie i Leona stado tulek i buziaków  :przytul:  :*

Sofi jak chcesz to Stefka może też wpaść do Ciebie i po ogarniać tu i ówdzie  :jezyczek:

sofi

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 14, 2011, 21:27:53 pm »
moja Saszka by ją chyba pogoniła, bo podobno bardzo terytorialna jest z tego co mi Anetka mówiła. Do Saszki to kastrowanego samca podobno. nie wiem, ile w tym prawdy, póki co Saszka musi dość tak czy siak do siebie i się zadomowić.

po przemyśleniu sprawy, nie chcę faceta, który leje na metr po ścianach...  no way :P jeśli JEŚLI kolejnego królika, to chyba jednak dziewczynkę i to bardzo stopniowo o ile zaprzyjaźni się z Saszką. ale to nie teraz :) mała po sterylce świeżo
 ale jest słodka... a oczy... ach jakie piękne te oczy :D :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2011, 21:31:06 pm wysłana przez sofi »

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 14, 2011, 21:59:19 pm »
haha Sofi, ale ja Ci nie proponuje Stefci do adopcji, tylko do posprzątania w chałupie  :jezyczek: bo dziewczyna robotna i obrotna to rachu ciachu i ogarnie w try mi ga, posprząta nawet u Saszki w zagródce jak będzie taka potrzeba  :P
głaseczki dla Saszki i przekaż jej, że może być spokojna, nikt jej lokatorki nie dołoży ani z mieszkanka nie wysiuda :mhihi

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 17, 2011, 20:57:58 pm »
Stefcia też sie przypomina i bardzo, bardzo prosi o dobry domeczek dla siebie  :jezyczek:

Dziś Sztefen zajadał się świeża trawką, (zdjęcia nie są z dziś  :P ) wyciągnełam tż kawał drogi za Warszawę w poszukiwaniu trawki dla uszków, jechaliśmy, jechaliśmy i jechaliśmy..... i im dalej jechaliśmy tym tż robił się coraz bardziej zły  :/ całe szczęście, że nie posiadł chłopak umiejętności zabijania wzrokiem bo krucho by ze mna było i pewnie bym tu do Was już nic nie pisała. Ale jeszcze gorzej zły tż się zrobił jak kazałam zjechać w polną drogę co by czystej trawki nazrywać  :mhihi dodam tylko że, nie mamy terenówki  :P więc jak jechaliśmy tymi wertepami i dołami tż był juz na skraju wytrzymałości  :glupek: i najchętniej to by mnie  :wisielec: albo jeszcze gorzej  :D  Achhh, ale już rozwoju sytuacji po nazrywaniu trawki się nie spodziewałam, znalazłam 5 pasażerów na gapę, 5 kleszczy  :niespodzianka tż-owi poleciała para z uszu ze wściekłości, ja się całą drogę drapałam bo myślałam że mnie po obłaziły kleszcze fuuuujjj, ale było warto Stefcia i Smigoś wcinały trawkę aż miło, tylko Rudy strajkuje i nie zjadł nawet ździebełka  :nie_wiem pewnie tż go przekabacił żeby nie jadł żeby nie jeździć po trawkę tyle kilosów  :diabelek























czy ktoś pokocha Stefcie, cud blondyneczkę z dużymi niebieskimi.... oczami  :zakochany:
znajdzię się jakaś duszyczka której Stefcia wpadła w oko?

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2011, 21:03:17 pm wysłana przez pb »

Offline Aisza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #134 dnia: Kwiecień 17, 2011, 21:00:15 pm »
matko jaki ona ma cudny ten pysio!  :zakochany:  a w zielonym jej bardzo do twarzy ;)

domku gdzie jesteś?

dużo głasków dla blondyny ;)
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta - George Bernard Shaw




Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 17, 2011, 21:07:51 pm »
Słodziutki pysiaczek :D Piękniutka panienka :)

Głaski proszę przekazać :D

No właśnie, domku gdzie jesteś ?? :)

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 17, 2011, 21:19:20 pm »
Ale słodki pysio - wycałować i wytarmosić proszę.

I prosimy o domek dla tej pięknej panny.

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #137 dnia: Kwiecień 18, 2011, 08:50:23 am »
cudowna! Domek powinien już dawno się znaleźć! Domku, czemu zwlekasz?
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #138 dnia: Kwiecień 18, 2011, 20:08:21 pm »
Wszystkim miłym paniom Stefcia bardzo, bardzo, bardzooooooo dziękuje za głaseczki, całuski i tarmoszki i sama śle  :przytul:*  :bukiet
a po tych wszystkich pieszczotkach Stefcia była tak szczęśliwa.... o proszę  :D



domku, domku Stefcia już na walizkach siedzi spakowana, pazurki obgryza ze zniecierpliwienia, gdzie ty się podziewasz?

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 21, 2011, 18:30:16 pm »
Szukam nowego, dobrego DT dla Stefci  :(
więcej info tu

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11621.new#new

Offline Aisza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #140 dnia: Kwiecień 21, 2011, 20:56:26 pm »
biedna Stefcia, ile tak się jeszcze będzie błąkać, domku hop hop!
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta - George Bernard Shaw




Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #141 dnia: Kwiecień 23, 2011, 10:09:40 am »
No właśnie, Stefcia nadal się musi błąkać i przeprowadzać w poszukiwaniu nowego domeczku  :(
A wiadomo, że nie jest to dobre dla żadnego króliczka  placzek
Stefcia to dobry stworek, kochana duszyczka i bardzoooo mocno pragnie żeby ja ktoś pokochał i .... już nigdy nie oddał.













bardzo proszę o nowy domek dla Stefci, najlepiej stały z którego już nie będzie musiała się wyprowadzać, albo chociaż tymczasowy w którym dostanie dużooo miłości, głasków i smakołyków....
hop hop Domku gdzie jesteś?

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #142 dnia: Kwiecień 23, 2011, 10:53:17 am »
Piękna pannica :) Strasznie szkoda, że musisz ją oddać, bo pewnie bardzo dobrze jej u Ciebie było i się zżyłyście.

Trzymam kciuki za szybkie znalezienie domku i póki co proszę Stefcie wygłaskać porządnie :)

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #143 dnia: Kwiecień 23, 2011, 11:25:21 am »
Stefanka jest naprawdę cudownym króliczakiem! Ja i mój przystojniak od razu się w niej zakochaliśmy :) Ślemy masę głasków!
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline Aisza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #144 dnia: Kwiecień 23, 2011, 12:27:22 pm »
jejku no ja nie mogę jaka ona jest śliczna!! powodzenia Sztefen! :*
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta - George Bernard Shaw




Offline Jakub

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1629
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #145 dnia: Kwiecień 23, 2011, 12:55:45 pm »
Halo halo domu gdzie jesteś

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #146 dnia: Kwiecień 23, 2011, 15:18:26 pm »
Bardzo bardzo dziękujemy za głaseczki Stefcia jak zwykle z ogromnąąąąą przyjemnością je przyjmuje  :D
i od siebie też śle  :*:przytul: i  :bukiet

Madzia pewnie, zżyłam się ze Stefcia okropnie i pęka mi serce ze nie mogę jej zatrzymać bo to cudowna dziewczyna która zdążyłam już mocno pokochać, ale muszę się kierować rozsądkiem a nie uczuciami i podejmować decyzję, które będą korzystne dla Stefci, choć czasem są bardzo ciężkie.....

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #147 dnia: Kwiecień 23, 2011, 22:15:55 pm »
Biedna Stefcia, a ona już się pakowała do nowego, stałego domku. A tu tyle błąkania się jeszcze przed nią. :( Bądź silna, Stefciu, głaski przesyłamy.
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Shina

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 06, 2011, 01:17:07 am »
Hej, hej. Królinka znalazła już domek ?? Jest tak przecudna, że pewnie ktoś mnie już ubiegł? Pisałam też maila podanego na adopcjach... Ale nie mogę się doczekać odpowiedzi! Kurczę królik marzenie!  :heart Pozapisywałam sobie wszystkie jej zdjęcia, oglądam i oglądam  :heart A jedno mam już na tapecie! Śliczne maleństwo ;)
Pozdrawiam.

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #149 dnia: Maj 06, 2011, 11:52:19 am »
Hej, hej. Królinka znalazła już domek ?? Jest tak przecudna, że pewnie ktoś mnie już ubiegł? Pisałam też maila podanego na adopcjach... Ale nie mogę się doczekać odpowiedzi! Kurczę królik marzenie!  :heart Pozapisywałam sobie wszystkie jej zdjęcia, oglądam i oglądam  :heart A jedno mam już na tapecie! Śliczne maleństwo ;)
Pozdrawiam.

W innym wątku Stefci, jest informacja, że pięknotka jest w nowym DT, który może stanie się jej DS :)


Shina

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 06, 2011, 11:56:40 am »
Oj, tak myślałam ;( No nic to trzymam kciuki za Stefcię żeby wszystko było dobrze ;)

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 06, 2011, 17:59:58 pm »
Stefanka od wtorku jest u mnie na DT, ale najprawdopodobniej zostanie u mnie na stałe :) Dziewuszka w nowym miejscu czuje się jeszcze trochę niepewnie, ale powoli się rozkręca. Zwiedza wszystkie zakamarki i zaznacza wszystko bródką. Wstawiam kilka nowych zdjęć, Stefan jest wystrzyżona jeszcze przez pb, fryzura piękna i wygodna! :)

A oto Stefan podczas obiadku w nowym domku:






Specjalne zdjęcia dla wszystkich fanów jej niebieskich oczu! ^^
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline Aisza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 06, 2011, 18:18:12 pm »
cóż za ciekawe cięcie, pb chyba się minęłaś z powołaniem ;) teraz dopiero wyszło w pełni jakie Sztefen ma piękne umaszczenie! :D
powodzenia dla Stefki, oby DT stał się DS...  :przytul
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta - George Bernard Shaw




Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 06, 2011, 20:23:57 pm »
ołłlł jeeeaaa to moja robota  :lol
tak, tak troche mnie poniosło i przystrzygłam Stefcie, której się zrobiło pół jak odeszło futro  :DD no i moje diabły tez na zapałkę wygolone  :P
tylko jednego się nie spodziewałam..... że po ostrzyżeniu żeby się nie przegrzewały, spadnie śnieg i temperatura poniżej zera  :nie_wiem i będę się martwiła zeby uszka nie marzły
ale według mnie Stefcia wygląda bardzo bardzo uroczo w tych króciutkich włoskach, fakt fryzura może nie zbyt wyględna ale Stefcia i tak jest najcudowniejszą królinką na całym świecie :zakochany:
ahhhh jak ja bardzo tęsknie za ta kochaną kruszynka, straszliwie mi jej brakuje i naszych wspólnych przytulanek  ;( 

ps. kulka widzę że Stefcia chyba ma mokre warzywka do jedzenia, ja nigdy nie dawałam jej nic mokrego, zielenina zawsze dopiero jak wyschła po myciu, więc jak możesz to powoli ją przyzwyczajaj do mokrego jedzenia żeby nie dostała wzdęcia i wycałuj ode mnie ten przepiękny pysiolek  :onajego

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 06, 2011, 20:50:27 pm »
Wygląda pięknie! Mi się bardzo podoba :) A królinka rzeczywiście jest przekochana, troszkę do mnie jeszcze nieprzekonana, ale jesteśmy na dobrej drodze oswajania.

pb, mój Fiodorek zawsze dostaje takie warzywka i nic mu nie jest. Dobrze, że napisałaś, że ona nie jadła wcześniej mokrych warzywek. Oczywiście daję bezpośrednio po myciu, ale nie "zagotowane". Nic jej do tej pory nie jest z tego powodu, ale będę obserwowac. Jak powoli ją przyzwyczajac?

EDIT: O rany, zaczęłam się stresowac. Zwłaszcza, że nie ma mnie teraz w domu ;(
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2011, 20:55:23 pm wysłana przez kulka »
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 06, 2011, 21:09:52 pm »
spoko spoko zazwyczaj nic się nie dzieje, ale ja jestem panikara i wolę dmuchać na zimne
przyzwyczajać czyli część mokrych część suchych tylko proporcje zmieniać np zacząć od 20 % wilgotnych i po trochu zwiększać ich ilość
ja nie podaje moim mokrej zieleniny bo kiedyś mi się wzdeły całe szczęście byłam w domu i szybko do weta po ratunek i napędziły mi niezłego stracha, ale z tego co wiem to sporo osób podaje taka wilgotna zieleninkę i jest wszystko ok, tylko właśnie piszą że trzeba przyzwyczajać stopniowo

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #156 dnia: Maj 07, 2011, 11:13:37 am »
Oczywiście narobiłam więcej paniki niż trzeba ;) Jak wróciłam do domu Stefcia siedziała zadowolona i wcinała sianko. Dzisiaj króliki zjadły śniadanko. pb, zrobiłam tak jak pisałaś, tzn. dałam Sztefenowi mokrego brokuła, a natkę pietruszki, koperek i korzeń pietruszki wytarłam przed podaniem. Kurcze, jej się w ogóle nie spieszy z tym jedzeniem! Fiodor wcina od razu wszystko co mu dam, a ona sobie skubie po troszeczku w przerwach w zwiedzaniu pokoju :)

Donoszę, że dziewuszka jest bardzo kulturalna, wszystkie swoje potrzeby załatwia w kuwecie. Oczywiście gubi pojedyncze bobki po pokoju, ale to zupełnie mi nie przeszkadza ;)

Z Fiodorem się lubią, ale niestety dopóki go nie wykastruję (mamy już termin na 16.05.) muszą się smyrać noskami przez kratki, bo chłopak szaleje i zamęczyłby mi Stefę... Mam nadzieję, że po zabiegu uszaki będą zgodnie ze sobą żyły :)
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #157 dnia: Maj 07, 2011, 16:56:19 pm »
no ba Sztefen jest dobrze wychowany wie gdzie jest toaleta, i że nie wolno srać po kątach, i że trzeba jeść powoli i nie łapczywie  :D
a Fiodorek na pewno pamięta jeszcze czasy głodu, kiedy musiał walczyć o jedzonko, które i tak trafiało się od święta :(  i dlatego tak wszystko połyka
zauważyłam też że jak dawałam mu coś to często uciekał gdzieś w kąt zeby mu nikt już tego nie zabrał, to po prostu objaw strachu
ale jak pomieszka u Ciebie jeszcze trochę i po rozpieszczasz go to sama zobaczysz, że zrobi się z niego francuski piesek
ja niestety mam zwyczaj przekarmiania wszystkiego i wszystkich, czy to króliki czy tż, wszyscy dostają porcję których nie są w stanie pożreć  :P

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 07, 2011, 17:27:29 pm »
Stefan jest troszkę pewniejsza jeśli chodzi o moją rękę. Siadam przy klatce i delikatnie wkładam dłoń, by mogła ją powąchać, a następnie zaczynam głaski. Nie ucieka już tak jak na początku, chyba jej się nawet podoba :) Także jestem dobrej myśli, może w końcu sama do mnie kiedyś podejdzie, a wtedy się chyba rozpłaczę ze szczęścia :D

No właśnie, ja nie znam historii Fiodorka. Mogłabyś mi ją przybliżyć?
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #159 dnia: Maj 07, 2011, 17:53:48 pm »
no i jak tam ? co stefcia robi? :&gt; :)
muszę powiedzieć, że dziewczynka przeurocza i chyba ci ją ukradnę ! :)

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 07, 2011, 17:56:41 pm »
Stefan leży rozpłaszczona z wywalonymi skokami do tyłu. Jednym słowem pełen relaks! :) Jest przepiękna i nikomu jej już nie oddam!
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 07, 2011, 18:18:32 pm »
ja tez za dobrze nie znam historii Fiodorka, parę strzępkowych informacji, ale wiele faktów z przeszłości można stwierdzić po jego obecnym zachowaniu i budowie małego, trza by sie Anety podpytać, choć tak naprawdę historii większości królików które trafiają pod opiekę spk nie da się ustalić, przywozi je straż miejska, przynoszą obcy ludzie i często nic o nich nie wiadomo, ale może to i lepiej bo dla tych biedaków zaczyna się całkowicie nowy rozdział życia i lepiej nie patrzyć w przeszłość :)
ojjj strasznie mi miło czytać takie dobre wieści że Sztefenek wywala te kudłate szkiteczki,
Kulka poczekaj jak mała zacznie się Ciebie upraszać o głaseczki to dopiero Cię urzeknie :)

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 07, 2011, 18:26:04 pm »
Wiesz, i tak już ją kocham. Mężuś się tylko lekko wściekł, jak przegryzła jakiś nieużywany kabel leżący w kącie... Powiedział kilka niecenzuralnych słów o Stefanie, ale 10 minut później siedział już na podłodze i czochrał ją za uchem ;) Także pierwsze szkody już za nami. Teraz biega pod moim czujnym okiem, w poniedziałek muszę kupić jakieś sprytne osłonki na kable. Polecacie coś konkretnego?
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 07, 2011, 18:27:44 pm »
to wspaniale! mała zasługuje na taki dom jak u Ciebie :) Widać że jej dobrze. No i wreszcie jest u siebie :)  :bunny: wygłaszcz ją od ciotki :D

Offline Dominika.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 07, 2011, 18:33:41 pm »
Jestem jej cicha miłośniczką . :)

Wygłaskac proszee :cmok

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #165 dnia: Maj 07, 2011, 19:25:25 pm »
kulka ja polecam plastikowe listwy naścienne na kable, uszak nie przegryzie tak jak to robi z osłonkami, możesz je pomalować na dany kolor i montujesz gdzie chcesz :) Są różne wielkości (tzn szerokości, w zależności ile chcesz kabli schować) :) i są tanie.

Fantastycznie, że Stefcia się świetnie czuje u Ciebie. Dobrze, że trafiła w tak dobre ręce :)

pb, ja zawsze też wszystkich przekarmiam, więc nie jesteś sama :)

Co do rzucania się na jedzonko....
Mój Groch jest z zoologicznego, karmiony był źle, wody nie miał, siana także, zielenine raz od święta...
I widać było jak łapczywie jadł, pił zachłannie i każdego kto był w pobliżu obserwował.
Do dziś mu zostało, że rzuca się na jedzonko. Ale wiem, że jest lepiej niż kiedyś, że wie, iż wody, jedzonka mu nie braknie.
Z czasem Fiodorek się opanuje, bo się najzwyczajniej boi, że mu tego braknie, że więcej nie dostanie.

Głaseczki dla uszaków przekaż :)

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #166 dnia: Maj 08, 2011, 16:10:51 pm »
ojo joj to Sztefen sie nie popisał z tym kabelkiem  :/  nie ma co
u mnie nie zdarzyło jej się dziabnąć kabli choć kilka było w jej zasięgu, za to pasjami wyciągała nitki z wykładziny  :mhihi
i im głośniej krzyczałam Sztefen nie wolno! Sztefen uno Sztefen!  :megafon Sztefen, Sztefen, Szteeefennnn!!! tym więcej wyszarpanych nitek sie walało
po podłodze  :knuje a Stefcia wielce zadowolona z siebie brykała radośnie po pokoju  :D i rozbrajała mnie tym totalnie  :glupek:
ale najgorsze że ten nawyk od Stefki przejął Smigoś i pod Stefci nieobecność dba o to żebym miała co sprzątać.... tyle że nic nie robi sobie z moich krzyków.... bo jest głuchy jak pień  :nie_wiem

głaseczki, mizianki, tulańce i caluski śle dla Sztefenka najcudowniejszego królaska pod słońcem  :zakochany:

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #167 dnia: Maj 08, 2011, 16:25:33 pm »
Oj nie popisała się, ale i tak ją uwielbiam. Trudno się na nią gniewać, w końcu to taka urocza młoda dama :) Właśnie leży w postaci bochenka i mruży oczka. Chyba zaraz zrobi sobie poobiednią drzemkę!

Dziś wyczesałam Stefana, nadal mocno linieje, choć przy tych krótkich włoskach nie jest to tak upiorne. Podczas tego zabiegu z jednej trony serducho jej waliło, a z drugiej strony stukała ząbkami. Więc w końcu nie wiem czy jej się podobało czy się stresowała :P Dałam jej też troszkę kiwi, ale nie chciała go zjeść... :( Wolałabym, żeby mi się dziewuszka nie przytkała, więć będę ją codziennie czesać.

Głaski i miziańce przekazane, Stefan też za Tobą tęskni. Miała u Ciebie wspaniałe życie!

Madzia7, wiesz może gdzie najlepiej kupić takie listwy i jak się je mocuje?
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #168 dnia: Maj 08, 2011, 17:49:10 pm »
no dlatego też po części Stefcie obciełam bo te jej długaśne włochy zaczeły wyłazić na potęgę, choć wyczesywało się je łatwo bo szczotka dobrze je chwytała to wolałam nie ryzykować żeby się wylizywała i je nie chcący zjadała.
Wystarczy że będzie jadła sporo zieleniny i popchnie to siankiem to nie powinna przytkać
hmmm ciężko stwierdzić czy cykała ząbkami z nerwów czy z zadowolenia...
Jolu u Ciebie będzie jej lepiej, z moimi chłopakami nie było miłości, a u Was z Fiodorkiem tylko kastracja stoii na ich drodze do szczęścia, a to ogromnie ważne żeby miała koło siebie kogoś do kogo będzie się mogła przytulić i z kim porozrabiać :)
a po za tym na pewno będziesz ją rozpieszczała tak jak ja ;) o kochaniu i miziankach nawet nie wspomnę...

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #169 dnia: Maj 08, 2011, 19:34:59 pm »
dopiero weszłam na ten wątek, po dosyć długiej przerwie, a tu tyle zmian! bardzo się cieszę, że Stefka w końcu znalazła domek, zasłużyła sobie na to. :) a w nowej fryzurce, przynajmniej na tych zdjęciach, wygląda jak takie baranki z bajek, albo chmurki. :D a teraz, w stałym domku, zawsze już będzie jej ciepło, miło i w brzuszku nie będzie burczało! :D
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #170 dnia: Maj 08, 2011, 22:27:42 pm »

Madzia7, wiesz może gdzie najlepiej kupić takie listwy i jak się je mocuje?

Te listwy możesz kupić w sklepach budowlanych, też takich co mają rzeczy do wykończeń. Ja swoje listwy nabyłam w sklepie
"Mrówka". Myślę że w ikei, castoramie czy tym podobnych powinny być.

Listwa jest rozsuwana. Rozsuwasz, jedną część przykładasz do ściany gdzie chcesz ją zamontować i wiercisz ściane z tą listwą.
Potem dajesz kołek rozporowy, to coś takiego:



Wkręcasz śrubę od kołka. Taką listwę montujesz na 2-3 takie kołeczki.
Wkładasz w to kable, zasuwasz tą drugą częścią od listwy i gotowe :)

To są takie listwy maskujące kable



to są akurat grube, podwójne. ale są też małe, pojedyncze. Właściwie są do wyboru różne
Tu są pokazane różnorodne listwy: http://www.meditronik.com.pl/el-komp/o5005.htm

Możesz je sobie pomalować nawet zwykłą farbą :)

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #171 dnia: Maj 08, 2011, 22:33:07 pm »
haha Madzia jak wszystko pięknie opisane ze zdjęciami i w ogóle :)
techniczny umysł ;)

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #172 dnia: Maj 08, 2011, 22:48:28 pm »
"Kiedy pytają mnie..." jak coś zrobić, zamontować itd to zawsze muszę wszystko dokładnie wytłumaczyć bo inaczej nie wytrzymam :P

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #173 dnia: Maj 09, 2011, 14:00:40 pm »
Dzięki za super instrukcję :) A są też takie, których nie muszę w nic wwiercać? Mam potwornej jakości ścianę, od której odpada wszystko jak tylko zacznie się wiercić lub wbijać coś...
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #174 dnia: Maj 09, 2011, 15:10:09 pm »
Dzięki za super instrukcję :) A są też takie, których nie muszę w nic wwiercać? Mam potwornej jakości ścianę, od której odpada wszystko jak tylko zacznie się wiercić lub wbijać coś...

Takie nie przyczepiane to tylko osłonki na kable te giętkie takie albo listwy przypodłogowe.
Te listwy to też groszowe sprawy bo są one plastikowe. Możesz je montować przywiercając albo na klej dobry.

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #175 dnia: Maj 09, 2011, 15:14:59 pm »
Tak sobie myślę: czy nie dałoby się użyć tych przyściennych, które pierwsze zaproponowałaś i po prostu ich nie przykręcać do ściany? Tak, żeby sobie luźno leżały na podłodze kryjąc w sobie tajemne kable? :)
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #176 dnia: Maj 09, 2011, 15:33:05 pm »
Możesz je luźno zostawić leżące, albo też przykleić :)

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #177 dnia: Maj 09, 2011, 15:39:10 pm »
Super! Dziś pojadę do sklepu na poszukiwania. Mam nadzieję, że coś znajdę :) Jeszcze raz dzięki za radę! Kable i króliki będą bezpieczne!
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #178 dnia: Maj 09, 2011, 15:44:47 pm »
Trzymam kciuki żebyś znalazła :) zdaj relacje z zakupów :D

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #179 dnia: Maj 11, 2011, 20:52:24 pm »
u mnie tak właśnie leżą i w niczym to nie przeszkadza. czasem tylko się kawałek przesuną i w jednym miejscu trochę kabel widać, ale to od razu zasuwam i zajc się nawet nie zorientuje, że coś takiego miało miejsce. :P ale to, że się przesuwa, może też być związane z tym, że listwa leży przy samych drzwiach do pokoju. no, ale kłopotliwa nie jest. :)
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Szyna1322

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #180 dnia: Maj 12, 2011, 22:44:32 pm »
Zaglądam do Stefci :) Muszę się przyznać że strasznie mnie urzekła.  :icon_biggrin

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #181 dnia: Maj 12, 2011, 23:46:16 pm »
I bardzo słusznie! Wcale się nie dziwię. Ja się na nią napatrzeć nie mogę, widzę ją codziennie i zamiast uczyć się do sesji to obserwuję zwierzyniec :P
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #182 dnia: Lipiec 08, 2011, 13:39:18 pm »
Czy Stefanka jest już w nowym domu? :)

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpień 02, 2011, 10:29:15 am »
Tak, ja jestem jej nowym domem :) Niestety jednak czas sesji, a teraz wakacji nie sprzyja siedzeniu przed komputerem...
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #184 dnia: Sierpień 31, 2011, 14:45:39 pm »
kulka dziękuję za przygarnięcie Stefanki - zatem temat zamykam :)