Autor Wątek: STEFANKA piękna panna na wydaniu  (Przeczytany 56037 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
STEFANKA piękna panna na wydaniu
« dnia: Marzec 13, 2011, 20:16:42 pm »
Z ogromną przyjemnością chce wszystkim przedstawić moja nową lokatorkę Stefankę.
hmmmm, no cóż na tę chwilę jeszcze nie wiele mogę o niej powiedzieć, bo znamy sie dopiero od jakiś 3 godzin.
Napewno odważna z niej kobitka, odrazu po przyjeżdzie zaznaczyła wszystko bródką, poskubała babkę i koperek i nawet rozpłaszczyła się do głasków  :D
Stefcia jest okrąglutka jak pączuś w maśle, nie wiem kto ją tak uturlał, ale przesadził hoho i to niezle przesadził  :nie_wiem
Ale nie ma co oceniać po pozorach i wypominać dziewczynie że jest gruba, wkońcu tu prawie same baby, a kto inny zrozumie kobietę lepiej jak nie druga kobieta i powiedzmy sobie szczerze która z nas w zimę nie wyhodowała sobie nowej fałdki czy dwóch i nie powiększyła się tu i ówdzie?
Dlatego od jutra idziemy ze Stefcią na dietę  :/
Moje chłopaki są strasznie zaciekawieni nową lokatorką, szczególnie Rudeczek cały czas siedzi na progu kuchni i ją obserwuje z wielkim skupieniem i z piorunami w oczach  :icon_twisted
przepraszam, zdjęcia kiepskie, ale nie chciałam Stefki flashem męczyć, jutro postaram się zrobić lepsze  :icon_razz




Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2011, 20:57:03 pm »
Ojo joj, faktycznie ma podbrodeczek, ze hoho ;) Ma swoja podusie :lol Ale to pewnie tylko zludzenie i to nie faldki tylko futerko :P

Offline PFK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 260
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2011, 22:39:45 pm »
Piekna jest :) ma niebieskie oczka? co prawda wole wielkiej wielkosci,no chyba,ze to zludzenie.
Wymiziac panienke  :przytul

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2011, 22:43:13 pm »
taaak Tocha, włosy robia Stefce krecią robotę, to angorka więc dodatkowo ją powiększają  :P
PFK to nie stety nie złudzenie :( , głaseczki przekazane i przyjętę przez Stefcie z dużym zadowoleniem
u nas już doszło do pierwszej scysji, Smidze siadło na rozum i ciska sie strasznie do Stefki  :crazy:

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2011, 11:13:42 am »
Ojo joj, faktycznie ma podbrodeczek, ze hoho  Ma swoja podusie 

z ust mię to wyjęłaś  :lol
Pb, czy Ty jakiś detektor słodziaków posiadasz? Bo te bestie, które u Ciebie lądują są niemożliwie urocze  :zakochany: aż mi insulina skoczyła,mój  słodziakometr oszalał  :P

powodzenia w diecie, czekamy na więcej fotek i na domek dla poduszkowca  :bunny:
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2011, 18:20:18 pm »
Moi kochani obiecane zdjęcia Stefani z dzisiejszej sesji
Dziewczyna lubi być w świetle fleszy, ładnie pozuje i prezentuje swoje wdzięki, a ma co pokazać  :niegrzeczny
No i muszę zwrócić Stefce honor i odszczekać to co wczoraj mówiłam, Steffi wcale nie jest taka gruba bo gdzieś połowa niej to włosy  :wow
To wspaniała angorka z cudownie mięciutkim i aksamitnym futerkiem, które niestety dodaje jej centymetrów.
Stefcia to bardzo otwarta dziewczyna, można nawet powiedzieć dusza towarzystwa, jak z nią siedzę to nie odstępuje mnie na krok, co i raz szturcha pysiem i dopomina sie uwagi i pieszczot pod wpływem których rozpłaszcza się jak naleśnik, w zasadzie to taka z niej cwaniara że nawet jak jeszcze jej nie głaszczę a tylko wyciągam rękę w jej kierunku to już powoli przyjmuje pozę do głasków. Wczoraj nawet mój tż nawiązał kontakt ze Stefcią, a w zasadzie moje chłopaki olewają go totalnie i nawet z tymczasków jedynie Taneczek dał mu się od czasu do czasu pogłaskać, a Stefcia puchacz kochany już wieczorem była z nim w dobrej komitywie  :przytul: Fajna z nie dziewucha i ślicznaaaaaaa te długie rzęsy i błękitne oczęta powalą niejednego kawalera na kolana, mmmmm i jeszcze ten cudowny puchaty omyk, mówie wam czad, zresztą patrzcie sami i podziwiajcie  :D

























ps Jadwiniu takie dostaje przydziały, same ślicznoty z którymi rozstaje się w płaczu i tęsknocie  :zab:

No i jak się podoba Stefcia, kto ją pokocha, kto da jej domek

Offline la_nouvelle_vie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 14, 2011, 18:38:27 pm »
Ślicznka królinka, na pewno szybko znajdzie dom :)

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 14, 2011, 18:45:00 pm »
o jejku! jaka słodka kuleczka :O ♥
wygłaskać ją ode mnie :)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 14, 2011, 19:11:06 pm »
pb, jak ciebie znam, maleńka długo nie bedzie czekać na DS :) Trzymam kciuki za domek dla niej, jest sliczna, przecież rubensowskie kształty są na czasie, nie?

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 14, 2011, 19:48:02 pm »
Moja Fruzia ma identyczną dupkę :D

Królinka bardzo ładna, trzymam kciuki za DS :)

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 14, 2011, 21:44:51 pm »
Stefcia kazała Wam bardzo podziękować za głaski :)
Kitty mam taką nadzieję, że ta niebieskooka piękność szybko kogoś w sobie rozkocha i pręciutko znajdzie super domek

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 14, 2011, 23:22:55 pm »
no cudowna ta Stefka jest!  :zakochany: szkoda że nie wysterylizowana od razu bym brała na towarzystwo dla Darka :]

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 14, 2011, 23:39:06 pm »
Darku Zającu z tego co wiem sterylizacja Stefci miala być dziś ale dr Rzepka się rozchorowała, więc jak dr wyzdrowieje to na pewno Stefka zostanie niebawem wysterylizowana a wtedy już wolna droga do adopcji pannicy

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 14, 2011, 23:56:14 pm »
dokładnie :D Darka też czeka pozbawienie męskości więc zbiegłoby się w czasie, chociaż rozkochała mnie też w sobie baranka Ipka, ktorej chyba jeszcze nie ma na adopcyjnej
może Dariusz powinien wybrać towarzyszkę swego życia ;)

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 15, 2011, 00:02:04 am »
no no to widzę że Dariusz gustuje w bigg mamach  :niegrzeczny
Ipka waży koło 3 kg, Stefcia na moje oko jakieś 2-2,5 kg, Dariusz miał by dużo ciałka do tulenia  :D
może pokarz Darkowi zdjęcia panien, niech wybiera  :P

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 15, 2011, 00:16:00 am »
ja tam nie wiem jakie on ma preferencje w tej kwestii, jeszcze nie rozmawialiśmy o kobietach ;) :P ale niech sobie poogląda chłopak, a co ;) kobitki są obie conajmniej niczego sobie :D
a pani doktor powiedziała że Dariusz jeszcze podrośnie i nabierze masy wiec będzie fest chłop...tylko niestety bez jajek ;)  :nie_wiem

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 15, 2011, 00:23:49 am »
tak tak niech sobie popatrzy na kobitki puki jeszcze jajka są na miejscu bo później to już nie będzie ważne czy to kobitka czy nie  :P
Dariusz już jest jak chłop na szkwał i do tego straszny z niego przystojniak a jak jeszcze trochę przypakuje i nabierze ciała to i Stefci i Ipce na raz pewnie by dał rade, dziewuchy pewnie też na jego widok będą mdlały z zachwytu  :niegrzeczny

Offline Jakub

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1629
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 15, 2011, 07:16:33 am »
Jeju, ona jest przepiękna taka kobieca.
Domku, gdzie jesteś?!

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 15, 2011, 09:46:32 am »
Dariusz już jest jak chłop na szkwał i do tego straszny z niego przystojniak a jak jeszcze trochę przypakuje i nabierze ciała to i Stefci i Ipce na raz pewnie by dał rade, dziewuchy pewnie też na jego widok będą mdlały z zachwytu

no Dariusz jest chłopak nie byle jakiej urody i trzeba mu równie przystojnej kobitki ;) Ipka i Stefcia obie się nadają :)

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 15, 2011, 10:58:54 am »
No to niech Darek bierze obie. Takie trojkąty teraz sa w modzie :P