Autor Wątek: STEFANKA piękna panna na wydaniu  (Przeczytany 55988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 15, 2011, 11:30:40 am »
http://adopcje.kroliki.net/adoptions/131/Stefanka i Stefanka doczekała się własnego ogłoszenia :) :P
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 15, 2011, 12:25:24 pm »
ach czekałam niecierpliwie :)

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 15, 2011, 12:26:09 pm »
No to niech Darek bierze obie. Takie trojkąty teraz sa w modzie

poważnie przemyślimy temat :)

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 15, 2011, 12:40:06 pm »
no Dariusz to na pewno był by zachwycony takim trójkącikiem  :niegrzeczny
tylko co na to dziewczyny, myślicie że baby by się nie żarły, targały za futro i drapały pazurami ??? w końcu to chodziło by o względy Dariusza  :P
a wiadomo powszechnie że baby to zołzy wcielone i jeśli chodzi o takiego przystojniaka to mogło by być ostro  :diabelek

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 15, 2011, 16:36:35 pm »
Ech , chyba już nie miałyby o co  sie żrec . Główne atuty by .... ich juz nie było :lol

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 15, 2011, 17:37:26 pm »
no jak to?! Dariusz ma przecież jeszcze mnóstwo innych zalet a przede wszystkim bogate wnętrze :D

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 15, 2011, 17:45:29 pm »
no baaa pewnie że Dariusz ma wiele zalet, a te dwa koraliki to najmniejsze z nich  :D
ale słuchajcie Stefce chce się chłopa, mała ma rujkę i szaleje, przytula się do mnie, skubie mnie za skarpetki, przekopuje kocyki i sianko  :crazy:
ahhhhh te hormony, sterylka będzie dla niej ulga w cierpieniach

Dziś też Stefka miała spięcie z szufelką i zmiotką, jak sprzątałam, miałam już pełną szufelką Stefka podleciała złapała w zęby i sruuu do góry, no i wszystko wylądowało na wykładzinie  :/ , na zmiotkę warczała i straszyla ją udając że niby zaraz zaatakuje, a moją rękę wypychała pysiem z domku w którym jest kuwetka

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 15, 2011, 18:03:20 pm »
Dziś też Stefka miała spięcie z szufelką i zmiotką, jak sprzątałam, miałam już pełną szufelką Stefka podleciała złapała w zęby i sruuu do góry, no i wszystko wylądowało na wykładzinie  :/ , na zmiotkę warczała i straszyla ją udając że niby zaraz zaatakuje, a moją rękę wypychała pysiem z domku w którym jest kuwetka

Skąd ja to znam ??  :hahaha Trzymamy kciuki za domek dla tej ślicznoty  :onajego

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 15, 2011, 18:51:29 pm »
Oj, trzymamy , trzymamy.. :bunny: :bunny: :bunny:

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 16, 2011, 18:46:22 pm »
Śpiesznie donoszę co nowego u Stefci;
dziewczyna miała dzis bardzo pracowitą noc, powykopywała wszystkie swoje ręczniczki z domku  :dobranoc: i poroznosiła sianko po całej kuchni, a w między czasie slychać bylo tylko szurgot pazurków o wykładzinę podczas dzikich biegów i szaleństw nocnych  :piesek:
Rano za to już czekała przy kratkach na śniadanko i na sowitą porcje pieszczot  :przytul: hmmmm a pieszczoty to Stefcia ceni sobie bardzoooooooo, przy najmniejszym dotknięciu już zaczyna się rozpłaszczać i cykać ząbkami  :mhihi ciągle domaga się głasków i mizianek, daje się głaskać nawet po kudłatym brzusiu i bez problemu przyjmuje całuski w uszka i łepek  :*  cudowna dziewczyna
no ale żeby jej za bardzo nie słodzić, jak każda baba jest też złośliwa, dziś podczas sprzątania cały czas czułam wzrok Stefci na plecach  :>  a podczas chwili mojej nieuwagi znów szufelka poleciała do góry, po czym moja ręka została odepchnięta nosem  :zaczepia: no i oczywiście dalsze sprzątanie musiało być pod jej nadzorem czy przypadkiem nic cennego jej nie zabiore  :D , chociaż i tak jest bardziej cierpliwa podczas sprzątania niż moje diabły, Smigol zawsze jeszcze coś ukradnie z szufelki a Rudki ma zwyczaj skubnięcia panci w tyłek, ale teraz jak nie ma przedniej klawiatury to nie straszne mi jego ataki furii  :mhihi

Stefcia mnie dziś zapytała czy będzie miała swój przytulny domeczek z którego już jej nikt nie wyrzuci  :(  powiedziałam jej że oczywiście i żeby się nie martwiła bo na pewno ktoś ją bardzo mocno pokocha, kurde nie możemy przecież zawieść takiej kochanej duszyczki
kto pokocha cudną pieszczochę Stefcie?






















Offline Saphe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 16, 2011, 19:08:32 pm »
Jaka ona śliczna :) A te oczy... Matko te oczy jej nadają takiego charakteru :D Cudowna babeczka. Myślę, że jakiś króliczy pan chciałby mieć taką piękność u swego boku :D

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 16, 2011, 22:16:31 pm »
rany no kocham ją! kombinuję jak tu zrobić żeby ją zabrać...  :knuje

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 16, 2011, 23:15:45 pm »
Prześliczna Stefcia, niebieskooka trikolorowa królinka czeka na dobry domek :bunny:
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 16, 2011, 23:21:53 pm »
ja też Stefcie już pokochałam
ona jest na prawde cudowna, dziś siedziała mi ze 20 min na kolanach i ją głaskałam, a ona przymrużyła oczka i mlaskała :)
moje chłopaki to na kolanach nawet 2 min nie usiędza, a Rudy to w ogóle daje się pogłaskać tylko jak ma humor :(

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 17, 2011, 22:01:10 pm »
Stefcia pozazdrościła kolegom ze strony filmów i sama zapragneła wystąpić w roli gwiazdy filmowej  :doping:
choć to dopiero jej pierwszy epizod filmowy mała gwiazdeczka starała się ze wszystkich sił dobrze zagrać i liczy na dobre słowo krytyków  :megafon  i owacje publiczności  :brawo:
mam nadzieje tylko że Stefki nie zawiodę i uda mi się zamieścić te filmiki bo jak nie to straszna kaszana będzie i Stefka mi tego nie wybaczy  :wisielec:
ps te dziurki w kocyku to nie sprawka Stefci tylko Taneczka któremu kocyk przypominał plasterek sera ale brakowało w nim właśnie tych dziurek no i je porobił

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vkpu5LyIWtg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vkpu5LyIWtg</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PxPP4oMKRMA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PxPP4oMKRMA</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mSW_GRU5dFM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=mSW_GRU5dFM</a>

Offline la_nouvelle_vie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 17, 2011, 22:08:49 pm »
Stefanka udaje ducha :D
Hop, hop, domku!

Offline PFK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 260
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 17, 2011, 22:10:32 pm »
Ten kocyk jaki obgryziony  :glupek:  :icon_biggrin
widać,że się świetnie bawi podrzucając  :niegrzeczny  :brawo:

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 17, 2011, 22:17:13 pm »
Stefcia pół dnia spędza na pracy przy kocyku, coś tam przy nim gmera, przekopuje go, układa, kładzie się na nim, po nim, a po chwili znów kopie i układa na nowo, to zaraz po głaskach jej drugie ulubione zajęcie  :mhihi

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 17, 2011, 22:57:30 pm »
to ma upodobania jak moja Mysza  :diabelek widać, że hormonki buzują.
ten, kto ją przygarnie zgarnie wygraną w Słodziakolotka  :zakochany:

a takiego czułego miziania to aż jej zazdroszczę  :diabelek Pb :bukiet
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 18, 2011, 00:08:47 am »
Jadwisiu nie ma czego zazdrościć, przyjezdzaj do mnie to zorganizuje dla Ciebie jakiś mały tymczas i posmyram po główce i za uszkami  :jezyczek:
hoho kto wie może nawet tż się przyłączy  :D po chwili namysłu stwierdzam, że na pewno będzie się chciał  przyłączyć  :diabelek