Autor Wątek: STEFANKA piękna panna na wydaniu  (Przeczytany 56040 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 07, 2011, 17:56:41 pm »
Stefan leży rozpłaszczona z wywalonymi skokami do tyłu. Jednym słowem pełen relaks! :) Jest przepiękna i nikomu jej już nie oddam!
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 07, 2011, 18:18:32 pm »
ja tez za dobrze nie znam historii Fiodorka, parę strzępkowych informacji, ale wiele faktów z przeszłości można stwierdzić po jego obecnym zachowaniu i budowie małego, trza by sie Anety podpytać, choć tak naprawdę historii większości królików które trafiają pod opiekę spk nie da się ustalić, przywozi je straż miejska, przynoszą obcy ludzie i często nic o nich nie wiadomo, ale może to i lepiej bo dla tych biedaków zaczyna się całkowicie nowy rozdział życia i lepiej nie patrzyć w przeszłość :)
ojjj strasznie mi miło czytać takie dobre wieści że Sztefenek wywala te kudłate szkiteczki,
Kulka poczekaj jak mała zacznie się Ciebie upraszać o głaseczki to dopiero Cię urzeknie :)

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 07, 2011, 18:26:04 pm »
Wiesz, i tak już ją kocham. Mężuś się tylko lekko wściekł, jak przegryzła jakiś nieużywany kabel leżący w kącie... Powiedział kilka niecenzuralnych słów o Stefanie, ale 10 minut później siedział już na podłodze i czochrał ją za uchem ;) Także pierwsze szkody już za nami. Teraz biega pod moim czujnym okiem, w poniedziałek muszę kupić jakieś sprytne osłonki na kable. Polecacie coś konkretnego?
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 07, 2011, 18:27:44 pm »
to wspaniale! mała zasługuje na taki dom jak u Ciebie :) Widać że jej dobrze. No i wreszcie jest u siebie :)  :bunny: wygłaszcz ją od ciotki :D

Offline Dominika.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 07, 2011, 18:33:41 pm »
Jestem jej cicha miłośniczką . :)

Wygłaskac proszee :cmok

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #165 dnia: Maj 07, 2011, 19:25:25 pm »
kulka ja polecam plastikowe listwy naścienne na kable, uszak nie przegryzie tak jak to robi z osłonkami, możesz je pomalować na dany kolor i montujesz gdzie chcesz :) Są różne wielkości (tzn szerokości, w zależności ile chcesz kabli schować) :) i są tanie.

Fantastycznie, że Stefcia się świetnie czuje u Ciebie. Dobrze, że trafiła w tak dobre ręce :)

pb, ja zawsze też wszystkich przekarmiam, więc nie jesteś sama :)

Co do rzucania się na jedzonko....
Mój Groch jest z zoologicznego, karmiony był źle, wody nie miał, siana także, zielenine raz od święta...
I widać było jak łapczywie jadł, pił zachłannie i każdego kto był w pobliżu obserwował.
Do dziś mu zostało, że rzuca się na jedzonko. Ale wiem, że jest lepiej niż kiedyś, że wie, iż wody, jedzonka mu nie braknie.
Z czasem Fiodorek się opanuje, bo się najzwyczajniej boi, że mu tego braknie, że więcej nie dostanie.

Głaseczki dla uszaków przekaż :)

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #166 dnia: Maj 08, 2011, 16:10:51 pm »
ojo joj to Sztefen sie nie popisał z tym kabelkiem  :/  nie ma co
u mnie nie zdarzyło jej się dziabnąć kabli choć kilka było w jej zasięgu, za to pasjami wyciągała nitki z wykładziny  :mhihi
i im głośniej krzyczałam Sztefen nie wolno! Sztefen uno Sztefen!  :megafon Sztefen, Sztefen, Szteeefennnn!!! tym więcej wyszarpanych nitek sie walało
po podłodze  :knuje a Stefcia wielce zadowolona z siebie brykała radośnie po pokoju  :D i rozbrajała mnie tym totalnie  :glupek:
ale najgorsze że ten nawyk od Stefki przejął Smigoś i pod Stefci nieobecność dba o to żebym miała co sprzątać.... tyle że nic nie robi sobie z moich krzyków.... bo jest głuchy jak pień  :nie_wiem

głaseczki, mizianki, tulańce i caluski śle dla Sztefenka najcudowniejszego królaska pod słońcem  :zakochany:

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #167 dnia: Maj 08, 2011, 16:25:33 pm »
Oj nie popisała się, ale i tak ją uwielbiam. Trudno się na nią gniewać, w końcu to taka urocza młoda dama :) Właśnie leży w postaci bochenka i mruży oczka. Chyba zaraz zrobi sobie poobiednią drzemkę!

Dziś wyczesałam Stefana, nadal mocno linieje, choć przy tych krótkich włoskach nie jest to tak upiorne. Podczas tego zabiegu z jednej trony serducho jej waliło, a z drugiej strony stukała ząbkami. Więc w końcu nie wiem czy jej się podobało czy się stresowała :P Dałam jej też troszkę kiwi, ale nie chciała go zjeść... :( Wolałabym, żeby mi się dziewuszka nie przytkała, więć będę ją codziennie czesać.

Głaski i miziańce przekazane, Stefan też za Tobą tęskni. Miała u Ciebie wspaniałe życie!

Madzia7, wiesz może gdzie najlepiej kupić takie listwy i jak się je mocuje?
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #168 dnia: Maj 08, 2011, 17:49:10 pm »
no dlatego też po części Stefcie obciełam bo te jej długaśne włochy zaczeły wyłazić na potęgę, choć wyczesywało się je łatwo bo szczotka dobrze je chwytała to wolałam nie ryzykować żeby się wylizywała i je nie chcący zjadała.
Wystarczy że będzie jadła sporo zieleniny i popchnie to siankiem to nie powinna przytkać
hmmm ciężko stwierdzić czy cykała ząbkami z nerwów czy z zadowolenia...
Jolu u Ciebie będzie jej lepiej, z moimi chłopakami nie było miłości, a u Was z Fiodorkiem tylko kastracja stoii na ich drodze do szczęścia, a to ogromnie ważne żeby miała koło siebie kogoś do kogo będzie się mogła przytulić i z kim porozrabiać :)
a po za tym na pewno będziesz ją rozpieszczała tak jak ja ;) o kochaniu i miziankach nawet nie wspomnę...

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #169 dnia: Maj 08, 2011, 19:34:59 pm »
dopiero weszłam na ten wątek, po dosyć długiej przerwie, a tu tyle zmian! bardzo się cieszę, że Stefka w końcu znalazła domek, zasłużyła sobie na to. :) a w nowej fryzurce, przynajmniej na tych zdjęciach, wygląda jak takie baranki z bajek, albo chmurki. :D a teraz, w stałym domku, zawsze już będzie jej ciepło, miło i w brzuszku nie będzie burczało! :D
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #170 dnia: Maj 08, 2011, 22:27:42 pm »

Madzia7, wiesz może gdzie najlepiej kupić takie listwy i jak się je mocuje?

Te listwy możesz kupić w sklepach budowlanych, też takich co mają rzeczy do wykończeń. Ja swoje listwy nabyłam w sklepie
"Mrówka". Myślę że w ikei, castoramie czy tym podobnych powinny być.

Listwa jest rozsuwana. Rozsuwasz, jedną część przykładasz do ściany gdzie chcesz ją zamontować i wiercisz ściane z tą listwą.
Potem dajesz kołek rozporowy, to coś takiego:



Wkręcasz śrubę od kołka. Taką listwę montujesz na 2-3 takie kołeczki.
Wkładasz w to kable, zasuwasz tą drugą częścią od listwy i gotowe :)

To są takie listwy maskujące kable



to są akurat grube, podwójne. ale są też małe, pojedyncze. Właściwie są do wyboru różne
Tu są pokazane różnorodne listwy: http://www.meditronik.com.pl/el-komp/o5005.htm

Możesz je sobie pomalować nawet zwykłą farbą :)

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #171 dnia: Maj 08, 2011, 22:33:07 pm »
haha Madzia jak wszystko pięknie opisane ze zdjęciami i w ogóle :)
techniczny umysł ;)

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #172 dnia: Maj 08, 2011, 22:48:28 pm »
"Kiedy pytają mnie..." jak coś zrobić, zamontować itd to zawsze muszę wszystko dokładnie wytłumaczyć bo inaczej nie wytrzymam :P

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #173 dnia: Maj 09, 2011, 14:00:40 pm »
Dzięki za super instrukcję :) A są też takie, których nie muszę w nic wwiercać? Mam potwornej jakości ścianę, od której odpada wszystko jak tylko zacznie się wiercić lub wbijać coś...
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #174 dnia: Maj 09, 2011, 15:10:09 pm »
Dzięki za super instrukcję :) A są też takie, których nie muszę w nic wwiercać? Mam potwornej jakości ścianę, od której odpada wszystko jak tylko zacznie się wiercić lub wbijać coś...

Takie nie przyczepiane to tylko osłonki na kable te giętkie takie albo listwy przypodłogowe.
Te listwy to też groszowe sprawy bo są one plastikowe. Możesz je montować przywiercając albo na klej dobry.

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #175 dnia: Maj 09, 2011, 15:14:59 pm »
Tak sobie myślę: czy nie dałoby się użyć tych przyściennych, które pierwsze zaproponowałaś i po prostu ich nie przykręcać do ściany? Tak, żeby sobie luźno leżały na podłodze kryjąc w sobie tajemne kable? :)
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #176 dnia: Maj 09, 2011, 15:33:05 pm »
Możesz je luźno zostawić leżące, albo też przykleić :)

Offline kulka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaki:
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #177 dnia: Maj 09, 2011, 15:39:10 pm »
Super! Dziś pojadę do sklepu na poszukiwania. Mam nadzieję, że coś znajdę :) Jeszcze raz dzięki za radę! Kable i króliki będą bezpieczne!
"Here I am, a rabbit hearted girl."

Moje uszaki: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9902.0

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #178 dnia: Maj 09, 2011, 15:44:47 pm »
Trzymam kciuki żebyś znalazła :) zdaj relacje z zakupów :D

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #179 dnia: Maj 11, 2011, 20:52:24 pm »
u mnie tak właśnie leżą i w niczym to nie przeszkadza. czasem tylko się kawałek przesuną i w jednym miejscu trochę kabel widać, ale to od razu zasuwam i zajc się nawet nie zorientuje, że coś takiego miało miejsce. :P ale to, że się przesuwa, może też być związane z tym, że listwa leży przy samych drzwiach do pokoju. no, ale kłopotliwa nie jest. :)
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek