Autor Wątek: STEFANKA piękna panna na wydaniu  (Przeczytany 59089 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 05, 2011, 11:22:41 am »
tak, widzę nowe oblicze Sztefena :)
wieczorkiem wrzucę filmik bo mam jeszcze jeden z przed sterylki jak Stefen się żeni ;)

Offline Aisza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 05, 2011, 11:30:28 am »
Sztefen spod kocyka - rządzi :D
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta - George Bernard Shaw




Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 05, 2011, 20:46:08 pm »
nooo Sztefen już od dziś na wolności całą dobę  :matrix
po tylu dniach więzienia Stefcia wściekała się dziś strasznie, dzikie biegi  :piesek: praca w transporterku, porządki w domku, przestawianie kuwet, piruety w
powietrzu, nawet zagryzła dziś jeden kocyk, zagryzła na śmierć i  poćwiartowała na kawałki :mhihi  a taki był ładny, bialutki i milusi ....
nie wiem czy ta zemsta na białym puchatym kocyku nie była spowodowana wczorajszym incydentem między Stefcią i Smigą  :hmmm
do rzeczy: wczoraj Smigoś dziad mały zaatakował przez kratki Stefcię siedzącą w klatce, rzucił się na nią z zębami i pazurami, no i oczywiście Stefa nie była mu dłużna, dziabneła Smigę, aż ten z prędkością światła oddalił się od klatki i przyleciał do mnie po ratunek.
cały czas łapkami dotykał pyszczka i coś międlił w pysiu.
W pierwszej chwili myślałam, że stracił kawałek języka czy co, bo z zewnątrz obejrzałam go i było ok, ale całe szczęście nic mu się nie stało i jęzor cały bo jak tylko pojawił się przed jego nosem granul ten zaraz zapomniał, że go coś boli i wciągnoł granula  :mhihi
no, ale oczywiście po paru minutach gówniarz mały znów zaczoł się ciskać do Stefy, nawet podjudził Rudego bo ten też poleciał za nim w ramach wsparcia i zostawił za sobą długiiiii szlak bobków, i dalej jazda na Stefcie, oczywiście przegnałam towarzystwo jeszcze szybciej niż się tam pojawili, wiec nie doszło do kolejnej konfrontacji, ale pewnie co napsuli i naszarpali Stefie nerwów to już ich  :oh: musiałam później długoooo ja głaskać i miziać, żeby odkupić nieco winy tych małych obsrańców.
i tak właśnie myślę, że ten kocyk... bialusi i puchaty jak Smigolek, poległ właśnie przez to podobieństwo bo Stefcia musiała sobie odbić wczorajszą szarpaninę

a na deser mam filmik, co prawda dość stary bo nagrany jeszcze przed sterylką, ale jeszcze nie publikowany  :D

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=aSrbox2_du8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=aSrbox2_du8</a>

no i jak Stefcia podoba się Stefcia?

Offline Barbara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 05, 2011, 21:13:36 pm »
Stefcia idealnie nadawałaby się dla mojego Stefana  :icon_lol
Piękną pannicę prosimy wymiziać  :zakochany:
Kochasz mężczyznę, ale nie potrafisz go zrozumieć? Ta książka ci pomoże: http://zlotemysli.pl/barbara,1/publication/show/6486/mezczyzna-od-a-do-z-nowa-edycja.html

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 05, 2011, 21:17:41 pm »
Jeśli Stefan   to ten przystojnaik na awatarku ...to  z pewnościa  do siebie  by pasowali.Posprzatane by miał w domu  zawsze i micha  z jedzonkiem   pod dziób podstawiona. Jak na dobrą żonkę przystało. :lol

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 05, 2011, 21:35:54 pm »
Basiu miziańce już przekazane, bardzoooo się Stefci podobały  :D
kazała oczywiście bardzo podziękować i tez posłać do Was tulanki  :przytul:
a dla  boskiego Stefana jeszcze mała blondyneczka puszcza oczko  ;) i śle soczystego buziaka  :onajego

tak, tak Dori ma racje, Stefcia jest robotna za dwie, nie lubi siedzieć bezczynnie z założonymi łapkami jak w domku nieposprzątane i nie ogarnięte, a i poprzytulać się lubi i pomiziać  :niegrzeczny

Offline Saphe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 05, 2011, 21:43:03 pm »
Ale panna porządnicka :) Układała w swoim kartonowym domku z takim zapałem :) hehe Słodka jest :) Przesyłamy z Łaciatkiem głaski :)

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 05, 2011, 22:04:17 pm »
za głaski dla Saphe  :przytul
i dla Łaciatka  :onajego

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 05, 2011, 22:10:04 pm »
pb, a gdybyś ty tak w dziale ODDAM zajęła się pisaniem króliczych anegdot? ty to masz talent, uwielbiam czytać takie opowiastki, buzia od razu się śmieje :D

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 05, 2011, 22:30:56 pm »
Kasieńko bardzo mi miło czytać takie pochlebstwa na swój temat  :przytul:
jeśli tylko miała bym pomóc to ja chętnie, tylko nie bardzo kumam jak by taka anegdotka miała wyglądać, bo wiesz te historie to zazwyczaj powstają pod wpływem jakiś wydarzeń, w których chcąc nie chcąc musiałam uczestniczyć za sprawą  moich futrzanych lokatorów, no i wiadomo, że wtedy to łatwizna opisać jakieś zdarzenie.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 07, 2011, 12:10:46 pm »
Dziś Stefcia ma wizytę u pani doktor i kontrolę pooperacyjna, prosimy o kciuki  :)
no i w końcu pozbędzie się tego okropnego kubraka  :hura: co to przez niego nie mogła się dokładnie wymyć i podrapać jak cosik zaswędziało w futerku

teraz to już tylko przydał by się jakiś kochający domeczek, który przygarnął by Stefcie w swoje progi
czy jest tu ktoś taki?

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 08, 2011, 20:04:50 pm »
łoooo, a tu takie tam wrzucę, pysia jak by ktoś chciał zobaczyć  ;)
ps. oczka wydają się czerwone, ale to złudzenie przez to, że lampa waliła Stefce po ślepkach.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7Hik94dBjtU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=7Hik94dBjtU</a>

Stefka może juz znów wskakiwać na meble, w związku z tym miała dziś rundkę u chłopaków na rewirze   :piesek:
przetoczyła się przez pokój jak huragan,  była wszedzie, wszystko sprawdziła, wszędzie zajrzała, nie chodziła, nie biegała... ona fruwała po pokoju  :diabelek
jak by co najmniej była po 3 red bullach, nawet nie dało się jej nagrać, bo w jednym miejscu nie przebywała dłużej jak sekundę  :D
a chłopaki złe jak cholera, że siedzieli w kuchni, Smigoś siedział przy kratkach z miną"jak mogłaś mi to zrobić, ty zła kobieta jesteś, nie nawidzę Cie i zaraz cię zabije piorunem z oka" a Rudki nie wyszedł nawet na chwile z domku, oczywiście po tym jak opróżnił Stefki miskę z granulatem  :niegrzeczny

Kto, Kto pokocha Stefcie?

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 10, 2011, 18:07:20 pm »
niestety nikomu się Stefanka nie podoba :(
nikt nawet od dłuższego czasu nie napisał jednego dobrego słowa o dziewczynie, nikt nie posłał głasków, nikt się nie zainteresował  smutny_krolik
szkoda....

ale Stefcia mimo że jest bardzo smutna  ;(  nie poddaje się, liczy że może teraz choć jednej osóbce się spodoba, może ktoś powie coś miłego, może ktoś prześle głaski które tak bardzo uwielbia....może ktoś pokocha, może ktoś.....
















Rodzynek.

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 10, 2011, 18:21:34 pm »
wymiziac te slicznosci

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 10, 2011, 18:22:40 pm »
niestety nikomu się Stefanka nie podoba mutny
nikt nawet od dłuższego czasu nie napisał jednego dobrego słowa o dziewczynie, nikt nie posłał głasków, nikt się nie zainteresował  smutny_zajac
szkoda....

Paulinko, nie gadaj głupot  :lanie:  :protest:

o, spójrz tylko:

uwielbiam Stefcię, całą rodziną ślemy jej tony czułości, a raczej przekazujemy je na Twoje ręce - widziałam, że potrafisz nimi dogodzić Stefci  :diabelek :niegrzeczny więc czyń swą powinność, pociesz rekonwalescentkę  :glaszcze:
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 10, 2011, 18:26:41 pm »
pb, co ty opowiadaszx  :zonka: zaraz dostaniesz ode mnie porządne lanie, ale takie porządne o tak  :lanie:

Wygłaskaj i wycmokaj w nosek ślicznotke.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 10, 2011, 19:01:36 pm »
bardzo bardzo bardzo bardzo bardzooooooo dziękuje w imieniu Stefci za miłe słowa, głaseczki i całuski 
Stefcia od razu się rozchmurzyła i oczywiście też śle dla Was buziaczki, tulaski i pituleczki  :przytul:kiiss

dziewczynki kochane no same wiecie jak jest, trzeba sobie raz na jakiś czas ponarzekać bo człowiek nie był by sobą, jak by nie pomarudził i nie poużalał się nad sobą, nad Stefcia i nad całymmmm światem  :P
ale przyznam szczerze, trochę mnie wystraszyłyście i przywróciłyście do pionu  :niespodzianka wizja tego  :lanie: skutecznie wybiła mi z głowy wszystkie głupoty  :P

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 10, 2011, 20:56:26 pm »
przesyłamy głaseczki cudnej dziewczynce



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 10, 2011, 21:42:01 pm »
Buziaczki od Stefci dla Zgagi za głaseczki, dziękujemy ślicznie  :przytul:*

Offline Aisza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 10, 2011, 22:06:56 pm »
no jak to?! śledzimy losy Sztefena i ślemy mnóstwo, mnóswto głasków
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta - George Bernard Shaw