Autor Wątek: STEFANKA piękna panna na wydaniu  (Przeczytany 56041 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 19, 2011, 20:53:37 pm »
no trochę zaniedbałam wątek Stefci, więc nadrabiam braki:
nie wiem czy to przez tę dzisiejszą pełnie czy przez nadmiar hormonów, a może i jedno i drugie ale mała jest strasznie pobudzona
Stefcia miała dziś ciężką noc, w jej malutkim łepku wykluła się myśl, że będzie miała dzieci i buduje dla nich gniazdko  :nie_wiem
ciągle znosi sianko, ręczniki papierowe, układa po swojemu, przekopuje rozwala i stawia konstrukcje na nowo, siedzi koło transporterka w którym to ma to swoje gniazdko, pilnuje go i denerwuje się jak ktoś się do niego zbliża, a już najbardziej ją denerwują moje skarpetki frociaki domóweczki, jak do niej wchodzę to muszę skaraki ściągać bo strasznie na nie warczy i udaje  że atakuje, tzn rozpędza się biegnie na skarę z dzwiękiem yyyyyyy i w ostatniej chwili  odskakuje :crazy:
Strasznie mi jej szkoda bo widać ze ta rujka ją męczy i miota się bidna między tym swoim gniazdkiem i innymi zajęciami, co i raz zagląda do transporterka i coś tam poprawia, przyleci do mnie na głaski, poprzytula się i znów gna do pracy przy gniazdku, jak myślicie ile może trwać takie apogeum tej rujki bo mi się zamęczy dziewczyna  :oh:

Dziś też Rudy podpełzł do kratki Stefci, mowie podpełzł bo żeby dojść do kuchni musi iść po śliskiej tarakocie no i łapy się rozjeżdżają i tak wygląda jak by płynoł czy pełzł  :mhihi no więc popłynoł Rudy do kuchni, nie wiem ile tam był może z 5 góra 10 minut, oczywiście dzieliła ich zagródka, ale chłopak się nie popisał tak nasrał, boże ile on tam nasrał, jak dałam kroka do kuchni i to zobaczyłam to aż mnie zamurowało Rudy prawie stał na piramidzie z bobków i oczywiście wszystko poszczane podłoga,ściana, Stefcia, wszystko zaznaczone że to jego  :niespodzianka ojjj strasznie nie gościnny z niego chłopak, strasznie

o i jeszcze kilka fotek pieknej pannicy wrzucam, proszę :)















Stefcia szuka kochających państwa którzy nie będą szczędzić pieszczot i głasków tej cudnej księżniczce, czy jest tu ktoś taki.....

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 19, 2011, 21:10:35 pm »
o jakie spojrzenie "niech mnie ktoś pokocha" :)

omyk rządzi :D

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 19, 2011, 21:24:59 pm »
tak omyk rządzi, ale nie dziś bo teraz spod omyka wydobywają się różne zapaszki rujkowe :icon_redface
Stefcia mnie i chłopaków tak wabi, ale na nas to nie działa, a i chyba mi trochę na złość robi bo jak z nią siedzę i kładę się żeby ja głaskać to ta tak się usadowi niedobrzyca że jej omyk ląduje w okolicach mojego nosa  :/
ale w inne dni omyczek jest cudowny  :zakochany: puchaty, mięciutki, boski
no i muszę też Stefcie pochwalić bo mimo trudnych dni dama nie zapomina do czego służy kuwetka i naprawdę jest bardzo czysta nie zdarzyło jej się siknąć gdzieś poza kuwetką, choć po wizycie u niej Rudego trochę mu po zazdrościła i postawiła przy kratce swoją bobkową piramidkę, ale zdarzyło jej sie to pierwszy raz po prowokacji Rudka  :mhihi

a te oczki bardzo pragną miłości głasków i opieki

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 19, 2011, 21:28:56 pm »
biedna kobitka męczy się w rujce :( głaski dla dzielnej i czystej dziewczynki  :glaszcze: kiedy sterylka?

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 19, 2011, 21:33:13 pm »
pewnie jak najszybciej się da, ale też w trakcie rujki nie można bo narządy płciowe są mocno ukrwione i łatwo o niepotrzebny krwotok
też mi jej strasznie żal bo widać że sama się męczy
i jeszcze taka z niej przylepa, mogla by pół dnia leżeć żeby ją miziać i głaskać, kochana Stefcia

Darek Zając

  • Gość
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 19, 2011, 21:57:19 pm »
to tak jak Dariusz, na kolana nie bardzo ale chciałby być głaskany non stop :)

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 19, 2011, 23:47:44 pm »
Pb, nie wiem co lepsze - zdjęcia uszatej czy Twoje opisy  :co_jest

hop hop domku!  :krolik
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 20, 2011, 17:29:38 pm »
ja by komuś było mało Stefani to proszę za momencik kolejna porcyjka jeszcze gorących foteczek  :niegrzeczny
ale najpierw dwa zdania o samej dziewczynie.
Dzisiejsza noc już była spokojniejsza, Stefcia spała i nie hałasowała, coś tam jeszcze poprawia przy gniazdku, ale prace nie są już tak intensywne i czasochłonne.
Ale w dalszym ciągu mamy jeszcze mały problem ze szczelną instalacji Stefci bo nadal coś się ulatnia spod ogonka, na całe szczęscie zapaszek też powoli traci na intensywności, więc koniec rujki już pewnie jest bliżej niż dalej  :D
Stefce apetyt dopisuje ładnie wcina zieleninkę i sianko i produkuje piękne okrąglutkie boberki
a co do siedzenia na kolankach, mała musiała być nauczona grzecznie siedzieć bo nie protestuje i nie wyrywa się podczas czesania swoich długich, aksamitnych i mięciutkich pukli włosków  :zakochany:





















Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 21, 2011, 21:42:21 pm »
ahhhhh Stefcia miała dziś kiepski poranek  :icon_sad
nie zjadła całej kolacji i jak do niej zaszłam z samego rana to siedziała taka biedna, smutna i melancholijna jakby nieobecna i zamyślona 
myśle kurka co jest, coś jej dolega, coś boli? obmacałam ją całą, sprawdziłam kupkę, siusiu, fizycznie wszystko ok, a jednak Stefcia nie była do końca sobą,
po paru minutach w końcu doszłam do wniosku o co może chodzić.
Do Stefci chyba dotarło, że nie będzie miała dzieci bo nie zaglądała już do gniazdka, nie szarpała mi skaraków jak stałam koło transporterka i nawet nie złościła się zmiotkę podczas sprzątania porozrzucanego sianka  :nie_wiem
cały ranek pocieszałam bidę, głaskałam, miziałam, całowałam i tuliłam i w końcu się jej humor poprawił  :icon_smile2
a po południu to nawet wstąpił w nią nowy power  :mhihi 
no i jako że dziś pierwszy dzień wiosny i trzeba było zrobić wiosenne porządki to i Stefcia jako porządna i schludna dziewczyna, a nawet powiem więcej, jako wspaniała przodowniczka pracy zakasała łapki i wzieła sie do roboty bez obijania, ja wysprzątałam kuwetki i pomyłam okna, a Stefcia posprzątała u siebie w sypialni i nawet przewietrzyła pościel  :D o proszę, a niżej mała próbka jaka z niej robotna dziewucha  :niegrzeczny

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MIIALqwRxgM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MIIALqwRxgM</a>

Offline Jakub

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1629
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 22, 2011, 11:54:45 am »
Jaka piękna dama.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 23, 2011, 16:51:24 pm »
Jak z zapałem pracuje nad swoimi betami  :brawo: Porządek musi być! no!
To jest taka cudna królinka, że jak ją głaszczesz na którymś z filmików, to aż normalnie chce się z Tobą potargać to futrzysko  :zakochany:


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 23, 2011, 23:22:17 pm »
nooo Stefa ma super mięciutkie, puchate i milusie futerko, ahhh i ma go tyle ze mogła by ze 4 króliki nim obdarzyć i wciąż nie była by łysa
ale te wspaniałe futro też poszerza pannicę o jakieś 4 cm w każdą stronę  :mhihi

a z innych Stefowych nowości to na poniedziałek mała ma zaplanowaną sterylkę, wiec będziemy prosiły niebawem o kciuki
no i od paru dni nie mówie na nią Stefcia tylko Sztefan Hula bo tak się rozhulała że szok  :D
wszystko musi być pod jej dyktando i tak jak ona lubi, a dziś to nawet już ja jej przeszkadzałam, że sobie usiadłam u niej w kąciku, zaraz do mnie przyleciała i wyżebrała głaski, a póżniej jak już jej się znudziły po jakiś 40 minutach to perfidnie mnie szturchała nosem żebym się przesuneła albo sobie już poszła, jak robie jedzenie sobie albo dla króli to też jestem szturchana i przepychana nosem, no i oczywiście jak już u niej jestem ale nie zwracam na królewnę uwagi a ona życzy sobie np głasków to oczywiście co, tak perfidnie szturcha nosem, a czasem to nawet coś tam sobie jeszcze bluzga pod nosem, ahhh baby baby kto za nimi nadąży  :hmmm
jutro pewnie wrzucę jakieś fotki królewny na ziarnku grochu

ps ale jest już nieźle bo przeciek spod ogonka opanowany i już sie nic nie ulatnia, zadne zapaszki, więc omyk zaczyna rządzić  :niegrzeczny

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 25, 2011, 00:02:37 am »
Stefcia znów lata z siankiem w pysiu  :( chyba mamy powrót rujki ahhhhhh  :/
oby do poniedziałku, do sterylki i małej ciśnienie zejdzie
hop hop domeczku dla Stefci jesteś tam?

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 25, 2011, 18:48:55 pm »
no dobra tyle się naobiecywałam to w końcu wklejam Sztefanowe zdjęcia
sorki za lekko monotonne fotki, ale Stefka jest strasznie żywiołowa i energiczna i jeśli nie jest aktualnie głaskana, to nie ma chwili wytchnienia, ciągle coś robi, poprawia, gdzieś zagląda, non stop się kręci, robi przy tym tysiąc dwieście świetnych poz, ale niestety tylko przez ułamek sekundy i zanim strzele fote to ona juz jest w zupełnie innym miejscu, ahhhh ten Sztefen tylko Hula i hula niedobrzyca  :piesek:
no dobra to już nie smędze tylko wrzucam foteczki Stefeczki  :D























Czy komukolwiek podoba sie Stefcia?
Czy ktokolwiek pokochał choć troszkę Stefcie?
Czy ktokolwiek chciał by dać tej cudnej istotce ciepły kącik, troszkę sianka i odrobinę miejsca w swoim sercu?

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 25, 2011, 18:58:47 pm »
Ale pracowita niczym pani domu :) a umaszczenie - dzieło sztuki :)

Trzymam kciuki za super domek :)

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 25, 2011, 19:03:44 pm »
Wspaniała jest :)
Pb, mam jej książeczkę zdrowia :P Będziesz ją wiozła w pon na zabieg? Bo Erika Sarenka też ma w poniedziałek, to pewnie się spotkamy :) Jakby co to mogę też zostawić w Animie i sobie odbierzesz :)
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 25, 2011, 19:08:32 pm »
tak, oczywiście że ja zawiozę o ile dobrze pamiętam to zabieg ma na 15 wiec w tych okolicach przywiozę Stefcie
a z kąt masz jej książeczkę, jej byli właściciele zostawili ja razem z książeczką?

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 25, 2011, 19:18:53 pm »
Tak, jej właściciele oddali książeczkę :P Co prawda była tam jeszcze stefanem mężczyzną, ale już poprawiłam :)

To pewnie się spotkamy w lecznicy :)
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 25, 2011, 19:21:07 pm »
Ja też na nią mówie Stefan, a raczej Sztefen ;)

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: STEFANKA piękna panna na wydaniu
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 25, 2011, 19:47:56 pm »






ucałowałam monitor  :crazy:
zdjęcia słodkich nochalków to Twój znak firmowy  :lol Pb, fetyszystka owłosionych nosów i zajęczych warg  :diabelek

skoro tak trudno Stefcię uchwycić przy pracy, to... może... filmiki?  :&gt;

kwiatuszki i całuski dla Was  :bukiet :icon_3m_sie
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey