Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5331647 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3100 dnia: Sierpień 06, 2012, 21:50:46 pm »
w oczekiwaniu na zdj. kata_strofy - zdj. naszych miss i misterów rzecz jasna :P na stronę adopcyjną :),

sesja zdjęciowa z Azylu pt. codzienność :)

dzisiaj odbyła się cz. 2 generalnych porządków, chociaż nie wiem czy z królikami pojęcie "porządki" jest na miejscu - przynajmniej porządku z udziałem kilkunastu rozszalałych królików :P

Marie, Marie, Marie i Apollo :)



poniżej z ukrytą Colą :)





i Bielinką :) (fragmentem Bielinki :])



Marie niedługo powędruje do nowego, wspaniałego domu  :bukiet - wydaje mi się, że przez czas spędzony w Azylu wypiękniała i wyrosła na niezwykłej urody pannę :)





Bijou jest uroczą króliczką - nie należy do najodważniejszych, ale jak widać poniżej ciekawość czasami zwycięża - musiała spr. co takiego dzieje się obok jej własnej klatki :]





Cola po kilku dniach od sterylizacji, zaskoczyła mnie tym, jak czystym jest już królikiem - kuweta na 5+







3 piękne dziewczyny - impreza na całego :]

Pepsi, Marbelka i Luka :)







Luka
:)



Cola raz jeszcze :)



duet wszechczasów - Piękna...i cudowny Apollo "brudasek" (chłopak nie ma wyczucia jak powinien się zachowywać :P) - ja na miejscu Boni nie wpuściłabym go do mojej klatki :]



ale Boni uznała, że walne zebranie w Azylu odbędzie się u niej...:]









Maurycy i Luka :)



Bijou odpoczywa :)



Pepsi :)



z Marie



Satine również już niedługo opuści Azyl :), ale jak Marie pozostanie w Toruniu :)





Aldi dzięki niusi z forum wkrótce w końcu dotrze do DT :*

na zdj. w swojej rezydencji :)



Bambi :)



Rasti...chociaż trudno to ocenić :P



Rapsodia lubi śmieci...jak widać :]



i chociaż bardzo charakterna z niej króliczka Maurycego również lubi :)



wspomniany wyżej duet...Boni i Apollo



Pepsi przed opuszczeniem Azylu - dzisiaj powędrowała do DT (w którym była ostatnio Plaza, a na stałe mieszka Tim Fionson :))- Krzysztof  :bukiet







Rapsodia
była dzisiaj u fryzjera (niestety kiepskiego :P) - kosmicznie linieje, "odpada" jej sukienka i oto tak wygląda ;)







Luka - trochę zdziwiona?



Apollo w swojej klatce



kilka ogólnych ujęć ;)





Maurycy




Pepsi



Plata! :), która zrobiła duży postęp, jeśli chodzi o kontakt z innymi królami - dzisiaj ładnie biegała po Azylu







Marbelka tylko kombinuje...tutaj w klatce Maurycego - zwiedza wszystkie klatki po kolei :]



Boni odpoczywa :)



a raczej nie...odpoczywa :)



Kluska :) - druga obok Marbelki "gangsterka" w Azylu :]







Marbelka raz jeszcze :)

Amigo - pokichuje - w tym tyg. muszę zabrać się za likwidację jego sierści :/





kolejne ujęcia ogólne :)



nasz "domowy" parapet ;)



i kolejna wspaniała rezydencja od Soni, która czeka (jakkolwiek to brzmi :P) na mieszkańca :P



chwilowo (w zw. ze sprzątaniem) z praniem i poduszkami naszych królików :P





tak to u nas jest..."domowo" :) - to chyba odpowiednie słowo. ostatnio uświadomiłyśmy sobie, że chyba sam Azyl przerósł nasze oczekiwania, tzn. dał nam jeszcze więcej pozytywów niż oczekiwałyśmy ;) - mimo, że to "tylko" Azyl i każdego uszaka jak najszybciej umieszczamy w DT, niesamowicie cieszy mnie to, że królom z Azylu udało się zapewnić tak dużo kontaktu z człowiekiem - to nie jest miejsce, gdzie tylko "są", poznajemy je, możemy zaobserwować wiele rzeczy, socjalizować je z innym zwierzętami...lubię to miejsce :P i oby tylko siła przyciągania Azylu była coraz silniejsza! (to ukryty apel do wolontariuszy, domów tymczasowych i stałych :P)

:)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2012, 21:54:10 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline Olachi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3101 dnia: Sierpień 06, 2012, 22:02:55 pm »
A jak się ma Fly??

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3102 dnia: Sierpień 06, 2012, 22:10:30 pm »
A gdzie Plamcia? ;)

Offline Emy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3103 dnia: Sierpień 06, 2012, 22:12:31 pm »
Wyslalam Wam dzisiaj karton suszek, prosze pozniej o informacje czy doszlo i czy sie sie zaparzylo w transporcie. Powinno byc ok bo wszystko jest w papierze :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3104 dnia: Sierpień 06, 2012, 22:12:52 pm »
Fly ma się dobrze ;) - z pęcherzem bez większych zmian, chociaż są dni, kiedy sika 2 razy dziennie (w zeszłym tyg. miała dni, kiedy to było tylko raz dziennie)

jest charakterna, irytuje się na mnie, kiedy jej sprzątam w uroczy sposób ;) -Fly jest taka, jakby była taka...od zawsze, jakby nie było tego wszystkiego, co wydarzyło się 4 tyg. temu, jakby od zawsze była szczęśliwym królem...

Aniu, Plamcia ma już za dużo ładnych zdj. u Ciebie i na powrót do Ciebie oczekuje :P



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3105 dnia: Sierpień 06, 2012, 22:20:32 pm »
a przytyla jeszcze cos?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3106 dnia: Sierpień 06, 2012, 22:39:46 pm »
zważymy Fly wkrótce :) damy jej jeszcze kilka dni:)

uszy szeroko "otwarte" ;)

oto pewna siebie Fly ;)



przypominamy o naszym photoblogu i licytacji na rzecz Azylu  :bukiet

http://www.photoblog.pl/sztukadlakrolikow/129339783/futeral2.html#id-3039539
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2012, 22:45:47 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3107 dnia: Sierpień 06, 2012, 22:45:07 pm »
jaka ona piękna!!!!!
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3108 dnia: Sierpień 06, 2012, 22:51:54 pm »
i nadal trudno w to uwierzyć...czasami muszę sobie to wszystko odtworzyć, żeby uwierzyć i żeby otrzymać zastrzyk energii...i wiary ;)








Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3109 dnia: Sierpień 06, 2012, 22:57:31 pm »
Nie ten sam królik, prawda? :) Cudownie wygląda!!
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3110 dnia: Sierpień 06, 2012, 23:07:46 pm »
Emy dziękujemy  :bukiet dam znać, jak tylko paczka dotrze do Azylu! :)

czy nikt nie będzie jechał w najbliższych dniach na trasie Łódź-Toruń?



Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3111 dnia: Sierpień 06, 2012, 23:22:31 pm »
Brawo Ola!  :brawo: brawo Fly  :bukiet

Obejrzałam fotorelację z Azylu i nomalnie żałuję, że nie mieszkam w Toronto  :P Dziewczyny, super to wygląda, świetna robota  :przytul: Zdjęcia wesołych psocących uszaków mówią same za siebie. Nie mogłyśmy się z Kata_strofą nadziwic jak to jest, że my w 4 ścianach nie potrafimy bezkonfliktowo 2 uszaków wypuszczać, a w Azylu miłość, przyjaźń i pokojowa koegzystencja między taką plejadą uszatych indywidualności  :pokoj:

Odnośnie suszków mam pytanie - czy przyjmujecie tylko zioła wymienione w info "Suszki dla Azylu" czy również inne wymienione na liście Miniaturki bez tajemnic? W miarę możliwości postaram się trochę ususzyć i wysłać.
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3112 dnia: Sierpień 07, 2012, 11:43:47 am »
Jadwinia jak najbardziej mogą być również inne suszki - do miniaturki bez tajemnic mamy pełne zaufanie :)
będziemy bardzo bardzo bardzo wdzięczne za zioła dla naszej cudnej ekipy  :przytul

szukamy pilnie transportu dla króliczki z tego ogłoszenia - http://alle​gro.pl/oddam​-za-symbolic​zna-zlotowke​-slicznego-k​rolika-m-i25​41520515.htm​l - ok 1,5 roczny baran - "głupi jak każdy królik" - koniec cytatu, żyjący w ogromnej klatce na mieszankach z marketu (co niestety widać na załączonym zdjęciu) - dzięki po_sąasiedzku los do małej ma szansę się uśmiechnąć  :przytul

dobrussia z Omegą cisza :(, ale Ty wracaj już z tych wakacyjnych wojaży i odwiedź nas w T., bo wieki u nas nie byłaś ;)

specjalnie dla Ciebie i dla innych miłośników naszej gwiazdy tv Gumisia - przepiękne zdj. Gumisia z jego nowego domu - Pani Aleksandro raz jeszcze dziękujemy  :bukiet


















na koniec w ramach zdjęć pt. przemiany - fajnie obserwuje się to, jak uszaki się zmieniają :) - Marie na początku pobytu w Azylu :)



trochę się dziewczyna zmieniła :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2012, 12:14:37 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline Graszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5396
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Rubinka i Pierwiosnek
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM Izolda 29.04.2021, Kubuś 29.06.2021
  • Za TM: Bambosia-30.11.2017r, Niuniuś-16.04.2018r, Stefanek-27.04.2018r, Tuptuś-28.04.2019
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3113 dnia: Sierpień 07, 2012, 14:26:35 pm »
Piękny Gumiś i piękne zdjęcia. Od razu widać ,że jest szczęśliwy :) I do tego wybieg, zielona trawka ... Każdemu uszakowi życzę takiego domu.

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3114 dnia: Sierpień 07, 2012, 14:47:40 pm »
Ola, transport dla baranka z allegro skąd? niestety nie wczytuje mi się ten link (skopiowałam z posta). Gumiś cudny!

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3115 dnia: Sierpień 07, 2012, 16:01:44 pm »
baranek jest już u mnie w domu
Ta..." głupi jak to królik" " miał być" minaiturka, a jest krowa" nie ma go kto wypuszczać, bo dzieciom się znudził:(
Bogu dzięki, że miły i łagodny, bo masakra. Pupa kilo starego skamieniałego kału - wycinaliśmy, odmywaliśmy, wokół czerwone rany:( na skokach ranki
Omyk -skołtuniony kałem i wyglada jakby tylko w całosci był kikut - reszta dziwna.
Pani twierdziła, że samica, pan, że samiec....ma tak zaczerwienione podbrzusze, tak dziwne w wyglądzie :icon_eek że ja sama nie wiem ....masakra
niedługo wstawię fotki  
Oczy uszy ok
Szukamy jak najszybciej transportu Łódź - Toruń

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3116 dnia: Sierpień 07, 2012, 17:05:03 pm »
Biedny krolis,dobrze,ze juz uratowany.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3117 dnia: Sierpień 07, 2012, 17:31:15 pm »
baranek jest już u mnie w domu
Ta..." głupi jak to królik" " miał być" minaiturka, a jest krowa" nie ma go kto wypuszczać, bo dzieciom się znudził:(
Mistrzowie marketingu normalnie...I jeszcze pewnie potomstwu swojemu tak pięknie wiedzę o świecie przekazują ...Nóż się w kieszeni otwiera.
Wrzucam na fejsa info o transporcie, może ktoś będzie jechał.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2012, 18:26:33 pm wysłana przez kata_strofa »


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3118 dnia: Sierpień 07, 2012, 18:18:56 pm »
może teraz link jest ok? http://allegro.pl/oddam-za-symboliczna-zlotowke-slicznego-krolika-m-i2541520515.html - trudno było przejść obojętnie obok tego zdjęcia, a rozmowa po_sąasiedzku z "właścicielem" tylko nas w tym utwierdziła...

po_sąasiedzku :* cieszę się, że króliczka jest już bezpieczna...



sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3119 dnia: Sierpień 07, 2012, 18:23:36 pm »
piekna dziewczynka,bardzo podobna do mojej Koki