Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5304351 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2960 dnia: Lipiec 26, 2012, 22:14:14 pm »
Oj dzieje ... no takie bidulki trafiły :(((

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2961 dnia: Lipiec 26, 2012, 22:31:38 pm »
a moze dla odmiany dobre wiesci jak kubus u Agn? jak Fly?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2962 dnia: Lipiec 26, 2012, 22:48:20 pm »
marta z Kubusiem dobrych wieści nie ma:( na skutek paralizu nerki coraz gorzej....białko w moczu

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2963 dnia: Lipiec 26, 2012, 23:08:09 pm »
Tak mi przykro... :(
WO AMIGO

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2964 dnia: Lipiec 26, 2012, 23:11:00 pm »
Madzia85, a no nieszczęścia chodzą param.i Przypadki ciężkie przyjechały, a kochaniutka Shelby to już przybyła z problemami i dzięki wam zaznała szczęśliwego życia
Trzymajcie się dziewczyny i patrzcie ile uszu dzięki azylowi szczęśliwie kica

Offline Laraine

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2965 dnia: Lipiec 26, 2012, 23:36:16 pm »
Nie wierzę że już jej nie ma...  smutny_krolik
Ariel bądź szczęśliwa za Tęczowym Mostem ;( (*)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2966 dnia: Lipiec 26, 2012, 23:41:11 pm »
po_sąasiedzku zgadza się... :( Tak to już jest - im więcej uszatków trafia pod naszą opiekę, tym większe jest prawdopodobieństwo, że nie będą to tylko młode i zdrowe króliki, ale też te, które szanse na przeżycie mają dużo mniejsze :( Najważniejsze, że chociaż tę szansę dostały...z tego powinniśmy się cieszyć, bo żaden z nich nie został po prostu sam....

Kubuś tak jak po_sąsiedzku pisze ma problemy z nerkami i to jest teraz u niego największy problem - będący konsekwencją paraliżu... Fly na szczęście bez zmian jeśli (odpukać) nie odrobinę lepiej... już kolejny dzień z rzędu załatwiła się 2 razy na dobę - wcześniej było tylko raz :) I nawet specjalnie jej do tego nie namawiałam - zostawiła po prostu piękna, wielką plamę moczu na podkładzie ;-) Oczko też już lepiej chociaż kropli i maści nienawidzi tak samo jak zastrzyków :] Ma ładny apetyt, ładne bobki - teraz siedzi i się myje - siedząc wyprostowana, rześka i nawet przyłapałam ją 2 razy na wesołym machnięciu główką co niewątpliwie oznaczało, że ma dobry humor  :DD

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2967 dnia: Lipiec 26, 2012, 23:49:39 pm »
Prawie przed chwilą znaleźliśmy małego dzikiego królika na wschodniej. Który leżał pod płotem na betonowym chodniku,a przy nim dwójka młodych chłopców. Robili sobie z nim zdjęcia... :| Maluch, wygląda na młodego królika, miał zaklejone jedno oko, uszy oklapnięte, dyszał, robił niewielkie kroki. Złapaliśmy go w koszulkę i wzieliśmy do samochodu. W domu wsadziliśmy do transportera z sianem. Rano jak przeżyje noc pojedziemy do Konrada. Gdzie możemy go jutro zawieźć po wizycie? U nas niestety nie ma warunków aby został :(

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2968 dnia: Lipiec 26, 2012, 23:57:51 pm »
Stachu po wizycie przywieźcie go do Azylu - pomyślimy co z nim dalej zrobić :( na priv wyślę Ci nr do Eweliny, która na pewno ogarnie wszystko na miejscu :)

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2969 dnia: Lipiec 27, 2012, 00:15:58 am »
OK, dzięki za nr. Aktualnie królik leży wyciągnięty  w transporterze. Uspokoił się. Już tak głośno nie dyszy...

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2970 dnia: Lipiec 27, 2012, 11:47:11 am »
A ja zapraszam na photobloga w celu nabycia przepięknych kolczyków. ;) Oczywiście cały dochód pójdzie na toruńskie uszaki. :)
Kolczyki będą się jeszcze przez jakiś czas pojawiały, bo na fbl można wstawiać tylko dwa wpisy dziennie, a kolczyków przyszło do mnie sporo. ;) Więc zaglądajcie, obserwujcie i licytujcie! :bukiet
http://www.photoblog.pl/sztukadlakrolikow
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi

Offline Jahcob

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 612
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2972 dnia: Lipiec 27, 2012, 15:09:32 pm »
czekam na kolejną torbę od Izy :) i od razu mówię zamawiam sobie:)

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2973 dnia: Lipiec 27, 2012, 15:51:06 pm »
bardzo mi miło, jak tylko skończę turę z kolczykami, to mam jeszcze dwie rzeczy do wystawienia i potem znowu będą torby. ;)
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline Jahcob

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 612
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2974 dnia: Lipiec 27, 2012, 15:58:51 pm »
Powiadomisz mnie jakoś tutaj, na fejsie? :) byłbym wdzięczny

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2975 dnia: Lipiec 27, 2012, 17:33:31 pm »
jasne, będę o Tobie pamiętać. ;)
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2976 dnia: Lipiec 27, 2012, 23:32:19 pm »
śledzę od samego początku wątek fly, teraz kiedy mogę chciałabym chociaż trochę pomóc, czy numer konta jest nadal aktualny tak?


cyt. " Dowolną kwotę można wpłacić na konto:

Oddział Stowarzyszenia Pomocy Królikom w Toruniu
ul. Srebrnego 4F m. 69
87-100 Toruń

nr konta 51 1030 0019 0109 8530 0036 2179

z dopiskiem - "darowizna dla Fly" "

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2977 dnia: Lipiec 27, 2012, 23:50:48 pm »
Czytam właśnie, że Plaza jest z centrum handlowego, a my mamy w Lublinie centrum handlowe Plaza, nie jest ona czasem z Lublina? :) Mam nadzieję że nie ma takich konkurów w naszej "Plazie"!
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2978 dnia: Lipiec 27, 2012, 23:55:54 pm »
kasika-k tak wszystko jest aktualne - dziękujemy bardzo za pomoc  :przytul: :bukiet

Fly dzisiaj jest w naprawdę dobrej formie - 2 dni temu bałyśmy się z Olą, że mała zaczyna wracać do punktu wyjścia - bo zgrzytała ząbkami, nie kładła się już tak chętnie na boczku, ale dzisiaj znowu jest ok - i oby co najmniej tak pozostało albo oby było jeszcze lepiej :) Kolejny dzień z rzędu zsiusiała się 2 razy - a więc pęcherz funkcjonuje jakby lepiej :) Podkładów schodzi w związku z tym 2 razy więcej bo trzeba od razy go wymienić bo mała nie położy się przecież w swoich siuśkach  :DD Tylko wtedy siedzi i się patrzy na mnie - i nie ważne, że jest to akurat 4-5 nad ranem - ma być posprzątane natychmiast :P Dobrze, że mam akurat urlop w pracy to sobie możemy w nocy i nad ranem posiedzieć i pogadać :P
Nie mogę się napatrzeć jak pięknie wygląda gdy się myje... wcześniej traciła równowagę, a tylne łapki...? nie były myte od dawna. Teraz wszystko nadrabia - główka też nie jest już aż tak skrzywiona co w utrzymaniu higieny też niewątpliwie pomaga :) Oczko już jest całe otwarte - ale krople i maść zużywane są błyskawiczne i na pewno jeszcze długo będzie trzeba je podawać. Jedzeniem w ogóle nie gardzi - wcina wszystko - zioła, suszki, każdy rodzaj warzyw i granulat ratunkowy Rodi Care. Zobaczymy czy i ile przytyła :)

Z innych wieści mamy takie - że dzisiaj trafiły do Azylu 2 króliki z Poznania - oddane przez osobę prywatną, a maluszek znaleziony przez Stachu, najprawdopodobniej ma myksomatozę... Jest teraz u Eweliny  - odizolowany od pozostałych królików.... zobaczymy co z nim będzie... trzymajcie za niego kciuki i za dzielną Ewelinę, która jest z nami tak krótko a już tyle przeżyła  :przytul:

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2979 dnia: Lipiec 28, 2012, 00:22:33 am »
yyyy o rany a to ma jakas szanse jesli to myxo?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!