Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281222 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11440 dnia: Czerwiec 04, 2013, 15:06:34 pm »
Franklin też chrapie jak śpi, ale u niego jest to spowodowane przebytym zabiegiem na jamie nosowej. Dodatkowo ma jeszcze katar (na szczęście coraz mniejszy).

 zdrówka dla Franklinka :przytul
a może u Daisy chrapanie jest spowodowane paraliżem pyszczka :icon_rolleyes

Najbardziej aktualne fotki ,Daisy w towarzystwie Kikusia i Tamisi co prawda przez siatke ale jednak ;)
przepraszam za rozwieszone koce troche psują zdjęcia ,ale to przed słońcem :icon_neutral



Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11441 dnia: Czerwiec 04, 2013, 15:11:06 pm »
to wszyscy razem nie sa jak widze...to samo jest u mnie mam 3 stada i widza sie przez prety zagrody.
Piekne slodziaki.

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11442 dnia: Czerwiec 04, 2013, 15:15:28 pm »
to wszyscy razem nie sa jak widze..

no niestety :(
są parami ,ale Kikus z Tamisią też ostatnio rozdzielone przez chorobe Kikusia i przy tym agresje Tamisi :(
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !


Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11444 dnia: Czerwiec 04, 2013, 15:48:36 pm »
Migotka - jak ona pięknie się bawi tą piłeczką!! :) :) Buziaczki dla niej :* :*
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11445 dnia: Czerwiec 04, 2013, 16:26:35 pm »
Migotka - jak ona pięknie się bawi tą piłeczką!!   Buziaczki dla niej
Faktycznie! śliczna dziewczynka, dziękujemy za fotki :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11446 dnia: Czerwiec 04, 2013, 17:13:10 pm »
przypominam że jest specjalny wątek z ogłoszeniami i interwencjami nie trzeba dzialac samemu są ludziektórzy odpisują na takie ogłoszenia.

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11447 dnia: Czerwiec 04, 2013, 19:37:15 pm »
A czy ktoś odpowiedział na to ogłoszenie?

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11448 dnia: Czerwiec 04, 2013, 20:55:23 pm »
marta981, dziękujemy za zdjęcia Migotki  :bukiet

Kurt dość trudno rozgryźć. generalnie nadmiar królików ją onieśmiela, ale czasami udaje jej się przełamać, tak jak dzisiaj. myślę, że mogłaby być świetnym towarzyszem dla innego królika, ponieważ nie wykazuje żadnej agresji w stosunku do innych królików. nie jest aż tak towarzyska jak Tufi, który kochał wszystkie króliki, ale w tej chwili to jej klatka jest głównym centrum konferencyjnym. wydaje mi się, że Kurt najbardziej lubi ten moment, kiedy kończy się sprzątanie ;) Azyl jest czyściutki, pozostałe króliki odpoczywają, a ona zaczyna się uaktywniać ;)

mały złodziejaszek ;) (tutaj akurat podczas sprzątania)











suszony banan zdobyty



więc trzeba się ukryć, zanim Marzyciel i reszta bandy dotrze do tego samego źródła i trzeba się będzie dzielić
 
a za 2 min. wrócić po następnego ;)



Nelly w klatce Kurt, przepraszam w kuwecie Kurt - odpoczywa ;)





odkąd Wacik trafił do Azylu, bardzo się zmienił. początkowo był bardzo niechętny w stosunku do innych królików, a teraz staje się duszą towarzystwa. tylko czasami dyskutuje z Marzycielem, kiedy chłopaki przypominają sobie o tym, że niegdyś ich życiem kierowały hormony :P ale bez agresji i jest to raczej komiczne...;) w tej chwili Wacik i Marzyciel to mój ulubiony azylowy duet. jak było widać na wczorajszym zdjęciach, są razem dość rozczulający :P



wczoraj martwiłam się o Marzyciela, bo był taki grzeczny...bałam się, że jest chory, bo to do niego niepodobne :] ale nie, nie...to po prostu zbawienny wpływ kastracji. teraz Marzyciel potrafi się zatrzymać :D dzisiaj przypomniał jednak o tym, kim jest Marzyciel :) cudowny świr, który nadal rozkręca imprezy, ale na szczęście już nie tak jak kiedyś i nie tak jak Fuji :P

taki jestem mały, a ta klatka ogromna - Bonsai - przyznaję, że uwielbiam króliki takie jak Marzyciel i Bonsai...z charrrakterkiem ;)





wyniki krwi Coffee są dobre :) mam nadzieję, że Coffee jeszcze w tym tyg. zostanie wysterylizowana i wkrótce opuści Azyl  :przytul

stan zdrowotny Pachino bez zmian - "w normie", tzn. w jej normie, ale nie jest gorzej, a to ważne ;)

***

dzisiaj Magda otrzymała wiadomość o 3 królikach z Bydgoszczy, które potrzebują naszej pomocy - z 3 różnych źródeł. szczegóły wkrótce. jednego biedaka trzeba złapać :/

***

gdyby ktoś zechciał wesprzeć azylantów poprzez zakup ziół, będziemy wdzięczni  :bukiet

www.uszatkowo.pl

staramy się, aby suszone zioła oraz zielenina - koperek, natka pietruszki etc. były w codziennej diecie naszej ekipy :)

dzisiaj rozpakowaliśmy kolejną paczkę siana od Pana Roberta, za którą bardzo dziękujemy  :bukiet

***

w najbliższych dniach, jak tylko uda mi się wziąć głębszy oddech... postaram się wrzucić nasze faktury (chociaż są niezwykle nudne ;))

***
 
jeśli chodzi o ogłoszenie, napisałam do właścicielki królików, póki co brak odzewu...




Offline tymek79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11449 dnia: Czerwiec 04, 2013, 23:24:33 pm »
:hura: Coffee już niedługo zawita w naszym domku  :hura:




Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11450 dnia: Czerwiec 05, 2013, 00:20:11 am »
Kurt nasza kochana, jak ona dobrze wygląda! :)

No i strasznie się cieszę, że z Pachinką wszystko w normie :)
WO AMIGO

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11451 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:17:55 am »
Tak fajnie czytać ze stan Pachinki stabilny.


Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11453 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:49:25 am »
Cherubin  :heart
cudowny jest. Szukałam go na adopcyjnej, ale nie mogłam znaleźć :P

A jak Wy to robicie, że one tak zgodnie biegają? Bo ja jak puszczam w warszawskim biurze uszaki to sa gwałty, gwałty i cała masa bobków dookoła
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11454 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:55:09 am »
Cherubin  heart
cudowny jest. Szukałam go na adopcyjnej, ale nie mogłam znaleźć jezyk1
http://adopcje.kroliki.net/rabbits/1193#yield

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11455 dnia: Czerwiec 05, 2013, 12:26:51 pm »
aa! nie poznałam go po prostu, a wtedy jeszcze nie znałam imienia :P
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline agusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11456 dnia: Czerwiec 05, 2013, 15:23:35 pm »
jakby trzeba było coś pomoc z tymi bydgoskimi królikami to ja chętnie, tylko proszę o wiad wtedy
  
Herbi

Offline sylwiawiewióra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11457 dnia: Czerwiec 05, 2013, 17:04:46 pm »
Fusia znalazła sobie przyjaciela... Swoje odbicie w lustrze...podskakuje i odbija się o nie, co chwile podbiega jakby zaczepiała "przyjaciela" :p

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11458 dnia: Czerwiec 05, 2013, 18:36:22 pm »
Sylwia dobre dobre. Ja pokazuje moim uszakom lustro ale na nich to nie działa. Papugi to mają w klatkach lusterka i oczywiście biją się z nimi.

Offline sylwiawiewióra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11459 dnia: Czerwiec 05, 2013, 18:47:51 pm »
Ona lustro ma na stałe w drzwiach rozsuwanych... Więc kumpel nie ucieknie a papuga też ma lusterko i śpiewa do niego (a mam samiczkę) :)