Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5292640 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11040 dnia: Maj 16, 2013, 20:11:43 pm »
Dziękuję wszystkim za wszystko.
Nie można było już nic dla niej zrobić. Mam nadzieję, że tam gdzie jest teraz jest równie szczęśliwa jak była u mnie.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11041 dnia: Maj 16, 2013, 22:14:23 pm »
Mam nadzieję, że tam gdzie jest teraz jest równie szczęśliwa jak była u mnie.
NA PEWNO

Offline Justynka24.10

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11042 dnia: Maj 16, 2013, 22:20:07 pm »
Dziękuję wszystkim za wszystko.
Nie można było już nic dla niej zrobić. Mam nadzieję, że tam gdzie jest teraz jest równie szczęśliwa jak była u mnie.
oj była na milion procent :przytul  :przytul

Offline wiola17-2003

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11043 dnia: Maj 16, 2013, 23:35:37 pm »
Tak mi przykro na pewno lepiej trafić nie mogła na te ostatnie miesiące życia .
Kicaj maleńka za Tęczowym Mostem.
Widząc wczorajsze zdjęcia Pesteczki nie mogę uwierzyć jak choroba postąpiła moja maleńka musisz się wykaraskać nie ma innej opcji

Offline ysmay

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11044 dnia: Maj 17, 2013, 08:57:29 am »
bardzo mi przykro ;(

Offline gorania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11045 dnia: Maj 17, 2013, 14:45:08 pm »
tylko nie Lola... :(

Offline agusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11046 dnia: Maj 17, 2013, 16:59:30 pm »
kto z Bydgoszczy jedzie jutro na szkolenie i chce mnie zabrać ze sobą :D?
  
Herbi

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11047 dnia: Maj 17, 2013, 17:25:14 pm »
agusiek, skontaktuj się z Magdą Gralak :)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11048 dnia: Maj 17, 2013, 18:07:42 pm »
piątkowa relacja z Azylu :)

Wacik jest bardzo energicznym Seniorem, który nie lubi innych samców :]

w tej chwili nie ma już problemów z jelitami i robi wzorcowe bobki :)





Matylda dzisiaj otrzymuje brawa za gwiazdorskie pozowanie :)





















grunt to dobra miejscówka :P







Herbi :)



Edward vel. Simon - bardzo energiczny pan królik, który w najbliższym czasie przejdzie nie tylko zabieg korekty/usunięcia zębów, ale przede wszystkim ku radości pozostałych azylantów zostanie wykastrowany ;)





Fuji jest świrem. ma zdolności przywódcze - uwielbia ustawiać inne króliki w szeregu oraz zwracać na siebie uwagę ludzi ;)































maluchy rosną jak na drożdżach ;)















mali złodzieje w klatce Daisy ;)

































***











Cherubin - królik z waty cukrowej :D











Coffee - piękna, kulturalna i towarzyska :)















Milka to energiczna, charakterna panienka ;) jest już w bardzo dobrej formie po zabiegu sterylizacji.



















Tygrysia vel. Puncia jest bardzo sympatycznym królem. przy innych królikach jest bardzo nieśmiała, ale kiedy została tylko z Kurt i Daisy, pokazała swój króliczy charakterek :)













Petitka jest uroczą samiczką, bardzo delikatną, nieśmiałą wobec innych królików - adopcyjny ideał - prawdziwa króliczka panienka z okienka ;) z kuwety korzysta na 6 :)









jak widać nasz regał bardzo spodobał się królikom ;) dobry pomysł na wypoczynek :) to co do zasady ulubione miejsce Kurt, ale czasami musi się nim podzielić z kolegami ;)










***

MartaP specjalnie dla Ciebie :P Rusek i jego stolik - jak widzisz zmienił miejsce odpoczynku i teraz nie śpi już zbyt często pod stolikiem ;)











***

Tufi bez zmian. czasami zje sam trochę papki, a poza tym karmimy. co do jego diety, dori zobaczę jak zareaguje na płatki górskie - w przypadku Tufiego liczy się tak naprawdę tylko to, żeby jadł, dlatego cały czas kombinuję, co jeszcze mogłoby mu zasmakować...Tufi uwielbia wszystko, co jest słodkie. ugotowany korzeń pietruszki to ostatni hit.

Daisy czuje się coraz lepiej. dzisiaj pojawiły się już ładne, dość duże bobki. mała jest stosunkowo aktywna na wybiegu :)

w najbliższych dniach musimy zrobić zdjęcia rtg Edwardowi, Fuji, tak aby po powrocie doc (do czw. doc nie ma) zaplanować zabiegi. to samo dot. też Coffee.

Bonsai niestety słabo reaguje na antybiotyk - nadal kicha, chociaż ma rewelacyjny humor. to jest dopiero króliczko-szynszylowy świr.

w przyszły czw. na kontrolę na pewno zabiorę Kurt. w miejscu po usunięciu oka nie ma ropy. cała rana na długości od oka do okolic jamy nosowej wygląda dobrze, ale Kurt od czasu do czasu kicha, więc nos nadal do końca się nie oczyścił. na szczęście z katarem tak czy inaczej jest o niebo lepiej niż przed zabiegiem, bo sam nos wygląda dobrze - nie tak jak przed :)
wstępnie (tj. o ile nie zmieni życiowych planów) jutro Tufi ma w swoim kalendarzu zaplanowany udział w szkoleniu dla osób zw. z Fundacją, o którym wspominała kata_strofa :P

***

przed nami aktywny weekend, a zatem c.d. nastąpi :)



Offline agusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11049 dnia: Maj 17, 2013, 18:20:29 pm »
widzę że Coffee i Fuji pałają do siebie sympatią, wygląda jakby sobie buzi dawały ;)
  
Herbi

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11050 dnia: Maj 17, 2013, 18:39:26 pm »
Olu, jakie ty robisz piękne zdjęcia - pełen profesjonalizm. :brawo:
Petitka z urody Andziulka, ale z charakteru na pewno nie  ;) Andzia raczej rzucała by się w obronie terytorium jak króliczy kamikadze

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11051 dnia: Maj 17, 2013, 18:54:57 pm »
O matko.. Rusek!! Jak ja za Tobą tęsknię :* :zakochany: :heart :zakochany: Teraz już bym mogła Cię wyściskać :P

Śniadaniowce też prześliczne! :zakochany:
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11052 dnia: Maj 17, 2013, 20:33:20 pm »
Muszę przyznać, że azylanci to przepiękne okazy, co jeden to piękniejszy :) Ale Matylda z tym swoim błękitnym spojrzeniem, siedząca w wiadrze z granulatem, jest cudowna :)
No i nogi Ruska :D :D co za pampuchy cudowne!!!!!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11053 dnia: Maj 17, 2013, 20:53:53 pm »
Fuji mnie pocieszała liżąc po ręku. Świetny królik :) Pocieszała też Olę robiącą zdjęcia liżąc ją po plecach ;P Dogaduje się z Coffee, ale i tak czasem ją przygryzie dla porządku.

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11054 dnia: Maj 17, 2013, 21:03:18 pm »
Tym oto sposobem Matylda, a właściwie jej zdjęcie trafi na mojego photobloga  :lol
Już nie wspominając o tym, że zakochałam się w kilku innych królikach.  :icon_biggrin
I ja miałam zaszczyt poznać Ruska. Na żywo cudny, no wiadomo zdjęcia nie oddadzą tego co spotkanie na żywo.  :icon_smile Oczywiście nie ujmuję mu fotogeniczności :)

MartaP też jestem zakochana w śniadaniowych  :zakochany:

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11055 dnia: Maj 18, 2013, 11:47:32 am »
Wszystkie uszaki naprawdę kwitną jak kwiatuszki na wiosne. Matylda cudowna i fotogeniczna panienka. Rusek przepiękne puchate futerko facet jak się patrzy.

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11056 dnia: Maj 19, 2013, 10:42:30 am »
Zaraz jak dostane decyzje o wysokości renty chciałabym objąć WO jakiegoś uszaka. Jaka jest minimalna kwota którą trzeba zadeklarować. Czy coś się zmieniło czy jest tak jak było czyli 25 zł.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11057 dnia: Maj 19, 2013, 10:44:25 am »
gogamor - nadal taka sama kwota - 25zł co miesiąc :)
WO AMIGO

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11058 dnia: Maj 19, 2013, 10:47:02 am »
gogamor - nadal taka sama kwota - 25zł co miesiąc :)
A nie 30 zl??? o i le pamietam tak bylo..

Offline mimi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4316
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lotta i Gami
  • Za TM: Pusia (02.10.14)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11059 dnia: Maj 19, 2013, 10:59:46 am »
Witam wszystkich, jestem tu nowa i chciałabym się przywitać :icon_smile W piątek przybył do mnie adopcyjny Gami. Obiecałam Emilii, że będę zdawać relację  z jego pobytu u mnie więc piszę. Nie wiem narazie jak zamieszczać zdjęcia, muszę wieczorem poprosić męża o pomoc i coś wrzucę. Narazie Gami zaadoptował się dosyć szybko. Już wychodzi z klatki i jest poza nią prawie cały dzień. Z moją króliczką Pusią narazie na dystans, ale nie gryzą się i rzadne nie wykazuje oznak terytorializmu. Jest głaskany i całowany, pod ręką się rozkłada i zgrzyta zebami. To narazie tyle, jeszcze raz pozdrawiam wszystkich w tym wątku :heej