Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5334014 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10920 dnia: Maj 10, 2013, 18:40:20 pm »
Milka strasznie przypomina mi Tulisię!
jak ma się Pachinka i Hugo? :)

Offline agusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10921 dnia: Maj 10, 2013, 18:50:12 pm »
z ciekawości ile kosztuje taki dry bed? dorzucę coś do skarbonki jak będę w poniedziałek ;)
  
Herbi

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10923 dnia: Maj 10, 2013, 21:25:52 pm »
W trakcie zabiegu Momcia okazało się, ze to nie tłuszczak męczył Momcia ale torbiel... ale na szczęście już się pozbyliśmy nieproszonego gościa z Momcia :) za 2-3 tygodnie do zdjęcia szwów idziemy. :) Ja zawsze się boję, że się nie wybudzi albo, że będą jakieś problemy ale wszystko dobrze było :)

Offline mavee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 487
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Kropeczka,moje małe serduszko
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10924 dnia: Maj 10, 2013, 21:28:20 pm »
Super wieści :) Ja tez zawsze mam takie obawy przy narkozie i zawsze okropny stres mnie zżera,ale dobrze,że z Momciem wszystko już w porządku :przytul

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10925 dnia: Maj 10, 2013, 21:28:41 pm »
A czemu tak długo te szwy? Myślałam, że szwy mogą być najdłużej 10 dni. To jak to jest?

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10926 dnia: Maj 10, 2013, 21:53:44 pm »
PippiLotta- nie wiem jak to jest ale tak mi doc. Krawczyk powiedział...  sprawdziłam maksymalnie to 3 tygodnie :)

mavee- myślałam, że tylko ja tak panikuję :D

Offline mavee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 487
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Kropeczka,moje małe serduszko
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10927 dnia: Maj 10, 2013, 22:05:37 pm »
Unkasowa-a ja,że ze mnie taka panikara,tak więc witaj w klubie :)

Offline kami1808

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10928 dnia: Maj 10, 2013, 22:13:40 pm »
Jak jeszcze potrzeba na dry bed dla Pesteczki to ja się zgłaszam jakby co  ;)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10929 dnia: Maj 10, 2013, 23:56:39 pm »
Milka strasznie przypomina mi Tulisię!
a może ktoś wie, gdzie o Tulisi mozna poczytać. Była u mnie 4 dni a rozkochała w sobie wszystkich domownków :)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10930 dnia: Maj 11, 2013, 07:48:09 am »
Milka strasznie przypomina mi Tulisię!
a może ktoś wie, gdzie o Tulisi mozna poczytać. Była u mnie 4 dni a rozkochała w sobie wszystkich domownków :)
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14742.120.html

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10931 dnia: Maj 11, 2013, 14:58:03 pm »
Harbiś, zakochałam się :heart

Offline agusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10932 dnia: Maj 11, 2013, 16:07:45 pm »
ja się w nim zakochałam od pierwszego wejrzenia :) już napisałam ze chce zostać jego opiekunem wirtualnym, czekam na odp. A w poniedziałek i tak go wyściskam w Azylu :D
  
Herbi

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10933 dnia: Maj 11, 2013, 17:36:02 pm »
post usunięty na prośbę użytkownika
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2018, 19:27:26 pm wysłana przez joac »

Offline Justyna91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
  • Pozostałe zwierzaki: Pies - Lili <3
  • Za TM: Mój Skarb... Rudzielec. 16.12.2012.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10934 dnia: Maj 11, 2013, 20:51:29 pm »






Paliczka (Pal) pozdrawia z DS. :)
 

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10935 dnia: Maj 11, 2013, 20:52:14 pm »
Herbiś jest super fotogenicznym królasem - w sam raz na plakaty i wizytówki promujące Azyl i króliki! Może warto mu zrobić więcej portretów? Wcale nie piszę po to, żeby je potem oglądać i się zachwycać :)

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10936 dnia: Maj 11, 2013, 21:42:43 pm »
wiem wiem.
Powstawiam zdjęcia , ale ostatnio mam takie mega kociol ze troszkę nie ogarnialam:)

Offline agusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10937 dnia: Maj 11, 2013, 21:49:42 pm »
Wcale nie piszę po to, żeby je potem oglądać i się zachwycać usmiech2
ja bym wzięła w ramkę i na ścianę, tylko wtedy mój Tuptuś by mi tego nie wybaczył :P
  
Herbi

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10938 dnia: Maj 11, 2013, 22:31:19 pm »
w nocy i rano mieliśmy z Tufim kolejny kryzys. Tufi wczoraj zjadł bardzo dużo papki, a dzisiaj odmówił współpracy. odmówił jedzenia ze strzykawki :( po nocy był cały mokry na pyszczku. obsesyjnie się wylizuje, dlatego jego sierść na przednich łapkach jest bardzo mocno przerzedzona. na szczęście dzisiaj miał apetyt na papki warzywne - ze strzykawki, a nawet trochę z miseczki. gotujemy, trzemy i tak na zmianę. poza tym dzisiaj w ruch poszły nożyczki i obcięłam Tufiemu posklejaną sierść, tak aby ograniczyć jego "obsesję".
po 3 tygodniach nieustającej walki Tufi w końcu robi ładne bobki. myślałam, że jeśli cudem uda nam się osiągnąć ten etap, wyjdziemy na prostą, ale niestety nie...każdy dzień to walka.
nastrój Tufiego bez większych zmian, a ja boję się poniedziałkowego ważenia. nie wiem, czy kiedykolwiek tak bardzo nie wiedziałam, co zrobić...ale pewnie na tym polega niezwykłość Tufiego, który daje mnóstwo nadziei, po to, żeby ją odebrać i dać ponownie...

***

jak już wspomniała Justyna, dzisiaj do nowego domu w Bydgoszczy trafiła Paliczka, a Cogito rano wyruszył w drogę do DT w Gdańsku  :bukiet

jutro do nowego domu najprawdopodobniej pojedzie Bezik, na którego czeka adopcyjna Play :)

poza tym w przyszłym tyg. Azyl opuści Corn, na którego czeka nowy dom w Toruniu  :bukiet

***

dla równowagi jutro do Torunia trafią 2 króliki z Warszawy

1. baranek z zapaleniem pęcherza i kamieniami oddany za czekoladę

2. 6 królik, który przez 3 lata przebywał w świetlicy szkolnej, a potem przez 3 lata u córki nauczycielki, po to aby ostatecznie zostać wymienionym na młodszy model - dziecko dostało młodego królika...(grunt to dobrze wychować dziecko)

w pon. na pewno zabiorę nasze nowe nabytki do doc, a poza tym zobaczymy jak mają się narządy wewnętrzne Coffee :/

Pesteczka czuje się lepiej. przy podawaniu leków, kuli się i obraca, ale dzisiaj dość ładnie kicała po klatce. potrzebuje bardzo dużo spokoju. ma ładny apetyt.

***

na pewno popracujemy nad kolejnymi zdjęciami Herbisia :)

dzisiaj na dobranoc wrzucę zdj. tego, który ostatnio poświęcił się dla Tufiego i schował swoją króliczą dumę :P

jak widać Rusek potrafi być nie tylko diabełkiem wcielonym, a tutaj odpoczywa na stercie prania z Azylu ;)





aaa i jeszcze Królowa Ruda







Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10939 dnia: Maj 11, 2013, 22:52:53 pm »
Tufiś jest prawdopodobnie pierwszym przypadkiem króliczej anoreksji -.- spodobała mu się ta nowa wychudzona sylwetka i postanowił że pewne osoby w otoczeniu Azylu mają za dużo snu i za mało problemów na głowie - więc teraz nie będzie jadł. Olu życzę Ci mnóstwa cierpliwości, bo wiem jak to wykańcza, zwłaszcza czasowo...  :przytul 
Herbiś jest bardzo sympatycznym królikiem, ale powinno mu co nieco ubyć w pewnych okolicach bo nie można go spokojnie puścić na wybiegu w Azylu. A już zwłaszcza z Baksikiem i Remim. Nawet Cherubisiowi się oberwało :D No i martwiące jest dla mnie to, ze on zupełnie nie ma mięśni. To duży królik, widać po samym łebku, ale jest taki lejący się w rękach ;/
A na nową faworytkę wyrasta Coffee :) Jest równie cudowna jak Hippe, a nawet bardziej. Podczas sprzątania podchodzi, trąca w nogę, zagląda, nie bije się z innymi - cud. Trzymam za nią i jej wątrobę kciuki.
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2013, 23:23:17 pm wysłana przez szpaqus »