Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5513746 razy)

0 użytkowników i 26 Gości przegląda ten wątek.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11140 dnia: Maj 21, 2013, 15:14:37 pm »
tymek79 witamy na forum :) Rozumiem, że chodzi Ci o Coffee :P Mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży i mała wkrótce do Ciebie trafi :)

a ja chciałabym się pochwalić jedną taką dość może błahą ale dla mnie i przede wszystkich dla moich podopiecznych dzikusków wazną informacją :P Właśnie przed chwilą, pierwszy raz jeden maluch.... zsiusiał się :) I to tak porządnie :P To dobry znak... wczoraj pojawiły się 2 mikroskopijne bobeczki, więc zaczynamy..... wydalanie....  :DD

Gorsza wiadomość jest taka, że mleko nam skisło bo nie mam w pobliżu lodówki :] i małe będą musiały poczekać do 18 na kolejny posiłek.... A jeszcze gorsze jest to, że była tam świeża saszetka BioLapisu, która się zmarnowała :/

No ale nic... byle do 18 -wieczorem wrzucę nowe zdjęcia, oczka już mają zupełnie otwarte :)


Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11141 dnia: Maj 21, 2013, 15:20:29 pm »
tymek79 witamy :* super, że chcesz adoptować jakąś panienkę :) Tymon na pewno będzie szczęśliwym nawet jeśli na początku tego nie będzie okazywał :P
WO AMIGO

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11142 dnia: Maj 21, 2013, 15:49:20 pm »
Tymek79, witaj wśród omykowych wielbicieli ;-)
No ja to od razu stwierdziłam - Petitka  :bunny: Coffee śliczności i mądrości dziewczynka
Madzia85 jak ładnie, że króliczki sisiają i zaczęły bobkować ... na zdrówko malizny
Moja kotka Pumcia ma za zadanie mocno trzymać łapki, bo jest pierwszym pokoleniem udomowionym, a maluchy mają się mobilizować i też wstąpić w szeregi "domowych"

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11143 dnia: Maj 21, 2013, 16:07:57 pm »
A ja z innej beczki proszę o foty Toffinki! ;)

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11144 dnia: Maj 21, 2013, 18:26:40 pm »
 ;( Tuffinku - kicaj szczęśliwie za TM. Dzielny,maleńki uszolku  :swieca:

Azyl jest wspaniałym miejscem. Miejscem wielu radości ale też wielu łez...Najważniejsze jednak,że te łzy zawsze płyną razem z ogromną miłością dla uszatych przyjaciół...bo niestety nie zawsze się udaje, nie zawsze może się udać.

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11145 dnia: Maj 21, 2013, 21:05:35 pm »
No właśnie Toffinka. Co przeglądam adopcyjną i znajde uroczą panienke to ona szuka DS a ja chce wziąć uszaka na DT.  Tak jest w przypadku Toffinki i Dalili, które są urocze. O adopcji Coffee też zdajsie tu ktoś pisał. W domu mam dwa samczyki więc dla odmiany teraz pannica. Z adopcyjnej wybieram angorki albo baranki bo bardzo mi się podobają. Moje chłopaki to lewek i miniaturka krótkowłosa. Mam wyjątkowego pecha jak uszak mi się podoba to zajęty albo szuka DS. Dalej znowu trzeba spojrzeć na adopcyjną.

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11146 dnia: Maj 21, 2013, 21:16:32 pm »
gogamor może to jest jakiś znak, że masz wziąć na dom stały  :>

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11147 dnia: Maj 21, 2013, 21:21:57 pm »
patrzę na wszystkie wpisy na forum i wszystko utwierdza mnie w przekonaniu, że gdyby szczęście można było zmierzyć, patrząc na to, w ile serc się wkradł, Tufi byłby najszczęśliwszy pod słońcem.

***

Hugo - przyjaciel Tufiego w ostatnich dniach...i jego schronienie przed deszczem









nasza dzielna Kurt

w wersji hmmm wyjątkowo uroczej :) rozsmakowana w jabłku i rodzynkach :)





w klatce Fuji





gdyby nie okazjonalny katar, stan Kurt moglibyśmy określić naprawdę jako bardzo dobry. rana po zabiegu, w której dość długo utrzymywała się ropa, ładnie się oczyściła. wkrótce wszystko powinno zarosnąć sierścią. mimo, że Kurt nie ma jednego oka, bardzo dobrze sobie radzi. biega po całym Azylu, zostawiając swoje ślady ;)

miejmy nadzieję, że czwartkowa wizyta u doc przyniesie nam pozytywne nowiny :)




Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11148 dnia: Maj 21, 2013, 21:26:21 pm »
Franklin siedzi mi w nogach i twierdzi, że Kurt musi wyzdrowieć  :> W końcu to jego koleżanka "po chorobie". :)
Hugo kochany :)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11149 dnia: Maj 21, 2013, 21:27:19 pm »
Mój kochany Hugonek :*
Kurt jaką cudna :)

Olu, Tufi BYŁ najszczęśliwszym krolikiem na świecie, kochali go przecież wszyscy :) ŚciskAM

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11150 dnia: Maj 21, 2013, 21:38:42 pm »
Hugo też ma w sobie to coś, co miał Tuffi :) Taki kochany, słodki uszak :przytul
Kurciątko pięknie walczy z chorobą, a skoro jeszcze Franklin podpowiada, że ma wyzdrowieć, to nie ma innego wyjścia :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Rene

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11151 dnia: Maj 21, 2013, 21:47:14 pm »
 Strasznie trudno cokolwiek powiedzieć gardło się zaciska z żalu.Tufinku  :swieca: :swieca: :swieca:

Offline tymek79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11152 dnia: Maj 21, 2013, 22:05:20 pm »
Ach ta Coffee...schrupała serca całej naszej rodzince  :dookola:. Z wyglądu i zachowania przypomina naszego pierwszego uszaka...i jak tu nie wierzyć, że tęczowe króliczki wracają do nas w nowych futerkach?

A nasz wiecznie niedotykalski i nafukowany zgredzik, ostatnio znormalniał... no nie poznaję futrzaka, sam przychodzi na głaski głaski  :niespodzianka, ale przyłapałam go ostatnio przed laptopem przy zdjęciach Coffee, chyba zorientował się co jest grane :niegrzeczny

Offline Spyro1993

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie (wcześniej Tychy)
  • Moje króliki: Jasiek, Toffie
  • Pozostałe zwierzaki: Czarusia (1992-2011), Torvi
  • Za TM: Fikuś (2001-30.10.2014)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11153 dnia: Maj 21, 2013, 22:30:53 pm »
Jeśli już tutaj jest koncert życzeń, to chętnie zobaczyłbym informacje o Nesquiku i jego zdjęcia. :)


Kurcze, no właśnie z ta mineralną to miałam wątpliwości właśnie na zawartość minerałów dlatego daje właśnie taka odstana z dzbanka . Prawda jest taka że chyba nigdy nie będzie jednoznacznej odpowiedzi, wiadomo że należy unikać zakamienionej wody i mocno zmineralizowanej. Znam takich co dawali swoim krolikom kranòwe i żyły baaaaardzo długo. w pełnym zdrowiu :)


Chyba coś o tym wiem, bo... Fikuś pije kranówkę, a mimo to jest zdrów. :P Jakoś do 2 roku życia dostawał odstaną z dzbanka.


pozostaje czekać na Dzień Otwarty Azylu dla Królików w Toruniu, który przypominamy! odbędzie się dnia 22 czerwca. mamy nadzieję, że uda nam się zrealizować plan, który dzisiaj wymyśliłyśmy i to będzie dla wszystkich wspaniały dzień. już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich, który chcieliby nas odwiedzić  przytul naprawdę warto usmiech2))

Bardzo chętnie przyjadę odwiedzić azyl, tylko szkoda jedynie że to akurat okres sesji na uczelni.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11154 dnia: Maj 21, 2013, 22:35:58 pm »
Hugo dokonał tak olbrzymiego postępu w zdrowiu, aż trudno uwierzyć :)
Kurteńka to mała wojowniczka, mam nadzieję, że mimo swej nieśmiałości dobrze czuje się w azylu i ma jakieś kumpelki? Podobnie jak Aladyn z jednym pięknym oczkiem jest śliczna :)
Tofinek był szczęśliwy i dawał temu dowody codziennie, może zabrzmi to absurdalnie, ale dzięki wam, lekarzom i swojej osobowości miał szczęśliwe królicze życie

P.S. Moja parka gejowska na wiosnę zwariowała dokumentnie :icon_rolleyes.
Dopiero jak zagroziłam powtórną kastracją to napufały się i zaczęły udawać aniołki :P


Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11155 dnia: Maj 21, 2013, 22:55:30 pm »
Kilka obiecanych zdjęć małych i "dzikich":











i:

:D

Martwię się o jednego z nich, tego ciemniejszego... (wbrew pozorom wcale nie są identyczne ;-) Bardzo często przysiada na kurkę, mruży oczy, masuję mu brzuszek i podaję espumisan, nie wyczuwam jakiegoś szczególnie silnego wzdęcia, ale jakoś tak... są momenty kiedy coś mi w nim nie pasuje.... jest dużo mniej aktywny niż jego brat/siostra ale za to dużo chętniej pije mleko ze strzykawki.

Dzisiaj oba maluchy posmakowały też listka babki lancetowatej który wciągnęły z olbrzymim smakiem ;-)

A tutaj jeszcze krótki filmik z ich udziałem:

http://www.youtube.com/watch?v=VdZKW_10i3w

Ciekawe kiedy zaczną kicać zamiast chodzić :P

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11156 dnia: Maj 21, 2013, 23:12:17 pm »
Ależ przepiękne maluchy! A ich chód jest boski :))) Pozdrawiam całe stado! :))

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11157 dnia: Maj 21, 2013, 23:50:14 pm »
Ten mrużący oczy to pewnie facet - tylko by jadł i spał :P :P

Zakochałam się w nich :zakochany: :heart
WO AMIGO

Offline anka_u

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1276
  • Płeć: Kobieta
    • wątek moich usząt
  • Lokalizacja: okolice Poznania
  • Moje króliki: Libby, Ziutek, Majeranek
  • Pozostałe zwierzaki: Torres, Resto, Perro
  • Za TM: Zetorek, Łaciata Bunia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11158 dnia: Maj 22, 2013, 11:23:07 am »
Baksik uprzejmie donosi, że w aktualnym miejscu pobytu tymczasowego ma się dobrze i czeka cierpliwie na swojego człowieka. A jestem pewna, że ktoś go pokocha bo tak słodkiego zwierzaka to jeszcze u mnie nie było.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11159 dnia: Maj 22, 2013, 11:25:55 am »
Nasze cudo! Cały pociąg się nim zachwycał, nawet przyszła jakaś Pani i opowiadała mi o swojej "hodowli" i trochę ją naprostowałam :)
WO AMIGO