Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281413 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4600 dnia: Październik 06, 2012, 22:05:57 pm »
Olu, z tym oczkiem to teraz po przebywaniu u Tomka i tak jest dużo lepiej, więc sobie wyobraź co ja zobaczyłam, jak odebrałam króliczka... Błagam walczcie o nią/niego (nawet nie sprawdziłam płci!), to taki cudowny dzieciak!! :(
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4601 dnia: Październik 06, 2012, 22:11:18 pm »
marta1984 nie wiem jak to się dzieje :) oczywiście wśród króli są egzemplarze, które próbują ustawić całą ekipę - teraz taki jest Szafirek i Varius - Szafirek, Varius i Smoky, czyli 3 samce po kastracji ewidentnie rywalizują i biegają osobno, ale większość bardzo dobrze się porozumiewa :) nie mówiąc o naszych Seniorach...ideał

MartaP będziemy walczyć  :przytul na szczęście maluch ma bardzo ładny apetyt i bobkuje...zobaczymy co się będzie działo w pon. - trzymajcie mocno kciuki



Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4602 dnia: Październik 06, 2012, 22:12:15 pm »
BARDZO ale to naprawdę BARDZO dziękuję!! :* :bukiet
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4603 dnia: Październik 07, 2012, 09:18:13 am »
Trzymamy kciuki o maluszka z Poznania, skąd w ogóle taki uraz oczka powstał? :(
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4604 dnia: Październik 07, 2012, 09:46:18 am »
Tego nie wiemy i pewnie się nie dowiemy - no chyba, że sam Pan Doktor będzie potrafił powiedzieć..
WO AMIGO

Offline elmo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Flofi, Gucio, Cookie
  • Za TM: Śnieżynka, Luniś, Fibi, Elmo :(
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4605 dnia: Październik 07, 2012, 10:41:43 am »
czy może mi ktoś powiedzieć co to za gałązki widoczne na zdjęciach dostały wczoraj uszaki? z góry dziękuję :)

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4606 dnia: Październik 07, 2012, 11:04:53 am »
Mnie też to ciekawi, bo wydaje mi się że widzę tam głóg. Uszaki mogą go jeść?

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4607 dnia: Październik 07, 2012, 11:18:57 am »
jutro na pewno dopytam doktora, a póki co wiemy na pewno, że nie jest to kwestia zębów trzonowych - co byłoby zresztą bardzo dziwne u tak młodego królika

martwi mnie Nobu, bo dzisiaj rano zauważyłam, że ma zbyt mocno przymknięte jedno oko. poza tym zachowuje się super. jest taki kontaktowy i ma ogromny apetyt :)

w tym tyg. chciałabym zrobić badania krwi wszystkim Seniorom, zaczynając od Nobu i Wojtusia jutro, przez resztę ekipy

elmo, myślę, że na to pytanie najlepiej odpowie Jadwinia ;) ;) ;), ale nie mam najmniejszych wątpliwości, że to jest jadalne :)
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2012, 11:31:22 am wysłana przez Ola_19 »



Offline Mycek30

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Trusia
  • Pozostałe zwierzaki: Borys-bokser 29.07.2004-23.06.2018
  • Za TM: Cin-Cin(14.12.2014) ,Mycy(27.12.2017)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4608 dnia: Październik 07, 2012, 12:25:19 pm »
Mnie też to ciekawi, bo wydaje mi się że widzę tam głóg. Uszaki mogą go jeść?
No właśnie mnie się też wydaje,że to głóg,czyli króliki też mogą go jeść??I jeszcze jedno pytanie,widzę na zdjęciach taki fajny domek drewniany z królikiem z przodu,gdzie można taki kupić....??
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.

— Mark Twain

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13701.0.html

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4609 dnia: Październik 07, 2012, 12:31:39 pm »
widzę na zdjęciach taki fajny domek drewniany z królikiem z przodu,gdzie można taki kupić....pytajnik
W sklepie zoologicznym FRESSNAPF,tylko nie wiem czy w Polsce jest juz ten sklep czy jeszcze nie.
Czytalam,ze chca wejsc na polski rynek.

Offline Mycek30

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Trusia
  • Pozostałe zwierzaki: Borys-bokser 29.07.2004-23.06.2018
  • Za TM: Cin-Cin(14.12.2014) ,Mycy(27.12.2017)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4610 dnia: Październik 07, 2012, 12:34:36 pm »
W sklepie zoologicznym FRESSNAPF,tylko nie wiem czy w Polsce jest juz ten sklep czy jeszcze nie.
Czytalam,ze chca wejsc na polski rynek.
[/quote]
Soniu,a dasz linka do tego sklepu??Jak się domyślam to w Niemczech więc mój facet mógłby go kupić....
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.

— Mark Twain

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13701.0.html

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4611 dnia: Październik 07, 2012, 12:40:09 pm »
Tak w Niemczech,tych sklepow jest bardzo duzo,sa w kazdym duzym miescie.
Domek ten jest dosc duzy i kosztuje 30 euro.
http://www.fressnapf.de/?gclid=CJ-J07nb7rICFUhe3god2D8Arg
mozna tez kupic przez internet

Offline Mycek30

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Trusia
  • Pozostałe zwierzaki: Borys-bokser 29.07.2004-23.06.2018
  • Za TM: Cin-Cin(14.12.2014) ,Mycy(27.12.2017)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4612 dnia: Październik 07, 2012, 12:43:22 pm »
Tak w Niemczech,tych sklepow jest bardzo duzo,sa w kazdym duzym miescie.
Domek ten jest dosc duzy i kosztuje 30 euro.
http://www.fressnapf.de/?gclid=CJ-J07nb7rICFUhe3god2D8Arg
mozna tez kupic przez internet
Już znalazłam,dzięki bardzo.... :bukiet
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.

— Mark Twain

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13701.0.html

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4613 dnia: Październik 07, 2012, 13:32:36 pm »
Myślę że mogę o to tutaj spytać  :icon_mrgreen Jeśli jestem nie pełnoletnia (15 lat) to czy mogę ja wypełnić w formularzu adopcyjnym kwestie związane z opieką nad uszakami (głównie ja bym się nimi zajmowała) czy wszystko musi wypełnić osoba dorosła?

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4614 dnia: Październik 07, 2012, 17:02:08 pm »
Kastracja. Zanim poddałam mojego samczyka temu zabiegowi duzo o nim czytałam. Sa plusy i minusy kastracji. Trusiek jest już po kastracji i teraz w 100 % wiem że jezeli królik ma byc jeden w domu to jest to zupełnie niepotrzebne. Ile jeszcze potrwa to złe samopoczucie apatia itp. Królik nie je nie pije i nie wychodzi z klatki. Rozumiem to dobrze bo jego stan jest taki jak mój po operacji. To nie ten sam wesoły skaczacy królik. Także stanowcze nie kastracji bez faktycznej potrzeby.

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4615 dnia: Październik 07, 2012, 17:19:30 pm »
jakbym miala samego samczyka w domu tez bym nie kastrowala.

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Króliki z TORUNIA
« Odpowiedź #4616 dnia: Październik 07, 2012, 17:56:34 pm »
Nawet jeden królik nie żyje na innej planecie, więc zapachy i feromony mogą wzbudzać popęd, którego nie mógłby zaspokoić- a to forma tortury dla zwierza, który nie rozumie, czemu nie może się rozmnożyć. Poza tym samce też chorują na nowotwory prostaty i jąder- kastracja im zapobiega.

Samiec powinien dojść do siebie po kilkunastu godzinach od zabiegu, max. 3 dniach. I nie może nie jeść- trzeba karmić i do dobrego weta, bo go boli albo jelita nie pracują.
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4617 dnia: Październik 07, 2012, 21:17:22 pm »
A Lilou pozdrawia z DT : :D





Zapraszam do adopcji białej ślicznotki - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/784#yield  :bunny:

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4618 dnia: Październik 07, 2012, 21:18:53 pm »
Jaka śliczna króliczka z tej Lilou :* - i jaki super wynalazek z tym hamaczkiem (czy czymś :P)!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4619 dnia: Październik 07, 2012, 21:24:33 pm »
zielony namiocik jest rewelacyjny :) i jakiego słodziaczka ma w środku :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa