Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5284239 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4540 dnia: Październik 05, 2012, 19:25:47 pm »
marta1984 jeszcze nie - dam znać jak tylko dotrze :*

zdecydowanie nasi Seniorzy są rezolutni - Jesień bywa piękną porą roku i oby Jesień Życia naszych Seniorów taka była :)



Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4541 dnia: Październik 05, 2012, 19:46:31 pm »
Witam wszystkich :)
Myślę że to dobry moment żeby ujawnić swoje plany :icon_twisted Jeśli zostanę zaakceptowana to Oliver i Winston będą mieli zagwarantowany nowy dom  :icon_mrgreen Przy okazji wie ktoś może którego września urodziła się Jagodowa gromadka?

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4542 dnia: Październik 05, 2012, 19:58:57 pm »
Przy okazji wie ktoś może którego września urodziła się Jagodowa gromadka?
O ile się nie mylę dzieci Jagody urodziły się 19 sierpnia :)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4543 dnia: Październik 05, 2012, 20:05:12 pm »
Tak mi się wydawało,dziękuje :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4544 dnia: Październik 05, 2012, 20:15:46 pm »
No, no, Suzy! Trzymamy kciuki za Twoje plany i dobry domek dla maluchów :)
Ola, staruszki są przepiękne - w niczym nie ustępują młodziakom - w zasadzie to ja bym nawet nie powiedziała, że oni mają swoje lata -oprócz Nobu, który ma wygląd mędrca, no i może Księcia - on mi przypomina Fikusia Spyro :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4545 dnia: Październik 05, 2012, 21:01:36 pm »
Cytuj
jutro wrzucę na forum zdj. uszaka z Olsztyna, który dzisiaj do nas przyjechał  biedak był bardzo zestresowany i nie pozwolił spr. płci, a nie chciałam go już męczyć - info dla Dobrusi , ale sianko wcinał jak należy

dzisiaj wieczorem do Azylu dotrze również czarny baranek z Poznania

- jutro futrzaki zobaczy doc


Olu, czy uszatek z Olsztyna dotarł dziś do Azylu?

Sorki - jakoś nie doczytałam zmiany Twego posta  :nie_wiem

Dzięki za przyjęcie go do Azylu. :przytul Dobrusia - jeszcze raz wielkie dzięki, że zajęłaś się tym porzuconym biedakiem  :przytul
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2012, 22:58:42 pm wysłana przez niusia »

Offline justys

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4546 dnia: Październik 05, 2012, 21:32:41 pm »
***
dzisiaj Azyl opuściła Buba :D Buba pojechała do Warszawy, a skąd wyruszy do nowego domu w Lublinie :)

nie możemy się już doczekać! :DD

Może ktoś przypadkiem zna kogoś kto będzie jechać w najbliższym czasie z Warszawy do Lublina?

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4547 dnia: Październik 05, 2012, 21:41:41 pm »
Buba to jedna z azylowych oczek w głowie, chcemy śledzić jej losy :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4548 dnia: Październik 05, 2012, 21:43:49 pm »
Ludzie,kto ma Bambi??? chce ja zobaczyc szczesliwa z nowym mezem tak jak widze jej ex Bluela z nowa zona.

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4549 dnia: Październik 05, 2012, 21:59:19 pm »
Soniu jutro napisze do jej mamci i poprosze o zdjecia z czarnym baraniastym mężusiem.

Offline kami1808

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4550 dnia: Październik 05, 2012, 22:20:55 pm »
A ja bardzo, bardzo proszę o zdjęcia Petunii  :DD Wiem, że jest w kolejnym DT i strasznie jestem ciekawa fot małej. Także jeśli to możliwe to  :blaga:

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4551 dnia: Październik 05, 2012, 22:34:40 pm »
Olu dziękuję za odpowiedź, napisz proszę jeszcze który granulat jest najlepszy z tych na stronie? mój Kubuś jest praktycznie bezgranulatowy, czasami pogryzie kilka cuni complete więc specjalistką nie jestem, a azylowe króliczki który najbardziej lubią?
Duszka czekam w takim razie na wiadomość od Ciebie - najlepiej na pw i w przyszłym tygodniu zamawiamy  :)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4552 dnia: Październik 06, 2012, 00:40:21 am »

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4553 dnia: Październik 06, 2012, 08:23:11 am »
Po_sąsiedzku, ale fajny plakacik! Jacy oni ładni :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4554 dnia: Październik 06, 2012, 09:38:10 am »
Ja rowniez zachecam do adopcji staruszkow.
Kiedys myslalam tak jak wiekszosc z nas,ze stary to dlugo nie pozyje to po co go adoptowac,lepiej wziasc mlodego...ale to nieprawda!
Opowiem wam jak znalazl sie u mnie Wojtus.
Jak umrze kicaj,natychmiast ide do schroniska po nastepnego,zeby temu,ktory zostal nie bylo smutno.Mialam pecha,a moze szczescie...nie bylo w ten dzien zadnego wolnego samczyka( byly parki,ale nie rozdzielaja) tylko bialy 7 letni staruszek,oddany 5 dni temu,i z tesknoty nic nie jedzacy! Bylam z synem i mowie do niego" on juz stary ile on pozyje?" syn na to " to co z tego,on moze dluzej zyc niz mlody" poprosilam pracownice,zeby pozwolila mi go wziasc na rece i......krol spojrzal mi prosto w oczy,a mi sie SERCE ROZTOPILO pokochalam go natychmiast i powiedzialam do niego" od teraz jestes moj kochany Wojtus"-nazywal sie Mefisto.
Zyl u mnie prawie 4 lata i.....nigdy nie chorowal!,spokojny,kochany dziadzius.
Ze schroniska dzwonili i pytali,czy zyje,bo jak pisalam z tesknoty nic nie jadl,ludzie,ktorzy go oddali po prostu nie mieli innego wyjscia tak sie ulozyla ich sytuacja rodzinna. Nie zawsze jestak,ze jak krola sie oddaje to sie go nie chce czy porzuca. 

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4555 dnia: Październik 06, 2012, 09:50:22 am »
Napewno napiszę :)

Wirtualny opiekun

Offline Bun.ny

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4556 dnia: Październik 06, 2012, 12:24:47 pm »
Dziewczyny (i chłopaki) sledze tak waszą dyskusje i zastanawia mnie jedno...owszem azyl jest zapchany,ale jak ktoś oferuje wam się ,ze chce adoptować uszaka czy zapewnić mu dom tymczasowy od razu jest...ale zaraz masz już  jednego królika..jak to nie jest kastrowany?! to najpierw go wykastruj a potem się oferuj...trochę to dla mnie jest dziwne podejście...

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4557 dnia: Październik 06, 2012, 12:28:59 pm »
bun.ny , to nie jest nic dziwnego ,  jako Stowarzyszenie leży Nam na sercu to na uszaki nie były rozmnażane , ponieważ niejednokrotnie sa wydobywane z hodowli w których przebywają w okrutnych warunkach , są wyrzucane , maltretowane , zabijane dla przyjemności .............. więc zawsze lepiej dmuchać na zimne i wybierać DT lub DS z kastrowanymi uszakami .

Napisałam NAM , ponieważ będąc wolontariuszką  czyt moderatorem na tym forum , poczuwam się w roli i podzielam  zdanie dziewczyn z Torunia , wiec pozwoliłam sobie napisać w ich imieniu , chyba nie będą mi miały tego za złe  :icon_smile



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4558 dnia: Październik 06, 2012, 12:32:48 pm »
Czemu dziwne??? Te kroliki w zyciu przeszly tragedie i dziewczyny z GA chca i szukaja takich miejsc w DT i DS gdzie te kroliki znajda inne i lepsze zycie niz dotychczas.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4559 dnia: Październik 06, 2012, 12:37:03 pm »
Soniu, pozwoliłam sobie twoją sliczną wypowiedź o Wojtusiu wsadzić na bloga
Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko?