Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5282918 razy)

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3960 dnia: Wrzesień 07, 2012, 14:21:18 pm »
Wszystkie są cudowne  :zakochany:
Gdzie domki dla tych cudaczków?  :protest:
A propo - Jak z Petunią ? :)
Dajcie mi znać jak już zawita w domku stałym to obejmę wirtualną adopcją kolejnego uszaka :)
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3961 dnia: Wrzesień 07, 2012, 15:21:34 pm »
Jestem zachwycona fotkami. Muszę się pochwalić mam nowe wirtualne dzieciak Olinkę ja ,a Szafirka moja mama . Moja Olinka to cudna dziewczynka i Szafirek cudny chłopczyk.  :heart Uwielbiam patrzeć jak króliczki ,kładą po sobie uszka tak jak to zrobiła Olinka. Wygląda tak cudownie , ufnie. Śliczna mordeczka.  :zakochany:
Soniu jesteś wspaniała  :DD nic dodać nic ująć co tu dużo mówić  :icon_biggrin


A teraz z innej beczki muszę się z Wami podzielić( jak dla mnie )ważną sprawą. Pamiętacie - ci co wchodzą na moją stronę. Moja kotka miała być sterylizowana. Do sterylizacji nie doszło ,bo dostała ruje ,a potem jej lekarz przebywał na urlopie. Jutro tzn 8.09 o 17:00 będzie sterylizacja. Boję się bardzo po tym co przeżyłam z Manfredzią  placzek mam potworne obawy i jakby coś stało..... to boję się myśleć , szczególnie ,że mój syn ma dziś urodziny. Pewnie dziś nie będę spała.   :zdenerwowany

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3962 dnia: Wrzesień 07, 2012, 15:32:56 pm »
Trzymam kciuki
Aby wykończyć kotkę sterylką trzeba byc już okrutnym paprokiem - oni w kotach szkoleni - gorzej z króliczkami :(
Moja zdrowa Andziulka po sterylce odkicała za TM :((, ale moje dwie kotki super przeszły sterylizację, sunia to samo

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3963 dnia: Wrzesień 07, 2012, 15:43:04 pm »
Moja zdrowa Andziulka po sterylce odkicała za TM (, ale moje dwie kotki super przeszły sterylizację, sunia to samo
Niestety u mnie tak wykończyli Manfredzię :( czułam się tak paskudnie jak bym ją zabiła. Ja jak zaczęłam panikować to powiedział mi: tylko bez paniki będzie dobrze. Twierdził ,że owszem zdarzają się sytuacje nieprzewidziane ,ale są bardzo rzadkie.
Tylko wtedy też mnie uspakajano i wyszło jak wyszło ...:(

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3964 dnia: Wrzesień 07, 2012, 15:57:52 pm »
enia, trzymam kciuki, wiadomo, że nerwy są, ale będzie dobrze, zobaczysz!
po_sąsiedzku, współczuję :( - kiedy straciłaś Andziulkę?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3965 dnia: Wrzesień 07, 2012, 16:00:59 pm »
czułam się tak paskudnie jak bym ją zabiła
witaj w klubie :( :( :(
A ten umówiony wet ma doświadczenie w sterylizacjach kotów?
Przy pierwszej kotce wpadłam w panikę po "głupim jasiu" - kot wygląda jak mumia, a druga narobiła mi stracha 3 dnia, jak zaczęła udawać truchło - co się okazało - obraziła się na ubranko pooperacyjne :)

Joac 26 kwietnia :( :(
http://www.krliki.fora.pl/teczowy-most,12/moja-corenka-andziulka,6932.html



scaliłam posty - madzia85
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2012, 21:21:19 pm wysłana przez madzia85 »

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3966 dnia: Wrzesień 07, 2012, 16:09:22 pm »
po_sąsiedzku, jaka straszna historia :( :( tak Ci współczuję, musiałaś się czuć potwornie :(  :glaszcze:
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3967 dnia: Wrzesień 07, 2012, 16:20:07 pm »
 po_sąsiedzku bardzo Ci współczuję .Mój lekarz jest doświadczony zmieniła weterynarza. Od śmierci Manfedzi nie była bym wstanie przekroczyć drzwi tamtej lecznicy. A to moja historia
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13036.0.html

Offline absolu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 587
  • Płeć: Kobieta
  • Some bunny loves you...
    • Ratowanie, leczenie, adopcje królików
  • Lokalizacja: Warszawa / Bemowo
  • Moje króliki: Lukrecja, Teodor, Klementyna Wełniak, Zuzik, Fabian
  • Na DT: Brit,Saddam,Daisy,Reksiu,Roksi,Pewex,Mela,Miki,Malwina,Pusia,Fruzia,Uszatka,Ignacy,Coco,Bazylia,
  • Pozostałe zwierzaki: Scooter, Maurycy Brownie, Czesiu
  • Za TM: wszystkie, które wybrały mnie na towarzysza ostatniej podróży...
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3968 dnia: Wrzesień 07, 2012, 16:22:25 pm »
Prawie jak u Mamy...

Offline enka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Tulinka :)
  • Pozostałe zwierzaki: Basieńka -koteł
  • Za TM: Balbinka, Tosio, Zuziek, Pimpuś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3969 dnia: Wrzesień 07, 2012, 18:00:23 pm »
chciałabym. tylko się martwię że to może długo potrwać :(

enia, nie martw się, u kotów to się nie zdarza raczej... w kotach specjalizują się wszyscy. ;) w ogóle, to dodam offtopicowo, bo tak dzisiaj gotując obiad olśniło mnie... dziwię się wetom ze się nie szkolą, nie specjalizują, w kierunku krolików... Toż to żyła złota przecież! jak jest kilku w mieście to zbierają wszystkich posiadaczy ucholi... w Łodzi jest jeden !!!) wet któremu ufam, polecany zresztą na forum SPK (dr Folusiak).... JEDEN. a jakieś zabiegi poważniejsze tylko warszawa bo najblizej nam...

wracajac do adopcji interesowałam się kilkoma krolinkami (nevilem, kondziem i Tulisią własnie), ale jakoś tak przywykłam juz do mysli o Tulisi, ze juz nie chce być inaczej, choc jeśli okazałoby się, ze kondzio albo nevil potrzebują adopcji bardziej to przemyślimy jeszcze tą decyzję... choć nie wiem czy uda mi się przekonać samą siebie ;)

Enka, widać na fociach, że Tulisia i Apollo to na wybiegu latają tylko tam, gdzie suszki :P


hehe, będzie ja łatwo przekupić ;) mam nadzieję ze polubiliby się z Pimpolem.

enka pamiętaj proszę aby nie pisać post po poście - 6 h po napisaniu można modyfikować swoją wiadomość :) Posty scaliłam :) madzia85
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2012, 21:22:17 pm wysłana przez madzia85 »
Pozdrawiam :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3970 dnia: Wrzesień 07, 2012, 20:21:43 pm »
dzisiaj do Azylu trafiły 2 króliki, tzn. jeden do jutra jest u mnie

Eliza przywiozła z Włocławka królika od pampersów - podobno to samiczka

ja przywiozłam z Grudziądza pięknego, młodego samczyka (jeszcze to spr.) - oczywiście swoje dotychczasowe życie spędził w akwarium na trocinach - nie miał tam nawet odrobiny siana :/, dzieci 'robiły z nim co chciały' i chyba rodzicom zrobiło się żal królika :]



na pewno musi zyskać trochę na wadze

zdj. panny od pampersów jutro :]

dla obu uszaków szukamy wirtualnych opiekunów  :bukiet

enka tunele, które są w Azylu, można kupić w sklepie zooplus :)

przypominamy o licytacji pięknej torby z logo Azylu!

http://www.photoblog.pl/sztukadlakrolikow/132215055/ekotorba.html



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3971 dnia: Wrzesień 08, 2012, 13:52:20 pm »
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3972 dnia: Wrzesień 08, 2012, 13:57:08 pm »
Katka to cos dla Ciebie- towarzysz dla killera oddawany za darmo
http://www.ogloszenia.twojafauna.pl/anons,1705,Szynszyl_szynszyle_samiczka_biala__Krakow_woj._malopolskie

 :wow :wow :wow czas najwyzszy ozenic synka-szynszyla i znowu na Forum bedzie weselisko :slub: :balet:

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3973 dnia: Wrzesień 08, 2012, 14:12:59 pm »
hehe sonia ale z ciebie balangowiczka:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline kasia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 121
    • blog
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3974 dnia: Wrzesień 08, 2012, 20:04:04 pm »
Byliśmy dziś u weterynarza, bo Jeżyk kicha. Stwierdzam, że kolejną wizytę musimy odbyć w asyście kata_strofy.
Jeżyk nadal ma tendencję do zwiewania ze stołu poprzez lot w nieznane. Gdy był młodszy jego lot skończył się właśnie u kata_strofy, która stojąc za mną go złapała. Tym razem wylądował na wadze. Całe szczęście skończyło się tylko utratą pazura.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3975 dnia: Wrzesień 08, 2012, 21:42:40 pm »
O matko, Kasia! Co za kaskader! Sądziłam, ze tamten dawny lot to był tylko jednorazowy wybryk, a tu proszę, zawodowiec wyrósł  :jezyczek: Dobrze, że tylko na pazurze się skończyło. W razie czego służę pomocą w łapaniu Jeżyka :)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Nudlak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Moje króliki: Bernard, Gigusia, Kacper, Milka
  • Za TM: Fruzio, Koki, Łapka, Polcia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3976 dnia: Wrzesień 08, 2012, 21:55:35 pm »
kata_strofa, jak Petunia?



Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3977 dnia: Wrzesień 08, 2012, 23:22:09 pm »
zdj. Azylu w całej okazałości ukażą się za kilka dni - dopracowanie drobiazgów pochłania jednak dość dużo czasu...;), póki co to co najlepsze - króliki :)

maleństwo Jagody - niestety maluszek, o którym wspominałam w czwartek, odszedł - przeczucie mnie nie myliło :(  - był 2 razy mniejszy od pozostałych - umaszczeniem przypominał tego brzdąca poniżej...



Olinka uwielbia odpoczywać w klatce, leżąc na boku. czasami przyjmuje pozycję takiego naleśnika, że trudno ją zauważyć ;)

specjalnie do zdj. postanowiła się pokazać ;)







wybieg









oj ta Buba



z nową koleżanką - króliczek, którego wczoraj przywiozłam to samiczka, bardzo dobrze odnalazły się w swojej części Azylu













Klara vel. Pampers jest malutka, ale ma ogromne uszyyy, których tutaj nie widać :P







domek! :):):) idealna rezydencja dla takiego przystojniaka jak Szafirek :D

















Tulisia...:)









wycieraczka niejedno ma zastosowanie...;)













Amigo i strzyżenie :) nie było lekko i zajęło nam to dużo czasu, ale myślę, że misja zakończyła się sukcesem - Ada dziękuję za pomoc :*



Amigo nie protestował - bardzo mu się podobało to, że spędził dużo czasu na kolanach ;)





panna Klara w klatce jest dość wycofana, ale kiedy już się rozkręciła...:)





Amigo
uwielbia bawić się piłeczką! skacze, podrzuca nią :)





Szafirek :)

































dzisiaj do Azylu przyjechały 4 króliczki z Warszawy

wśród nich uszaki z interwencji  - jutro o każdym z nich napiszę więcej















oraz Romek i Pysia - niestety ostatecznie zapomniałam zrobić im zdj. :]

jednocześnie do nowego domu pojechały Puszek i Kiki :):):)

bilans od wczoraj - 2 + 8 nowych podopiecznych

musimy pomyśleć nad imionami dla nowej ekipy - prosimy też o wirtualną opiekę dla naszych uszu  :bukiet

w tej chwili w Azylu oprócz maluszków Jagody jest 20 uszaków

Nudlak co do Petunii, to tak jak wspominała kata_strofa, Petunia zmieniła miejsce pobytu na czas dalszego leczenia - niestety problem z łapą jest nadal :(
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2012, 00:03:03 am wysłana przez Ola_19 »



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3978 dnia: Wrzesień 08, 2012, 23:30:12 pm »
ale maja zabawek
dobrze ze piccolec tego nie widzi bo bym zostala na kolejne naciagnieta

szafirek jest przepiękny!!!!!!
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Anne1991

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog - na którym pojawiają się informacje o króliczku.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3979 dnia: Wrzesień 08, 2012, 23:44:23 pm »
Się przystojniak zadomowił. Przydałby mi się taki domek, dla mojego króliczego, chodzącego focha ;D
Z Loli zrobił się Gizmo...czyli cudowna przemiana. ;)