Autor Wątek: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)  (Przeczytany 501367 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline joasia.j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #240 dnia: Sierpień 05, 2012, 21:47:21 pm »
Co tam bałagan, kiedy takie urocze stworzenie będzie mi kicało po mieszkaniu!  :bunny:

Bardziej przeraża mnie narażanie królika na stres związany z podróżą. Teraz mieszkam w Gdańsku, ale średnio raz w miesiącu weekend spędzam w moim rodzinnym Kołobrzegu. Prawie 4 godziny w pociągu to trochę dużo...  :hmmm


Offline xyzia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #242 dnia: Sierpień 07, 2012, 20:02:28 pm »
Witajcie :)

Mam trochę ekologicznej naci z marchewki - może ktoś by chciał sobie zabrać dla królików?
Do odebrania w Gdyni - Redłowo od zaraz lub Centrum do umówienia się :)

Jakby ktoś reflektował to proszę pisać na maila alois@wp.pl

Pozdrawiam :)

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #243 dnia: Sierpień 08, 2012, 15:01:51 pm »
uwaga: poszukuje pilnie DT, najlepiej DS dla dwoch samcow z sopotu najlepiej razem - sa zaprzyjaznione
z ogloszenia : http://tablica.pl/oferta/odam-za-darmo-pilne-kroliki-2-ID1o0X9.html#
dzisiaj lub jutro dostane ich metryki i zdjecia to wkleje
powod oddania : przeprowadzka i brak mozliwosci w nowym miejscu , podobno sa zdrowe,
nie wykastrowane,  wiek ok.1 roku, chetnych prosze o kontakt na pw

xyzia wyslalam ci emaila  :lol,
joasia.j i jak tam dasz rade przyjechac dzisiaj ?  :>

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #244 dnia: Sierpień 09, 2012, 13:25:15 pm »
Czesia ma dzisiaj bardzo powazna operacje usuwania zebow ( stany zapalne - ropnie - duzo zebow do usuniecia )  :( - trzymajcie kciuki za wiekowa panienke  , zeby wszystko skonczylo sie dobrze.

UWAGA , UWAGA

cierpimy na braki w zwirku -poprostu go juz nie ma - kto chetny do pomocy prosze o pw lub kontakt z nellciaa a najlepiej prosimy o wplate na konto SPK z dopiskiem : DAROWIZNA NA RZECZ SPK - SOPOT - ZWIREK , bardzo prosimy  :blaga:

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpień 09, 2012, 14:28:40 pm »

UWAGA , UWAGA

cierpimy na braki w zwirku -poprostu go juz nie ma - kto chetny do pomocy prosze o pw lub kontakt z nellciaa a najlepiej prosimy o wplate na konto SPK z dopiskiem : DAROWIZNA NA RZECZ SPK - SOPOT - ZWIREK , bardzo prosimy  :blaga:

Podaj proszę dokładny adres oraz osobę, która miałaby odebrać paczkę. Poczekam na wypłatę i coś prześlę :)
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline baba

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpień 09, 2012, 15:23:35 pm »
Dzień doberek  :doping:
Przyszłam się przywitać. Mam nadzieję, że po pomyślnych rozmowach od przyszłego tygodnia będę czynnym opiekunem pewnego ślicznego czarnego diabołka...  :niegrzeczny :diabelek :balet:

Miła - tak na szybko coś puściłam ale zwykłym przelewem bo w tych płatnościach dotpay to chyba nie można edytować tytułu przelewu? To stwierdziłam że lepiej jak będzie szło do jutra ale trafi do Was  :icon_mrgreen

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpień 09, 2012, 16:53:09 pm »
Bbutterfly - wyslalam ci pw  :lol
baba - witamy serdecznie  :doping: i zycze ci powodzenia na rozmowach  i  bardzo dziekujemy za przelew ( moze byc zwykly, aby tylko doszedl ;) )

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpień 09, 2012, 23:32:37 pm »
Czesia po operacji , w koncu sie obudzila (ufff) , bylo ciezko , o maly wlos aby nie doszlo do zabiegu bo Czesia zle znosila narkoze, priorytetem bylo usuniecie zebow a potem jak bedzie mozna to sterylizacja , udalo sie przeprowadzic obydwie operacje ale Czesia dlugo nie mogla sie wybudzic choc dostala minimalna narkoze. Bardzo szybko zasnela - za szybko - juz po pierwszym zastrzyku , drugi okazal sie zbyteczny. Strasznie sie o nia balismy. Dzisiejsza noc i jutrzejszy dzien bedzie kluczowy - byleby zaczela jesc. Ostatecznie ma usuniete szesc zebow !! - wszystkie byly otoczone ropa , jeszcze w tej chwili troszke krwawi z pyszczka ( nie jest to specjalnie dziwne po takiej operacji!) , jest tez dobra wiadomosc : ropa nie zaatakowala kosci szczeki , nie doszla do oczu i innych organow wewnetrznych - nie zdazyla - to byl ostatni gwizdek. Macica byla tez w porzadku , chociaz byly obawy ze tam tez moze byc cos nie tak gdyz byla powiekszona ale ostatecznie okazalo sie ze to nic groznego. No zobaczymy, Czesia ma wielka sile przetrwania i mam nadzieje ze sobie poradzi - trzymaj sie nasza panienko.
I w tym miejscu skladamy ogromne podziekowania na rece p.dr Krawczyka za otoczenie Czesi profesjonalna opieka weterynaryjna  :bukiet (wole nie myslec co by bylo jakby p.doktor nie zajal sie Czesia, nie mialaby zadnej szansy na dlugie zycie  a teraz ja ma - musi ja tylko wykorzystac ) no i oczywiscie podziekowania dla naszych przjaciol z Torunia  :heart  :heart  :heart (juz wiedza za co  :>)

Czesia dasz rade , teraz to juz nie masz innego wyjscia ..

Moze cos z milszych info od naszych pozostalych  podopiecznych , pragne doniesc ze Albert pojechal do DT (moze z opcja DS  :balet:) , tak w ogole to ten maly smyk mial niezle "branie"  :PP- nowy DT ma "donosic" o poczynaniach naszego podopiecznego w nowym domu :) - powodzenia Albi spisuj sie co najmniej poprawnie   :> i obys nigdy juz do spk nie powrocil  :lol. Bogusia go odwiozla moze jak znajdzie chwile zda relacje jak to bylo :)

tak w ogole Bogusia ma teraz rece pelne roboty  :> , biega od spotkania do spotkania bo szykuja sie nam kolejne DT - trzymajcie mocno lapki i kciuki - bo jak dobrze pojdzie to do DT ( niektore z opcja DS  :lol ) pojda : Dolek , Pysia i Sweety - byloby cudownie , och jak byloby cudownie
Bogusia jestes boska , ja wiem ze Tobie moze sie to udac  :dookola:

w dalszym ciagu poszukujemy tez DT (najlepiej DS oczywiscie) dla :
Gizmo - panienka 5 dni po sterylizacji wraca szybciutko do zdrowia (rezyduje na razie u mnie  :lol) , juz wszystko ladnie je , bobkuje do kuwety i biega i biega....i biega tzn chcialaby ale jeszcze nie moze musi sie wszystko porzadnie zrosnac , wiec na razie krotkie spokojne spacerki  :lol
Dona - jest obecnie u Bogusi w "sanatorium " - i mam o Donie dobre wiesci , ze wraca do zdrowia rowniez w ekspresowym tempie - juz nie kicha  :balet: - dostanie jeszcze szczepionke na koniec jak juz zupelnie wyzdrowieje bo jeszcze przez kilka dni bedzie dostawac leki i do oczu i do nosa no ale zaczela "dokazywac" a to najlepszy dowod ze wraca do dobrej formy  :turla:
Klapouchy - zdrowiutki 100% samczyk - strasznie przytulasny bialobezowy baranek
no i
Czesia jest tez w kolejce ale moze za chwilke

natomiast wszyskie poszukuja wirtualnych opiekunow  - pisalm juz ze bardzo poszukuja - hymmm - chyba pisalam  ;) wiec wszystkich bardzo ale to bardzo zapraszamy do adopcji  :lol

wow ale sie dzisiaj rozpisalam no no no - ja ;) - kto by pomyslal - no ale to byloby juz na tyle hymmm , dzisiaj  - aaa -fotki - fotki ach te fotki - juz wiem - fotki :soon:

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpień 10, 2012, 09:16:09 am »
Albert jest u naprawdę fajnej i miłej rodziny - trzymajmy kciuki za niego, żeby oswoił się tam z ludźmi i przestał się tak stresować  :bis: No i trzymamy kciuki za DT - mamy nadzieję, że Albert szybko zaprzyjaźni się z nowymi opiekunami :)

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #250 dnia: Sierpień 10, 2012, 10:21:34 am »
Czesia dzisiaj juz lepiej  zjadla !!   :jupi , no to jestesmy dobrej mysli wiec chyba uda sie dzisiaj po nia pojechac jesli oczywiscie bedzie mogala podrozowac - okaze sie po poludniu . Czesia , Czesia - jak nie dzisiaj to pewnie jutro zobaczymy ale idzie ku dobremu  :lol a i oczywiscie trzymamy kciuki za Alberta i DT - i slonce dzisiaj zaswiecilo  :lol

Offline charlotte

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #251 dnia: Sierpień 10, 2012, 12:14:43 pm »
Witam wszystkich serdecznie. Jestem tu nowa i mam nadzieję, że mnie miło przyjmiecie, jako tymczasowa mama Alberta stwierdziłam że się zarejestruję :).

Więc tak, nie było większych problemów z zaaklimatyzowaniem się, jestem w pozytywnym szoku. Myślałam że będzie skulony siedział w rogu klatki, a tu miła niespodzianka. Je bardzo ładnie, po wczorajszym wprowadzeniu warzyw do diety nie ma żadnych rewolucji czyt. na dzień dzisiejszy załatwia się dobrze ;-). Tak się na nie rzucił, że wyrywał mi je z ręki. Cały czas podchodził do drzwiczek klatki, więc ją otworzyłam, teraz sam wychodzi i wchodzi do klatki. Nie dotykam go na razie, ale tak jak wspominałam je mi z ręki. Myślę, że będzie dobrze... nad kontaktem z ludźmi będziemy pracować :).

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #252 dnia: Sierpień 10, 2012, 12:20:24 pm »
Wow :) na prawde jestem w szoku :) moze w azylu inne kroliki tak stresujaco na niego dzialaly? :) no to jestem pełna podziwu :) moze mamy tutaj krolicza milosc od pierwszego wejrzenia? :)

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #253 dnia: Sierpień 10, 2012, 12:25:03 pm »
WITAMY  :hura: - fotki , fotki , fotki - prosimy i trzymamy kciuki za dalsze postepy

Offline charlotte

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #254 dnia: Sierpień 10, 2012, 12:33:01 pm »






Przepraszam za jakość, ale to z komórki  :icon_redface
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2012, 12:42:21 pm wysłana przez charlotte »

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #255 dnia: Sierpień 10, 2012, 12:46:43 pm »
Piękniś !
Wymiziać :D !!


Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #256 dnia: Sierpień 10, 2012, 12:50:20 pm »
Normalnie nie poznaje tego przytojnego Pana :)

Offline charlotte

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #257 dnia: Sierpień 10, 2012, 19:54:54 pm »


Ja oglądam TV a Albi mnie  :lol

niuch niuch

z marchewką :)

Z godziny na godzinę Albert staje się zupełnie innym królisiem. Jutro idę do zoologicznego i kupię mu coś fajnego do gryzienia, bo jak na razie wybrał sobie moje łóżko  placzek. Pozdrawiamy  :* :* :*

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #258 dnia: Sierpień 10, 2012, 23:23:31 pm »
Do gryzienia świetnie nadają sie gałązki jabłoni. Na miniaturkabeztajemnic.com jest lista wszystkich drzew jakich gałęzie sie nadają do jedzenia

Offline Dominique_90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1090
  • Płeć: Kobieta
  • Trafił nam się największy skarb...
    • D&P blog
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Semir
  • Za TM: Dżekuniu...tęsknimy za Tobą...pozostawiłeś okropną pustkę w naszych sercach ;(
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpień 12, 2012, 06:41:44 am »
Hahaha co tam gałązki, lepsze łóżko :D
A tak serio to Semir uwielbia jabłoń i od czasu dostaje wiśnię, która też mu bardzo smakuje;)
https://dpblog.pl -> Fashion, Beauty & Vegan

https://www.instagram.com/dpblogpl/ -> Paris minimalism inspirations