Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5282145 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12920 dnia: Sierpień 15, 2013, 13:50:42 pm »
muszę się pochwalić! dziś mija rok odkąd Satine jest ze mną!  :DD

Offline agaton85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12921 dnia: Sierpień 15, 2013, 14:23:56 pm »
Tadea mówi dzień dobry  :bukiet



Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12922 dnia: Sierpień 15, 2013, 14:49:52 pm »
muszę się pochwalić! dziś mija rok odkąd Satine jest ze mną!  :DD
proszę o fotkę :)

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12923 dnia: Sierpień 15, 2013, 15:40:57 pm »
muszę się pochwalić! dziś mija rok odkąd Satine jest ze mną!  :DD
proszę o fotkę :)
no właśnie jest taki problem że nie mam pod ręką niczego czym mogę zrobić zdjęcie, bo nie mam kabla do telefonu :(

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12924 dnia: Sierpień 15, 2013, 21:43:07 pm »
w Azylu bez zmian. siódemka cały czas jest z nami i mam nadzieję, że teraz już naprawdę żadnemu z siedmiu wspaniałych nie przyjdzie do głowy, żeby się poddać. Majeranek przytył 10 dag, Lubczyk 5 dag. brak nowych ognisk wskazujących na rozwój myxomatozy.
Lubczyk nadal najgorzej oddechowo i nadal najbardziej marudny z apetytem. Lebiodka ma przeładowany nos ropą, ale poza tym czuje się dobrze. jak zawsze dużo się dzieje i już tradycyjnie nie ma okresów spokoju.

najnowsze wiadomości z Azylu oznaczają, że przed nami kolejny gorący okres.

wspólnie z OTOZ Animals w Częstochowie :bukiet uzgodniliśmy, że króliki z pseudohodowli zostaną przekazane pod opiekę Fundacji, a tym samym Azylu w Toruniu - miejmy nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku dni (tak jak zostało to zaplanowane) sytuacja prawna królików ustabilizuje się i wówczas króliki zostaną przewiezione do Azylu w celu ich leczenia etc.
wiemy, że jest to dla nas ogromne wyzwanie, ale Azyl powstał po to, aby w takich sytuacjach pomagać i jest to naszym obowiązkiem. skoro wolontariusze OTOZ Animals w Częstochowie musieli się z tym wszystkim zmierzyć i nie zostawili tych królików w potrzebie, my tym bardziej nie możemy.

plan jest taki jak w przypadku każdej interwencji (chociaż w przypadku Olsztyna to było 30 królików) - szukamy domów stałych i tymczasowych dla królików przebywających w Azylu - z uwzględnieniem części DT w Toruniu dla podopiecznych Azylu specjalnej troski.

w najbliższych dniach kilka królików z Azylu powinno trafić do nowych DT/DS i to musi być początek powszechnej mobilizacji ;) na szczęście mamy już połowę sierpnia i to dodaje nam na pewno siły. oczekujemy na powrót studentów z wakacji  :przytul

wszystko to będzie wymagało niesamowitej logistyki, ale w przypadku takiej ilości królików "system" - chociażby w kontekście leczenia, podziału królików etc. to podstawa i na pewno razem uda nam się to ogarnąć.

wszystkich, którzy chcieliby pomóc, prosimy o kontakt fundacja@azyl.torun.pl



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12926 dnia: Sierpień 15, 2013, 22:16:36 pm »
tak, to ta :)
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12927 dnia: Sierpień 15, 2013, 22:30:32 pm »
po_sąasiedzku, tak. zdajemy sobie sprawę, że wszystko to brzmi przerażająco, ale myślę, że nie ma sensu się bać, a trzeba po prostu maksymalnie zmobilizować wszystkie siły. wiemy, że to się udaje i można nad wszystkim zapanować. grunt to dobra organizacja i wiara w to co się robi ;)

poza tym każda kolejna interwencja to ogrom pracy i potworne zmęczenie, ale również dodatkowa porcja siły i chociaż można nas uznać za szalone (a tak z całą pewnością uznają osoby, które nie mogą znieść działalności Azylu), to widok królików z Mosiny czy też królików z Olsztyna, Bydgoszczy zmusza nas do działania. poza tym naprawdę, jeśli inni podjęli się heroicznie tego, aby uratować te króliki i robią dla nich teraz wszystko, co tylko mogą, to obiektywnie teraz piłka po naszej stronie ;)



Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12928 dnia: Sierpień 15, 2013, 22:40:05 pm »
Olu może napisz czego potrzebujecie??

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12929 dnia: Sierpień 15, 2013, 22:44:09 pm »
majka44kc, w tej chwili skupiamy się na szukaniu DT, a jak tylko wszystko będzie załatwione (oby wszystko się udało załatwić OTOZ z miastem - to jest najważniejsze), wtedy będziemy mówić co i jak  :przytul



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12930 dnia: Sierpień 15, 2013, 22:45:06 pm »
Wstawiłam na FB https://www.facebook.com/pages/torunskie-krolikiblogpl/310284552345985
Proszę, udostępniajcie, gdzie się da  :blaga:
Ponoć w kupie siła ;)

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12931 dnia: Sierpień 15, 2013, 22:47:41 pm »
Olu odczytałaś wiadomośc?
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12932 dnia: Sierpień 15, 2013, 22:58:22 pm »
Jak by co służę pomocą ;)
Może już na razie nie DT bo mam FULL :D
Ale Mogę przyjechać parę razy po południu pomóc ogarnąć czy coś ;)
Polecam się :)

Offline KasiaDe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12933 dnia: Sierpień 15, 2013, 23:02:56 pm »
muszę się pochwalić! dziś mija rok odkąd Satine jest ze mną!

Milenko i dzisiaj też jest ta data, od której masz u mnie przekichane:D Zemsta będzie słodka!:P i koniec z subway'em, KFC itd!

Uprzedzam, że jeśli jeszcze raz ktoś nie wyrzuci śmieci i napisze mi liścik miłosny, który ma ratować sytuację, to zawiozę te wory do domu tej osoby! albo wyślę kurierem:D


Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12934 dnia: Sierpień 15, 2013, 23:06:47 pm »
Ze względu na regulaminowy zakaz wystawiania przedmiotów na sprzedaż na rzecz organizacji innych niż SPK, serdecznie zapraszam do licytacji domku ręcznie wykonanego przez Rene tutaj: http://www.miniaturkabeztajemnic.com/forum/viewtopic.php?p=55743#55743
WO AMIGO

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12935 dnia: Sierpień 16, 2013, 10:18:20 am »
Marta, na pewno jest zakaz, czy tylko wymóg uzyskania zgody?

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12936 dnia: Sierpień 16, 2013, 10:27:00 am »
Ogromne przedsięwzięcie, trzymam kciuki, postaram się pomóc jak mogę...
EDIT: Marcia, napisz maila do zarządu o pozwolenie na zorganizowanie giełdy. Nie zaszkodzi zapytać :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12937 dnia: Sierpień 16, 2013, 10:29:33 am »
Tak tak, źle to ujęłam :) Tak czy inaczej, licytacja trwa też i tutaj: http://www.photoblog.pl/sztukadlakrolikow/156497645 :) Zapraszamy :)
Tak jest łatwiej a i pewnie nie będziemy wchodzić w paradę innym giełdom na króliki, które teraz trwają :)
WO AMIGO

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12938 dnia: Sierpień 16, 2013, 10:41:36 am »
myślę, że dla użytkowników wcale nie jest łatwiej, lepiej jest śledzić wszystkie giełdy w jednym miejscu :( a wszak to użytkownicy mają na tych giełdach kupować. trzymam kciuki za powodzenie giełdy i zachęcam do przemyślenia decyzji w przyszłości

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12939 dnia: Sierpień 16, 2013, 10:45:10 am »
Kic ale to nie jest pierwszy raz, kiedy prowadzimy tam licytacje :)
WO AMIGO