Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5286431 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline adrienne

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Kobieta
    • Strona Królewskiej stolicy na fb:
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Karolina + Pierniczek, Ciasteczko + Czesio
  • Na DT: Stasia, Ryszard Trzynogi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11520 dnia: Czerwiec 08, 2013, 22:39:53 pm »
Będę bardzo wdzięczna :) Dziękuje :)
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora ~ Plut

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11521 dnia: Czerwiec 09, 2013, 16:19:15 pm »
Chciałam ogłosić, że dzieki pomocy kata_strofy Ninja znalazł już swój DS :bukiet

we wtorek do Azylu przyjadą 2 króliki z Warszawy odebrane od terrarysty.

Królisie do wtorku rano przebywać będą u Kasi w Warszawie (byłego DT Mambootka :swieca:), a potem razem z Basią pojadą w podróż do azylu w Trouniu.

Ato dwa uratowane przed wężem prawdopodobnie trzymiesięczne puszki kłębuszki o roboczych imionkach nadanych przez Kasię: Trio (angorka) i Clio (baranek) :)

Kasia napisała o nich tak:

Cytuj
1. Robocza nazwa TRIO- angorka miniaturka - zbiera na futrze wszystko co się da. Rozbrykana niemiłosiernie i umie latać w powietrzu (wyskakuje i kręci główką). Wszędzie jest jej pełno, ale nie lubi noszenia na rękach i bardzo ją to stresuje. Wyznaje zasadę Mamboo - oglądaj mnie, jestem piękna, ale nie tykaj!

2. Mniejszy baranek. Nazwa robocza: foszek- clio- duo. Króliczek o wiele mniej rozbrykany, choć to kwestia czasu... Moim zdaniem dziwnie chodzi... tzn nie skacze obunóż, ale przebiera nóżkami tylnymi jakby się gdzieś skradała choć potem ma zwroty akcji i rozbiegnięta ścina zakręty na ścianach. O wiele bardziej ufna lubiąca pieszczoty i obserwatorka. Ustawia się bokiem i bacznie patrzy na Ciebie. Lubi jabłka. Ma lekko rozcięte lewe ucho.

To taka moja obserwacja. Obydwa króliczki mają trochę zawilgocone noski i tak jakby miały katarek. Czasem sobie "kichnął" - angorka szczególnie słychać jak jest na rękach.

Nie są jakoś bardzo do siebie przywiązane. Raczej każdy sobie. Trio zwiedza świat, a Clio bliżej człowieka sobie węszy i obserwuje spod oklapniętego ucha świat.
















Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11522 dnia: Czerwiec 09, 2013, 19:31:57 pm »
Sory, że nie na temat ale tak mi się z Azylem skojarzyło :))


Offline dota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11523 dnia: Czerwiec 09, 2013, 19:45:08 pm »
Najpiękniejsza rzecz jaką w życiu widziałam. Gdzie to znalazłeś?

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11524 dnia: Czerwiec 09, 2013, 20:17:46 pm »
Na fejsbuku niestety :) Na tym profilu: https://www.facebook.com/rabbitneedspace

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11525 dnia: Czerwiec 09, 2013, 20:52:19 pm »
forumowicze drodzy, niestety dawno nie pisałam. przepraszam.
Ale mam pytanko, dzień otwarty jest 22 czy 21 czerwca?

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11526 dnia: Czerwiec 09, 2013, 21:21:18 pm »
czekamy na Clio i Trio. niepokoi mnie to, że mogę mieć problem z górnymi drogami oddechowymi, bo to zazwyczaj oznacza gronkowca albo inne atrakcji. z drugiej strony tym lepiej, że do nas trafią, zwłaszcza, że Azyl jest już wyposażony w dodatkową broń bakteriobójczą ;) kolejny krok do przodu :)

niedziela była kolejnym bardzo aktywnym dniem w Azylu. lubię wychodzić z Azylu wieczorem, kiedy wszystkie króliki odpoczywają już w klatkach, a sam Azyl jest jak ostoja spokoju i bezpieczeństwa :) wszystko na swoim miejscu...i dwie dodatkowe klatki czekające na kolejne potrzebujące króliki :)

Cherubin oraz Hippi opuściły dzisiaj Azyl! :) Hippi trafiła do domu stałego, a Cherubin do domu tymczasowego z opcją domu stałego...jako potencjalny partner życiowy dla Hippi :)

Justyna  :bukiet

mam ogromną nadzieję, że Hippi i Cherubin stworzą wspaniały duet i zostaną razem :) Azyl daje nam możliwość bardzo ważnej z perspektywy adopcji, obserwacji interakcji między królikami. nawet Marzyciel okazał się być inny, niż myśleliśmy :P
zresztą, Marzyciel nie ma teraz czasu rozkręcać imprez, bo pokochał zielone pudło z jedzeniem. dzisiaj przez kilkadziesiąt min. nurkował w ziołach, po czym położył się na pudle i poszedł spać ;) widok bezcenny :)

***

jeśli wszystko się uda na wtorek zaplanowaliśmy wyjazd Coffee oraz Wacika, który już w środę ma możliwość wyjazdu do DT w Białymstoku :)

w pt. do DT (DS naszego Mopsika) trafi również Milka, która już dzisiaj wyjechała do Bydgoszczy, aby tam czekać na transport :)

***

jutro doc zobaczy na pewno Pachino, Pesteczkę, obawiam się, że również Bonasai, którego apetyt mnie martwi oraz Karima oraz Edwarda - taki jest wstępny plan :]

***

soniu, jeszcze nie wiem jak to zrobić, ale w moich albumach picasa znalazłam również inne animacje :)















niestety nie wiem jak wykorzystać te animacje jako avatar, ale na pewno ktoś z osób czytających nasz wątek, to wie :P

***

zuzia11, 22 czerwca :)



Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11527 dnia: Czerwiec 09, 2013, 21:26:30 pm »
niestety nie wiem jak wykorzystać te animacje jako avatar, ale na pewno ktoś z osób czytających nasz wątek, to wie jezyk1

Da się, trzeba tylko zapisać i zmniejszyć do odpowiedniej wielkości :)

Chociaż nie jestem pewna, czy w tymm przypadku działa to tak samo
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2013, 21:31:02 pm wysłana przez szyszka »
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11528 dnia: Czerwiec 09, 2013, 21:27:37 pm »
dziękuję  bardzo, ruchome zdjęcia - przecudne :)

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11529 dnia: Czerwiec 09, 2013, 21:42:09 pm »
O matenko jakie cudowne ruchome zdjecia,dzisiaj pokazalam synowi i synowej (u nich tez mam laptop,bo jestem uzalezniona od Forum kroliczego) i byli zachwyceni!!!
Koniecznie trzeba takie avatary....

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11530 dnia: Czerwiec 09, 2013, 21:47:16 pm »
Olu wysłałam priv
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11531 dnia: Czerwiec 09, 2013, 22:17:12 pm »

Soniu możesz pobrać :)



A  tu program online http://picasion.com/get-photo/ do tworzenia własnych
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2013, 22:25:11 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11532 dnia: Czerwiec 09, 2013, 22:24:24 pm »
 :bunny: :bunny:o to jednak da rade avatarek zrobic :bunny:

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11533 dnia: Czerwiec 10, 2013, 14:25:55 pm »
Hippie moja maleńka w DS! Jeju jak się cieszę! Niech ci się od teraz wiedzie jak najlepiej brzdącu śliczny  :onajego :brawo:
Dziękuję Olu za poratowanie tej sprawy  :bukiet

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11534 dnia: Czerwiec 10, 2013, 14:34:52 pm »
A Matyldzia? Widziałem ją (chyba wczoraj) na zdjęciu (dzięki!!) i wyglądała super, ale nadal nie widać dla niej domu?

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11535 dnia: Czerwiec 10, 2013, 14:59:13 pm »
Normalnie mam oczopląs od tych ruchomych zdjęć :D Ale świetnie wyglądają. Bardzo mnie cieszy również, że co wchodzę to widzę informacje, że jakiś podopieczny jedzie do swojego nowego domku. Olu, nie długo nie będziecie mieli co robić ;) hehe Oby tak dalej!! Gratuluję!

Offline mimi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4316
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lotta i Gami
  • Za TM: Pusia (02.10.14)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11536 dnia: Czerwiec 10, 2013, 15:18:53 pm »
Dawno nie zaglądałam na forum, a tu taka niespodzianka, ruchome zdjęcia są fantastyczne :jupi

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11537 dnia: Czerwiec 10, 2013, 16:28:59 pm »
DużyZając  jestem pośrednikiem Matyldy i mogę uchylić Ci rąbka tajemnicy....że ktoś już o nią pytał ;) Ale najpierw muszą wykastrować przyszłego męża dla naszej krówki i wtedy zobaczymy co dalej ;) Trzymaj kciuki.

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11538 dnia: Czerwiec 10, 2013, 18:10:30 pm »
To świetna wiadomość. Z tego co mówili mi w schronisku w Poznaniu i co stało w jej papierach to ona jest wysterylizowana. Ale pewnie chodzi też coby kawaler jej nie zamęczał :). W każdym razie trzymam kciuki!!!

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach