Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5316754 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11660 dnia: Czerwiec 16, 2013, 21:06:26 pm »
Hugonek mój kochany :) a czy będzie szansa zobaczyć Go podczas Dnia Otwartego? Ja będę na pewno i podrzuce jakieś prezenty :)))))
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11661 dnia: Czerwiec 16, 2013, 21:24:29 pm »
zastanawiałam się nad tym. porozmawiam z jego największym przyjacielem, czy nie podrzuci Hugo na chwilę, tak żeby Hugo mógł osobiście podkraść jakieś smakołyki :P

KarolinaK do zobaczenia, super, że będziesz z nami :)  :przytul

żeby zachęcić możemy powiedzieć, że poza królikami, będzie dużo słodkości :P



Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11662 dnia: Czerwiec 16, 2013, 21:29:53 pm »
Biedny Hugonek, nawet on się nie uratował przed obiektywem Oli i zaglądaniem w buzie przy jedzeniu :D

Petiśka patrzy na zdjęcia parki i zazdrości. Proszę znaleźć mojemu maleństwu najsłodszemu takiego cudaśnego partnera! (na poparcie jestem lizana po lękach i nodze - "pisz pisz, promuj mnie, już ci nie wygryzę więcej dziury w prześcieradle, serio" ) :D

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11663 dnia: Czerwiec 16, 2013, 21:35:44 pm »
Olu, mnie nie trzeba zachęcać slodkosciami hihi
Będę, bo chce wysciskac wszystkie kochane krolasy i poznać Was fantastycznych ludzi, :****

Do zobaczenia

Fajnie jak uda sie wysciskac też Hugonka :)
A Joel i Nelly są w Azylu? Bo one też " moje" :))
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11664 dnia: Czerwiec 16, 2013, 21:38:45 pm »
szpaqus, nie chcę nikogo przerażać, ale wyobraź sobie co się będzie działo podczas Dnia Otwartego...paparazzi będą wszędzie :P

mąż dla Hippi został wybrany idealnie :D

Nelly jest już w DT w Toruniu (zapomniałam napisać...:P), a Joel w Bydgoszczy :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2013, 21:41:59 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11665 dnia: Czerwiec 16, 2013, 21:41:22 pm »
Nie ma ich, stety :D W Azylu teraz pusto. Ola i Madzia z dziewczynami wyeksmitowały nasze króliki ;p (za co wszystkie wyściskam w dniu otwartym , szykowac się, naoddychać na zapas najlepiej)


Ola... jezu. Nie ogarnę. Będę mieć teraz koszmary do soboty ;p Jeszcze jak zdjęcia wywołasz do soboty...

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11666 dnia: Czerwiec 16, 2013, 21:41:46 pm »
Szpaqus, a jakaś fotka mojej kruszynki lewkowej będzie? ;)

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11667 dnia: Czerwiec 16, 2013, 21:42:26 pm »
Jejku jeszcze przeciez Pal jest mój :))))
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11668 dnia: Czerwiec 16, 2013, 21:43:04 pm »
oj nie wszystkie :P duuużo zostało :D ale co my na to poradzimy, że jest tyle super domów i praca wre :P



Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11669 dnia: Czerwiec 16, 2013, 21:44:33 pm »
Joel i Nelly :) to super że maja DT :))) cieszę sie bardzo :)) a Pal została?
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11670 dnia: Czerwiec 16, 2013, 21:46:15 pm »
Będzie, bo zabiorę ją na dzień otwarty ;p a takich z domu to wam nie dam bo wszystkie słabej jakości :< Kruszynka jest przesłodka, sami zobaczycie.

Pewnie w ciągu tygodnia po dniu otwartym nie zostanie więcej jak 5 w Azylu, wszystkie w nowych domkach.

Paliczki też nie ma ;p

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11671 dnia: Czerwiec 16, 2013, 21:47:18 pm »
 :DDPaparrazi :))) o mój boże do fryzjera trzeba będzie iść i wyszykowac sie jak na czerwony dywan
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11672 dnia: Czerwiec 16, 2013, 21:48:33 pm »
A Pal w DT czy DS? :) Kurcze maja szczęście te moje krolasy wirtualne :)))))
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11673 dnia: Czerwiec 16, 2013, 22:15:35 pm »
Paliczka jest w DS w Bydgoszczy i nawet w piątek otrzymałam o niej nowe informacje ;)

fryzjer koniecznie :P co prawda dywan będzie raczej zielony, ale to bez różnicy :P


***

jutro zabieram Fragolę, Fresę i Poziomkę do doc - warszawskie panny na wymaz i wtedy wejdziemy od razu z antybiotykami, a naszą białą panienkę z permanentnym makijażem na kontrolę.
poza tym jutro Origami zostanie wysterylizowana :)



Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11674 dnia: Czerwiec 16, 2013, 22:19:13 pm »
Hippie i Cherubin....nawet ilością kudełków do siebie pasują  :zakochany:
Od początku wiedziałam że Hippcia będzie dla jakiegoś kawalera idealną dziewczyną :) Przekochana moja  :onajego

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11675 dnia: Czerwiec 16, 2013, 22:22:55 pm »
Super że Pal jest w swoim domku, a czy to teraz oznacza że nie jestem.już jej WO? Pay też jest w DS prawda? Czyli gwoli wyjaśnienia mam teraz pod opieką Joela Hugo i Nelly :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11676 dnia: Czerwiec 16, 2013, 22:31:47 pm »
KarolinaK - dokładnie tak  :*

Pozdrowienia od Pal z DS wysyłałam Ci jeszcze ze starej poczty, ale w takim razie wyślę jeszcze raz :)))

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11677 dnia: Czerwiec 16, 2013, 22:44:42 pm »
Madziu ja mam info o Pay a o Pal chyba musiało mi coś umknąć :)))) to moze jakiś czwarty uszak do kompletu nie ma WO, więc chętnie przygarne :))) dajcie znać któremu najbardziej pomogę :) Buziaki i do zobaczenia
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11678 dnia: Czerwiec 16, 2013, 22:49:44 pm »
ooo super, jak zaktualizuję listę WO wspólnie wybierzemy czwartego do kompletu  :przytul :przytul :przytul

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11679 dnia: Czerwiec 16, 2013, 23:02:30 pm »
Świetnie :)  :D :D
Suwaczek z babyboom.pl" border="0