Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5284626 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9920 dnia: Marzec 24, 2013, 20:39:14 pm »
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=234765970003041&set=a.234764756669829.1073741830.206767812802857&type=1&permPage=1 prosimy o lajki pod zdjeciem konkursowym Marie.  Aby zaglosowac trzeba najpierw polubic profil tivo polska inaczej glos bedzie nie wazny dziekujemy.

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9921 dnia: Marzec 24, 2013, 20:39:40 pm »
Pajero jaki duży chłopak :zakochany: urósł nie do poznania
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9922 dnia: Marzec 24, 2013, 20:59:13 pm »
Marzyciel chyba się zmobilizował i postanowił uniknąć jutrzejszego zabiegu (odpukać) ;)

jego rany wyglądają o wiele lepiej niż w czwartek, a dzisiaj z dumą patrzyłam na Marzyciela, u którego zaczyna pojawiać się puch w łysych miejscach :) (poza nieszczęsnymi łapkami)
jak widać Marzycielowi spodobała się nawet odrobina pieszczot, ale w końcu król siedzi na poduszkach ;)







Aladyn dzisiaj musiał przeżyć dość nieprzyjemną czynność usuwania wacika z oczodołu, ale o dziwo od razu po z b. dużym apetytem jadł herbi ze strzykawki :) oczywiście po 2-3 strzykawkach miał dosyć i zaczął protestować, jednak już w klatce zjadł resztę sam z miseczki. w tej chwili siedzi z lekko przekrzywioną głową. zobaczymy jak będzie za kilka dni. mam nadzieję, że to nie rzut e.c.

eh chłopaki Karim i Cherubinek ;)





nasze bydgoskie uszaki wyglądają coraz lepiej. zaczynają po prostu pachnieć :) świerzb staje się przeszłością.
cała "ósemka" pięknie przyjmuje leki kilka razy dziennie. są idealnymi pacjentami (odpukać) :]

Scoobie również pozdrawia z nowego domu :D





co do Czekoladusia, niestety faktycznie kicha :] takie już chyba nasze przeznaczenie - chore króliki :] ;)



Offline Zara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Astrid
  • Pozostałe zwierzaki: Pies Grapa, koty Grzmot i Batman
  • Za TM: Królik Luis, królik Duszek, pies Arpa, koń Avanti
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9923 dnia: Marzec 24, 2013, 21:01:20 pm »
To moze ja się jeszcze wypowiem :) Przede wszystkim dziękuję madzi85 i Deedee za zorganizowanie DT w tak błyskawicznym tempie! Jesteście wspaniałe :*  :bukiet

A co do Hippie :) Była u mnie kilka godzin, odebrałam ją od właścicieli dzisiaj, żeby jej bardziej nie stresować. Z tego co zauważyłam, jest bardzo ciekawska, odważna, kontaktowa i energiczna. Kicała po pokoju jak mały pershing, nie była wystraszona wszechobecnymi zapachami psa i kota. Zwiedziła każdy kąt pokoju łącznie z kanapą i fotelem. Pozwoliła podejść do siebie i dała się pogłaskać. Bardzo się cieszę, że trafiła pod Wasze skrzydła dziewczyny  :bukiet

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9924 dnia: Marzec 24, 2013, 21:06:32 pm »
Ja proponuje dla błękitnookiego kolegi Czekoladusia imię Błękitek :D

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9925 dnia: Marzec 24, 2013, 21:21:23 pm »
Oj tak...Hippie strachliwa raczej nie jest ;) Już po niej widać. Raczej należy do tych "charakternych" królików :)

A może kolega Czekoladusia mógłby się nazywać Azur? Po francusku oznacza to "błękit, lazur...poetyckie określenie nieba" :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2013, 21:38:45 pm wysłana przez Deedee »

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9926 dnia: Marzec 24, 2013, 21:44:44 pm »
Oj tak...Hippie strachliwa raczej nie jest ;) Już po niej widać. Raczej należy do tych "charakternych" królików :)

A może kolega Czekoladusia mógłby się nazywać Azur? Po francusku oznacza to "błękit, lazur...poetyckie określenie nieba" :)
Azur kojaży mi się z Azorem :D A może po prostu Lazur? :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2013, 22:15:37 pm wysłana przez majka44kc »

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9927 dnia: Marzec 24, 2013, 21:46:13 pm »
Kochani ja również proszę o głosy dla pięknej Easy ;)
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=234765716669733&set=a.234764756669829.1073741830.206767812802857&type=1&theater&notif_t=photo_reply
Oczywiście najpierw trzeba polubić profil Tivo Polska  :onajego

Offline asigo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 318
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9928 dnia: Marzec 24, 2013, 21:58:04 pm »
a my zapraszamy do zakupów w VideoZoo... możecie wspomóc toruńskie uszaki... więcej szczegółów tutaj https://www.facebook.com/niezleeziolkoo

PS. Nie bardzo się znam, więc jeśli to nie odpowiednie miejsce na takie informacje, to przepraszam za OT  :nie_powiem

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9929 dnia: Marzec 24, 2013, 22:13:09 pm »
Błękitek jest urocze....  :DD Niech zostanie Błękitek :)

Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu transportu z Bydgoszczy do Warszawy - sprawa jest bardzo PILNA  :bukiet

Offline Justyna91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
  • Pozostałe zwierzaki: Pies - Lili <3
  • Za TM: Mój Skarb... Rudzielec. 16.12.2012.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9930 dnia: Marzec 24, 2013, 22:54:36 pm »
madzia85 nie ma za co:) gdybyście miały jakiś problem z transportem do Białegostoku to służę pomocą na trasie Warszawa-Białystok:) mój numer masz :) a Orsay w połowie drogi próbowała wyjść z transporterka i domagała się głasków :)
 

Offline sylwiawiewióra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9931 dnia: Marzec 25, 2013, 06:55:55 am »
Z racji niezadowolenia użytkowników forum, post o konkursie usuwam. A osoby urażone przepraszam, za zamieszczenie linka facebookowego na forum.
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2013, 12:29:11 pm wysłana przez sylwiawiewióra »

Offline absolu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 587
  • Płeć: Kobieta
  • Some bunny loves you...
    • Ratowanie, leczenie, adopcje królików
  • Lokalizacja: Warszawa / Bemowo
  • Moje króliki: Lukrecja, Teodor, Klementyna Wełniak, Zuzik, Fabian
  • Na DT: Brit,Saddam,Daisy,Reksiu,Roksi,Pewex,Mela,Miki,Malwina,Pusia,Fruzia,Uszatka,Ignacy,Coco,Bazylia,
  • Pozostałe zwierzaki: Scooter, Maurycy Brownie, Czesiu
  • Za TM: wszystkie, które wybrały mnie na towarzysza ostatniej podróży...
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9932 dnia: Marzec 25, 2013, 10:19:56 am »
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=234765970003041&set=a.234764756669829.1073741830.206767812802857&type=1&permPage=1 prosimy o lajki pod zdjeciem konkursowym Marie.  Aby zaglosowac trzeba najpierw polubic profil tivo polska inaczej glos bedzie nie wazny dziekujemy.

Hmm.. to chyba jest wątek torunskich uszaków  a nie akcja reklamowa Tivo? Wielce niesmacznym mi sie to widzi, ze czytajac o bidakach, ktorym ze wszechmiar probuje pomoc , ktos mnie probuje zmusic do polubienia profilu jakiejs firmy. Oczywiscie, krolasy pokazane sa sliczne, ale dlaczego zaraz zeby wyrazic dowod uznania dla urody damy lub dzentelmena krolewskiego MUSZE POLUBIC CZYJS BIZNES NA FEJSCIE??!! Hello..A fe...  Nieladnie

PS Czy ktos pokocha slodkiego baranka na 3 nozkach?? Pilnie poszukiwany dom dla Lucjana

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9933 dnia: Marzec 25, 2013, 10:24:53 am »
absolu a co Ty masz do TIVO? Jednym z założeń konkursu jest promocja marki, a to, że ludzie wklejają swoje prośby akurat tu, nie ma nic wspólnego ze mną i moją firmą. Nie odpowiadam za ludzi, którzy próbują zdobyć nagrodę, to ich wybór dlaczego umieszczają swoje linki tutaj. Jeśli coś jeszcze chciałabyś mi przekazać zapraszam na PW
WO AMIGO

Offline absolu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 587
  • Płeć: Kobieta
  • Some bunny loves you...
    • Ratowanie, leczenie, adopcje królików
  • Lokalizacja: Warszawa / Bemowo
  • Moje króliki: Lukrecja, Teodor, Klementyna Wełniak, Zuzik, Fabian
  • Na DT: Brit,Saddam,Daisy,Reksiu,Roksi,Pewex,Mela,Miki,Malwina,Pusia,Fruzia,Uszatka,Ignacy,Coco,Bazylia,
  • Pozostałe zwierzaki: Scooter, Maurycy Brownie, Czesiu
  • Za TM: wszystkie, które wybrały mnie na towarzysza ostatniej podróży...
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9934 dnia: Marzec 25, 2013, 10:34:00 am »
Nie mam pojecia czym jest tivo i czyje jest, wiec sie na mnie nie obruszaj prosze. Jestem tu od swieta , bo mam na codzien mase pracy z krolami i naprawde, uwierz , ale to dla mnie priorytet.  Troche mi nie pasuje tutaj taka akcja marketingowa bo chcialam zobaczyc jak sie maja krole- z opowiesci telefonicznych wiem, ale chcialam tez zobaczyc na foto jak sie trzymaja, a w tym momencie co chwila ktos wkleja info o polubieniu profilu.  Uwazam, ze to nie najlepsze miejsce, bo czlowiek sie po prostu gubi a zapewne sa miejsca, gdzie reklama taka ma swoje uzasadnienie. Nie mam absolutnie nic do Ciebie ani firmy ( nawet nie wiem, ze masz  z tym cos wspolnego;-), tylko po prostu nie pasuje mi to tutaj- pomiedzy szukaniem transportu dla jakiegos bidaka a fotkami drugiego powracajacego do zdrowia. Ot, i tyle.
Zycze powodzenia w biznesie i wychowywaniu klapouchow ;-)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9935 dnia: Marzec 25, 2013, 10:35:07 am »
Błękitek jest urocze....  zeby Niech zostanie Błękitek usmiech2
Mój Piracios ma na drugie Błekitek :) To imię jest śliczne :)

Offline absolu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 587
  • Płeć: Kobieta
  • Some bunny loves you...
    • Ratowanie, leczenie, adopcje królików
  • Lokalizacja: Warszawa / Bemowo
  • Moje króliki: Lukrecja, Teodor, Klementyna Wełniak, Zuzik, Fabian
  • Na DT: Brit,Saddam,Daisy,Reksiu,Roksi,Pewex,Mela,Miki,Malwina,Pusia,Fruzia,Uszatka,Ignacy,Coco,Bazylia,
  • Pozostałe zwierzaki: Scooter, Maurycy Brownie, Czesiu
  • Za TM: wszystkie, które wybrały mnie na towarzysza ostatniej podróży...
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9936 dnia: Marzec 25, 2013, 10:35:56 am »
Błękitek jest urocze....  :DD Niech zostanie Błękitek :)

Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu transportu z Bydgoszczy do Warszawy - sprawa jest bardzo PILNA  :bukiet

Polkowice  i okolice l Warszawa moge zaoferowac pod koniec tygodnia...

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9937 dnia: Marzec 25, 2013, 10:36:34 am »
Akcja nie jest reklamowana tutaj przez samą firmę TiVo i tak jak MartaP napisała nie ma wpływu na to jak ludzie próbują zdobywać "lajki"
Ale fakt - niech akcja żyje swoim życiem FB a miejsce tutaj zostawmy toruńskim Uszolom :)


Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9938 dnia: Marzec 25, 2013, 10:39:12 am »
Absolutnie się nie obruszam, bo domyślam się, że nie miałaś nic złego na myśli, po prostu wyjaśniam, że TIVO się pod tym nie podpisuje, co dzieje się na tym wątku w związku z konkursem. To co robią ludzie, to tylko i wyłącznie ich sprawa, a ja konkurs wymyśliłam właśnie po to, żeby jak najwięcej osób usłyszało o firmie. Takie są założenia marketingowe konkursu :) A to, że uszaki przy okazji dostaną smaczne zioła, to inna sprawa :P

Tak czy inaczej kończę OT :)
WO AMIGO

Offline absolu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 587
  • Płeć: Kobieta
  • Some bunny loves you...
    • Ratowanie, leczenie, adopcje królików
  • Lokalizacja: Warszawa / Bemowo
  • Moje króliki: Lukrecja, Teodor, Klementyna Wełniak, Zuzik, Fabian
  • Na DT: Brit,Saddam,Daisy,Reksiu,Roksi,Pewex,Mela,Miki,Malwina,Pusia,Fruzia,Uszatka,Ignacy,Coco,Bazylia,
  • Pozostałe zwierzaki: Scooter, Maurycy Brownie, Czesiu
  • Za TM: wszystkie, które wybrały mnie na towarzysza ostatniej podróży...
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9939 dnia: Marzec 25, 2013, 10:40:41 am »
Swoja droga- jak ktos bedzie sie wybieral do Torunskiego Azylu, to prosze o info, bo nazbieralam znowu duzo "dobra" i z checia przekaze do transportu, a ze sa tam tez wory siana, to kurier tego nie ogarnie ;-*