Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5289956 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9060 dnia: Luty 21, 2013, 08:52:52 am »
Patrycja, gratuluję Eski - trafiła wam się cudowna, garnąca się do ludzi króliczka. Do tego młoda, zdrowa, pełna życia - będzie dla Nutka cudną kompanką. Niech im się wiedzie :)
Rózi nie zastąpi żaden królik. Natomiast Esca przyniesie ze sobą zupełnie nowe radości :)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9061 dnia: Luty 21, 2013, 08:56:18 am »
Gratuluje adopcji. Rózia na pewno macha uszkami z zadowolenia ze jej Nutek nie będzie sam :)

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9062 dnia: Luty 21, 2013, 08:59:58 am »
Pani Olu tak się cieszę słysząc same dobre informacje  :bunny: kochany chłopiec  Po prostu nie wiem co mam pani powiedzieć. :D GRATULUJĘ PANI ORAZ WSZYSTKIM WOLONTARIUSZOM :*  :bukiet
 Wiadomość o tym,że Hugo zaczął spacerki  :brawo: krótkie bo krótkie ale małymi kroczkami pójdziesz do mety która bedzie DS!  :tort: A ją ci tego życzę i kibicuje  :doping: ci z całego serca. Osobiście skradłeś moje serce na MAXA :heart :*  Malutki gratuluję :heart :*
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2013, 09:06:30 am wysłana przez zuzia11 »

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9063 dnia: Luty 21, 2013, 09:01:16 am »
Mi jeszcze żaden król nie odszedł za TM ale gdy wyadoptowałam Variusa to nie mogłam patrzeć jak Deedee siedzi w klatce i przytula się do misia :( stąd decyzja u mnie że adoptuję drugiego i gdy zjawił się Dzwonek to nie było mowy żeby go oddać. Samotny królik to wg mnie nie w pełni szczęśliwy królik. Gratuluję decyzji o przygarnięciu Eski, musiała być z jednej strony trudna, a z drugiej jak piszesz o miłości od pierwszego wejrzenia....to widać Esca była wam i Nutkowi pisana :) Zdrowia maluchom życze!

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9064 dnia: Luty 21, 2013, 09:02:47 am »
No tak, ale tak naprawdę moim zdaniem to zależy od królika. Są takie, które wolą być same, a są i takie, które bez towarzysza strasznie markotnieją.
WO AMIGO

Offline Rózia :)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9065 dnia: Luty 21, 2013, 09:04:20 am »
Esca na początku bardzo się bała Nutka , ale bardzo szybko mu zaufała i teraz wspólnie sobie czas wypełniają ... A jak tylko ma okazję to wskakuje na kolana , pyszczulkiem się przytula ,zamyka oczy i mizianko ma załatwione :jupi . Wie jak kochać ... Jest wspaniała  :balet:
"Naucz się słuchać siebie, a usłyszysz cały świat"...

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9066 dnia: Luty 21, 2013, 09:05:47 am »
A ja jeszcze w temacie odchudzania króli - dawać mi grubasy na turnus, odchudzę każdego :diabelek Jak już wspomniałam jestem zołza i nie daję się uwieść błagającym oczom. Królik ma jeść siano i wydzielone porcje, koniec kropka. Żadnych rodzynek, żurawinek i innych cukierasków.
Tak teraz pomyślałam, że współczuję moim ewentualnym dzieciom :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9067 dnia: Luty 21, 2013, 09:08:03 am »
Jagódka musi Ci strasznie złorzeczyć :)

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9068 dnia: Luty 21, 2013, 09:21:43 am »
Katastrofa = Głodzilla ;)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9069 dnia: Luty 21, 2013, 09:36:52 am »
Ale ale! :P staję w obronie grubasów!! :P moje króle zżerają siano za każdym razem! żurawinek itp nie dostają, jedyne babke i mniszka no i te warzywa na obiad :P
WO AMIGO

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9070 dnia: Luty 21, 2013, 09:39:28 am »
A są też takie egzemplarze jak Luka, która może mieć miskę granulatu pod nosem a i tak wybiera ziółka (najlepiej babka i pokrzywa). Miska z granulatem natomiast najlepiej nadaje się do zabawy, kopania, rozrzucania i zorganizowania ogólnego bajzlu...wszystko w trosce o zajęcie mamusi każdej wolnej chwili :)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9071 dnia: Luty 21, 2013, 09:57:34 am »
Myz  Jagodą strasznie się kochamy :P A najbardziej kocha mnie Jagoda jak już w końcu dostanie swoją porcję warzyw  :DD


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9072 dnia: Luty 21, 2013, 10:01:41 am »
Małe, interesowne, wredne kochane stworzenia :)

Offline Bun.ny

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9073 dnia: Luty 21, 2013, 10:41:36 am »
co do tego czy króle wolą być w towarzystwie czy same,to ja mam w domu zakochaną parę i jak przyszedł trzeci obywatel to był dla pozostałej dwojki zupełnie nie do pary i wszelkie próby oswajanie kończyły sie wygryzionym futrem i totalna wojną...i skończyło sie to tak,ze kawaler siedzi w jednym pokoju a zakochani w drugim i nie ma szans zeby sie polubili:(

a co do odchudzania królicy to chyba faktycznie spróbuję im ograniczyć granulat,bo rozdzielanie ich na czas posiłkow technicznie bedzie trudne..i pewnie jest w tym wszystkim troche mojej winy,bo oni jedzenie cały czas maja w klatce a nie dostaja je tylko na posiłki..

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9074 dnia: Luty 21, 2013, 10:53:06 am »
No to trzeba sparować tego nie do pary. Czy wiesz jak mu strasznie smutno? Jak on musi to strasznie w swoim malutkim serduszku przeżywać? :(
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline Bun.ny

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9075 dnia: Luty 21, 2013, 11:05:36 am »
bardzo chciałabym mu zapewnić parę i myślałam o tym i kiedyś miałam u siebie króliczkę znajomej na przechowanie i skończyło sie tak,ze mała musiała rezydować w kuchni,bo Bystry chciał ją zjeść...:/

on raczej nie wygląda na smutnego;) :)

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9076 dnia: Luty 21, 2013, 11:11:31 am »
Króliczki super ,a minka cudowna, jedzonko mniam mniam . ;) ;)

Co do sterylizacji mojej Kropki nie odbyła się. Lekarz Kropki jest niesamowity.Wie ,że ja po odejściu zwierzaka w czasie sterylizacji obecnie strasznie panikuję. Wczoraj będąc na wizycie doszedł do wniosku ,że sterylizację zrobimy wtedy ,kiedy ryzyko będzie prawie zerowe. Podał jej leki na obkurczenie macicy ,ponieważ dowiedział się z wywiadu ze mną ,że dopiero w niedziele skończyła ruję. Po tych lekach sterylka. Stwierdził ,że tego kotka traktujemy inaczej i również nie chce mnie mieć na sumieniu. :nunu :icon_smile2


sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9077 dnia: Luty 21, 2013, 11:17:34 am »
Bunny zrob tak jak ja zrobilam..tez mam taka sytuacje jak ty...kupilam zagrode i Pamuk-krolica mieszka w niej a parka zakochancow zyja bezklatkowo w tym samym pokoju.
Cala trojka sie caly czas widzi a nawet spia kolo siebie i dotykaja sie przez prety zagrodki i mysle,ze sa szczesliwi teraz,bo niby razem i niby osobno.Natomiast niezyjacy juz krol Wojtus byl samotnikiem i najlepiej sie czul sam w innym pokoju.

Offline wiola17-2003

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9078 dnia: Luty 21, 2013, 13:44:14 pm »
 Bardzo się cieszę ,że Esca moja faworyta tak dobrze trafiła super extra ,powodzenia dla uszaków myślę ,że zapoznanie zakończy się tak :slub:

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9079 dnia: Luty 21, 2013, 13:50:40 pm »
I jak to mówi Sonia będzie weselicho :)