Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5284405 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline wiola17-2003

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8600 dnia: Luty 07, 2013, 00:45:23 am »
Co się dzieje z tymi ludzmi tyle ślicznych króliczków oddają jakaś masakra.Myślę ,że na Łódzkiej giełdzie takich ''króliczych odpadów'' też jest więcej trzeba by było cały czas kontrolować.Nasz Fuksik tydzień temu uratowany jest taki słodki zakochałam się.Muszę się dobrze zastanowić czy chcę go w ogóle oddać to taki pieszczoch. :przytul
Jeszcze go nie wystawiłam do adopcji cały czas się zastanawiam

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8601 dnia: Luty 07, 2013, 08:52:13 am »
Niestety wszystkich ludzi nie zmienimy......
Wiolu to nie oddawaj tylko zostaw Fuksika u siebie  :doping:
,naprawde ja mam dużo pracy przy naszych uszatkach ale widok tych szczęśliwych brykających pyszczków rekompensuje wszystko :bunny:
a każdy ich bobek jest wtedy też kochany :)
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8602 dnia: Luty 07, 2013, 08:59:54 am »
Pewnie, że go zostaw Wiolu! Trafił do Ciebie zrządzeniem losu, więc może Cię "wybrał" ;-)
Emilio, ile właściwie masz króli? Przepraszam za offtop, ale ciekawość mnie zżera ;)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8603 dnia: Luty 07, 2013, 11:19:16 am »
Jeszcze go nie wystawiłam do adopcji cały czas się zastanawiam
Nie oddawa! Nie oddawać!  :protest: :protest: :protest: ;) Ja marzę o pieszczochu...

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8604 dnia: Luty 07, 2013, 11:23:03 am »
Pieszczochy są cudowne...tak przypuszczam bo jeszcze nie doświadczyłam :)

Offline wiola17-2003

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8605 dnia: Luty 07, 2013, 11:52:35 am »
Sama jestem w szoku zazwyczaj pieszczochy to baranki ,a on przychodzi liże mnie i dzieciaki po rękach uwielbia głaskanie zamyka oczy i wtedy jest rozanielony to nawet Pusia taka nie jest a podobnież teddy to pieszczochy.Puśka to księżniczka fuka przyjdzie kiedy to ona chce w klatce nie daj boże ją dotykać ,a kawaler tylko prosi swoimi pięknymi ,niebieskimi oczkami chcę jeszcze w klatce czy na zewnątrz oby tylko jak najwięcej.Na dodatek jeszcze nie jest wykastrowany a już taki grzeczniutki.Chciała bym go jak najszybciej wykastrować ale trochę się boje nie znam takiego 100% weta któremu mogła bym go powierzyć.Nasz lekarz ma królika ale nie wiem czy mogę mu zaufać muszę przeprowadzić z nim poważną rozmowę.

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8606 dnia: Luty 07, 2013, 12:10:59 pm »
joac  nie ma sprawy jestem dumna z moich uszatków -mamy 7 krolików  :bunny:tyle ile imion po zdjęciem :)
Wszystkie kochane oczywiście

To prawda że szczęście jest trafić na prawdziwego pieszczocha 100% pieszczoszkiem okazała sie adoptowana nasza Lilou-Lusia potrafi spać przytulana pod kołdra :przytul
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8607 dnia: Luty 07, 2013, 12:13:17 pm »
-mamy 7 krolików  :bunny:tyle ile imion po zdjęciem
Właśnie nie wiedziałam, czy Lusia_Lilou to jeden królik czy dwa :) Super! Siedem królików, fantastycznie! Takie osoby jak Ty zachęcają do posiadania pokaźniejszych stadek  :bunny:
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8608 dnia: Luty 07, 2013, 12:24:53 pm »
no właśnie bo ja już zaczełam myśleć że coś ze mną nie tak.. :)
ale jest co robić dwa razy dziennie sprzątanie 7 dużych klatek.... ale lubie to robić
troche tak czuje się jak w swoim króliczym mini azylu wszędzie króliki :doping:
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline wiola17-2003

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8609 dnia: Luty 07, 2013, 12:33:32 pm »
Siudemeczka fajnie ja oprócz królików mam niezłe zoo.Nawet nie będę pisać bo będziecie w szoku ale mieszkam w domku pod lasem wiec mają super warunki.

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8610 dnia: Luty 07, 2013, 12:51:05 pm »
Nawet nie będę pisać bo będziecie w szoku ale mieszkam w domku pod lasem wiec mają super warunki.

Proponuję napisać. Osobiście jestem ciekawa :przytul
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8611 dnia: Luty 07, 2013, 13:01:05 pm »
dwa razy dziennie sprzątanie 7 dużych klatek.... ale lubie to robić
Ja tez lubię sprzątać klateczki moim Niuniolkom :) Kurcze, chciałaby mieć chociaż jeszcze jednego uszolka meskiego barańskiego :)

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8612 dnia: Luty 07, 2013, 13:09:41 pm »
Ja też :D ale jestem na razie w trybie blagajacym i mam jedną panienke :bunny:

Offline wiola17-2003

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8613 dnia: Luty 07, 2013, 13:10:41 pm »
 OK.
4 psy (podhalańska sunia,pekińczyk 14 lat,ratlerek,kundelka wyrzucona z samochodu)
2 koty
4 jeże pigmejskie
chomik uratowany przed pożarciem ,obecnie 2 uszaki.
Poza kolejnością 2 dzieci 9 i 1,5 roku i oczywiście małżonek.Tak ogólnie to niezła rodzina adamsów.Rodzinka ostatnio stwierdziła ,że koń na podwórku też już nikogo nie zdziwi hi,hi. :DD

Offline ReQ16

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8614 dnia: Luty 07, 2013, 13:11:41 pm »
Pokaźne stadko  :DD a swoją drogą konie to piękne i cudowne zwierzęta  :zakochany:
,,Człowiek jest królem zwierząt, gdyż przewyższa je w okrucieństwie, ale przyjdzie czas, kiedy będzie traktował mordowanie zwierząt ten sam sposób, w jaki obecnie traktuje zabijanie ludzi. Ten,kto nie szanuje i nie ceni życia, nie zasługuje na to, aby żyć``


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14812.new.html#new Zapraszam na wątek Florka.

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8615 dnia: Luty 07, 2013, 13:17:25 pm »
Pokaźne stadko  zeby
Kroweczki tez masz? ja je uwielbiam zaraz po krolach i proskach.


Cus mi sie tu nie tak zacytowalo jak chcialam.

Offline wiola17-2003

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8616 dnia: Luty 07, 2013, 13:29:07 pm »
Nie to już wszystko nie mam gospodary 3lata temu mieszkaliśmy w blokach.

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8617 dnia: Luty 07, 2013, 13:30:52 pm »
,że koń na podwórku też już nikogo nie zdziwi hi,hi.
Koń może nie,ale żyrafa spowodowałaby lekkie uniesienie brwi.
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8618 dnia: Luty 07, 2013, 13:34:33 pm »
wiola17-2003 Moja siostra też ma jeża pigmejskiego ;)...


Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8619 dnia: Luty 07, 2013, 13:35:41 pm »
Towarzystwo zwierzaczków jest cudowne. To guzikowate oczki...i wybaczysz wszystko :)