Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5287061 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8560 dnia: Luty 05, 2013, 17:30:46 pm »
Biedny uszaczek, ręce opadają :(
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8561 dnia: Luty 05, 2013, 19:28:10 pm »
panna Tosia vel. Orsay pozdrawia z domu tymczasowego, w którym czuje się świetnie :)









dzisiaj dotarły do mnie również bardzo radosne wieści z domu tymczasowego, w którym przebywa Remy - mimo trudnych początków, już oswoił się z człowiekiem, robi salta w powietrzu, budzi domowników nad ranem...i jest szczęśliwy :) podobnie Hrabina, która zaprzyjaźniła się z kotem...i również nad ranem budzi swoich opiekunów...skacząc po łóżku :)

tak jak wspomniała sharon, dzisiaj po spotkaniu w Azylu uzgodniłyśmy, że zostanie domem tymczasowym dla Sushi :)

dzisiaj odbyły się jeszcze 2 spotkania z potencjalnymi domami tymczasowymi, a tym samym mamy nadzieję, że w najbliższych dniach nie tylko Sushi opuści Azyl ;)

nadal apelujemy jednak o domy tymczasowe  :bukiet http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15127.msg403794/boardseen.html#new i zachęcamy, aby do nas dołączyć! :)

dzisiaj wykastrowany został Andziek, a mnie martwi nadal Sea (Seen) i również u Junkiego pokazał się wysięk z oka :/ w zw. z tym Junky nie pojedzie do DT w Gdańsku, lecz trafi do DT w Toruniu :)

Hugo w trybie priorytetowym musi znaleźć DT w Toruniu, tak aby miał możliwie jak najczęstszy kontakt z człowiekiem (wycisza się na rękach/ na kolanach).
jednocześnie pilnie szukamy domu tymczasowego w Toruniu dla naszego wojownika Tufiego :)

na koniec chciałabym zaapelować o...paśniki :D uszy pochłaniają siano w takiej ilości i w takim tempie, że dodatkowe paśniki są mile widziane :)

król z Bydgoszczy (chwilowo bezimienny) ma apetyt, robi bobki, ale czekamy z niecierpliwością na wyniki wymazu. cudny jest ;)




Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8562 dnia: Luty 05, 2013, 19:32:39 pm »
Jaki się Orsay piękny trafił domek tymczasowy, to prawdziwe królicze królestwo!!! Należy się kochanej królince :przytul
uszak z Bydgoszczy cudowny.... :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8563 dnia: Luty 05, 2013, 20:28:17 pm »
No Tośka lepiej trafić nie mogła :P Ma dziewczyna rezydencje pierwsza klasa nie to co kuchnia u mnie :(
Powodzenia mała!

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8564 dnia: Luty 05, 2013, 20:33:09 pm »
Uszatek z Bydgoszczy dostał wdzięczne imię Teddy :D

Orsay trafiła się prawdziwa rezydencja - i właśnie o takie domy tymczasowe prosimy :P :P :P

O tym jakie uszatki obecnie poszukują DT/DS piszemy tutaj :) :

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15127.0.html

O tym jakiego uszatka można zaadoptować choćby wirtualnie można przeczytać tutaj:

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13011.0.html

Natomiast co jest najbardziej potrzebne i teraz i zazwyczaj w Azylu i bez czego ciężko jest funkcjonować, napisałam tutaj ;-) :

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15219.0.html

po_sąasiedzku z Fly nie jest za dobrze, zmiany w mózgu widać, że postępują, na pewno będziemy zmieniać leki, albo zwiększać dawkę.... zobaczymy co doc zdecyduje podczas wizyty. Dzisiaj nie była wstanie zjeść spokojnie obiadu, wpadała w szał przy najmniejszym ruchu obok klatki, zrobiła się strasznie czujna, widać, że traci orientację, panowanie nad swoimi zachowaniami... nic się wokół niej nie zmieniło, nic innego przy niej nie robię niż to co zazwyczaj, coś się ewidentnie dzieje w jej mózgu doktor podejrzewa nawet ropne zmiany.... Od Aguleks dostałam kilka ciekawych rad, które mogą się przydać, Aguleks i Marta1984 za kontakt do Aguleks - dziękuję :bukiet :przytul
Trzeba zrobić dla tej małej wszystko, żeby była w miarę możliwości zdrowa i szczęśliwa... Trzymajcie za nią kciuki.

Offline BeciaKrecik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8565 dnia: Luty 05, 2013, 20:40:26 pm »
Nazwijcie tego bezimiennego Horkruks, proszę! :))

Offline Justynka24.10

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8566 dnia: Luty 05, 2013, 21:23:30 pm »
madzia85 sprawdź proszę maila, którego własnie wysłałam - niespodzianka :)  :bunny:

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8567 dnia: Luty 05, 2013, 21:32:21 pm »
Ma królinka szczęście nie ma to jak zagroda.....
madzia uściskaj biedna Fly odemnie :przytul:
 dzis przyszedł domek jest śliczny :hura: i króliczki bardzo zainteresowane :bunny:
czy ten pan na zamówienie tez robi domki?
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Justynka24.10

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8568 dnia: Luty 05, 2013, 21:33:32 pm »
jaki domek jaki domek? mogę prosic o zdjęcie? :)  :krolik

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8569 dnia: Luty 05, 2013, 21:37:10 pm »
ten z licytacji

niestety nie potrafie jeszcze wstawiać zdjęć na forum :icon_sad
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Justynka24.10

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8570 dnia: Luty 05, 2013, 21:38:51 pm »
aaaaaa wiem wiem który!!! ja zajęłam sie licytowaniem kubeczka w tym czasie ;) ale własnie zastanawiałam się gdzie taki domek można kupic! bo wygladał pięęęęęęęęęknie!  :bis:

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8571 dnia: Luty 05, 2013, 21:51:31 pm »
czy ten pan na zamówienie tez robi domki?
Ja to bym strasznie chciała wiedzieć, kto te domki robi i czy można je zamawiać :) Ten domek był przepiękny, ale ja finansowo zaniemogłam...

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8572 dnia: Luty 05, 2013, 22:12:46 pm »
więc bardzo proszę również jak ktoś wie gdzie można zamówić?
 bo chętnie bym też domówiła,solidnie zrobione wielkościowo na dwa królaski :bunny: naprawde warto
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8573 dnia: Luty 05, 2013, 22:20:58 pm »
Cytuj
Hugo został strasznie skrzywdzony przez los. kiedy przypomnę sobie, jak wyciągnięty z klatki, biegał po śliskiej podłodze, bawiąc tym widokiem 'innych', jest mi źle.

"Chińczyk to taki mały wariat"

Serce mi stanęło jak go zobaczyłam pierwszy raz.

No ale teraz już ma dobrze. Jakbym mieszkała bliżej to bym go wzięła do siebie ^^

A Maluchy faktycznie coraz piękniejsze :)


Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8575 dnia: Luty 06, 2013, 08:55:34 am »
Super! Takich artykułów, informacji powinno być jak najwięcej!
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8576 dnia: Luty 06, 2013, 09:03:51 am »
Wczoraj ten artykuł był w "Metro"

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8577 dnia: Luty 06, 2013, 09:05:08 am »
Jest na forum nawet osobny wątek o artykule: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15217.20.html
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8578 dnia: Luty 06, 2013, 09:14:14 am »
tak i jest osobny temat temu poświęcony - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15217.msg406736.html#msg406736 i tam można o nim porozmawiać :) Rzetelność dziennikarzy metra i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji pozostawia jednak wiele do życzenia i to w tym artykule jest niewątpliwie przykre.

Ale wracając do tematu prosimy o pomoc w znalezieniu transportu z  Torunia do Poznania dla adopcyjnej Fluffy  :bukiet


Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8579 dnia: Luty 06, 2013, 09:36:42 am »
iiii z Warszawy do Torunia dla klatki :P
WO AMIGO