Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5286906 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8360 dnia: Styczeń 28, 2013, 21:47:57 pm »
Przepraszam że zejdę z tematu, ale muszę się pochwalić!
Dzwonek i Deedee właśnie odbywają drugą randkę w przedpokoju....etap gonitw i wyrywania kłaczków z tyłków za nimi, teraz przeszli do ....ekhm ...konkretów :niegrzeczny :diabelek
Coś mi się zdaje że będzie z nich para niebawem  :nie_powiem

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8361 dnia: Styczeń 28, 2013, 22:08:40 pm »
Coś mi się zdaje że będzie z nich para niebawem  nie_powiem

Ho ho.. :D i znow szykuje sie weselisko :slub: :balet:

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8362 dnia: Styczeń 28, 2013, 22:10:42 pm »
No miejmy nadzieję :P bo zaczynałam się już bać że się nie dogadają nigdy....a tu zwrot akcji następuje. :)

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8363 dnia: Styczeń 28, 2013, 22:13:59 pm »
Andzia tak bardzo przypomina mi Nobu... :( piękne króliczki, jutro wysyłam paczkę z jedzonkiem dla maluchów. HUgo biedula mała :(

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8364 dnia: Styczeń 28, 2013, 22:16:01 pm »
A na bloga nie może iść parę głosów z jednego telefonu?
nie

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8365 dnia: Styczeń 28, 2013, 22:17:38 pm »
jutro wysyłam paczkę
:wow jak bysmy sie umowily,bo ja tez jutro wysylam paczke...

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8366 dnia: Styczeń 28, 2013, 22:18:28 pm »
Mnie Nobu przypomina Hugo

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8367 dnia: Styczeń 28, 2013, 22:18:33 pm »
dredy - część króli ma całą kolekcję takich dredów ukrytych przy skórze etc.
Olu, czy wy je już na dniach będziecie wycinać, czy czekacie z tym na coś?
A te dwie czarne panienki angorki, to się w końcu poruszyły?
A co z ta z dużym brzuszkiem?

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8368 dnia: Styczeń 28, 2013, 22:21:24 pm »
Chciałam jeszcze tylko zapytać o rozstrzygnięcie licytacji kubków i toreb :) na jakie konto mamy robić przelewy?

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8369 dnia: Styczeń 28, 2013, 22:35:07 pm »
przepraszamy za zmianę mojego dzisiejszego postu ze zdjęciami - to informacja dla tych, którzy dopiero teraz czytają nasz wątek - chwilowo zniknęły wszystkie zdjęcia oraz tekst :P - za to jest lista do wirtualnych adopcji...;) :D trochę się zakręciłyśmy z Magdą i nam nie wyszło :P

zdjęcia uzupełnimy, a ja krótko przypomnę o czym pisałam - nie wiem PippiLotta czy zdążyłaś przeczytać :P

jutro od rana będziemy walczyć. przed nami zabiegi - na I rzut pójdą dorosłe panny, o ile ich stan zdrowia nie wykluczy zabiegu - w tym Nala, Winky, Mamboo, Pocahontas

poza tym zabiorę do Konrada uszaki, które najbardziej mnie niepokoją

mamy różne problemy - od biegunkowego kału - jak u Mamboo, przez zaczerwienione spojówki, wzdęte brzuszki jak u Sky, czy też Scoobie etc.
jutro zacznę doprowadzać do porządku ich sierść - pyt. dot. strzyżenia - na pewno część kołtunów będę najpierw "rozdzierać" nożyczkami od środka, a potem wycinać, część wyczesywać, a to co będzie bardzo blisko skóry będziemy golić...

od jutra będę podawać konkretne informacje dot. poszczególnych królików - w tej chwili same musimy nad wszystkim zapanować, a u każdego niepokoi co innego :/

jutro Pachino zostanie podłączona pod kroplówkę (zaczynamy mieć problemy z jedzeniem :(), zobaczymy też co z Hugo...Hugo kiedy zaczyna się kręcić, nie może przestać :(

aparat wkrótce trafi do serwisu, ale postaram się robić na bieżąco zdjęcia

jeszcze raz prosimy o wsparcie  :bukiet

musimy przykładać ogromną uwagę do tego, aby ustawić indywidualnie dietę każdemu z uszaków, ponieważ część jest wyraźnie wychudzona...a z drugiej strony u tych króli istnieje duże ryzyko problemów z układem pokarmowy, dlatego tak ważne w ich diecie będą teraz zioła

***

jutro najprawdopodobniej odbędzie się spotkanie w sprawie DT dla Bielinki :) trzymajcie kciuki :)

***

zapraszamy do wirtualnej adopcji naszych...łącznie 72 ;) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13011.msg403299/boardseen.html#new
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2013, 22:41:45 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8370 dnia: Styczeń 28, 2013, 22:41:46 pm »
Za niedługo skończę, odswieze str i będzie można fotki do krolika obaczyć
http://www.kroliki-torun.info/do-adopcji-wirtualnej

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8371 dnia: Styczeń 28, 2013, 22:50:51 pm »
Olu, planowałam jutro przyjść do Azylu. Będziecie o jakiś konkretnych godzinach? w sumie od ok 13 jestem wolna do samego wieczora i mam nieco wprawy w wycinaniu kołtunów, ewentualnie w przytrzymywaniu króli, może się przydam :)
(Mój debiut na forum więc się przedstawię: Marta, nowa)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8372 dnia: Styczeń 28, 2013, 22:52:53 pm »
Witamy Marta! (Moja imienniczka, hihi! :P) Masz u siebie jakiegoś królisia? :)
WO AMIGO

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8373 dnia: Styczeń 28, 2013, 22:54:47 pm »
Mam swojego własnego w domu w Koszalinie, jako że studiuję w Toruniu ;) Niestety współlokatorka jest uczulona na króliki, więc DT żadnemu nie mogę zapewnić :< (tak, nie lubię jej)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8374 dnia: Styczeń 28, 2013, 22:55:00 pm »
Marta...nie mylę się, że jesteśmy umówione na jutro na dyżur prawda? :P nie mylę się :P

ja jutro mam wolne i będę od 8 w Azylu, ale do ok 11:30 - potem jadę do wet...a potem chyba wracam na 15 na spotkanie :/ tak czy inaczej, będziemy w kontakcie w ciągu dnia :) bo mam dla Ciebie listę informacji co i jak :/



Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8375 dnia: Styczeń 28, 2013, 22:55:19 pm »
Aj kurcze...jak żałuję że nie jestem z Torunia :/ sesja trwa, mam tylko jeden egzamin i mogłabym się do czegoś przydać. A tak siedzę i czytam co się dzieje...

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8376 dnia: Styczeń 28, 2013, 22:59:58 pm »
To w takim razie ja przyjdę do Azylu jak tylko zakończę misje "egzamin i bieganie po mieście bez ładu i składu". Czekam na instrukcje, żebym nie narozrabiała.

Ja mam dwa egzaminy w sesji, jeden zaliczony, jutro planuję ostatni mieć z głowy i zaczynam ferie. Także źle się złożyło że akurat wyjeżdżam jak jest tyle pracy, ale od miesiąca w domu nie byłam i za swoim łobuzem już trochę tęsknię.

Offline sylwiawiewióra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8377 dnia: Styczeń 28, 2013, 23:33:40 pm »
Warner nasiusiał dziś dwa razy w pościel mojemu chłopakowi, ciekawe - znaczy teren czy zapomniał skoczyć do kuwety... i łobuziak jak na noc zamykamy go w klatce to gryzie druty(baaardzo mocno)...

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8378 dnia: Styczeń 28, 2013, 23:35:56 pm »
Warner nasiusiał dziś dwa razy w pościel mojemu chłopakowi,
:hahaha moze jest o Ciebie zazdrosny i obsiural konkurenta :jezyczek:

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8379 dnia: Styczeń 28, 2013, 23:40:25 pm »
Delikwent gra na prętach, żeby do wypuścić:)
Wyjście - eksmisja klatki na noc do innego pomieszczenia
Chłopaka oznaczył jako swojego, albo teren jako swój