Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5288272 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7320 dnia: Styczeń 02, 2013, 17:28:40 pm »
wiadomo coś kiedy uszątko trafi do doc?
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline magda_lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7321 dnia: Styczeń 02, 2013, 17:29:15 pm »
A kiedy ma wizytę u doc?

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7322 dnia: Styczeń 02, 2013, 18:59:05 pm »

Oto Kakao :) buszujący po pokoju! Niesamowicie żywy i ciekawski królik! Jest świetny!!!

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7323 dnia: Styczeń 02, 2013, 18:59:44 pm »
Wiadomo już może co z małym uszaczkiem z Poznania?

Offline magda_lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7324 dnia: Styczeń 02, 2013, 19:14:52 pm »
Jaki śmieszny! Mam nadzieję, że jutro o tej godzinie będzie już u mnie :D

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7325 dnia: Styczeń 02, 2013, 19:24:11 pm »
Zaraz podeślę jeszcze lepsze zdjęcia :)

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7326 dnia: Styczeń 02, 2013, 20:02:10 pm »
Kakao - krolik ciekawski (właśnie odkrywa kuchnię :)) A to jego pozy:



Offline magda_lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7327 dnia: Styczeń 02, 2013, 20:08:51 pm »
Dzięki za zdjęcia i za przetrzymanie go :)

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7328 dnia: Styczeń 02, 2013, 21:06:15 pm »
Chciałam zameldować że przechwyt 3 królików został zakończony sukcesem  :brawo:
Dzwoneczek, Kiara i Atilla szczęśliwie dotarły do Olsztyna. Atillę odebrała Daria i u niej będzie od teraz przebywać na DT. Natomiast reszta ferajny trafiła na DT do mnie :) Podróż zniosły gładko...siedziały cichutko jak myszki...ale po podróży...z pierwszym wyprostowaniem łapek w nowym domu ....zaczęło się  :niegrzeczny
Dzwoneczek - od razu mówię - to będzie mój mężczyzna, zakochałam się w nim od pierwszego spojrzenia, jest cudownym rozrabiaką :) Od razu pokazał co dla niego stanowi największą wartość w życiu ( jedzenie ]:->) więc nadajemy na tych samych falach  :rotfl2: Później stwierdził że nie zamierza pić po kropli z poidła, więc je zdemolował i zarządał miseczki. Z apetytem zjadł lekką kolację, załatwił się do kuwety i aktualnie wyciągnięty śpi :) Przeeeeeeeesłodki widok :onajego
Kiara - na początku wystraszona bardzo..ale po dłuższej chwili zdecydowała się ośmielić i pokicała po pokoju. Podjadła co nieco, odbyła mały łapoczyn przez pręty klatki z moją królicą a teraz śpi przytulona do ręczniczka z którym przyjechała ;) Jak ją zobaczyłam pierwszy raz na żywo...powiedziałam "Mały czarny diabełek" - i chyba wykrakałam  :jezyczek:
Póki co każdy śpi w swojej rezydencji, będą wypuszczani osobno żeby zapoznać się z nowym terenem. Aaaa...jeszcze jedna ważna rzecz! Olu! Serdecznie dziękuję za przesyłkę - doszła kilka godzin po moim przyjeździe do domu! Serdecznie dziękuję w imieniu uszolków  :przytul :bunny: :bunny: :bunny:

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7329 dnia: Styczeń 02, 2013, 21:12:16 pm »
A mała bida może się nazywać Zgredek? Bo jakoś Skrzat to tak jakoś niewygodnie...

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7330 dnia: Styczeń 02, 2013, 21:13:48 pm »
Deedee, superwieści! Dzwoneczek zawładnął Twoim sercem na długo zanim go zobaczyłaś na żywo :)
Cieszę się, ze "moja" Atilka jest w DT, kochana starsza królinka na pewno to doceni - a Darii bardzo dziękuję :*
DużyZając, Kakao jest przecudny! Ten zblazowany wyraz pyszczka! Wygląda na bardzo rozgarniętego młodego królika :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7331 dnia: Styczeń 02, 2013, 21:25:52 pm »
 Co do Dzwoneczka....zauważyłam go na adopcyjnej na długo zanim zdecydowałam się na bycie DT ;) Spodobał mi się od pierwszej chwili...ale w życiu nie przypuszczałam że okaże się taki słodki na żywo  :zakochany: :heart
Gdy relacjonowałam mamie podróż i zaczęłam go opisywać to skwitowała tylko "No, żeby to się tak nie skończyło że on u ciebie zostanie"  :niegrzeczny   czyżby czuła coś podświadomie?  :>

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7332 dnia: Styczeń 02, 2013, 21:28:30 pm »
"No, żeby to się tak nie skończyło że on u ciebie zostanie"     czyżby czuła coś podświadomie?
Mamy tak mają :D Moja ostatnio do mnie mówi błagalnie: "ale nie bierz piątego królika.." - a ja nawet o tym nie wspominałam :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7333 dnia: Styczeń 02, 2013, 21:31:05 pm »
a ja nawet o tym nie wspominałam

Ale pomyślałaś? :)

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7334 dnia: Styczeń 02, 2013, 21:39:02 pm »
Ja bym nazwała maluszka Elf :P
Kakao jest boski! :D

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7336 dnia: Styczeń 02, 2013, 21:46:49 pm »
Hahah...coś w tym musi być :P bo ja planowałam przez dość długi czas mówić mamie że Dzwonka nikt nie chce adoptować i musi zostać u mnie  :rotfl2:

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7337 dnia: Styczeń 02, 2013, 21:54:11 pm »
jutro rano Zgredka zobaczy doc (dzisiaj niestety doc nie było w gab.), ale Zgredek już lydium oraz enro. na szczęście ładnie je sianko. wczoraj ze zgagą zastanawiałyśmy się czy maluch nie ma zapalenia płuc...może jakieś nadżerki w pyszczku. zobaczymy skąd ranki przy żuchwie.

ma piękne uszy! :)

z innych wiad. jutro doc zobaczy na pewno Tufi[/b]ego - wczoraj lekko łzawiło mu oko i naszych nowych podopiecznych ;)

Szarik[/b] kicha bardzo rzadko, ładnie je, ale jest uszakiem bardzo wycofanym, przestraszonym i obawiam się, że możemy mieć faktycznie przewlekłą pasterelozę. zobaczymy co przyniosą badania i kolejne dni.

***

Deedee dziękuję za dzisiejszą misję pt. pociąg oraz DT dla Dzwoneczka i Kiary  :przytul

za paczkę podziękowania należą się  darczyńcom, dzięki którym w ostatnich dniach wysłałyśmy paczki do naszych domów tymczasowych  :przytul

tak Dzwoneczek pożegnał się z Azylem :)



Kiara również :)



***

:D









:):):)

















co do Kakao, to widzę, że się nie myliłam :D mówiłam, że jest super :P charakterna mądrala :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2013, 21:57:28 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7338 dnia: Styczeń 02, 2013, 21:58:55 pm »
Łapeczki i dupeczki czyli to, co kochamy najbardziej :D
Przypomnijcie mi, jak się nazywa to puchate, naburmuszone cudo, które widać na zdjęciach w domku od Soni? tak obrażonego królika jeszcze nie widziałam :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7339 dnia: Styczeń 02, 2013, 22:01:26 pm »
Fluffy - azylowy piesek :) Fluffy w pon. będzie miała korektę zębów