Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5284686 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6680 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:05:50 pm »
Nobu taki śliczny szarak :*
A na zdjęcie Rudej jak spojrzałam to napierw nie zobaczyłam królika! :D Faktycznie ma talent! :D
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6681 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:06:08 pm »
Nobu to staruszek i dostał od losu coś wspaniałego - możliwość zaśnięcia w cieple, otoczony miłością, bezpieczny. Życzyła bym sobie takiego końca ...
A Ruda jest niesamowita :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6682 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:09:39 pm »
Nobu, nie odchodź :( Nie mogę się pogodzić, że króliczek, którego tak życie nie oszczędzało i dopiero w jesieni życia trafił na tyle miłości, miałby tak szybko odejść :( Nobuniu, musisz jeszcze powalczyć :*, choćby trochę, każda chwila jest ważna, jeśli maluszek nie cierpi...

Ruda jest przepiękna, wręcz zjawiskowa! Nie widziałam jeszcze takiego umaszczenia. A tylna łapa wystająca spod poduszki - ech, rozmarzyłam się :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6683 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:10:27 pm »
 Najważniejsze że maluch nie cierpi. Że go nic nie boli, że nie "martwi" się brakiem jedzenia, chłodem i że ma kogoś kto przy nim jest. Czuje się bezpieczny a to najważniejsze. Trzymajcie się Ola i Nobu :) :przytul

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6684 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:11:59 pm »
Amigo ma przewlekły stan zapalny górnych dróg oddechowych, czyli nic nowego :] Aniu, dziękuję za opiekę nad nim - wygląda pięknie  :przytul zdj. zostały zamówione :)

Femur jest już po zabiegu

u Puchatki doktor pobrał zeskrobinę

króliczka z Poznania - imię poszukiwane! jest zdrowa, ale zęby do korekty i w przyszłości trzeba będzie zwracać na nie dużą uwagę

świnka jest bardzo młodym i zdrowym zwierzakiem :) po_sąasiedzku dziękujemy za rozgłoszenie wiadomości o naszych nie-uszaku podopiecznym ;)

teraz zaczyna się sekcja Latte



Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6685 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:13:59 pm »
Biedny Nobu :( Jestem teraz strasznie słaba psychicznie i ryczę jak patrzę na jego zdjęcia :( Od razy wszystko do mnie wraca.. Dlatego tak strasznie trzymam kciuki za jego zdrówko! Daj nam trochę czasu Nobu..

Ale zdjęcia Rudej są bardzo pokrzepiające. Jednak trzeba przyznać, że Ola ma iście elitarne grono w domu - prezydenta Nobu i królową Rudą :) Jeszcze tylko brakuje Ruska :)
WO AMIGO

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6686 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:14:44 pm »
może przez moje studia wychodzi ze mnie zawodowa ciekawość co wyjdzie na tej sekcji....aż mi się wierzyć nie chce że to tylko wzdęcie było ;/

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6687 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:29:26 pm »
zapomniałam o jeszcze jednym - kilka dni temu na adres torun@kroliki.net dotarł mail od producenta programu Ugotowani w tvn z pytanie, czy ktoś od nas nie chciałby wziąć udziału w jednym z odcinków (teraz program jest kręcony w Toruniu)

dzisiaj odebrałam tel. w tej samej w sprawie, w zw. z tym oczekujemy na zgłoszenie chętnego królikomaniaka umiejącego i lubiącego gotować (co mnie wyklucza :P, a Magda niestety nie mieszka w Toruniu :]), który zechciałby wziąć udział w programie i przy okazji przemycić informacje...o AZYLU :D

mamy czas do końca tygodnia, ale im szybciej tym lepiej! :)



Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6688 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:30:57 pm »
o kurcze!! kata_strofa może? :) :)
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6689 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:31:39 pm »
nie ukrywam, że kata_strofa przyszła nam jako I do głowy :P



Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6690 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:32:10 pm »
Nobu trzymaj sie zostań jeszcze ze swoją ukochana opiekunką. Idą Swięta spędzicie je razem.

Offline Snoopy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6691 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:32:36 pm »
Nobuniu kochany! Chciałabym żebyś żył jeszcze długo długo! Co za przykra wiadomość :( Mimo wszytko trzymam kciuki za maluszka!
Kochamy Cię Snoopy

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6692 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:33:17 pm »
no widzisz Ola, jesteśmy jednomyślne ;) Także kata_strofa została przegłosowana :P
WO AMIGO

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6693 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:33:59 pm »
Biedny Nobu :( jak go pierwszy raz na adopcyjnej zobaczyłam myślałam, że ma kilka miesięcy.
Przynajmniej dostał od losu spokojną starość.

A co do imienia to "chleb" mi się szalenie podoba! Takiego królika jeszcze nie było :D
Na adopcyjnej będzie przykuwać wzrok. Jak nie chleb to może jakiś owoc? Gruszka? Też ładnie :)

Deedee ja też jestem ciekawa tej sekcji. Co tak nagle zabrało nam Latte? :(

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6694 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:39:51 pm »
Popieram "Chleb" brzmi fajnie :)

Offline ReQ16

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6695 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:40:32 pm »
Tylko nie Nobu... :( tak mocno trzymam kciuki za tego seniorka...
,,Człowiek jest królem zwierząt, gdyż przewyższa je w okrucieństwie, ale przyjdzie czas, kiedy będzie traktował mordowanie zwierząt ten sam sposób, w jaki obecnie traktuje zabijanie ludzi. Ten,kto nie szanuje i nie ceni życia, nie zasługuje na to, aby żyć``


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14812.new.html#new Zapraszam na wątek Florka.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6696 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:42:35 pm »
Moze   Migdałek
Proponuję jeszcze Katkę . Dała mi przepis na  pieczoną dynię, wspaniała sprawa . Obie  panie  w duecie , chyba by sie nadawały.  

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6697 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:43:47 pm »
Nobu skarbie :( , trzymaj się kochany :* .


Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6698 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:44:02 pm »
co ja bym dała, żeby kata_strofa się zgodziła :P To jest naprawdę olbrzymia szansa dla Azylu - program "Ugotowani" emitowany jest w niedzielny wieczór na TVNie - ja osobiście oglądam każdy odcinek ;-) Już byłam nawet gotowa wynająć u kogoś kuchnię tzn. żeby mi ją po prostu udostępnił i coś tam bym upichciła ale na kilka dni ciężka sprawa wprosić się do kogoś do mieszkania i udawać, że jest moje :P

Torunianie pomóżcie naszym azylowym uszom pokazać się światu  :blaga:

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6699 dnia: Grudzień 10, 2012, 21:49:59 pm »
Nobuś słabiusi i dużo spi, ale teraz na pewno jego sny są bardzo przyjemne...słaby,chory, ale na swój sposób szczęśliwy, pełen poczucia bezpieczeństwa  :heart- co widać przy czytaniu kodeksu
natomiast Ruda to niech trochę uważa, bo jak nic ktoś na niej usiądzie - oby z małą wagą :niespodzianka
dobrze, że swintuszek pojedzie do dt a jakiej on płci?
Nowa z Poznania to nie żaden Chleb, tylko Pyra - przy okazji pozdrowienia dla Marty :*
No i oczywiście Kata strofa na ekranie - byłaby wspaniała :megafon