Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5331589 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6640 dnia: Grudzień 09, 2012, 01:27:03 am »
Powrzucałam na fb gdzie się dało info o biednym świniaczku
Przy okazji znalazłam str o transportach http://www.facebook.com/pages/Transport-tu-i-tam-po-drodze-mi/199778306699364?fref=pb

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6641 dnia: Grudzień 09, 2012, 08:57:32 am »
Winstonowa ma dreda  a ujmując to dokładniej taki kołtun miedzy uszami. Co powinnam z nim zrobić?

Ja delikatnie wycinam, jak nie da się rozczesać a przeważnie się nie da.
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6642 dnia: Grudzień 09, 2012, 10:39:22 am »
Latte przed chwilą odszedł...

Olu, trzymaj się dzielnie :glaszcze:  :przytul  To takie przykre, że uszatek nie zdążył pojechać do swej adopcyjnej rodziny  :(
Masz niesamowite wyczucie, Latte miał ogromne szczęście, że nie odchodził samotnie biedulek  :(

Eh, biedna Lorcia :swieca: i biedny Latte  :swieca: Te nasze uszatki są takie delikatne.

To prawda, że nie powinniśmy się złościć na nasze pociechy - tylko cieszyc się z każdego dnia spędzonego z nimi  :krolik

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6643 dnia: Grudzień 09, 2012, 10:53:17 am »
Jakie niespodziewane odejście, biedne baraniątko :( Jakaś czarna seria na forum ostatnio :(
Siemko, rzeczywiście, Latte był bardzo podobny do Gutka :(
Trzymaj się, dzielna azylowa ekipo, tyle króliczych serduszek wokół, wszystko toczy się dalej...
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6644 dnia: Grudzień 09, 2012, 10:57:07 am »
nezuminotabi Freddie też ma takie futro przy ogonku,które wszystko zbiera,często przyczepia mu się tam siano :P A jeśli chodzi o grzywę to o niego też się trochę plącze,ale wystarczy przejechać palcem po czuprynie,tam też gromadzi siano i zioła :PP Z Winstonową będzie jeszcze "gorzej",bo jest najbardziej puchata ze wszystkich Owocków ;-)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6645 dnia: Grudzień 09, 2012, 13:16:05 pm »
Przez FB otrzymałam info od Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim " Możemy was odciążyć i zająć się malutką "
Olu, Magdo podałam na was namiary

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6646 dnia: Grudzień 09, 2012, 13:56:56 pm »
Chciałam nieśmiało zapytać o transport na trasie Toruń - Olsztyn :) czy już coś wiadomo? Nie mogę się doczekać Dzwoneczka....dziwnie wygląda jeden królik w mieszkaniu :(
A Latte....to mega niesprawiedliwe, szok. Tylko wzdęcie, które powinno ustąpić po lekach....a tu taki wynik...ech szkoda biedaka

Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6647 dnia: Grudzień 09, 2012, 14:15:08 pm »
Wrzucam zdjęcia jagodzianej tymczasowiczki  :jezyczek: więcej zdjęć będę wrzucać jak założę wątek dla moich uszaków :)

trzeba jej przyznać, że ma śliczne oczy  :icon_smile2


Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline mikaja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6648 dnia: Grudzień 09, 2012, 14:15:43 pm »
Cieszę się ze Deedee już nie będzie samotna
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6649 dnia: Grudzień 09, 2012, 14:22:54 pm »
Czy Jagodowa Dama ma niebieskie oczy?

Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6650 dnia: Grudzień 09, 2012, 14:32:55 pm »
Ciężko określić ten kolor. Powiedziałabym nawet, że ma srebrne ;) Ale na pewno nie brązowe. Nie na wszystkich zdjęciach to widać. Ale jak ją tylko odebraliśmy to pierwsze co o niej powiedziałam do chłopaka to właśnie "Zobacz ona ma niebieskie oczy"  :zakochany:
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6651 dnia: Grudzień 09, 2012, 14:35:02 pm »
To ma takie jak Oliverek,czasem wydają się mocno niebieskie,a za chwilę szare  :crazy: Ach te światło  :PP

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6652 dnia: Grudzień 09, 2012, 15:37:05 pm »
Winstonowa jest przepiękna, przepuchata i w ogóle zachwyca - choć nie jest podobna do innych Jagodziąt! I jest duża!!! Wycałuj tę piękność!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6653 dnia: Grudzień 09, 2012, 15:51:26 pm »
No jak niepodobna  :niegrzeczny Freddie jest bardzo podobny tylko ma krótszą sierść  i brązowe oczka,nie ma czarnych plamek i ma biały nos... :hmmm
Ale i tak są podobni  :icon_biggrin
Dziś stwierdziłam,że Freddie jest już bardzo duży,rozważam zakup wagi i ważenie moich bestii,co by pilnować,żeby tyli,choć myślę,że z tym problemów nie będzie patrząc na ich "apetycik" ;-)

Offline dota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6654 dnia: Grudzień 09, 2012, 16:26:25 pm »
 :placzeTo naprawdę przykre i niesprawiedliwe,że te biedne zwierzęta muszą cierpieć przez ludzką prożność.Mój Krzysiek był dziś w zoologu po jedzenie dla rybek i ze złością ogłosił,że sklep jest przygotowany do świąt. Zwierzaczków od wyboru do koloru od myszki,króliczki po ptaszki małe i te większe;jak znalazł na świąteczny prezent.Patrzę na moje adoptowane zwierzaki i zastanawiam sie ile jeszcze uda nam się uratować a ile będzie musiało umrzeć w imię ludzkiej głupoty.Olu trzymaj się :* :*

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6655 dnia: Grudzień 09, 2012, 16:32:31 pm »
To jest właśnie to...chodzi o kasę a nie o dobro zwierzaków. Ludzie kupią królika, "bo taki śliczny", wrzucą do klatki, nasypią mieszanki za 5zł/kg i myślą że zrobili dobrze a zwierzak się niestety męczy...
Zawsze porównuje to trochę do kupienia telewizora - jak się kupuje sprzęt to się czyta najpierw instrukcje obsługi, żeby go nie zepsuć na starcie...szkoda że nikt nie czyta takich "instrukcji obsługi" odnośnie zwierząt ;/

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6656 dnia: Grudzień 09, 2012, 16:51:50 pm »
ale ta mala Jagodnica jest piękna!!!!
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6657 dnia: Grudzień 09, 2012, 16:58:04 pm »
Biedny Latte, a już miał szanse na nowe życie :(
To takie straszne, codziennie czytam na forum o śmierci przynajmniej jednego uchola...
Patrzę na moje i z każdym dziwnym zachowaniem wydaje mi się, że są chore. Są takie kruche :( :(

A co do Winstonowej, jest przepiękna!! Dlaczego ona nie ma jeszcze ds? Jest cudowna :)

Offline anka_u

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1276
  • Płeć: Kobieta
    • wątek moich usząt
  • Lokalizacja: okolice Poznania
  • Moje króliki: Libby, Ziutek, Majeranek
  • Pozostałe zwierzaki: Torres, Resto, Perro
  • Za TM: Zetorek, Łaciata Bunia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6658 dnia: Grudzień 09, 2012, 17:12:16 pm »
Instrukcję obsługi ludzie czytają właśnie ze względu na kasę. Taki telewizor kosztuje 2 tysy to szkoda go zepsuć. A królik za 40PLN albo co gorsza myszka za dychę zepsuć się może. Gdyby żywe zwierzęta były droższe ludzie zastanowiliby się przed zakupem.

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6659 dnia: Grudzień 09, 2012, 17:14:56 pm »
Heh...gdyby były droższe (jak np psy czy koty w hodowlach) to sądzę że powstałoby więcej "domowych hodowli" w których "rozmnażałoby się zwierzaki dla zdrowia" i interes tak czy siak by się kręcił ;/ smutne to ale prawdziwe...