Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5284240 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4840 dnia: Październik 13, 2012, 10:18:38 am »
Papilota - trzymam kciuki za adopcję usmiech2

Bardzo dziekuję
 :roza:

Offline .Klaudyna..

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 228
  • Płeć: Kobieta
  • Uszatkowo <3
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4841 dnia: Październik 13, 2012, 17:19:55 pm »
Bosh...Nimm jest taki słodki oddaj mi go  :blaga: .
Milek(*) Crazy(*)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4842 dnia: Październik 13, 2012, 18:55:20 pm »
A ja dzisiaj przyczaiłam na FB wypasioną torbę z logo azylu. Kiedy będzie następna licytacja? Taka torba, to mi się marzy od momentu, kiedy obejrzałam pierwszy raz ulotki i plakaty do pobrania na stronie SPK. Może mogę kilka zasponsorować? Dajcie mi dziewczyny pls znać z kim mam się dogadać. Buziole dla pusiów, a w szczególności dla mojego Perri'aska :) i Oliverka  :heart

I jeszcze chciałam się dopytać, jak to jest u was z nowymi klatkami do azylu? Czy jest dla nich miejsce, a jeśli tak, to na ile sztuk i w jakich rozmiarach i czy muszą być od konkretnego producenta itd?
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2012, 20:05:40 pm wysłana przez PippiLotta »

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4843 dnia: Październik 13, 2012, 19:16:08 pm »
Dziewczyny kiedy będziecie mogły w 100% określić płeć małych Jagodzianek? Przed wyjazdem do nowych domów uszaki odwiedzą jeszcze weterynarza czy raczej nie?

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4845 dnia: Październik 13, 2012, 19:23:59 pm »
Ewentualnie Jagódek :P Wole wersje Jagodzianki... :icon_mrgreen

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4846 dnia: Październik 13, 2012, 22:20:52 pm »
PippiLotta dziękujemy za zainteresowanie torbami :):):) - w tej sprawie najlepiej skontaktować się z gumijagodowysok z naszego forum :) - to ona jest twórcą naszego photobloga :)

Libby jest uroczą, łagodną i ciekawą świata króliczką - dzisiaj namiętnie przeszkadzała Magdzie podczas porządków :P
poczyniła też ogromne postępy w nauce czystości i korzystaniu z kuwety :)



Femur i Tibia





piękna Play







Mały Książę



Kajko i wspaniały domek od Soni  :bukiet





Atilla przeżywa drugą młodość ;)



***

dzisiaj do Azylu trafił kolejny królik - ok 3-letnia czarna samiczka z nadwagą :/ szukamy dla niej imienia :)





w Azylu jest też Orzech od terrarysty, a raczej Orzeszka - wcielenie Aldiego :P przynajmniej z wyglądu ;) - zdj. w pon., ponieważ dzisiaj skupiłyśmy się na generalnych porządkach ;)
wydaje mi się, że króliczka ma dość duży brzuch, ale wszystko okaże się w pon.

***

Nimm musi schudnąć - wygląda jak 7 nieszczęść. przez nadwagę ma problem, aby jeść ceko, jego serce jest bardzo obciążone, a ruchy spowolnione :/

Suzy w tym tyg. określimy płeć maluszków :)

polityka6 i duszka dziękujemy za jedzonko dla naszej ekipy  :bukiet



Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4847 dnia: Październik 13, 2012, 22:24:49 pm »
Ola dzięki  ;) Będę niecierpliwie czekała,wygłaszczcie maluchy ze szczególnym uwzględnieniem Peterka  :icon_mrgreen Jutro mam rozmowę...ciekawe co z tego wyniknie  :hmmm

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4848 dnia: Październik 13, 2012, 22:59:42 pm »
Od razu przepraszam, że wyjątkowo w tym wątku piszę o nie króliczym temacie…ale ja tak wiele piszę o króliczym watku azylowym, że może przejdzie
Jechałam z mężem na działkę i w samochodzie dumałam, że po stracie Andzi, Tosia, której można było zapobiec, z racji wieku, z racji 7 pupili w grobikach na działce już nowych nie będzie.
I… zastaliśmy na ogrodzonej działce, nieopodal grobików ok. półroczną sunię.
Sąsiad mówił, że tak koczowała ok. tygodnia. Zabraliśmy. Wet, który ostatnio niczego niepokojącego nie stwierdził u Andzi po operacji stwierdził, że z psem ok. pokropił przeciwpchelnie i tyle.
Mnie nie grało Mąż nazwał ją z racji sierści i zachowania Mara (od Marusi Aganiok).
Wyjelismy 7 spasionych kleszczy.
Dzisiaj posłałam córkę, bo dla mnie było nie ok. Sama po odejściu Andzi nie chodzę, bo nie odpowiadam za siebie…Była lekarka. Zmierzyła temp  39,8 I poleciła badanie w całodobowej.
Klezanki syn jest wetem zadzwoniłam i przyjechał do nieczynnej lecznicy – kroplówka itp., zawiezienie krwi do lab – wynik babeszjoza – wstrętne choróbsko odkleszczowe..
Nastapił już rozpad czerwonych krwinek, ale na szczęście nerki i watroba jeszcze nie zaatakowane.
Malutka i my walczymy – ponoć ma spore szanse. Proszę o duzo dobrej energii
Mimo osłabienia tylko do króliczków chciała iść i machała ogonkiem.
Przykre, że lekarz, który naprawdę ratował i leczył moje zwierzęta wpadł w rutynę? wypalenie?
Jeśli wyobrażam sobie piekło to własnie takiego eks właściciela małej jak bezdomny walczy z atakiem pierwotniaków odkleszczowych


Offline .Klaudyna..

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 228
  • Płeć: Kobieta
  • Uszatkowo <3
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4849 dnia: Październik 13, 2012, 23:43:08 pm »
trzymam kciuki za Mare ,żeby wszystko dobrze wyszło  :icon_smile2 .Biedulka  :przytul.
Milek(*) Crazy(*)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4850 dnia: Październik 13, 2012, 23:55:09 pm »
po_sasiedzku doskonale Cię rozumiem i ślę Ci baaardzo dużo pozytywnej energii (podobno nią zarażam, choć nie wiem pojęcia jak, skoro sama jej nie czuję?! :P)
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4851 dnia: Październik 14, 2012, 08:59:21 am »
po_sąsiedzku, energia płynie i od nas! Mała miała mnóstwo szczęścia, że na Was trafiła :*
Olu, zdjęcia śliczne, a domek od Soni rewelacyjny! Czy tylko mi się wydaje, że Atilla się uśmiecha? proszę w wolnej chwili przekazać buziaki tej dzielnej damie :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline parmezan

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
    • koty i króliki
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4852 dnia: Październik 14, 2012, 09:30:17 am »
to nie domek, to luksusowa willa... wspaniała :)
wszystkie maluchy po prostu przepiękne, jak na nie patrzę, wyściskałabym wszystkie!  :przytul
ale Atilla po prostu jest najpiękniejsza na świecie! :)  :heart

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4853 dnia: Październik 14, 2012, 09:34:25 am »
A co z Femurem i Tibią,lepiej się czują?

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4854 dnia: Październik 14, 2012, 09:45:01 am »
Play jak cudownie dzisiaj wszyła  :wow No po prostu jak błyszczący króliczy aniołek  :DD Dzisiaj to jakoś tak wszystkie błyszcząco wyglądają  :jezyczek: Czym wy tam je karmicie co? :) Apropos, kupiłam dla was 8kg Cuni complete. W przyszłym tygodniu kurier dostarczy na adres Schroniska :) Buziole i głaski dla Azylantów  :* :przytul:

Offline enka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Tulinka :)
  • Pozostałe zwierzaki: Basieńka -koteł
  • Za TM: Balbinka, Tosio, Zuziek, Pimpuś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4855 dnia: Październik 14, 2012, 09:54:38 am »
po_sąsiedzku, gdzie chodzicie do weta? bo widzę, że jesteś z łodzi..?
Pozdrawiam :)

Offline .Klaudyna..

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 228
  • Płeć: Kobieta
  • Uszatkowo <3
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4856 dnia: Październik 14, 2012, 10:57:18 am »
Co tam u Nima?Ola_19 czy mogłabym dostać odp. na  pytanie?Wiem ,że nie wiecie w co macie ręce włożyć ale byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź :) .
Milek(*) Crazy(*)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4857 dnia: Październik 14, 2012, 12:05:45 pm »
Wszystkie piękne i dumne - no cóż moje takiej willi sie nie dorobią :)
ale Play w rurze hicior :))
Dla nowej czarnulki może Diablinka, tak jak drugie imię mojej Pumci?
Mara bardzo dziękuje za przesyłaną energię – pomogła :)

Tak jej pomogła, że przy próbie podania kroplówki bałam się, że do mieszkania wtargnie Straż dla Zwierząt
A to fotka z Zachciem, który tak jak Tulisia zatoczył koło Łódź – mój dom  - Toruń – Łódź

ten pod krzesłem
P.S. Enka – ten wet osiedlowy  wspaniale wykastrował Tosia, leczył Czesia z infekcji, załatwiał sprawy bieżących wzdęć, szczepił, badał, kał, konsultował wymaz Tosia z uczelnią w Lublinie, prowadził sunię do 18,5 roku, psa 17 i kotkę z niewydolną, na stare lata trzustką do 16,5 roku…. a z drugiej ech - szkoda słów..:((
Bardzo cenię dr Michałkiewcza, który wyprowadził Andzię z zapalenia jelit, mam namiary na dr Folusiak.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 12:12:37 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4858 dnia: Październik 14, 2012, 12:17:11 pm »
Dla nowej czarnulki może Diablinka, tak jak drugie imię mojej Pumci?
Swietne imię :D
po_sąsiedzku, jaka cudowna ta sunia, zakochałam się zupełnie. Przekochana, słodka psinka - nie wygląda na chorą :heart - miejmy nadzieję, że pieseczek zwalczy choróbsko. O kimś, kto ją zostawił - ech, szkoda słów, słowa to komplement dla takiego drania (no chyba, że piesek się zgubił i przybłąkał...)
Zachciu to taki klon Chrupka z Lublina (już u Aguleks na DS :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline maja2104

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4859 dnia: Październik 14, 2012, 14:24:39 pm »
Soniu- dobra Wróżko :) Zdradzisz, czy taki domek-willę można kupić w PL a jeśli tak to gdzie? Czegoś tak fajnego dla uszaków jeszcze nie widziałam :)

Nimm jest przepiękny  :zakochany: Jak zobaczyłam pierwszą fotkę z samym pysiem to pomyślałam, że bardzo podobny jest do Lubczyka z Krakowa -ten sam biszkoptowy kolorek :) Ale jak zobaczyłam na kolejnym zdjęciu te gepardzie cętki to padłam...jaki on jest CUDNY :) Trzymam kciuki za jego zdrówko.

I przepraszam za OT ale nurtuje mnie jedna kwestia: ma ktoś pomysł dlaczego samiczka, chowana w pojedynkę 2 tygodnie po kastracji może bzyczeć? Moja królewna właśnie bzyczy - dźwięk jest uroczy  :zakochany: ale chodzi mi po głowie, że może jej czegoś brakuje albo jest jakiś inny negatywny powód bzykania? A gdzie nie szukam podany jest tylko powód pobudzenia seksualnego  :?: