Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5280916 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4380 dnia: Wrzesień 29, 2012, 19:23:04 pm »
dziewczyny, ja nie chce sie Wam wcinać, ale też czytałam, że cuni crispy to zwykla mieszanka - moze ciut lepsza niż megana ale zdecydowanie odradzana

ps. Kraków w przyszłym tygodniu Wam mały surprise szykuje :D
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4381 dnia: Wrzesień 29, 2012, 20:21:16 pm »
Faktycznie Atilla ( :lol) nie wygląda na 9 lat, piękna z niej pannica. A Książę to jakby bratanek Nobu, też taki zabiedzony...ależ bym go chciała kochać i rozpieszczać  :icon_3m_sie Pewnie niedługo się w Azylu zobaczymy, już się doczekać nie mogę  :doping:
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Zara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Astrid
  • Pozostałe zwierzaki: Pies Grapa, koty Grzmot i Batman
  • Za TM: Królik Luis, królik Duszek, pies Arpa, koń Avanti
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4382 dnia: Wrzesień 29, 2012, 20:23:42 pm »
dzisiejszy dzień przyniósł też szczęście Astrid, która przed południem pojechała do Olsztyna - podziękowania dla Alicji za transport oraz dla naszych forumowych dziewczyn dobrussi i niusi za pomoc  :bukiet

nezuminotabi i Zara czekamy na relację  :przytul

Oj jutro będą relacje, oj będą ;) Z samego rana jadę po Astrid do Olsztyna  :bunny:

Offline elmo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Flofi, Gucio, Cookie
  • Za TM: Śnieżynka, Luniś, Fibi, Elmo :(
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4383 dnia: Wrzesień 29, 2012, 22:31:12 pm »
Wracając do imion, trochę spóźniłem się z propozycją: może PIPI i POPO :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4384 dnia: Wrzesień 29, 2012, 22:56:08 pm »
hehe a moze Papay i Szpinak
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4385 dnia: Wrzesień 29, 2012, 23:21:49 pm »
Cytat: Ola_19 on Dzisiaj o 17:01:35
dzisiejszy dzień przyniósł też szczęście Astrid, która przed południem pojechała do Olsztyna - podziękowania dla Alicji za transport oraz dla naszych forumowych dziewczyn dobrussi i niusi za pomoc 

nezuminotabi i Zara czekamy na relację   


Oj jutro będą relacje, oj będą  Z samego rana jadę po Astrid do Olsztyna

Astrid nocuje dziś u nas, jest pod opieką mego męża, bo ja w pracy...   :szerm:
Muszę powiedzieć, że jest bardzo łagodną królinką, daje się miziać bez oporu, mogłam nawet trzymać jej łapke w ręku :) Oczywiście moja Florence - zazdrośnica - najpierw pięknie obwąchała transporter, oznaczyła bródką, powąchały się przez kratkę transporterka i było ok. Potem postawiłam kojec i wystawiłam je obie na próbę poznania... co skończyło się niegościnnym zachowaniem Florci  :knuje, bo Astrid przeskoczyła przez kojec i zaczęła zwiedzać Florci legowisko i kuwetkę, a ta złapała ją za futerko - ledwo zdążyłam Florkę złapać, bo wyglądało na początek bójki. przeciera_oczy
A Astrid w największym spokoju dała się wziąć mężowi na ręce i przenieść do drugiego pokoju. Z apetytem zjadła 2 plasterki marchewki, i kawałek selera. Ziółka i sianka malusio, a wodę z miseczki bardzo ładnie piła. Wymiziałam ją przed pójściem do pracyi potem z relacji mężą wiem, że odpoczywała. Jutro trafi już do swego Domku Stałego do Zary :)

Otka_a - dzięki za klatkę , mimo gabarytów jest dobrą kuwetą zastępczą :)

Offline Gajka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1142
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4386 dnia: Wrzesień 30, 2012, 10:24:27 am »
Rety, rety, jak tylko Cika wydobrzeje po sterylce, a my ogarniemy nowe grafiki to będziemy się starać zabrać od Was Smokiego na stałe! To kwestia miesiąca-dwóch.

Musiałam się podzielić decyzją, która wczoraj zapadła w radzie rodzinnej w składzie: ja, mąż, Cika :D

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4387 dnia: Wrzesień 30, 2012, 10:31:54 am »
Gajka, bierzesz Smoky'ego? Jak super!!!! Sporo uszaków znajduje domki, cieszy mnie to niepomiernie. Wspaniale, że Ty, mąż i Cika podjęliście taką decyzję :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Zara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Astrid
  • Pozostałe zwierzaki: Pies Grapa, koty Grzmot i Batman
  • Za TM: Królik Luis, królik Duszek, pies Arpa, koń Avanti
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4388 dnia: Wrzesień 30, 2012, 12:06:27 pm »
Astrid jest już u mnie  :jupi Jest trochę wystraszona prawie dwugodzinną jazdą i na razie dwa razy wyszła z transpotrerka, po czym wskoczyła do niego i zaczęła przekopywać szmatki w środku. Dopiero na żywo widać jaka ona jest piękna  :bunny: Jak tylko nabierze trochę odwagi spróbuję jej zrobić kilka zdjęć :) A i trzymajcie kciuki za zaprzyjaźnianie jej z Luiskiem  :slub: Mam nadzieję, że pójdzie dobrze  :krolik

Bardzo dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w transport i przechowanie Astrid  :bukiet

Offline Gajka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1142
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4389 dnia: Wrzesień 30, 2012, 12:23:36 pm »
Chcemy wziąć! Wypełniłam już nawet formularz adopcyjny. Wyślę go jak już się ogarniemy, czyli za ten miesiąc z hakiem pewnie. Może szybciej jak los będzie sprzyjał. Tylko mam stresa, że ktoś mi go sprzed nosa zabierze. królika się znaczy :P

No bo Cikuś już bezpłodna to czas i jej męża załatwić :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4390 dnia: Wrzesień 30, 2012, 12:31:08 pm »
Zara, super! Niech się króliś aklimatyzuje do nowego miejsca i ludzi. Na pewno będzie jej dobrze! A kiedy z Luiskiem będziesz chciała ją zapoznawać?
Gajka, uważam, że wzięcie drugiego uszaka to superpomysł. Cice na pewno przyda się kompan - samczyk (choć może i z dziewczynką by się zaprzyjaźniła, ale tu ryzyko trochę podwyższone). Oby wszystkie Wasze adopcyjne plany się powiodły :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline ebab

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4391 dnia: Wrzesień 30, 2012, 12:34:19 pm »
Astrid jest już u mnie
nareszcie ;-) Czekamy na relacje ;-) wysłałam Ci obiecanego maila ;-)

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4392 dnia: Wrzesień 30, 2012, 12:37:06 pm »
Super wiadomości - szykują się kolejne domki dla Uszoli.  
Za wszystkich trzymamy kciuki i gratulujemy. Uszol w domu to tyle radości. Czekamy na zdjęcia z nowych domków.
Luka pozdrawia i zaprasza do swojego wątku azylowe mamusie i wszystkich innych http://forum.kroliki.net/index.php?topic=14690.new;topicseen#new

Offline ebab

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4393 dnia: Wrzesień 30, 2012, 12:38:10 pm »
A u kogo jest teraz Lilou?

Offline Snoopy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4394 dnia: Wrzesień 30, 2012, 13:06:19 pm »
Mam nadzieję, że adopcja się uda, a uszaki będą żyły długo i szczęśliwe :)
Kochamy Cię Snoopy

Offline Gajka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1142
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4395 dnia: Wrzesień 30, 2012, 13:21:37 pm »
Taki jest plan. Dzięki dziewczyny :)


Offline enka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Tulinka :)
  • Pozostałe zwierzaki: Basieńka -koteł
  • Za TM: Balbinka, Tosio, Zuziek, Pimpuś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4396 dnia: Wrzesień 30, 2012, 14:37:17 pm »
a ja czekam na  Tuliśkę. Szpital w domu, córa padła na coś co wczoraj toczyło syna, ale się trzymamy i czekamy :) rety ale fajnie!!! :DD
Pozdrawiam :)

Offline kami1808

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4397 dnia: Wrzesień 30, 2012, 19:51:18 pm »
Dziewczyny, zwłaszcza Magdo, Olu czy możecie mi napisać cokolwiek o Petunii? Była już na kontroli u doktora? Jak się miewa, jak łapka? Tak długo już na nią czekam...  :icon_neutral wraz z Tadzikiem oczywiście  ;)

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4398 dnia: Wrzesień 30, 2012, 20:32:49 pm »
A ja bym prosila o info co z Yogim , zwlaszcza z jego ząbkami . Czy ladnie rosną .Przelew na X poszedl

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4399 dnia: Wrzesień 30, 2012, 22:05:07 pm »
a ja czekam na pw od ciebie Olu:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!