Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5290947 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3680 dnia: Sierpień 27, 2012, 14:01:49 pm »
Na szczęście nikt nie chciał wyrządzić im krzywdy - przynajmniej nikt nie zdążył ;-)

Pani Moniko prezentów ze zwierząt nie robimy :)

Maluchy jeszcze dziś pojawią się na stronie adopcyjnej - poszukujemy dla nich DT i oczywiście DS  :bukiet

Offline monika8118

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3681 dnia: Sierpień 27, 2012, 15:03:24 pm »
nikt ich nie skrzywdził, ale wiem też dlaczego Pani zabrała je do azylu, przez brak świadomości.... Uczymy się całe życie.

Rapsodia jako prezent......   urodziny Karola i adopcja zbiegły się w czasie przypadkiem. Napewno nie chodziło mi o to żeby stała się prezentem przewiązanym kokardką, który może się znudzić. Wszyscy zwierzaki uwielbiamy, dzieci na ten temat uwrażliwiamy. Cieszymy się na przyjazd małej:)

Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3682 dnia: Sierpień 27, 2012, 15:24:56 pm »

zuzia11 ja też się ciesze na myśl o drugim uszaku ale jeszcze nic nie jest pewne. Jeśli tak się stanie będę o niego dbać.
No i oczywiście z przyjemnością będę robić fotoreportaże z życia słodkiej parki   :slub:
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3683 dnia: Sierpień 27, 2012, 15:45:51 pm »
dobra dobra - jeszcze zaprzyjaznianie po drodze... ja wlasnie jestem na tym etapie... i musze Ci powiedzieć, ze po 2 tygodniach dopiero noskami sie przez kraty stykaja... a jeszcze nie mam odwagi ich wypuscic na wspólny grunt bo moja panienka strasznie swojego terytorium broni
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3684 dnia: Sierpień 27, 2012, 16:02:08 pm »
Rapsodia jako prezent......   urodziny Karola i adopcja zbiegły się w czasie przypadkiem. Napewno nie chodziło mi o to żeby stała się prezentem przewiązanym kokardką, który może się znudzić. Wszyscy zwierzaki uwielbiamy, dzieci na ten temat uwrażliwiamy.

Widzę ,że są plany adopcji Rapsodi ,bardzo się cieszę .Będę musiała poinformować moją mamę ,ponieważ jest jej mama :DD wirtualną.

Wierzę w to ,że Pani syn jest rozsądnym młodym człowiekiem.Wbrew pozorom wiek z rozsądkiem nie ma nic wspólnego.
Zresztą to wszystko zależy od wychowania.
 
Też mama syna ,który za naszą Maciejkę dałby się pokroić. :lajkonik:
Powodzenia Pani Moniko ,dla syna przekazać życzenia urodzinowe  :bukiet
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2012, 16:05:48 pm wysłana przez enia1973 »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3685 dnia: Sierpień 27, 2012, 19:30:01 pm »
Pani Moniko pamiętam, kiedy pierwszy raz zainteresowała się Pani adopcją, dlatego nie mam wątpliwości co do tego, że Rapsodia nie jest kaprysem ani tym bardziej "typowym" prezentem :]

nasze nowe trio jutro czeka wizyta u wet. - niestety potwierdzam obawy Magdy co do jednej króliki, ale gdyby okazało się, że jest w ciąży, to byłaby już przesada :/

teraz kilka codziennych informacji:

Buba i Panda muszą przejść na dietę "więcej ciała" ;)

Buba jest królikiem bardzo wycofanym, dość płochliwym, z Pandą jest pod tym względem lepiej, chociaż musimy nad nią popracować ;)

Panda












za naszymi wczorajszymi nabytkami trudno nadążyć ;)

na zdj. z suszonym jabłkiem ;)















serdecznie zapraszamy do wirtualnej adopcji naszych podopiecznych  :bukiet http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13011.msg357285.html#msg357285



Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3686 dnia: Sierpień 27, 2012, 19:43:24 pm »
uff no to mi ulżyło, że to tylko zbieg okoliczności z tymi urodzinami   :P Niestety drugi uszatek, który również znalazł swój nowy dom już się nie zmieści w tym samym samochodzie w którym będzie jechała Rapsodia, dlatego jeśli ktoś będzie się wybierał w rejony Krakowa, Kielc, Śląska - bardzo proszę o kontakt :) Cola już się nie może doczekać kiedy zamieszka u swojej nowej Pani - polci ;-)

No i na szybko potrzebuje 3 imion dla młodzianów - prawdopodobnie 2 samce i jedna samiczka - ta jasno-ruda-biszkoptowa :)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3687 dnia: Sierpień 27, 2012, 19:54:30 pm »
Olinka, Gutek i Pawcio lub Dino
może słodko
Beza, Ptyś i Ciastek
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2012, 19:57:39 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3688 dnia: Sierpień 27, 2012, 19:56:56 pm »
Manzana, Apple (lub Apfel) i Pomme skoro tak lubią jabłka :D

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3689 dnia: Sierpień 27, 2012, 20:00:32 pm »
Ligol, Lobo, Jonagold - jabłuszka :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3690 dnia: Sierpień 27, 2012, 20:04:28 pm »
to może polskie jabłuszka - dziewczynka Kosztela! Albo Reneta ;)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3691 dnia: Sierpień 27, 2012, 20:09:49 pm »
co do Tulisi, dzisiaj mnie wzruszyła :P

odważyłam się zająć jej miejsce - jej tron - przyznaję się, usiadłam na domku :P



w pewnym momencie podeszła do mnie, stanęła na dwóch łapkach, spojrzała mi prosto w oczy :P

domyślając się, o co jej chodzi, powiedziałam tylko "na pewno mam zwolnić Twoje miejsce" i przesunęłam się, zostawiając najpierw niewielki kawałek domku dla Tulisi :P

oczywiście od razu wskoczyła i wsunęła głowę za moje plecy sugerując, że czas na mnie :]

zaczęłam ją głaskać w ramach rekompensaty...a potem zwolniłam miejsce prawowitej użytkowniczce :]



Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3692 dnia: Sierpień 27, 2012, 20:36:15 pm »
Moja Tulisia ukochana  :heart :heart :heart, wirtualna mamusia jest z Ciebie dumna ;)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3693 dnia: Sierpień 27, 2012, 20:49:45 pm »
Którego królika miałam zabrać z Torunia do Poznania?? Proszę o PW :)

Offline polcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3694 dnia: Sierpień 27, 2012, 21:08:56 pm »
Pani polcia również nie może doczekać się kiedy Cola u niej zamieszka :D

co do imion- Lola, zawsze chciałam tak nazywać swojego króliczka, na cześć The Looney Tunes :)
więc może I Królik Bugs :D
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline monika8118

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3695 dnia: Sierpień 27, 2012, 21:15:01 pm »
Dziewczyny dzięki wielkie za wiarę w moje dobre intencje i oczywiście za życzenia dla Karolka:))) To mały wrażliwiec, gdy powiedziałam mu o Kluseczce (to ją mieliśmy adoptować) płakał przez 2 dni jak tylko o niej wspomniał, do tej pory stoi w jego pokoju pudełkowy domek zrobiony przez Karolka z napisem "Klusiak Junior". Będzie fantastycznym opiekunem Rapsuni.
Poza tym mój młodszy chłopczyk jest posiadaczem własnej osobistej choroby genetycznej a to uczy pokory do życia. Myślę, że nie muszę za wiele o tym pisać, bo każda z nas ma swoją historię, każda coś przeżyła....

Szkoda, że drugi króliś nie zabierze się z Rapsodią. Ale to napewno nie wynika ze złych intencji Pani, która ją przywiezie, bo jedzie z dziećmi, mężem i dwoma psiakami więc wierzę, że może nie mieć miejsca:)))) Będziemy trzymać kciuki żeby jak najszybciej się udało

Kurcze nie mogę uwierzyć, że to już za 2 dni!!!

Offline polcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3696 dnia: Sierpień 27, 2012, 21:32:49 pm »
monika8118, nie masz pojęcia jak Ci zazdroszczę :( domyślam się, że zapewne czekasz na Rapsodię dłużej niż ja na Colę, ale już się nakręciłam że Cola tutaj będzie, ze mną, przy mnie, zajadać sianko już za chwilkę.. a tu okazuje się, że trzeba jeszcze poczekać  :placze
ale cieszę się Twoim szczęściem, liczę, że z nieba mi spadnie szybko jakiś dobry człowieczek który pomoże w transporcie  :doping:
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline monika8118

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3697 dnia: Sierpień 27, 2012, 21:35:01 pm »
polcia znajdzie się szybciej niż myślisz:) ja też miałam taką niespodziankę.

Offline FILIPGRETA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3698 dnia: Sierpień 27, 2012, 21:48:11 pm »
A co do imion dla nowego trio to może Frezja, Storczyk i Szafirek ? Takie słodkie z nich kwiatuszki :)

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3699 dnia: Sierpień 27, 2012, 21:51:20 pm »
ojeej . ciesze się , że Cola znalazła nowy dom , oby pozostałe też je szybko znalazły :).