Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5299390 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline maja2104

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3620 dnia: Sierpień 24, 2012, 21:48:29 pm »
Hello :) Mam pytanko: czy dziś w imieniu uszatych nadaje Asiol? Nudla dziś nie będzie?

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3621 dnia: Sierpień 24, 2012, 21:50:26 pm »
nudlak jutro
asiol i asta nie nadaja konkursowo

potrzebujemy na gwalt nadajacych
miala byc sremo ale zapomniala chyba
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline kami1808

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3622 dnia: Sierpień 24, 2012, 22:42:16 pm »
kata_strofa, nudlak o tych potokach to na poważnie czy tylko chcecie mnie przestraszyć?   :niespodzianka  :icon_curve A ja właśnie dywaniki kupiłam żeby się nie ślizgały na panelach  :] Tomcio Paluch (obecnie Tadzik) jest już u mnie  :bunny: :bunny: :bunny:

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3623 dnia: Sierpień 24, 2012, 22:50:16 pm »
A co tam u Unaksia i Perczysia?

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3624 dnia: Sierpień 24, 2012, 23:56:49 pm »
kilka piątkowych zdjęć :)

towarzyski Apollo z Puszkiem i Kiki





Luka rewelacyjnie dogaduje się z innymi królikami





Kiki i Puszek to piękna para!



tutaj podczas sesji cioteczki Magdy ;)











Puszek nie reklamuje psiej karmy :P, ale Magda przywiozła do Azylu 2 duże puszki, które bardzo nam się przydały :)







jak widać nasz duet odwracał się od fotografa :P





kilka zdjęć z serii siesta oraz jedzonko, a raczej królik w ziołach :] :)

Puszek



Boni



Luka







Cola



Rapsodia





Tulisia









Jagoda...dzisiaj znalazłam jednego żywego  maluszka poza gniazdem i 2 martwe oseski - to jest to o czym wspominałam - kwestia "wyboru" i bardzo przykry widok...niestety jednak, kiedy okazało się, że ma ekstremalnie liczny miot, pierwsza myśl, która się pojawiła była taka: ile z nich przeżyje...





Bambi



z języczkiem :)









***

dzisiaj do Torunia przyjechały 2 dziewczyny z Pomorza

Buba i Panda - obie zostały już wysterylizowane - niestety Buba - króliczka odebrana przez MAS od  kolejnego "miłośnika" królików, była w ciąży

Buba



więcej zdj. króliczek w następnych dniach

***

w kolejnym tygodniu spodziewamy się następnego "rzutu" uszaków

***

zapraszamy do wirtualnej adopcji naszych uszu - wkrótce aktualizacja! ;)

nieznanemu darczyńcy dziękujemy za paczkę z ziołami:bukiet :bukiet :bukiet uszaki miały radochę :)

jednocześnie zachęcamy do wspierania naszych uszu ziołowymi podarunkami! :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2012, 00:06:41 am wysłana przez Ola_19 »



Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3625 dnia: Sierpień 25, 2012, 00:31:21 am »
Luka jak słodko się rozkłada :) śliczne w ogóle one wszystkie :D
Buba z pomorza była czy jest w ciąży...? kolejne maluszki w azylu?
Przykro że dwója Jagódki odeszła... no ale przy tak licznym miocie też się martwię ile z nich zostanie :(

Olu jak z Maybe? znalazł się drugi doświadczony DT żeby odciążyć? I jak jej kondycja? jakieś zmiany?

Offline agaton85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3626 dnia: Sierpień 25, 2012, 07:09:54 am »
Zdjęcie Jagody z języczkiem powalające. :P

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline sysunia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3627 dnia: Sierpień 25, 2012, 11:21:17 am »
Witam serdecznie. Chcialabym towarzyszkę dla mojego adopcyjnego Mopsika, i zastanawiałam się nad tym, żeby wziąść Boni na dt a jakby się zaprzyjaźniły to na ds. Ktoś może mi o niej trochę powiedzieć? :)

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3628 dnia: Sierpień 25, 2012, 13:44:03 pm »
Hejka. Kupiłam mojemu królikowi znajdzie mieszanke suszonych ziół ale niestety nawet nie ruszyl. Jego jedzonko pozatym jest naprawde urozmicone. Jada naprawde rózne warzywa i owoce. Rarytasem dla niego sa zurawiny i rodzynki rzesz jasna niewielkie ilosci. Czy bez tych ziółek sie obedzie jeśli nie będzie jadał.

Offline Nudlak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Moje króliki: Bernard, Gigusia, Kacper, Milka
  • Za TM: Fruzio, Koki, Łapka, Polcia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3629 dnia: Sierpień 25, 2012, 14:22:19 pm »
kata_strofa, nudlak o tych potokach to na poważnie czy tylko chcecie mnie przestraszyć?   :niespodzianka  :icon_curve A ja właśnie dywaniki kupiłam żeby się nie ślizgały na panelach  :] Tomcio Paluch (obecnie Tadzik) jest już u mnie  :bunny: :bunny: :bunny:
:) Petunia była u nas tylko przez chwilę i nie bardzo wiem jak jej idzie korzystanie z kuwety. U nas była jedna akcja, zauważyłam że siusia, poszłam po ręcznik papierowy, wróciłam...a ona dalej siusia i...siusia :D
potem u doc Krawczyka na stole zrobiła taaaaaaaaaaaaakie jezioro że hej.
podsumowując sika raz a dobrze :P



Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3630 dnia: Sierpień 25, 2012, 15:35:02 pm »
kami, nie martw się, u mnie Petunia z kuwety korzysta perfekcyjnie! Bobki sieje po klatce, ale siku zawsze w kuwetce. Sika po prostu sporymi porcjami, to tyle. Żwirek wymieniam nawet 2 razy dziennie. A poza klatką nie zostawiła u mnie ani jednej niespodzianki, a biegała ostatnio ponad 3 godziny :)
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że już w przyszłym tygodniu się poznacie :)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline kami1808

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3631 dnia: Sierpień 25, 2012, 16:04:13 pm »
a to taki z niej sikacz  :] biedny doktor pewnie robił co mógł byle jak najszybciej małą wyleczyć i uniknąć ponownego zalania  :hahaha Cieszę się strasznie, że już niedługo się zjawi  :mhihi   

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3632 dnia: Sierpień 25, 2012, 16:18:34 pm »
kami1808 Petunia już w Azylu coraz ładniej korzystała z kuwety - im lepszy był stan łapek, tym chętniej wchodziła do kuwety ;)

jak to możliwe, że jeszcze nikt nie zakochał się w tych łapkach...? :(



w październiku minie rok odkąd Masza czeka na swój dom :(

walka z jej katarem to jest po prostu koszmar - naprawdę koszmar, ale poza tym...

wciąż czeka

***

Azyl niedługo chyba znowu wypełni się po brzegi królikami :]



Offline kami1808

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3633 dnia: Sierpień 25, 2012, 17:19:42 pm »
Super Olu, chociaż ja tam się zasikania nie boję  :P  tylko żwirku muszę dokupić  :hmmm  :mhihi Masza cudowna... szkoda, że nie mieszkam w Toruniu... Gdyby w każdej miejscowości był tak znakomity doktor jak dr Krawczyk, adopcje chorych uszaków byłyby na pewno częściej. A tak ludzie boją się, że ich pomoc nie wystarczy a poziom opieki weterynaryjnej w co niektórych miastach jest delikatnie mówiąc tragiczny  :/ Nie znaczy to oczywiście, że m.in. Maszka z tego powodu nie znajdzie domu. A w Toruniu podobno tyle wspaniałych ludzi  :DD

Offline kasia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 121
    • blog
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3634 dnia: Sierpień 25, 2012, 17:25:00 pm »
Ola - zróbcie piękne zdjęcia uszakom, które sporo czekają na dom i wyślij Piotrowi, to się zaprezentują w gazecie. Teraz Piotr znalazł zdjęcie Astrid i wstawił do rubryki, a pozostałe foty to były koty.

Offline kami1808

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3635 dnia: Sierpień 25, 2012, 17:50:59 pm »
kasia29 super pomysł  :) Myślę, że dobrze by było aby w przypadku uszaków które długo czekają albo chorują częściej aktualizować dane i bardziej pisać (również na forum) o nich samych. Nie każdy wie, z czym wiążę się określona choroba, czasami same terminy mogą budzić obawy, nie każdy kto chciałby mieć uszaka zna się na dolegliwościach  :icon_curve  Może jakby przybliżyć innym jak wygląda funkcjonowanie takiego zwierzaka, napisać jak wygląda taki zwykły dzień. Niektórzy też sądzą, że to opieka 24h/na dobę dlatego nie decydują się. No i foty, zwyczaje, wariactwa...itd.  :P To naprawdę dużo daje  :DD Nie żebym się wymądrzała  :diabelek bo specjalista od uszaków ze mnie żaden  :P ale uczę się  :krzywy2

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3636 dnia: Sierpień 25, 2012, 19:40:30 pm »
Świetny pomysł z tą gazetą! Napiszę do naszej lokalnej.
Czyjeś pozwolenie powinnam mieć? Ktoś coś wie na ten temat?

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3637 dnia: Sierpień 25, 2012, 20:25:35 pm »
Luka jest cudowna. Ja myślę, że ona czuje, że ktoś niemal 300km dalej kocha ją szalenie, szykuje wyprawkę i czeka na spotkanie adopcyjne. Każde jej zdjęcie to dla nas uczta. Jest przesłodka

Offline monika8118

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3638 dnia: Sierpień 25, 2012, 21:18:14 pm »
Magdo85 czy ktoś od Was kontaktował się z Panią od transportu Rapsodii??
Mój mąż dziś stwierdził, że nawet kolorystycznie będzie nam pasować do wystroju mieszkania hahaha No i druga wypowiedź mojego Męża "no... mieliśmy kupić nową szafkę na buty a kupimy szafkę na siano". Cieszy się jak my wszyscy. Jest przesłodka Rapsodyjka.

Króliki nas chyba czarują, takież mam wrażenie.... jak można się tak zakochać w zwierzaku???? Ktoś mi to może w racjonalny sposób wytłumaczyć???

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3639 dnia: Sierpień 25, 2012, 21:21:23 pm »
jak można się tak zakochać w zwierzaku?Huh?
Mozna,mozna......ja juz tak bardzo jestem w krolach zakochana,ze zaczynam czasami swirowac :hahaha: