Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5292672 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3600 dnia: Sierpień 23, 2012, 22:03:02 pm »
Sonia, nie na razie są osobno, on się przyzwyczaja do nowego miejsca, choć trzeba przyznać, że doskonale mu to idzie. A Truśka kicha, nie łączę ich na razie, żeby się nie zaraził. Maluszek niebieskooki pozdrawia Sonię (pamiętam, że masz do niego sentyment :)
No i Bluelek nazywa się teraz Rubensik :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3601 dnia: Sierpień 23, 2012, 22:14:20 pm »
joac, do końca sama tego nie rozumiem :P ludzie przychodzą do schroniska, otrzymują ulotki Azylu, przekazują informacje dalej? :)
wiele osób trafia bezpośrednio przez stronę Azylu - czytają, oglądają, adoptują :P

(rewelacyjne są często spotkania na miejscu - cieszy mnie to, że na żywo można pokazać jak królik powinien mieszkać - tj. klatkę, wszystko czego potrzebuje, zdrowe jedzenie etc.)

były już też sytuacje, że do Azylu przyjeżdżały os. zainteresowane z innych miast - np. ktoś wracał z wakacji, gdzie przeczytał o Azylu i zajrzał :)




Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3602 dnia: Sierpień 23, 2012, 22:38:13 pm »
Olu, jakkolwiek się to dzieje, dzieje się dobrze :) Bardzo to cieszy, że tak się pięknie adopcje rozwijają. Pozdrawiam w imieniu swoim i uszaków :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3603 dnia: Sierpień 23, 2012, 22:50:09 pm »
No ja też się cieszę!

Offline moniuhna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3604 dnia: Sierpień 24, 2012, 00:21:07 am »
Olu, dziękuję  :przytul

Czy doszedł mój przelew na Apollo i Bielinkę? Wysłałam też trochę podkładów dla królasków, powinny przyjść na dniach :) Zrobię też nieco później jakąś większa paczkę, muszę tylko poczekać na wypłatę  :]

Tak się cieszę, że króliczki znajdują nowe domy!!  :jupi Mam nadzieję, że uda się z Apollo i jego adopcją, trzymam mocno kciuki, dajcie znać jak będzie coś wiadomo!
"It's not just what you're born with, it's what you choose to bear,
It's not how big your share is, but how much you can share.
And it's not the fights you dreamed of, but those you really fought,
It's not what you've been given, but what you do with what you've got..."

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3605 dnia: Sierpień 24, 2012, 00:34:07 am »
Są też osoby zainteresowane adopcją Omegi;) Jest szansa na stały dom z możliwością że co weeknd będę ją odiwedzac!!

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3606 dnia: Sierpień 24, 2012, 09:35:09 am »
 

 .Dzięki za pocieszenie miejmy nadzieję że moja Mała też xd DZieki Anne1919
Zuzia nie martw się usmiech2 Dla Gizma jeszcze nie dawno kuweta też mogła nie istnieć. Od kiedy wróciłam z wakacji (na ten czas Gizmo był u rodziców mojego chłopaka) i zabrałam go do domu, nie mamy problemu. Gizmo sam zaczął wchodzić do kuwety i z niej korzystać...to znaczy...bobki i tak lądują wszędzie xD

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3607 dnia: Sierpień 24, 2012, 10:25:57 am »
Hej, wróciłam i odpowiadam- mogę zabrać i dwa uszaki, nie ma problemu. Póki co muszę załatwić sprawę paczki, która przyszła jak mnie nie było i kurier nie zostawił żadnego awiza. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu uda mi się odwiedzić azyl. Dr Krawczyk już jest na urlopie, tak?

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3608 dnia: Sierpień 24, 2012, 13:57:39 pm »
joac, do końca sama tego nie rozumiem :P ludzie przychodzą do schroniska, otrzymują ulotki Azylu, przekazują informacje dalej? :)
wiele osób trafia bezpośrednio przez stronę Azylu - czytają, oglądają, adoptują :P

(rewelacyjne są często spotkania na miejscu - cieszy mnie to, że na żywo można pokazać jak królik powinien mieszkać - tj. klatkę, wszystko czego potrzebuje, zdrowe jedzenie etc.)

były już też sytuacje, że do Azylu przyjeżdżały os. zainteresowane z innych miast - np. ktoś wracał z wakacji, gdzie przeczytał o Azylu i zajrzał :)



a ja wiem skąd bo pewnie każdy z nas gdziekolwiek nie pójdzie mówi o tym przy okazji rozmów o zwierzętach - przynajmniej ja tak robię :D
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline monika8118

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3609 dnia: Sierpień 24, 2012, 13:59:08 pm »
Jeśli wszystko dobrze pójdzie Rapsodia już w czwartek będzie u nas:))))))))))))))

JUPIIIIII

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3610 dnia: Sierpień 24, 2012, 14:01:07 pm »
Gratulacje Moniko8118:)))
Myślę, że fama na temat "króliczej mafii" też swoje robi:)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3611 dnia: Sierpień 24, 2012, 14:03:39 pm »
po sasiedzku ciiiiiiiiiiiii mafia się nie ujawnia
chcesz by jednego z bosów który ostatnio wyszedl z ukrycia ustrzelili?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline kami1808

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3612 dnia: Sierpień 24, 2012, 15:06:06 pm »
Nieoczekiwanie wyszło, że Tomcio jednak już dzisiaj zawita do mnie  :hura: Małe zawirowania z tym transportem  :>  :P ale takiej niespodzianki się nie spodziewałam  :jupi Monika8118 a widzisz jeszcze tylko kilka dni... dasz radę  :przytul

Offline monika8118

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3613 dnia: Sierpień 24, 2012, 15:07:26 pm »
o no to super:)) Ja się też trochę na Tomcia czaiłam!! dlatego radość podwójna.

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3614 dnia: Sierpień 24, 2012, 15:09:29 pm »
Ale wspaniały news !!  :pokoj:
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3615 dnia: Sierpień 24, 2012, 15:11:45 pm »
Kami, super! Moniko, super! Niedługo azyl będzie świecił pustkami :) - żartuję, niestety. Ale wspaniale, że uszaczki jadą do nowych domków  :przytul
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3616 dnia: Sierpień 24, 2012, 15:15:15 pm »
To sobie grunt chłopak pod Petunię przygotuje, teren zawłaszczy zapaszkiem :P
Wyzdrowiały Petuniusz zaś grzecznie czeka :)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline kami1808

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3617 dnia: Sierpień 24, 2012, 15:39:51 pm »
Tomcia jeszcze nie ma a już został przechrzczony przez moja 3letnią siostrzenicę na Tadzika  :mhihi No cóż decyzja zapadła  :lol "Petuniusz"( ??:hahaha niech już się tam pomału szykuję na przeprowadzkę  :icon_razz chociaż opiekę miała niesamowitą  :brawo:  :bukiet

Offline Nudlak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Moje króliki: Bernard, Gigusia, Kacper, Milka
  • Za TM: Fruzio, Koki, Łapka, Polcia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3618 dnia: Sierpień 24, 2012, 17:43:49 pm »
kami1808, jak już mały Patuniusz dojedzie do Ciebie to uważaj na jej siuśki, a właściwie potoki (bo to kałużą nie można nazwać:P)
Wiemy coś o tym kata_strofa :D



Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3619 dnia: Sierpień 24, 2012, 19:16:36 pm »
Petunia sika jak armatka wodna, bobczy jak tradycyjna armata  :DD Skąd tyle energii w takim małym baranku  :hmmm


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.