Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5282293 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3300 dnia: Sierpień 16, 2012, 18:13:01 pm »
Taisho   czy ta kasa idzie z Twojej kieszeni???bo czytam to juz kolejny raz i nie bardzo wiem o co Ci tak naprawdę chodzi..sama kiedyś z ciekawości weszłam na CC i co? stary obleśny facet sapiący do kamerki,a z tyłu krzątająca się chyba jego zona ..te jego teksy ..zaczepki szok...i o czym z takim konwersować? to juz wole o królikach porozmawiać czy popatrzyć na atrakcyjną dziewczynę niz na starego sfrustrowanego starszego Pana z gołym podstarzałym torsem.....

poprawiłam zeby nie było ze obrażam starszego Pana.....
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 18:49:42 pm wysłana przez koral »

Offline akvarius

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3301 dnia: Sierpień 16, 2012, 18:19:12 pm »
Popieram propozycję MartyP :-)
Azyl dla Królików w Toruniu www.kroliki-torun.info   

Offline Taisho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3302 dnia: Sierpień 16, 2012, 18:31:25 pm »
Halo halo, troszkę kultury i przede wszystkim szacunku wobec starszej osoby. Magnum jest schorowanym człowiekiem. Nikomu nie każę tam wchodzić jeśli wydaje się Wam, że nie jest wart uwagi. Pozory jednak mylą. Ten człowiek wie więcej i ma tyle doświadczeń życiowych, że wiele można się od niego nie tylko dowiedzieć, ale też nauczyć.

Między 20 a 24 jest naprawdę sporo interesujących osób.

Czy kasa idzie z mojej kieszeni? Nie. Ale to przecież bez znaczenia z czyjej kieszeni to idzie.

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3303 dnia: Sierpień 16, 2012, 18:38:14 pm »
Z Twoich wypowiedzi Taisho wynika, że wierzysz w to, że ludzie korzystają z CC w ogóle nie myśląc o żetonach a tylko "Króliki" są takie wyrachowane i nieuczciwe. Ja dałabym sobie spokój z CC bo jak nie taki to inny sposób sobie znajdą na zablokowanie wygranych. Gdyby kasa za żetony była faktycznie do wypłacenia to nikomu nie robiłoby różnicy za co i komu.

Offline moniuhna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3304 dnia: Sierpień 16, 2012, 18:39:50 pm »
MartaP, be my guest :) W takim razie zapraszam jutro o 21.30 czasu PL do mnie!

Taisho, dlaczego nie można było od razu z nami porozmawiać w ten sposób? Dlaczego nie można było powiedzieć: "słuchajcie, coś tu nie gra w naszej współpracy, dajcie szansę innym, coś musi się zmienić". Jestem pewna, że nikt by cię nie zignorował. Po co zaraz te bany, zasady stanowczych "NIE", zamrażanie wygranych itp.? Czy naprawdę potrzebna jest ta cała napięta atmosfera urazy, goryczy i szarpania? Ja nie wchodziłam, żeby oszukiwać, nie zauważyłam też, żeby osoby z tego forum chowały pasek przeglądarki - zawsze ktoś został choć na chwilę, żeby pogadać. Ja nic nie wygrałam we wtorek, ale i tak sie dobrze bawiłam. Dziewczyny też nie zawsze wygrywały. A jak im się udało, to to zostało im zabrane. TO jest dopiero zniechęcające. :/
"It's not just what you're born with, it's what you choose to bear,
It's not how big your share is, but how much you can share.
And it's not the fights you dreamed of, but those you really fought,
It's not what you've been given, but what you do with what you've got..."

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3305 dnia: Sierpień 16, 2012, 18:45:00 pm »
ok sorry ,ale takie sprawia wrażenie i nic na to nie poradzę ,może gdyby się ubrał w koszule a nie pokazywał swój podstarzały tors,to byłoby zapewne inaczej,..pozdr ..

Offline Taisho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3306 dnia: Sierpień 16, 2012, 18:46:16 pm »
Oczywiście że nie wszyscy wchodzą na CC dla żetonów. Ja na przykład nie siedzę dla żetonów, kilka dziewczyn również zupełnie siedzi tam bezinteresownie. Wierzę w to, że serwis rozwinie skrzydła i zaczną do nas zaglądać setki, tysiące, miliony, miliardy ludzi dziennie.

Reasumując. Widzę, że część z Was rozumie o co chodzi, część nie.
Teraz się musicie między sobą dogadać :D

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3307 dnia: Sierpień 16, 2012, 18:50:48 pm »
Halo halo, troszkę kultury i przede wszystkim szacunku wobec starszej osoby. Magnum jest schorowanym człowiekiem. Nikomu nie każę tam wchodzić jeśli wydaje się Wam, że nie jest wart uwagi. Pozory jednak mylą. Ten człowiek wie więcej i ma tyle doświadczeń życiowych, że wiele można się od niego nie tylko dowiedzieć, ale też nauczyć.

Między 20 a 24 jest naprawdę sporo interesujących osób.

Czy kasa idzie z mojej kieszeni? Nie. Ale to przecież bez znaczenia z czyjej kieszeni to idzie.
Wiesz, na szacunek - to jak na pieszczoty - trzeba sobie zasłużyć:)
bo "Czy siwym włosom należy się szacunek /Tylko z powodu wieku /Czy warunek inny być powinien?/Jaki w życiu byli?/Sami pięknie żyli, innym pozwolili?" - facet ma takie odzywki, że wiesz, niesmak zostaje... Wiem, bo bywam, nawet raz - bez sukcesu - ale sama transmitowałam i bawiłam się świetnie:)

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3308 dnia: Sierpień 16, 2012, 18:58:06 pm »

Reasumując. Widzę, że część z Was rozumie o co chodzi, część nie.
Ok - ja nie rozumiem, bo to co zrobiło CC z wygranym dziewczyn to zwykłe oszustwo. Tak można za każdym razem wymyślając coraz to nowe zasady. I tak zawsze będą górą. Żetony to sposób na ściągnięcie zainteresowania a to, że CC nie zamierza się wywiązywać z "przyciągających obietnic" to już całkiem inna sprawa. Niestety tak to wygląda a wszystkie tłumaczenia to zwykły bełkot...

Taisho zauważ że tak samo jak żetony szybko mogą CC rozpromować,  to przykład naszych dziewczyn może CC tą popularność zabrać i zrobić kiepską markę... marketing szeptany itd. Poza tym kiepska reklama zawsze szybciej się rozchodzi niż ta dobra
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 19:02:12 pm wysłana przez ing »

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3309 dnia: Sierpień 16, 2012, 19:02:10 pm »
Ja dałabym sobie spokój z CC bo jak nie taki to inny sposób sobie znajdą na zablokowanie wygranych. Gdyby kasa za żetony była faktycznie do wypłacenia to nikomu nie robiłoby różnicy za co i komu.
To samo wczesniej napisalam...dziewczyny dajcie spokoj,nie zawracajcie sobie glowy CC!

Offline Taisho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3310 dnia: Sierpień 16, 2012, 19:02:22 pm »
Słuchajcie, odbierzcie moją wizytę tutaj jako dobrą monetę na dalszą współpracę ;) Ja tutaj naprawdę nie mam obowiązku się wypowiadać, tłumaczyć itp. Ale CHCĘ! Bo ja Taisho lubię króliki i lubię Wasze dziewczyny! Naprawdę przykro by mi było gdybyście przestały się u nas pojawiać. A myślę, że już najbardziej by sie popłakał ttthomas :D

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3311 dnia: Sierpień 16, 2012, 19:11:01 pm »
Dobra to teraz ja :) Taisho witam Cię przede wszystkim na króliczym forum, które już nie jednemu spędzało sen z powiek ;-)

W zupełności rozumiem o co Ci chodzi i faktycznie mogłeś poczuć się urażony, że część z nas wchodzi na CC tylko po to żeby powiedzieć hej i zwija manatki bo zrobiło swoje. Ja długo nie mogłam połapać się o co w tym wszystkim chodzi, aż w końcu przełamałam się i zarejestrowałam. I tak wchodziłam sobie codziennie - wierz mi lub nie, ale na różne profile. Z czystej ciekawości - bo ciekawość wygrała :] Byłam u muzyka, byłam u jakiejś 18stki :D byłam u magnuma do którego mam niestety podobne odczucia jak Koral :] Ale co tam... Nawet sama włączyłam sobie kamerkę w laptopie, żeby zobaczyć jak to jest tzn. jak ja bym wyglądała  :PP ale przeraził mnie ujrzany wizerunek na ekranie i ZDECYDOWANIE wolę oglądać prześliczną Asię :)
Dopiero wczoraj pierwszy raz się odezwałam - bo generalnie nie lubię czatów. I nawet hej nie chce mi przejść przez palce :] Ale lubię czytać co piszą inni - niekoniecznie o królikach. Lubię obserwować ładnych i ciekawych ludzi i lubię też obserwować króliki, które wczoraj pokazywała Marta :) Tym bardziej, że Vox jest toruńskim królikiem adopcyjnym :P

Więc naprawdę... moim zdaniem absolutnie nie musisz się bać, że kieruje nami tylko i wyłącznie chęć zysku i wygranej dla królików. Mnie osobiście wciągnęła cała ta inicjatywa z CC - i uwierz mi, przez to, że jest o nim mowa tu - na tym forum macie zapewnioną taką reklamę, że głowa mała - za chwilę serewery Wam padną od ilości aktywnych użytkowników :)

A jeśli chodzi już o sam fakt - na co te pieniądze będą przeznaczone... to powiedz mi, bo widzę, że nie głupi z Ciebie chłopak - nie lepiej jest żyć z myślą, że stworzyliście coś, co może w naprawdę dużym zakresie pomóc tym - którzy sami sobie pomóc nie mogą, że te pieniądze przynajmniej zostaną wykorzystane JAKOŚ a nie NIJAK...? Możemy tylko podejrzewać, na co przeznaczyłaby pieniądze 18stka na której profilu byłam - na kolejną bluzkę, kosmetyki (o zgrozo testowane na zwierzętach ;-)? Właściwie to nie nasza sprawa i z całym szacunkiem.... Was - którzy te pieniądze dają też nie... Bo jeśli są jakieś wytyczne, że wygranych pieniądzy nie można przeznaczyć na to i na to, to jednak powinno być to gdzieś oficjalnie napisane. Bo inaczej to jest robienie ludzi w balona a z siebie robienie... krętaczy. A takie coś nie przyciąga nikogo - bo ludzie lubią i chcą znać tylko i wyłącznie przejrzyste zasady.

Dziewczyny zapracowały sobie na tą wygraną, nie można odbierać komuś czegoś nie mając do tego wyraźnych podstaw tylko argument na zasadzie "bo tak" :) Tu na forum, też wszyscy zawsze chcą wiedzieć co im wolno a czego nie, za co dostali bana - jaki punkt regulaminu naruszyli.. To jest naturalne i jeśli chcecie być poważnym portalem - a widzę, że macie ku temu podstawy to trzeba ludzi traktować poważnie :)

Tak więc podsumowując - rozumiem żal jaki CC ma do ludzi od królików i jednocześnie jako osoba prywatna - nie jako SPK (bo zaznaczam, że to wszystko nie jest i nie było inicjatywą nikogo ze Stowarzyszenia) popieram propozycje MartyP.

Taisho widzę, że też chcesz współpracować więc już chyba wszystko jest obgadane  :DD A teraz ten wątek, który jest przeznaczony dla toruńskich królików - bardzo proszę - pozostawmy im  :)

Dziękuję wszystkim za dotychczasową dyskusję i za dostosowanie się do mojej prośby :)

Offline akvarius

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3312 dnia: Sierpień 16, 2012, 19:12:26 pm »
Taisho , to niech odmrożą kasę, na tę dobrą monetę, nomen omen. W zamian, takie podłe cwaniary jak ja, (bo przecież wszyscy inni na CC to altruiści, co o żetonach nawet nie pomyślą) będą się stosować do wyłuszczonych tu "zasad uczciwej gry". No chyba, że te się będą wiecznie zmieniać, jak słusznie zauważył(a) ing ;-)
Azyl dla Królików w Toruniu www.kroliki-torun.info   

Offline Taisho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3313 dnia: Sierpień 16, 2012, 19:18:21 pm »
Ja niestety nie jestem osobą decyzyjną na CC. Wszedłem tutaj tak jak pisałem z czystej przyjaźni do Was.
Niestety obawiam się, iż tego co zostało już zbanowane/skasowane odzyskać się nie da :( Nawet gdybym bardzo chciał.

Nie znaczy to jednak, że mamy w planach dalej banować króliki. Jeśli wszystko będzie ok, to gwarantuję że każdy będzie zadowolony

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3314 dnia: Sierpień 16, 2012, 19:32:13 pm »
Super a teraz Ola przedstawi wieści z króliczego azylowego świata :D

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3315 dnia: Sierpień 16, 2012, 21:20:29 pm »
ja poproszę wieści o Amigo!!! Bo nic tu o nim nie słychać :P
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3316 dnia: Sierpień 16, 2012, 21:23:59 pm »
obiecuję, że niedługo będą najnowsze wiadomości :* o Amigo również - prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości :)




Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3317 dnia: Sierpień 16, 2012, 21:56:53 pm »
Podepnę się tutaj, ponieważ dziś odebrałam króliczka, który jutro pojedzie do Oli do Torunia :)
Maluch z ogłoszenia na tablica.pl (Mycek30 dzięki :)) o takiej treści:
oddam kroliczka w dobre rece ktory zostal znaleziony w kartonie na dworzu. krolik niestety nie ma czucia w tylnich lapach i nie moze kicac. niestety nie da sie tego wyleczyc. oddam z powodu tego iz mam male dziecko i nie moge zajmowac sie kroliczkiem. prosze o przemyslane decyzje iz naprawde trzeba poswiecac mu duzo czasu
Zadzwoniłam i pojechałam go odebrać. Na powitanie mnie obsikał :P a ja z racji małego doświadczenia z królikami przeraziłam się jego stanem. Mokra pupa, bezwładne tylne nóżki, intensywny zapach moczu... W domu razem z Anią (niusia - dziękuję :bukiet) obmyłyśmy biedaka i obejrzałyśmy dokładnie. Nie widać odparzeń, łapki są chudziutkie ale nie sztywne.
Teraz siedzi w transporterze, wcina sianko i mlecz :) jest bardzo ciekawski. Nadstawia uszy na każdy odgłos, podczas głaskania słodko mruży oczki i zgrzyta ząbkami :)
Jest maleńki. Taka prawdziwa miniaturka. Myślę że waży max 1 kg. Wet określił jego wiek jako "dorosły".




Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3318 dnia: Sierpień 16, 2012, 22:02:21 pm »
Sliczniutki malec. Skoro łapki nie sa sztywne to moze będzie dobrze.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3319 dnia: Sierpień 16, 2012, 22:03:34 pm »
proszę o jeszcze chwilę cierpliwości, ponieważ mój Tuptuś vel. Rusek postanowił skasować post, który miał znaleźć się na forum...i zrobił to skutecznie :] ;), a tym samym zapowiedź Magdy była przedwczesna :P