Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5242002 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3060 dnia: Sierpień 02, 2012, 22:10:14 pm »
niusia tak jak już ustaliłyśmy, Azyl czeka na uszaka ze schroniska w Olsztynie  :przytul

w zw. z tym PILNIE poszukujemy transportu na trasie Olsztyn - Toruń (zresztą nadal szukamy transportu na trasie Toruń - Olsztyn)

kasia29 ja również raz jeszcze dziękuję  :przytul

Amigo
to młody, ok 3-4 miesięczny samczyk - miniaturka - skrajnie zaniedbany - waży 35 dag, jego futro jest w fatalnym stanie - niestety maszynka nam w tej kwestii nie pomoże - zacina się na kołtunach, a boimy się, aby nie rozerwała skóry (Amigo ma stare rany na skórze) - powalczymy z jego futrem na spokojnie w Azylu - może po kilku dniach uda nam się coś zdziałać ;)

największy problem Amigo w tej chwili to katar - ma ropny wysięk z nosa - po jednej stronie silniejszy - podejrzenie pasterelozy

teraz najważniejsze, aby nie wdał się w ślady ciotki Maszy :]









Amigo prosi o wirtualnego opiekuna  :bukiet

dzisiaj w Azylu była I część generalnych porządków - klatki i kuwety zostały wymyte przy pomocy octu, a króliki szalały :)

naszej Soni dziękujemy za kolejną piękną rezydencję!  :przytul

Luka jest bardzo łagodną, energiczną króliczką - jest już po zabiegu korekty zębów oraz sterylizacji









ma zwyczaje Shelby...







Marbelka startuje do tytułu "Królowa Marbelka" :D

jest wszędzie, nieokełzniana duszyczka i charakterna :P













Rasti zachwyca :)











Apollo :)



z Marie :)





Boni :)





Bielinka :)











Bijou :)



na koniec wiadomość o Fly - jak ona uwielbia jeść :P jej widok jest "lekarstwem na całe zło" :)

kami1808 Petunia dzisiaj powędrowała do kata_strofy na kilka dni - niestety dzielnie walczy z kołnierzem i skutecznie go zdejmuje. myślę, że niedługo dziewczyna wyjdzie na prostą i powędruje do DS :)

volontariuszka - zaapeluję do DT Yogiego o nowe zdjęcia ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2012, 22:22:45 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3061 dnia: Sierpień 02, 2012, 22:28:10 pm »
Tak, tak, Petunia jest u mnie. Zdejmuje kołnierz a my uparcie go nakładamy  :diabelek A jak już zdejmie kołnierz to nim rzuca  :oh: Dostaje jeszcze lek przeciwzapalny. Kilka dni i będzie mogła udać się w podróż do DS.
Jest kochana i ma ogromny apetyt  :DD


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3062 dnia: Sierpień 02, 2012, 22:42:36 pm »
Tak, tak, Petunia jest u mnie. Zdejmuje kołnierz a my uparcie go nakładamy  :diabelek A jak już zdejmie kołnierz to nim rzuca  :oh: Dostaje jeszcze lek przeciwzapalny. Kilka dni i będzie mogła udać się w podróż do DS.
Jest kochana i ma ogromny apetyt  :DD
ah ta moja podopieczna :P
Ogromnie się cieszę, że istnieje perspektywa domku stałego :)
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline kami1808

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3063 dnia: Sierpień 02, 2012, 23:00:37 pm »
Tak myślałam, że z niej aż taki anioł nie jest  :> Może u mnie się jeszcze bardziej rozkręci  :P Cieszę się bardzo że ma taką wspaniałą opiekę i w domu i wirtualnie :brawo:

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3064 dnia: Sierpień 03, 2012, 10:03:22 am »
Olu ja biorę Amigo jako wirtualny opiekun :) Tak pokochaliśmy tego maluszka, że chcemy chociaż tak mu pomóc :)
WO AMIGO

Offline polcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3065 dnia: Sierpień 03, 2012, 11:48:32 am »
kiedy Bijou, Cola, Maurycy, Pepsi oraz Luka trafią na adopcyjną? :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3066 dnia: Sierpień 03, 2012, 12:05:48 pm »

Offline polcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3067 dnia: Sierpień 03, 2012, 12:11:21 pm »
a ja zaglądałam o tutaj :)
http://adopcje.kroliki.net/
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3068 dnia: Sierpień 03, 2012, 12:12:25 pm »
polcia tam też już sa od jakiegoś czasu :)

Offline polcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3069 dnia: Sierpień 03, 2012, 13:34:50 pm »
a tak to jak się maleństwa mają? czekam na informację z fotorelacją! :D
wyczytałam na stronce że Luka wykazała się nie lada odwagą atakując wygłodniałego gada, już mi się podoba  :bunny:
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3070 dnia: Sierpień 03, 2012, 17:06:43 pm »
Dla spragnionych słodyczy Petunia  :DD Obecnie wygląda przeważnie jak lampka nocna, ale tutaj na chwilę bez kołnierza ;) Daliśmy jej chwilę oddechu, aby mogła się umyć.







Łapka goi się już dobrze :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2012, 17:25:00 pm wysłana przez kata_strofa »


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3071 dnia: Sierpień 03, 2012, 18:02:00 pm »
niusia tak jak już ustaliłyśmy, Azyl czeka na uszaka ze schroniska w Olsztynie  w zw. z tym PILNIE poszukujemy transportu na trasie Olsztyn - Toruń (zresztą nadal szukamy transportu na trasie Toruń - Olsztyn)

Wielkie dzięki Olu jeszcze raz za szybką reakcję i chęć pomocy olsztyńskiemu królaskowi.  :przytul: Tak jak Ci pisałam w sms-ie już o 9 rano została podpisana w schronisku umowa adopcyjna i królasek trafił do nowego domu.  :brawo: Aż tak szybkiej adopcji w grodzie Św. Jakuba się nie spodziewałam  :?:

Jeśli do czasu transportu stolika nikt nie załatwi transportu Toruń - Olsztyn, to ja to załatwię :) Dam znać jutro w e-mailu.
Jeszcze raz dziękuję Olu i pozdrawiam całą Ekipę Azylu  :bukiet

Offline Nudlak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Moje króliki: Bernard, Gigusia, Kacper, Milka
  • Za TM: Fruzio, Koki, Łapka, Polcia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3072 dnia: Sierpień 03, 2012, 19:14:54 pm »
Oj Kasiu! DZIĘKI za super zdjęcia naszej Petunii :)   (tak, tak, wiemy, ona już "zarezerwowana" ;()
wymiziajcie malutką razem z Wicim



Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3073 dnia: Sierpień 03, 2012, 21:27:19 pm »
Petuńcia :heart:
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3074 dnia: Sierpień 03, 2012, 21:39:27 pm »
Ja po małych problemach z photoblogiem (mój prywatny też nie chciał współpracować, więc pewnie coś u góry nie działało) i krótkich wakacjach wracam i wrzucam całkiem pokaźną porcję kolczyków. :) Jutro jeszcze dodam bransoletki, bo na dziś skończył się limit, a potem jeszcze futerały na telefon (warto zajrzeć, bo są niesamowite! ;) ), a jeszcze potem dorzucę torbę od siebie. Oby tylko photoblog nie stawiał oporów, to będzie całkiem sympatycznie, jak sądzę. ;)
Dziękuję w imieniu uszatych wszystkim, którzy do tej pory brali udział w licytacjach i zapraszam do kolejnych! :)

http://www.photoblog.pl/sztukadlakrolikow
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline ilona210

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3075 dnia: Sierpień 04, 2012, 16:24:48 pm »
A ja chciałam się podpytać jak czują się Pepsi i Cola? Jak widziałam na zdjęciach chyba całkiem dobrze?:) Cały czas mam do siebie żal że musialam je oddać no ale przynajmniej wiem że w Azylu mają dobre warunki.

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3076 dnia: Sierpień 04, 2012, 16:51:52 pm »
A czemu je oddalas?

Offline ilona210

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3077 dnia: Sierpień 04, 2012, 17:00:48 pm »
Ponieważ mnie ciągle nie ma w domu, i cały czas siedziały same, latem miały spory wybieg ale jedna z nich zaczęła uciekać z niego, wymyślaliśmy różne sposoby żeby nie uciekała ale ciągle znajdowała inną drogę ucieczki. Nie było by aż tak źle gdyby nie przechodziła do sąsiadów i nie jadła ich grządek, bo moje uprawy i tak one dostawały :) Przetransportowałam je do metrowej klatki w domu, ale tak naprawdę czas żeby je wypuścić miałam bardzo rzadko, dlatego dla ich dobra je oddałam. Oczywiście ciągle się zastanawiam czy dobrze zrobiłam.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3078 dnia: Sierpień 04, 2012, 18:45:30 pm »
gumijagodowysok dziękujemy za wszystko  :bukiet

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji na rzecz naszych podopiecznych - wśród przedmiotów podarowanych przez naszych wspaniałych darczyńców, można znaleźć biżuterię i cudowne futerały na tel. kom. - polecamy :D

http://www.photoblog.pl/sztukadlakrolikow/129339783/futeral2.html#id-3039539

Pepsi i Cola są w dobrej formie :)

piękna Lilou, mimo swojej niepełnosprawności radzi sobie bez problemu :)









Fly jest takim "zadziorem" ;) - jest taka odważna, ufna, charakterna :), a z pęcherzem bez większych zmian













Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #3079 dnia: Sierpień 04, 2012, 22:02:19 pm »
Ja również zapraszam i zachęcam do wzięcia udziału w licytacji przepięknej biżuterii i naprawdę oryginalnych futerałów na telefon komórkowy  :bunny: Obecnie są u mnie więc mogę potwierdzić, że są naprawdę extra! :)

Darczyńca futerałów chce pozostać anonimowy, ale koniecznie trzeba wspomnieć, że upiększyła je nasza wspaniała wolontariuszka Weronika - dodała im wdzięku i uroku dzięki czemu są jeszcze bardziej niepowtarzalne  :przytul:

Poza tym, pilnie poszukujemy transportu na trasie Toruń-Poznań dla naszego Bluela, na którego czeka dom tymczasowy z  opcją domu stałego :))) Prosimy o pomoc  :heart