Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5331940 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4000 dnia: Wrzesień 10, 2012, 21:12:51 pm »
Biało-grafitowy maluch to najcudowniejszy królik jakiego widziałam, zaraz po moich szkrabach. Naprawdę, cudo <3
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline kasia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 121
    • blog
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4001 dnia: Wrzesień 10, 2012, 21:15:11 pm »
20.09 będę samochodem w Poznaniu. Więc jeżeli trzeba jakieś uszy przetransportować w te lub we wte ;-) proszę dać znać.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4002 dnia: Wrzesień 10, 2012, 21:16:57 pm »
Zdjęcia doskonałe - i takie to wszystko dynamiczne - impreza się rozkręca, cliffhanger i na końcu rozwiązanie akcji (króliki w klateczkach). Piękne te nowe "nabytki" - a Maluszki Jagody chwytają za serce, szczególnie ten maluch leżący nóżkami w górę.
Swoją drogą, dziewczyny, Wy chyba musicie tam cały czas sprzątać! jak to możliwe, żeby utrzymać taki porządek przy takim stadzie??
Sonia, nie wiem, czy Bambi tęskni za Bluelem (już Rubensem ;), ale on chyba już nie tęskni - dziś ugryzła go w dupkę nowa życiowa partnerka, ale on ją też parę dni temu ciachnął, a Pandorę pobił (!!!). To prawdziwy zbój :P
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4003 dnia: Wrzesień 10, 2012, 21:27:36 pm »
czyli rubensowi rozwod dobrze zrobil. Druga mlodosc  :diabelek


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4004 dnia: Wrzesień 10, 2012, 21:28:13 pm »
joac...trzeba codziennie dużo, naprawdę dużo...za dużo sprzątać ;) i co najmniej raz w tygodniu robić porządek generalny, taki świąteczny :]  ;)



Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4005 dnia: Wrzesień 10, 2012, 21:37:54 pm »
Ola, tak myślałam, że sprzątanie niemal non-stop ;)
a co do Rubensa, to on wcale nie da sobie w kaszę dmuchać, jest spokojny i stateczny, ale ząbków użyć umie (choć niewiele ich ma, biedak :/ Powolutku się oswaja z nową żoną ;)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4006 dnia: Wrzesień 10, 2012, 22:50:29 pm »
taa ja takiego aparata jak ten biało szary już widziałam- oto moja Piccolinda jeszcze w DT w którym sie urodziła


Uploaded with ImageShack.us
dzis tez niezle farmozony odstawiala- przypadla jej do gustu kobieta która ja glaskala na spacerze jak ta lezala, wiec najpierw polozyla sie na boku odstalaniajac brzuch do czochrania, a potem bach na plecy i lapki przednie za siebie i przysypiala w blogostanie glaskana po brzuchu

[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Spyro1993

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie (wcześniej Tychy)
  • Moje króliki: Jasiek, Toffie
  • Pozostałe zwierzaki: Czarusia (1992-2011), Torvi
  • Za TM: Fikuś (2001-30.10.2014)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4007 dnia: Wrzesień 11, 2012, 00:00:04 am »
Tak patrząc po zdjęciach, to mogę stwierdzić, że jeśli chodzi o wygląd, to Kubusiowa byłaby idealna dla mojego Fikusia (gdyby nie drobna różnica w ilości białego na pyszczku, to bym mógł ich pomylić). :D

Offline icoztego

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4008 dnia: Wrzesień 11, 2012, 06:57:30 am »
Ależ ładnie w Azylu jest :) i lokatorzy tacy... spokojni, wyluzowani...szkoda, że do Torunia daleko...
A co słychać u Jagódki? I gdzieś mi mignęło, że Bijou kica już w  DS? :balet: Dajcie Kochane znać, chętnie obejmę WO innego potrzebowskiego uszaka :D
Kiedy smutno Ci na duszy zawsze Ci pomogą:
cztery łapy, dwoje uszu, oczy, nos i ogon

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4009 dnia: Wrzesień 11, 2012, 08:16:10 am »
Rozbrajające :D za każdym razem kiedy wice jak moja aparatka walnie sie [doslownie] na boczel lub praktycznie na plecy za kazdym razem jestem rozbrojona - bo jak takiego uroczego urwisa nie kochac??
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4010 dnia: Wrzesień 11, 2012, 08:28:07 am »
W azylu jest pięknie i tak radośnie :) Takie ciepłe, bezpieczne miejsce ... i czyste :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4011 dnia: Wrzesień 11, 2012, 09:28:06 am »
Stópka jagodowego malucha jest dla mnie hitem...jaka ona śliczna

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4012 dnia: Wrzesień 11, 2012, 13:24:51 pm »
Marta, ta Twoja Piccolinda jest po prostu do schrupania :* Jak można tak nieprzyzwoicie słodko wyglądać?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4013 dnia: Wrzesień 11, 2012, 13:28:14 pm »
co gorsza mimo ze dorosla nadal jest nieprzyzwoicie slodka i rozbrajajaca przez co wszelkie zbrodnie uchodza jej plazem(slodki wyglad to przykrywka- to kolejne dziecie szatana hahahah)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4014 dnia: Wrzesień 11, 2012, 15:25:20 pm »
Wszystkie zdjęcia są piękne  :DD Biało -grafitowy malec jest cudny,że duży go nie zgniecie  ;)
Mam pytanie czemu Olinka ma niedowagę ? Czy taka przyjechała do azylu ? ....

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4015 dnia: Wrzesień 11, 2012, 18:36:01 pm »
Słuchajcie! Podrzucili mi kota pod drzwi!! Potrzebuje pilnie Tymczasu dla niego , bo wyjeżdzam a sama mam kota królika i szynszyla. Mały 7 tyg,odrobaczony!!, zdrowy,piękny whiskasek!! Można go obejrzeć u mnie na profilu na facebooku : Dobrusia Kłosińska!

Offline enka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Tulinka :)
  • Pozostałe zwierzaki: Basieńka -koteł
  • Za TM: Balbinka, Tosio, Zuziek, Pimpuś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4016 dnia: Wrzesień 11, 2012, 20:41:01 pm »
 :balet: AAAAAAAAAAA!!!! jaka cudna Tulinka!!!! :D
Pozdrawiam :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4017 dnia: Wrzesień 11, 2012, 20:48:41 pm »
icoztego tak, tak, tak Bijou jest już oficjalnie w DS  :bukiet dziękujemy za wirtualną opiekę nad tą ślicznotką...lista uszaków do wirtualnej adopcji dzisiaj powiększyła się o kolejne 4 pary uszu - w tej chwili jadą do nas 4 hodowlane maluchy, uratowane przez MAS,
tym samym w Azylu będą 22 króliki + 4 brzdące Jagody

dobrussia niestety w tej chwili nie przychodzi mi do głowy nikt, kto mógłby przygarnąć jako DT małego kota :/

enia1973 w moim poście był błąd - miałam na myśli Bugsa :( znacznie odstaje od Olinki i Szafirka (Olinka ma idealną wagę)

Bugs dzisiaj był u wet. i na razie nie wiemy, dlaczego jest taki chudy - minęły ponad 2 tyg. od kiedy do nas trafił, ale wtedy wydawało się, że jest po prostu bardzo młodym królikiem, który zacznie przybierać na wadze. niestety. Bugs jest bardzo aktywny, ale kiedy biega, boję się, że zaraz zrobi sobie krzywdę :( jest tak przeraźliwie chudy...w dodatki nie jest zainteresowany ani cuni nature, ani rodi care...mam złe przeczucia :(
póki co próbujemy mu pobudzić apetyt, a w najbliższych dniach okaże się, co dalej

dla wielbicieli makijażu permanentnego :)

Siostra Be korzysta z siedziska :)



Tulisia woli tunel :)







Klara jest bardzo nieśmiałą, ale uroczą panną :)





maluszki prezentują się od przodu..i od tyłu również :P











Kubusiowa zarekwirowała jeden z trawiastych domków :)





wieszaki :D





każdego dnia kolejne drobiazgi upiększają Azyl :)

jutro prawdopodobnie Libby i Smoky zostaną wysterylizowane/wykastrowane

kata_strofa ode mnie i nasze azylowej ekipy... :przytul



Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4018 dnia: Wrzesień 11, 2012, 20:59:21 pm »
Dziękuję Wam.
Jutro przyjadę ogarniać Azyl, poznam nowe maluchy. Wolę zajmować się teraz czymś pożytecznym.
Mam nadzieję, że jak nasz ból po stracie Trolla nieco się załagodzi, zdecydujemy się (ku niezadowoleniu Mierzwiaka) przygarnąć jakiegoś uszaka na DT. Być może któryś z nich wybierze nas, tak samo jak zrobił to Troll.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4019 dnia: Wrzesień 11, 2012, 21:08:15 pm »
Piękne uszaczki ♥ !